God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
آره داداش عجب باس باحالي بود منم باهات موافقم
همه چيز تا چند روز ديگه مشخص ميشه كه مطمئن هستم رو سفيدمون ميكنه سانتا:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب کار داستان سری رو به پایانه :D گفتم یه کم هایپتون کنم :D تا یکی دو روز آینده همینجا در اختیارتون قرار میگیره :D تا اینجای کار 27 صفحه ی Word با فونت 11 شده :D منتظر باشید :D

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
491
نام
master
تا جایی که من می بینم تا حالا هیچ کدومشون از اینا یکی نیست ولی شاید شبیه باشد. شماها که فن سری هستید بعیده. تازه می دانستید محتوای داخل gow1 &2 و ... در ریجن ها فرق داشته و دارد. ریجن اروبا که سانسور بوده هم ps2&ps3.

a-17092012-054444._god-of-war-collection-volume-2-ps3-game.jpg
1001642445.jpg
a-17092012-053524._god-of-war-collection-for-ps3-game.jpg
21525312_thumbnailimagefile1.jpg
sealed_god_of_war_iii_playstation_3_ps3.jpg
9323-god_of_war_ascension_ps3_(sp).png
BCUS-99087_2.jpg
$(KGrHqN,!p0FCy7gY++7BQ7MKbindQ~~48_2.JPG

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
فلسفه تروفی های مخفی بیشتر به این بر میگرده که داستان بازی لو نره اما من تروفی ها رو نگاه کردم خیلی هاش مربوط به bossها و نابودی فلانی و از این جور چیزا میشد. نکته جالب هم این بود که هیچ تروفی مربوط به اینکه بازی رو روی درجه سختی فلان برید نبود! یکم عجیبه امیدوارم تروفی های هیدن مربوط به آنلاین نشه! حسش نیست:D تروفی آفلاین تو GOW بیشتر فاز میده!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
فلسفه تروفی های مخفی بیشتر به این بر میگرده که داستان بازی لو نره اما من تروفی ها رو نگاه کردم خیلی هاش مربوط به bossها و نابودی فلانی و از این جور چیزا میشد. نکته جالب هم این بود که هیچ تروفی مربوط به اینکه بازی رو روی درجه سختی فلان برید نبود! یکم عجیبه امیدوارم تروفی های هیدن مربوط به آنلاین نشه! حسش نیست:D تروفی آفلاین تو GOW بیشتر فاز میده!

تروفی های مخفی ش همش مال Single ه و به احتمال خیلی زیاد تموم کردن بازی رو درجه سختی مختلف هم جزء همون مخفی هاست . ( اگه تروفی درجه سختی نداشته باشه که مفت نمیارزه :d )

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من تروفی چلنج ها رو هم ندیدم تو لیست.

در هر صورت چه تروفی های مولتی رو مخفی گذاشته باشن، چه تموم کردن بازی رو درجه سختی آخری یا چلنج ها، کار عجیبی کردن :|.

احتمالش نیست که این لیست تروفی ها فیک باشه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
تروفی برای آپگرید کردن تمام سلاح ها نبود توی لیست؟ :|
+ من امیدوارم که تروفی بخش مولتی داشته باشه! :d حیفه چیزی نباشه :-s سرورهای بازی که خوب بودن،از این نظر مشکلی نداره و دردسر ساز نیست :d

کمتر از یک هفته ی دیگه >:d

احتمالش نیست که این لیست تروفی ها فیک باشه؟
توی PSN Profiles و PS3T.org که چیزی ثبت نشده هنوز! :d هروقت ثبت شد یعنی 100% درسته! پس الان در هاله ای از ابهام قرار داره :d

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
تا جایی که من می بینم تا حالا هیچ کدومشون از اینا یکی نیست ولی شاید شبیه باشد. شماها که فن سری هستید بعیده. تازه می دانستید محتوای داخل gow1 &2 و ... در ریجن ها فرق داشته و دارد. ریجن اروبا که سانسور بوده هم ps2&ps3.

a-17092012-054444._god-of-war-collection-volume-2-ps3-game.jpg
1001642445.jpg
a-17092012-053524._god-of-war-collection-for-ps3-game.jpg
21525312_thumbnailimagefile1.jpg
sealed_god_of_war_iii_playstation_3_ps3.jpg
9323-god_of_war_ascension_ps3_(sp).png
BCUS-99087_2.jpg
$(KGrHqN,!p0FCy7gY++7BQ7MKbindQ~~48_2.JPG
من God of War IIIم رجيم دو هست ولي جلدش مثل اون رجين يكه ها!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
مثل اینکه یه بخش از بازی بیش از حد سخته ! :D
اولش یه نفر توی Neogaf پست زده بود که جونش داره درمیاد ! :D
الآن هم دو تا از منتقدها توی Twitterـشون اینا رو نوشتن :
Adam Sessler
Well, this is a first. I'm reviewing a game and I am officially incapable of getting past a section. Been defining insanity for 3 hours.
.....If anyone else is playing or repping this game...please reach out. i think you know which one

Hollander Cooper
I'm shaking with anger, so, I guess that means I should keep trying to beat this level.

بعدش Cooper تونسته رد کنه و خیلی ذوق زده شده ولی Sessler هنوز توش مونده بوده !
==========
امتیازهای بازی هم مثل اینکه از پنجشنبه سرازیر میشه. پیش بینی بنده = بین 86 تا 89 :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
وسط این جو خسته و داغون یه امید بدم :D تحت یه شرایط میشه به سلاح های بازی امیدوار بود ! اونم اینکه شکل BOC هر چند خیلی کم ولی با هر عنصر تغییر کنه :D از اونجا که گفتن هر عنصر حرکت و ریج خودش رو داره اگر با هر عنصر شکل BOC هم تغییر کنه میشه به عنوان یه سلاح جدا حسابش کرد ! کاری که توی GOW III هم انجام دادن ! هر 3 سلاح دیگه در واقع همون BOE بود ولی با تغییر شکل :D هر 3 سلاح دیگه ، هم جفت بودن هم با زنجیر به دست کریتوس وصل شده بودن یعنی رسماً همون BOE های کریتوس :D ولی خب هر کدوم شکل و کمبوی خودشون رو داشتن :D اگر اینجا با همون دید بیان شکل BOC رو با هر عنصر تغییر بدن همه چیز تمومه ، یعنی ایده آل ترین حالت همینه :D کماکان منتظریم ببینیم سانتا چه آشی پخته :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر