God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
لیست تروفی های بازی لیک شده و یکی از گزینه هاش "Tools of the Trade (Use all 5 world Weapons in Combat)" هست .
غیر از BoC چهار نوع سلاح اصلی دیگه هم داریم .
این احیاناً منظورش انواع سلاح هایی که روی زمین ریخته نیست ؟ :D چون استایل جمله بندیش به یه همچین چیزی می خوره از طرفی کسی برای استفاده از سلاح های اصلی کریتوس فکر نکنم تروفی بده :D

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
آمار فروش کل نسخه های GOW

بعید می دونم فروش این نسخه به GOW3 برسه.

Sony has finally released the sales number for the God of War franchise and this has to be some sort of a revelation God of War 3 has sold 5.1 million units and the rest

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این احیاناً منظورش انواع سلاح هایی که روی زمین ریخته نیست ؟ :D چون استایل جمله بندیش به یه همچین چیزی می خوره از طرفی کسی برای استفاده از سلاح های اصلی کریتوس فکر نکنم تروفی بده :D
احسان گیر دادی بگی یک نوع سلاح اصلی (BoC) بیشتر نداره این نسخه ها:D! سلاح های ثانویه ای که روی زمین میریزن و میشه برداشت تعدادشون از 20 نوع هم بیشتره پس منظورش با اونا نبوده احتمالاً:D!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان گیر دادی بگی یک نوع سلاح اصلی (BoC) بیشتر نداره این نسخه ها:D! سلاح های ثانویه ای که روی زمین میریزن و میشه برداشت تعدادشون از 20 نوع هم بیشتره پس منظورش با اونا نبوده احتمالاً:D!
آخه نسخه های قبلی هم برای استفاده از سلاح تروفی نمیدادن ! :D بعد اصلاً این گفته 5 تا ! :D اگر چیزی هم بخواد باشه در نهایت میشه 4 تا نه 5 تا :D شاید منظورش کلاس بندی سلاح های روی زمینه یعنی توی 5 کلاس هستن :D شمشیر و پتک و نیزه و ... :D
صرفاً بچه ها رو از امید واهی دور میکنم :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Use all 5 world Weapons in Combat
آخه اگه اینا سلاح معمولی مثل boc باشن که بشه آپدیت و ... کرد اونوقت تو کجای دنیا دیده شده که واسه استفاده از سلاح ها تروفی بدن ؟ حتما پیدا کردن و استفاده ازشون کار راحتی نیست و یجورایی سلاح معمولی و دائما در دسترس نیستن . شاید هم کلا اشتباهه و همینجوری راحت تروفی خواهند داد واسه استفاده از سلاح هات :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
آخه اگه اینا سلاح معمولی مثل boc باشن که بشه آپدیت و ... کرد اونوقت تو کجای دنیا دیده شده که واسه استفاده از سلاح ها تروفی بدن ؟ حتما پیدا کردن و استفاده ازشون کار راحتی نیست و یجورایی سلاح معمولی و دائما در دسترس نیستن . شاید هم کلا اشتباهه و همینجوری راحت تروفی خواهند داد واسه استفاده از سلاح هات :D
امین فکر کنم منظورش اینه که در یک مبارزه از هر 5 سلاح با هم بتونی استفاده کنی و در واقع یه سوپر کمبو بزنی تا این تروفی رو بهت بده !! فکر کنم منظور اصلی این تروفی این باشه !!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
رضا به نظرم احسان درست میگه و این تروفی مربوط میشه به همون سلاح های فرعی، فکر کنم اینطوری خوندنش راحت تر باشه :D :

Use all 5 world Weapons in Combat

از تمام سلاح های 5 دنیا در مبارزات استفاده کنید.
یا شاید هم این باشه :
از هر 5 سلاح جهانی در مبارزات استفاده کنید.

زبانمون هم نم کشیده :| :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
من هی میخوام ناامیدتون نکنم ، ولی نمیشه ! :(
World Weapon منظور همون اسلحه هایی هست که دست دشمن ها و روی زمین و اینا هست ! :D یعنی کلاً اسم اون جور اسلحه ها World Weapon هست. حالا اون عدد 5 نمیدونم منظورش چیه. شاید مثلاً 5 تا کلاس مختلف (نیزه و پُتک و شمشیر و ...) هست که هر کلاس خودش چند نوع اسلحه داره.
حالا عیبی نداره ، این قضیه اسلحه رو به فال نیک می گیریم و میگیم ایشاالله بازی از بقیه جهات هم مثل GoW II باشه ! :-" (توی GoW I , II من یکی که از بقیه اسلحه ها خیلی خیلی کم استفاده کردم. یعنی تقریباً میتونم بگم اگه توی بازی نبودن هم فرقی نمیکرد ! فقط GoW III بود که تک تک اسلحه ها به شدت عالی بودن و ازشون خیلی لذت میبردم و حتی بیشتر از اسلحه اصلی استفاده میکردم)

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این قضیه اسلحه رو به فال نیک می گیریم و میگیم ایشاالله بازی از بقیه جهات هم مثل GoW II باشه ! :-" (توی GoW I , II من یکی که از بقیه اسلحه ها خیلی خیلی کم استفاده کردم. فقط GoW III بود که تک تک اسلحه ها به شدت عالی بودن و ازشون خیلی لذت میبردم)
دقیقا حرف من هم همینه . آقا گیریم که بازی فقط یدونه سلاح داره پس ایشالا که مثل گاو 1 و2 باشه واسه من . اگه به من لذتی به اندازه گاو 2 بده اصلا میخام همون boc هم نباشه تو بازی :D فقط این وسط سایتا گیر میدن الکی :|

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
World Weapon منظور همون اسلحه هایی هست که دست دشمن ها و روی زمین و اینا هست ! :D یعنی کلاً اسم اون جور اسلحه ها World Weapon هست. حالا اون عدد 5 نمیدونم منظورش چیه. شاید مثلاً 5 تا کلاس مختلف (نیزه و پُتک و شمشیر و ...) هست که هر کلاس خودش چند نوع اسلحه داره.

در تأیید پست بالا

احتمال این رو نمی دید که تروفی اشاره شده مربوط به بخش مولتی باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر