God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یک نکته ی اساسی برام پیش اومد :D اونم همین بحث عناصر می باشد :D الان این عناصر که هی داریم میگیم ممکنه 4 جهت مربوط به اون باشه ، جایی تایید شده ؟ یا بچه ها از روی دموی اول (همون مال E3) که عکس آتش داشت دارن میگن عناصر طبیعت ؟ :D چون تا جایی که ذهن یاری میکنه تمام بلید های کریتوس (BOA ، BOC و BOE) ضرباتشون با آتش همراه بوده و به نوعی از زنجیر بگیر تا شمشیر آتش می گرفته :D حالا احتمال داره اون آتش نماد همین BOC بنده خدا بوده بچه ها به عناصر ربط میدن :D (شکر خدا توی دموی جدید هم مشخص شد که اون HUD اصلی نبوده :D) چون اجرای کمبوی مثلاً عنصر خاک و آب و ... با BOC یه کم مسخره و خنده داره و تا حدی ناممکن :D از طرفی اگر بنا رو بر این بذاریم که تا حالا هیچ تریلری از سلاح ها نداشتیم پس اون 4 جهت برای عناصره پس چرا تا حالا هیچ تریلر و گیم پلی ای هم از اجرای کمبو با اون عناصر نداشتیم ؟ :D یعنی به همون اندازه که وجود سلاح های دیگه توی بازی مشکوکه و چیزی ازش ندیدیم ، همونقدر هم این عناصر مشکوک هستن . مگه اینکه جایی رسماً این عناصر تایید شده باشن :D (چون یه مدت به خاطر اسپویل و این حرفها از اخبار بازی دور بودم خبر ندارم اگر کسی می دونه که تایید شده هستن بگه :D)

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,237
نام
حامد
سلام
دوستان الان زن و بچه کریتوس تو این قسمت کشته شدن..؟ :D
اگه اره پس ما که در قسمت اول این بازی زن و پچه رو کشتیم پس چرا داستان این شکلی شد ، من قاتی کردم منو راهنمایی بنمایید :D

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,960
ساده ترين توضيح:
كمبو،اتيش و قدرت شمشير ها بيشتر ميشه
مثلا با مربع ميتوني 4 تا ضربه بزني ولي وقتي اون درجه پر ميشه 8 تا ضربه بزني
:d

اشتباه نمیگی ؟ فکر کنم منظورت این باشه که دمیج ضربه دو برابر میشه. مثل ghost of sparta که درجش همین کارو میکرد بعد باز اتوماتیک پر میشد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
یک نکته ی اساسی برام پیش اومد :D اونم همین بحث عناصر می باشد :D الان این عناصر که هی داریم میگیم ممکنه 4 جهت مربوط به اون باشه ، جایی تایید شده ؟ یا بچه ها از روی دموی اول (همون مال E3) که عکس آتش داشت دارن میگن عناصر طبیعت ؟ :D چون تا جایی که ذهن یاری میکنه تمام بلید های کریتوس (BOA ، BOC و BOE) ضرباتشون با آتش همراه بوده و به نوعی از زنجیر بگیر تا شمشیر آتش می گرفته :D حالا احتمال داره اون آتش نماد همین BOC بنده خدا بوده بچه ها به عناصر ربط میدن :D (شکر خدا توی دموی جدید هم مشخص شد که اون HUD اصلی نبوده :D) چون اجرای کمبوی مثلاً عنصر خاک و آب و ... با BOC یه کم مسخره و خنده داره و تا حدی ناممکن :D از طرفی اگر بنا رو بر این بذاریم که تا حالا هیچ تریلری از سلاح ها نداشتیم پس اون 4 جهت برای عناصره پس چرا تا حالا هیچ تریلر و گیم پلی ای هم از اجرای کمبو با اون عناصر نداشتیم ؟ :D یعنی به همون اندازه که وجود سلاح های دیگه توی بازی مشکوکه و چیزی ازش ندیدیم ، همونقدر هم این عناصر مشکوک هستن . مگه اینکه جایی رسماً این عناصر تایید شده باشن :D (چون یه مدت به خاطر اسپویل و این حرفها از اخبار بازی دور بودم خبر ندارم اگر کسی می دونه که تایید شده هستن بگه :D)
احسان اون عناصر تأیید شده هست ! :D
اینجا رو بخونین. Todd Papy گفته که توی این نسخه قصد داشتیم تمام تمرکز رو روی Blades of Chaos بذاریم. بعدش هم در مورد عنصرها صحبت کرده و مثلاً گفته که توی E3 عنصر آتیش روی BoC وجود داشته.
کلاً 99.99% سلاح اصلی دیگه ای توی بازی وجود نداشته باشه. :( Blade of Chaos با 4 عنصرش هست و کلی سلاح فرعی !
عناصرش یخ و آتیش و الکتریسیته و روح (Soul) هستن. کلاً میتونن تنوع خیلی خوبی به مبارزات بدن ولی به نظرم اسلحه های اضافی (درست حسابی نه این یه بار مصرف ها) بهتر بودن ! :(

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
سلام
دوستان الان زن و بچه کریتوس تو این قسمت کشته شدن..؟ :D
اگه اره پس ما که در قسمت اول این بازی زن و پچه رو کشتیم پس چرا داستان این شکلی شد ، من قاتی کردم منو راهنمایی بنمایید :D

تو شماره یک ما کریتوس رو ده سال بعد از کشته شدن زن و بچه اش می بینیم.همون دیالوگ معروف اول بازی..After ten years of suffering, ten years of endless nightmares, it would finally come to an end :x:xبعد طبق فلش بک ها ما متوجه داستان کریتوس میشیم که زن و بچه اش رو میکشه (ما نمی کشیم به خدا:d)

تو این شماره , شیش ماه از کشته شدن زن و بچه کریتوس میگذره طیق گفته سازنده ها. (پس باز هم ما کسی رو نمی کشیم:d)

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
Unbelievable:x

pye8mktv2fgmfntlfhu.jpg

m7fwiko90deaob5dkwc2.jpg

2h64tyyucxgkoorrii6g.jpg

Pretty good

lqbnyoqq6y8dtvxk6ao5.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
دو نفر توی Neogaf بازی رو انجام دادن (حتماً منتقد هستن دیگه ! :D من شناختی ازشون ندارم)
یکی ـشون گفته که وقتی روی گزینه دموی The Last of Us کلیک می کنین ، وارد یه صفحه دیگه میشه و یه روزشمار داره که برای اونا 0 بوده ! :D (بعداً عدد دار میشه) و وقتی Start رو میزنن ، وارد صفحه DLC های Uncharted 3 میشه ! لول :D

یه نفر هم این رو در مورد بازی گفته :
Beat the game today and I'm quite happy with what I experienced.
I cannot talk about the game, but even though i'm HUGE fan of Platinum I liked GOW:A much more than MGR.
And I like MGR - a lot!
It's my personal GOTY for now and I was little disappointed with GOW3 - mostly because of Bayonetta

بعدش هم اینا رو در جواب ملت گفته :
Let's just say GoW2 fans will not be disappointed. GFX whores, too.
Also, there's some very nice surprises to the overall pacing that SSM made for GoW:A

In relation to the demo?
The demo is just a slice of the game.
Once you get engrossed in the whole thing, I find that the "series fatigue" syndrome goes away

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آریا این تعریفایی که گذاشتی یه ذره امیدوارمون کرد ولی ....... فقط یه سلاح اصلی !!! Oh that's a bummer

نیرو توی DMC4 خیلی کمبوهای متنوعی داشت، در کنار شمشیرش Devil Bringer و تفنگش رو هم داشت. از اونا گذشته، شمشیرش هم تا سه مرحله قابلیت شارژ داشت(مثل موتور کلاچ و گاز داشت) و هر مرحله هم کمبوهاش تغییر میکرد ولی با این وجود بازم بخاطر تک سلاح بودنش بهش ایراد وارده !

یا همین آواتارم (ورجیل)، توی DLC جدید DmC برای شمشیرش (یاماتو) سه ست کاملا متفاوت کمبو طراحی کردن و قابلیت هایی مثل Doppelganger و Spiral Swords براش قرار دادن که خیلی تنوع مبارزاتش رو بالا میبره اما با این وجود بازم تک سلاح بودنش از نظر هوادارا (مِن جمله خودم) یه نکته منفی حساب میشه !

از بچه های سانتا که این همه توی ساخت HnS تجربه دارن همچین حرکتی واقعا بعید بود، مخصوصا که نسخه های قبلی GOW همشون بیشتر از یه سلاح اصلی داشتن.
تازه توی مورد ورجیل از لحاظ داستانی اصلا امکان دادن یه سلاح جدید به ورجیل وجود نداره (حداقل فعلا نه) اما کریتوس خیلی راحت میتونند هرچندتا سلاح که میخوان بهش بدن و هیچ مشکلی توی داستان بازی ایجاد نمیکنه، واقعا برام عجیبه که سانتا همچین کاری کرده

آخرین ویرایش:

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
نرو توی DMC4 خیلی کمبوهای متنوعی داشت، در کنار شمشیرش Devil Bringer و تفنگش رو هم داشت. از اونا گذشته، شمشیرش هم تا سه مرحله قابلیت شارژ داشت(مثل موتور کلاچ و گاز داشت) و هر مرحله هم کمبوهاش تغییر میکرد ولی با این وجود بازم بخاطر تک سلاح بودنش بهش ایراد وارده !
[/

موافقم علی !
مثلا NERo خیلی کمبو و قدرتهای مختلف + اون دست معروفش رو هم داشت اما وقتی یهو کنترل دانته رو با اون همه سلاح دستم گرفتم یهو گفتم اخیش راحت شدیم از تک سلاح ! کلا هر چقدر هم زیاد باشه خسته کننده میشه
با دانته بازی میکردیم حال میکردیم با نرو که بودیم خسته کننده میشد:d البته یه چیز مهم رو هم در نظر نگرفتیم ! این که نرو قابلیت سلاح برداشتن نداشت اما اینجا Kratos داره این قابلیت رو !
ولی بازم مطمئنم GoW به خاطر این تک سلاح بودن از امتیازاتش هم کم میشه. اصلا مگه میشه مشت نباشه تو بازی :(

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
موافقم علی !
مثلا NERo خیلی کمبو و قدرتهای مختلف + اون دست معروفش رو هم داشت اما وقتی یهو کنترل دانته رو با اون همه سلاح دستم گرفتم یهو گفتم اخیش راحت شدیم از تک سلاح ! کلا هر چقدر هم زیاد باشه خسته کننده میشه
با دانته بازی میکردیم حال میکردیم با نرو که بودیم خسته کننده میشد:d البته یه چیز مهم رو هم در نظر نگرفتیم ! این که نرو قابلیت سلاح برداشتن نداشت اما اینجا Kratos داره این قابلیت رو !
ولی بازم مطمئنم GoW به خاطر این تک سلاح بودن از امتیازاتش هم کم میشه. اصلا مگه میشه مشت نباشه تو بازی :(

درسته که قابلیت برداشتن سلاح از روی زمین توی بازی داره ولی کمبوهای اون سلاح ها خیلی محدودند. شاید در حد 2 یا 3 تا کمبو و اصلا با یه سلاح اصلی قابل مقایسه نیستن، به قول آریا یه بار مصرفند :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
فقط یه سلاح اصلی !!!
اولا که علی گاو رو از کی تا حالا با امثال DMC و ... مقایسه میکنن که این دومی بشه ؟ اون سبک بازیا کلا حسابشون جداست و یکی از مشخصه های HnSهای اونچنینی وجود سلاح های مختلف هست در حالی که GoW و LOS اصلا همچین مجبوریتی ندارن .

دوما مگه به جز GOW III تو بقیه سلاح اصلیی به جز BoC وجود داشت ؟ حتی تو گاو 2 هم که بهترین نسخه ی سری هست اون پتک و نیزه هم سلاح فرعی بودن و من به شخصه بدون ذره ای خستگی با همون BoC گاو2 رو بار ها تموم کردم .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
اولا که علی گاو رو از کی تا حالا با امثال DMC و ... مقایسه میکنن که این دومی بشه ؟ اون سبک بازیا کلا حسابشون جداست و یکی از مشخصه های HnSهای اونچنینی وجود سلاح های مختلف هست در حالی که GoW و LOS اصلا همچین مجبوریتی ندارن .

دوما مگه به جز GOW III تو بقیه سلاح اصلیی به جز BoC وجود داشت ؟ حتی تو گاو 2 هم که بهترین نسخه ی سری هست اون پتک و نیزه هم سلاح فرعی بودن و من به شخصه بدون ذره ای خستگی با همون BoC گاو2 رو بار ها تموم کردم .
یکی از چیزایی که هر H&Sـی باید داشته باشه از نظر من سلاح های مختلفه! فرقی نداره شرقی باشه یا غربی! و کریتوس هم توی تمام شماره ها تا الان بیشتر یک سلاح داشته!

GOW : CoO :
BoC
Gauntlet of Zeus

GOW I :
BoC
Blade of Artemis
BoA و Blade of the Gods رو هم حساب نمیکنیم چون 2 ثانیه اومدن و رفتن! :d

GOW : GoS :
BoA
Arms of Sparta :x
Thera's Bane هم حساب نمیکنیم باز چون فقط ضربه ها آتیشی میشد و اتفاق خاصی نمیفتاد در کل! :d

GOW II :
BoA
Barbarian Hammer
Spear of Destiny
Blade of Olympus
4تا سلاح...! :x

GOW III :
BoE
Claws of Hades
Nemean Cestus
Nemesis Whip
Blade of Olympus (البته فقط در حالتی کع این هط سمت راست صفحه پر میشد! :d )
و BoA !!!
نکته : BoA فقط مختص به همون نیم ساعت اول نیست! روی New Game + میشه از اول تا آخر ازش استفاده کرد! همراه با حرکت های مختلف نسبت به BoE و همچنین جادوی متفاوت! (همون حرکاتی که توی GOW II میزنه! کلا جانشینه BoE میباشد! :d )

اما الان فقط 1 سلاح داریم... حتی اگر 4 عنصر با کومبوهای مختلف داشته باشه و با هر عنصر بگیم که رنگ و طرح روی BoC هم فرق میکنه،آخرش بازم فقط یک سلاحه!
یکی از نکات منفی LOS این بود که غیر از همون یکدونه شمشیر،دیگه هیچ سلاحی نداشت! اونجا هم حالا به جای عنصر از 2نوع جادو استفاده میشد! ضربه هاشون هم فرق داشت! ولی بازم فقط 2 سلاح حساب میشه!

با این حساب برای بازیی که همه ی شماره هاش بیشتر از 1 سلاح داشته،این نکته منفی نیست که از اول تا آخر فقط یکدونه سلاح باشه؟ :d
تازه من خودم ترجیه میدادم توی GOW III هر 4تا سلاحمون جفتی نباشن که متنوع تر به نظر بیان! (با اینکه زمین تا آسمون فرق داشتن :d )

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

امیر کامل جواب داد ولی این رو اضافه کنم که HnS دیگه اینطوری و اون طوری نداره! یه بازی HnS باید بیشتر از یک سلاح اصلی داشته باشه و این موضوع هیچ ربطی هم به کمبو محور بودن یا نبودن بازی نداره.

در ضمن امین چون شخصا تو از سلاح های دیگه استفاده نمیکردی دلیل نمیشه که اصلی نبوده باشن! همه اینایی که امیر اسم برد سلاح های اصلی حساب میشن چون توی بازی بعد از بدست آوردنشون همیشه در دسترس هستن و قابلیت آپگرید شدن دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر