God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,202
نام
حامد
دمو رو بازی کردم ... متاسفانه حوشم نیومد ... فکر نمیکنم بتونه مثل شماره های اصلی امتیاز بالای 90 بگیره . من پیش بینی میکنم از DMC کم بیاره ! مگه اینکه بازی کامل خیلی ربطی به این دمو نداشته باشه ...

نیما جان میشه کمی توضیح بدید
چه مورادی دیدی که به این نتیجه رسیدید.؟
مرسی

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,048
نام
نیما
یه حس تکراری بهم میداد ... یجورایی دیگه اون جذابیت قبلی رو نداره بنظرم ، مخصوصا وقتی مثلا در کنار DMC که تازه منتشر شده و هم سبک هم هست قرارش میدم . البته بازم میگم ، من از این دمو خیلی خوشم نیومد ، شاید در بازی اصلی نظرم کاملا تغییر کنه .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نیما جان من کاملا باهات مواقق نیستم باید صبر کنی نسخه اصلیش بیاد
کلا منم دیروز بازیش کرد و اون حس قبلی هاشو نمیداد
نمیدونم شاید به خاطر اینکه نسخه اصلی بازی نبوده برای همین بود که منم زیاد باهاش حال نکردم
و برای همین فعلا هیچ نظری نمیشه داد و باید صبر کنیم تا نسخه اصلی بازی بیاد بعد نظر بدیم;)

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان این نسخه نسخه اصلی نیست که به اون صورت هیجان داشته باشه اما من میگم اینم شاهکار میشه و همه (بیشترا) این بازی رو بعد عرضه نسخه کامل میپسندن ........چون گویا خیلی حرف برای گفتن داره .......

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
For God of War fans>:d<
God of War : Ascension gone Gold

4rqn1v27lu3iy7myxx7c.jpg

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
اتفاقا به نظر من کارگدن:d(خیلی گنده هست) این قسمت از کارگردان شماره 3 بهتر هست
شماره 3 ضعیفترین کارگردان رو داشت
من خیلی به بازی امیدوارم
اکشن کمی سریعتر شده
زدن کمبوها پیشرفته تر
باس ها بیشتر شدن(اینجور که تو تریلر ها دیدم)
ولی خب چون شماره 6 این سری هست و تمام قسمتها برای ps3 پورت شدن ممکنه گیم پلی تکراری باشه و دلیلش به نظر من اینه که گیم پلی در اوج هست و جای پیشرفت زیادی نداره
کارگردان باید توی قسمتهای دیگه تنوع ایجاد کنه مثل مراحل باس ها داستان پردازی
مولتی هم گذاشتن دیگه:d (من مولتی باز نیستم:()

آخرین ویرایش:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان اینقدر ن
ین این نسخه 7 هست این نسخه 6م هست
1و2و3
gow:gos
gow:coo
goa:asc..
خوب پس از این به بعد بگید نسخه 6 لطفا" (نکنه اون بازی جاوا رو هم حساب کردین ؟!!!!!!!)

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
اتفاقا به نظر من کارگدن:d(خیلی گنده هست) این قسمت از کارگردان شماره 3 بهتر هست
شماره 3 ضعیفترین کارگردان رو داشت
من خیلی به بازی امیدوارم
اکشن کمی سریعتر شده
زدن کمبوها پیشرفته تر
باس ها بیشتر شدن(اینجور که تو تریلر ها دیدم)
ولی خب چون شماره 7 این سری هست و تمام قسمتها برای ps3 پورت شدن ممکنه گیم پلی تکراری باشه و دلیلش به نظر من اینه که گیم پلی در اوج هست و جای پیشرفت زیادی نداره
کارگردان باید توی قسمتهای دیگه تنوع ایجاد کنه مثل مراحل باس ها داستان پردازی
مولتی هم گذاشتن دیگه:d (من مولتی باز نیستم:()

خدا خیرت بده
چند تا پست تقویت روحیه دیگه بدین :d

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,633
نام
حسین
یه حس تکراری بهم میداد ... یجورایی دیگه اون جذابیت قبلی رو نداره بنظرم ، مخصوصا وقتی مثلا در کنار DMC که تازه منتشر شده و هم سبک هم هست قرارش میدم . البته بازم میگم ، من از این دمو خیلی خوشم نیومد ، شاید در بازی اصلی نظرم کاملا تغییر کنه .
نیما جان من کاملا باهات مواقق نیستم باید صبر کنی نسخه اصلیش بیاد
کلا منم دیروز بازیش کرد و اون حس قبلی هاشو نمیداد
نمیدونم شاید به خاطر اینکه نسخه اصلی بازی نبوده برای همین بود که منم زیاد باهاش حال نکردم
و برای همین فعلا هیچ نظری نمیشه داد و باید صبر کنیم تا نسخه اصلی بازی بیاد بعد نظر بدیم;)
چطور دلتون میاد انصافا ؟؟:(مطمئنید دارید در مورد gow :a صحبت میکنید

من امروز دو بار دمو رو full hd رو مانیتور lcd با هدفون بیتز بازی کردمو عملا کف و خون قاطی کردم الان دارم میرم بار سوم
الان نکات مثبت و منفی دمو رو بدون فن بازی براتون میگم
+:
گرافیک اولین چیزی که ادمو خیره میکنه یعنی فقط ارزو دارم god of war 3 رو هم یبار با این گرافیک بازی کنم
اپنینگ عالی که اصلا نباید با نسخه سوم مقایسه بشه چون پوسایدون یه اسطوره بود و تکرار نشدنی
وای خدا یکی میزدم تو سر خودم موقعی که تخریب شدن محیط توسط باس ها رو میدم این کاری بود که انجام میدادم چقدر چشم نواز چقدر زیبا
گاهی اوقات بقدر باس ها بزرگن ادم اصلا کریتوسو گم میکنه نمی دونی داری از کجا ضربه میخوری هم میتونه مثبت باشه هم منفی اما بقدری باس ها زیبا طراحی شدن که بنظر من نکته ای مثبته
کمبو های عالی
صدا گذاری محشر وقتی نوار ریج اتک پر میشه چنان میگه بوووم لرزه به تن ادم میندازه
محیط های زیبا و خیره کننده
دشمن های جدید
و..............................

-:
دشمنا خیلی خیلی زود محو میشن تازه داشتم از خالی شدن دلو روده غوله حال میکردم که سر پا غیب شد
سنت شکنی و شروع نشدن بازی از توی منو روی کلوس اپ کریتوس واقعا این یکی ضد حال بود نمی تونم منکرش بشم

در کل شاهکار محشر اصلا بد به دلتون راه ندید دوستان من میرم اینبار رو lcd 40 بزنم جاتون خالی اگه بازی همینطور پیش بره و تو طول کل بازی همینطوری جذاب باشه بی شک جز 2 3 تا از بهترین بازی های این نسله بهترین گرافیک کنسولی هم مال خودشه شک نکنید

خدایا تا عرضه بازی صبری به ما عطا کن به بلندای کوه المپ:((

آخرین ویرایش:

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
چطور دلتون میاد انصافا ؟؟:(مطمئنید دارید در مورد gow :a صحبت میکنید

من امروز دو بار دمو رو full hd رو مانیتور lcd با هدفون بیتز بازی کردمو عملا کف و خون قاطی کردم الان دارم میرم بار سوم
الان نکات مثبت و منفی دمو رو بدون فن بازی براتون میگم
+:
گرافیک اولین چیزی که ادمو خیره میکنه یعنی فقط ارزو دارم god of war 3 رو هم یبار با این گرافیک بازی کنم
اپنینگ عالی که اصلا نباید با نسخه سوم مقایسه بشه چون پوسایدون یه اسطوره بود و تکرار نشدنی
وای خدا یکی میزدم تو سر خودم موقعی که تخریب شدن محیط توسط باس ها رو میدم این کاری بود که انجام میدادم چقدر چشم نواز چقدر زیبا
گاهی اوقات بقدر باس ها بزرگن ادم اصلا کریتوسو گم میکنه نمی دونی داری از کجا ضربه میخوری هم میتونه مثبت باشه هم منفی اما بقدری باس ها زیبا طراحی شدن که بنظر من نکته ای مثبته
کمبو های عالی
صدا گذاری محشر وقتی نوار ریج اتک پر میشه چنان میگه بوووم لرزه به تن ادم میندازه
محیط های زیبا و خیره کننده
دشمن های جدید
و..............................

-:
دشمنا خیلی خیلی زود محو میشن تازه داشتم از خالی شدن دلو روده غوله حال میکردم که سر پا غیب شد
سنت شکنی و شروع نشدن بازی از توی منو روی کلوس اپ کریتوس واقعا این یکی ضد حال بود نمی تونم منکرش بشم

در کل شاهکار محشر اصلا بد به دلتون راه ندید دوستان من میرم اینبار رو lcd 40 بزنم جاتون خالی اگه بازی همینطور پیش بره و تو طول کل بازی همینطوری جذاب باشه بی شک جز 2 3 تا از بهترین بازی های این نسله بهترین گرافیک کنسولی هم مال خودشه شک نکنید

خدایا تا عرضه بازی صبری به ما عطا کن به بلندای کوه المپ:((

با توجه به نام کاربری ممکنه از هیجان زیاد و جوگیری باشه
پس نمیشه اعتماد کرد :d

البته انصافا من هم با دمو حال کردم ولی موقع بازی کردن 3 Gow خیلی بیشتر هیچان زده بودم
هر چند فراموش نکنیم این فقط دمو ـه :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,633
نام
حسین
با توجه به نام کاربری ممکنه از هیجان زیاد و جوگیری باشه
پس نمیشه اعتماد کرد :d

البته انصافا من هم با دمو حال کردم ولی موقع بازی کردن 3 Gow خیلی بیشتر هیچان زده بودم
هر چند فراموش نکنیم این فقط دمو ـه :d
نه بابا این حرفا چیه
خوب دقیقا مشکل همین شما با گاو 3 مقایسه میکنین لذت نمی برین بابا بخدا بعضی بازی ها اصلا اسطورن غیرقابل مقایسه مثل DMC3و GOW 3 دقیقا در مورد DMC جدید هم همینطوری بود درسته بازی جدیدعالی بود اما مسلما به DMC 3نمیرسید بعضی ها با مقایسه بازی رو حروم خودشون میکردن
پ.ن: کجای دمو نیم ساعت بود من تو ربع ساعت تمومش کردم:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر