God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
آریا این عکسای پست آخر صفحه ی قبل رو میتونی بزاری توی اسپویلر؟ :-" :d
+ این کاراکتری که گفتی بهش مثبت میخوره رو من ندیدم،ولی
یکی از عکس هایی که دیدم یک یارو روح مانندی شبیه به آتنا توی GOW III ولی به رنگ مشکی حضور داشت! :-" اگر اون باشه که توی عکس اصلا بهش نمیخورد مثبت باشه :-"
---
توی این تریلر سلاح جدیدی نشون ندادن؟ :-"

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
دوستان مگه چند تا دمو قابل بازی کردن واسه این بازی اومده ؟

9 تا
و یکی دیگه هم 2-3 روز دیگه میاد که کلا میشه 10 تا

اولین بازی هست که 10 تا دموی قابل بازی داره

جدود 5 ساعت اولی بازی رو توی دمو جا دادن و 1 ساعت نهایی رو توی نسخه اورجینال باید بازی کنیم

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دوستان مگه چند تا دمو قابل بازی کردن واسه این بازی اومده ؟
یدونه دمو با دیسک Zone of Enders اومد دمو همون تریلری بود که تو E3 بخش شد . و الان هم یه دمو از اون 30 دقیقه ی ابتدایی بازی اومده .

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
ORKOS
یکی از قابلیت هایش که در دمو نشان داده شده حرکت به صورت سایه وار هست در این نسخه (Ascension) این شخص به کراتوس کمک می کند تا در برابر Furies مقاومت کند که این عجیب است چون کراتوس عهدش را با Ares شکسته و در واقع Orkos باید به دلیل پیمان شکنی کراتوس و نقشی که برعهده دارد ، کراتوس را مجازات کنه اما قضیه جور دیگری رقم می خورد و به احتمال زیاد نقشه ای داره که بعدا به اجرا می گذارد.

این دمو چیز جدیدی نداشت
همان کاراکترهای قبلی در وضعیتی جدید
2 نکته : 1. قضیه مار جدی هست

2. رفتار کچل با آدم ها که خیلی عجیبه چون اشخاص از کنارش به راحتی و بدون مردن رد می شوند!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
یدونه دمو با دیسک Zone of Enders اومد دمو همون تریلری بود که تو E3 بخش شد . و الان هم یه دمو از اون 30 دقیقه ی ابتدایی بازی اومده .
قاطی کردی :d اون دموی MGR:R بود که با ZoE Collection اومد! :d

کلا 2تا دمو از بخش داستانی GOW:A اومده!
1. با نسخه ی بلو ری فیلم Total Recall ، که همون دموی پخش شده توی E3 بود
2.سی دقیقه ی اول بازی که هفته ی پیش برای گروه اسپارتان های RotW اومد! و امروز(شایدم فردا،هر وقت استور آپدیت شد :d ) برای همه قابل دسترس خواهد بود.

یک دونه هم بتای مولتی پلیر اومد! :d
---

چیزی به عرضه نمونده هنوز پوسایدون و هیدس رو نشون ندادن! :| بخش مولتی جزو اسپویل و اینا حساب نمیشه ها! اینا اشتباه گرفتن این مورد رو! :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

2.سی دقیقه ی اول بازی که هفته ی پیش برای گروه اسپارتان های RotW اومد! و امروز(شایدم فردا،هر وقت استور آپدیت شد :d ) برای همه قابل دسترس خواهد بود.

---

چیزی به عرضه نمونده هنوز پوسایدون و هیدس رو نشون ندادن! :| بخش مولتی جزو اسپویل و اینا حساب نمیشه ها! اینا اشتباه گرفتن این مورد رو! :d
OMG ! این لانچ تریلر منو حیرون کرد . آره اون رایزینگ بود :D
===
امیر بابا لانچ تریلر رو گذاشتن دیگه همه ببینه . جون من برو ببین وبالش گردن من :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
رضا توی عکس اول،فکر نمیکنم اون جزو سلاح های اصلی باشه! توی بخش مولتی جزو یکی از سلاح هایی بود که از روی زمین میشد برداریم:-" (مثل اون شمشیر و نیزه که توی دموی E3 هم از روی زمین برداشت و توی بخش مولتی بودن! :d )

عکس رو از ویدیوی Batter Up گرفتم! از همون ویدیو 30 ثانیه ای ها :-" :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
رضا توی عکس اول،فکر نمیکنم اون جزو سلاح های اصلی باشه! توی بخش مولتی جزو یکی از سلاح هایی بود که از روی زمین میشد برداریم:-" (مثل اون شمشیر و نیزه که توی دموی E3 هم از روی زمین برداشت و توی بخش مولتی بودن! :d )

عکس رو از ویدیوی Batter Up گرفتم! از همون ویدیو 30 ثانیه ای ها :-" :d
مثل پوتک Alrik بود در نظرم:D!

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
ه سوال از اساتید GOW دارم. این بازی مگه داستانش واسه قبل از GOW1 نیست ؟ الان تو عکس های بالا اون دختره که که کریتوس کنار تختش نشسته دخترشه ؟ چون اگه داستان واسه قبل از این باشه که خانواده ی خودش رو کشت نباید رنگ پوستش سفید باشه ! چون وقتی زن و بچه ی خودش رو کشت اون پیر زنه اومد بهش گفت روح زن و بچه اش مثل یک لایه از پوست تمام وجودت رو فرا میگیره و تو هیچ وقت نمیتونی اونا رو فراموش کنی ! بعد رنگ پوستش عوض شد وگرنه قبلش پوستش تیره بود.
من هر 5 تا نسخه ی GOW رو بازی کردم و آماتور نیستم :d ولی داستان این شماره این ابهام رو برام داشته چون دقیقا نمیدونم خط داستانی واسه چه دوره ای هست و بیشتر همین عکس ها و تریلر ها رو دیدم.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
ه سوال از اساتید GOW دارم. این بازی مگه داستانش واسه قبل از GOW1 نیست ؟ الان تو عکس های بالا اون دختره که که کریتوس کنار تختش نشسته دخترشه ؟ چون اگه داستان واسه قبل از این باشه که خانواده ی خودش رو کشت نباید رنگ پوستش سفید باشه ! چون وقتی زن و بچه ی خودش رو کشت اون پیر زنه اومد بهش گفت روح زن و بچه اش مثل یک لایه از پوست تمام وجودت رو فرا میگیره و تو هیچ وقت نمیتونی اونا رو فراموش کنی ! بعد رنگ پوستش عوض شد وگرنه قبلش پوستش تیره بود.
من هر 5 تا نسخه ی GOW رو بازی کردم و آماتور نیستم :d ولی داستان این شماره این ابهام رو برام داشته چون دقیقا نمیدونم خط داستانی واسه چه دوره ای هست و بیشتر همین عکس ها و تریلر ها رو دیدم.
البته روح زن و بچه ـش نه! خاکستر جسد زن و بچه ـش! :-"
داستان هم به طور کلی گفته شده 6 ماه بعد از اون واقعه هست! اما خوب این رنگ پوست رو ما هم باهاش مشکل داریم! :d اما احتمالا درست میشه! :d (آریا میگه تو یکی از ویدیوها درست شده بوده! :d )

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

---

پوسايدون و هيدس كه سلاح هاشون معلوم شده و class جفتشونم توي تريلر ها هستن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر