God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
نیاز به چیزترشکن دارید
gowa-l2cqqpg.gif

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
از این چند تایی که تریلر رو دید بیاید بگید خدایی چه چیز سَرتری نسبت به 3 داشت که میگین خیلی بهتره از لحاظ گیم پلی ؟ 8-|

یا حداقل توی این تریلر که چیز بهتری نشون ندادن :d

اصلا اون تریلر E3 واسه GOW 3 رو کی یادش میره ؟ >:d<

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یا خدا ! این چی بود ؟ مامااان زود برسون اون 12 مارچ ـه لعنتی رو :(( مثل اینکه نخواهم توانست جلوی خودم رو بگیرم و دمو رو فردا دانلود خواهم کرد . نا مردا این چه تریلریه آخه ؟!!

پ.ن : F.ck The Next Generation :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
یا خدا ! این چی بود ؟ مامااان زود برسون اون 12 مارچ ـه لعنتی رو :(( مثل اینکه نخواهم توانست جلوی خودم رو بگیرم و دمو رو فردا دانلود خواهم کرد . نا مردا این چه تریلریه آخه ؟!!

پ.ن : F.ck The Next Generation :D

البته دمو تا این حدی که ما اینجا برخی صحنه ها رو میدیدیم جذاب نیست مثه اینکه دمو با همه ی خوب بودنش فقط دست گرمیه:d

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
یعنی دستت طلا تامی فیشر , این عجب ویدئویی بود!!!!

یه حسی بهم میگه بهترین سری خدای جنگ در راهه!!!

يكي از دوستان لطف كنه لينك مستقيم تريلر رو بزاره دانلود كنيم هيچجوره نميتونم ببينمش

با اجازه آقای تامی فیشر , ویدئو رو توی مدیا فایر آپلود کردم تا همه لذت ببرن, با کیفیت 720

videoplayback.MP4

یعنی دیوونه ی اون ابهت کریتوسم!!

توی تصویر زیر قشنگ جمله ی معروف این سری رو میشه دید!!!

قبل از اینکه خدا بشه , مرد بود:D

کریتوس خیلی احساسی تره تو این سری!

fcgvent48xeu9affxdm.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,065
نام
آریا
با اینکه خیلی از قسمت های تریلر رو دیده بودیم (بعضی هاش از زوایای دیگه :D) ولی خیلی عالی بود ! تریلرهای GoW واقعاً جو خوبی به آدم میدن ! :D با اون موسیقی آخر تریلر هم به شدت حال میکنم.
فقط باز این رنگ Kratos عوض شد !!! رسماً قاطی کردم دیگه ! :D توی اولین تریلر سفید بود ، توی ویدئوی پشت صحنه قهوه ای بود و حالا دوباره سفید شده. البته این تریلر یه جورایی نسخه کامل تر اون تیزر اولیه بود و شاید برای همین رنگش سفیده. نمیدونم والا ! :D
عکس بالایی برای این تریلر هست و پایینی برای ویدئوی پشت صحنه :

این کاراکتر Orkos هم خیلی جالب به نظر میرسه ! حداقل توی تریلر و پشت صحنه یه جوری هست که بهش میخوره جزو معدود کاراکترهای مثبت بازی باشه ! :D یعنی کاراکتری که Kratos بدبخت وسط این همه دشمن میتونه باهاش راحت تر باشه. البته اگه آخرش تو زرد از آب درنیاد !! :D

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
در یک کلام فوق العاده بود.
اونم جمله هم معنیش این میشه فکر کنما : قبل از اینکه خدا باشه او یک انسان بود نه مرد:d اینجا Man معنی انسان میده گمونم.:d

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
در مورد 30 دقیقه ابتدای بازی :
بنظر می رسد اون سی دقیقه که ماگرا یک دست دارد شروع بازی نباشه با توجه به این تریلر جدید که در جنگ با او وی دو دست دارد!!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,065
نام
آریا
دوستان لطفاً صحبت در مورد داستان و اتفاقات دموی بازی و 30 دقیقه اول رو توی اسپویلر بذارین.
چون دموی بازی همون ابتدای بازی هم هست ، بعضی از دوستان میخوان بدون لو رفتن بازی کنن و اولین بار توی خود بازی تجربه ـش کنن.

در مورد 30 دقیقه ابتدای بازی :
بنظر می رسد اون سی دقیقه که ماگرا یک دست دارد شروع بازی نباشه با توجه به این تریلر جدید که در جنگ با او وی دو دست دارد!!!
اون که شروع بازی هست ، ولی همون طور که گفتم به احتمال زیاد بعدش یه فلش بک میخوره و نحوه قطع شدن دست Megaera توسط Kratos و این همه کینه Megaera رو می بینیم ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر