God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
What do you expect to encounter in God of War: Ascension?
g9ywue1s3qnlhbk0b.jpg
عجب آرتیه لامصب!!! چه فضایی چه اتمسفری!!!!

آخرین ویرایش:

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
شماره 1/2/3 رو تموم كردم حالا اوريجين كالكشن ارزش بازي داره؟آخه نسخه هاي PSP هستن و ازشون انتظار ندارم:d

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
شماره 1/2/3 رو تموم كردم حالا اوريجين كالكشن ارزش بازي داره؟آخه نسخه هاي PSP هستن و ازشون انتظار ندارم:d

همونطور که دوستمون بالاگفتن تمام شماره های این بازی عالین مخصوصا روح اسپارتا! فقط:

اشتباهی که من سر خدای جنگ 3 انجام دادم رو شما انجام نده , قبل از شماره 3 نشستم تمام شماره های قبلی رو بازی کردم و به همین دلیل یه جورایی دچار تکرار شدم و واقعا از شماره سوم بازی اونجور که باید لذت نبردم, که البته بعد از چند ماه دوباره یه سری به بازی زدم و اون موقع با اینکه دومین بارم بود بازی میکردم بیشتر لذت بردم!

خلاصه اگه میخوای ascension رو همون اوایل بگیری دیگه زیاد خدای جنگ های قبلی رو بازی نکن تا واسط بیشتر تازگی داشته باشه!

>>> میگم کی فکرشو میکرد از نظر جزئیات کاراکتری تو این نسل رو دست کریتوس شماره 3 بلند شه!!! واقعا همه میدونیم طراحی کریتوس تو شماره 3 بازی باورنکردنی بود اما:

rj5aeyy5wvs7wx59yeb.jpg

اینم واقعا زیباست:

dmtntw28dvtj3y02t4a9.jpg

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
واسه متال گیر پیش خرید میکردی تخفیف گذاشته بود واسه این یکی فقط نوشته : سریع تر بازی را دریافت می کنید :|
باندلش لگسی داره ولی اشتباهی واسه بازی هم تو این سایت زدن : باندل میراث خدای جنگ
عجب باندلی هم هست دهن آدم آب می افته :d[h=1][/h]

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
خب منم بالاخره دمو رو امتحان کردم ! :D ماشاالله چه حجمی داشت !
-------------
در مورد گیم پلی فعلاً نمیشه نظر کامل داد چون تقریباً همه چی بسته هست ! ولی میشه حس کرد که بازی سریع تر شده. یعنی جوری نیست که سبک GoW (که با بازی های H&S سریع متفاوته) رو خراب کنه ولی یه هیجان بیشتری نسبت به قبل به آدم میده و کلاً جنگیدن با دشمن ها حس خیلی خوبی داره !! :D فکر میکنم توی حرکات پلتفورمینگ هم تغییراتی صورت گرفته و Kratos سریع تر و بدون دنگ و فنگ از لبه ها بالا میره.
در مورد منوی بازی ، نمیدونم نیاز به اسپویلر داره یا نه ولی به هر حال :
به جز BoC ، هفت تا Item دیگه هم توی منو هستن که قفل هستن. هر جوری فکر میکنم می بینم نمیشه از بین این هفت تا ، هیچ کدوم سلاح نباشه ! امیدوارم این نشونه خوبی باشه که شاهد سلاح هایی غیر از BoC توی بازی باشیم. (البته شاید هم 4 تا از Item ها برسه به عناصر BoC ! :()
یه سری Artifact هم هست که یکیشون رو هم همین اول بازی توی دمو میشه گرفت ! :D البته مثل قبل باید بازی رو تموم کرد تا بشه استفاده کرد.
گرافیک بازی جداً خارق العاده هست ! از چیزی که توی ویدئوی دمو دیده بودم بهتره و فکر نمیکردم انقدر شارپ و واضح باشه. یکی از تمیزترین بازی هایی که توی این نسل دیدم و Image Quality بازی خیره کننده هست. بافت ها خیلی عالی هستن و تکسچرهای پوست فوق العاده کار شدن. خود Kratos هم مثل نسخه قبلی میتونه راحت لقب بهترین مدل کاراکتر بازی ها رو بدست بیاره ! :D انیمیشن ها هم نسبت به قبل بهتر شدن و نورپردازی و AA و Draw Distance و ... همه عالی هستن ! در کل گرافیک بازی شاید اون جذابیتی که اولین بار GoW III داشت رو نداشته باشه ، ولی پیشرفتش کاملاً مشخصه.
موسیقی ها هم به شدت زیبا هستن ! یکی از آهنگ های این دمو انقدر زیبا هست که هنوز توی گوشم داره تکرار میشه ! :D
در کل این 30 دقیقه اول واقعاً عالی و مهیج هست و یکی از بهترین Opening های بازی های این چند ساله. البته به نظرم به GoW III نمیرسه ، ولی خب هنوز اصل کاری رو ندیدیم و دقیقاً بعد از این دمو شروع میشه و شاید اونجا برسه ! :D
در مورد داستان و چیزهای دیگه هم توی اسپویلر میذارم. (اگه دمو رو بازی نکردین یا قصدش رو ندارین ، باز نکنین)
شروع بازی خیلی جالب هست ، ولی یه کمی بدون پیش زمینه هست. یعنی یه جورایی به نظر میرسه بعدش فلش بک میخوره و جریان رو بهتر متوجه میشیم.
یه نکته ای هم که در مورد Megaera وجود داره اینه که یه دست نداره ، در حالی که توی اولین معرفی ـش این شکلی نبود ! :D به احتمال زیاد قضیه کنده شدن این دست رو توی یه فلش بک ببینیم (یا بازی کنیم) یعنی یه جایی با Kratos باهاش میجنگیم و دستش رو قطع می کنیم و بعدش گیر می افتیم. برای همین هم انقدر تنفر داره از Kratos و اون طوری باهاش صحبت میکنه ! :D
آخر دمو رو هم که خدا بخیر کنه ! Hecaton از خواب بیدار میشه و تمام !!!

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
خدایا من این سه تا بازی رو ( کرایسیس 3 + متال گیر رایزینگ + دد اسپیس 3 ) رو به خاطر خریدن گاد او وار بی خیال شدم. لطفا بر فروشندگان عزیز انصاف زیاد و کافی بفرما تا بتونم این شاهکار رو تجربه کنم. الهی آمین رفقا دعا کنید و لایک فراموش نشه!!!!!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
هر چقد به تاریخ عرضه بازی (روز تولدم :D) نزدیک میشیم , استرس بیشتری منو فرامیگیره !! شوخی نیستا , بعد از سه سال بازم کنترل ارباب کارکترهارو در دست خواهیم گرفت !

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
به نظر من هیچ کدم از شروع های بازی مثل gow1 نیست واقعا" عالی بود ...من واقعا" میپسندمش ..... این سری هم که واقعا" گویا میخوان سنگ تموم بزارن ... منتظرشم

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
wow سایت امازون پیش فروش کرده به قیمت 80 اودلار که برابر میکنه با 300.000 اوشلوق بدرد نخور ما
واقعا خوش به حال ما کپی خور ها :D

اقا کسی لینک دمو دوم داره خواهشا بزاره دان کنیم

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
امیدوارم علاوه بر خشونت بالا کمی هم دلهره و وحشت به بازی اضافه شده باشه (منظورم موجودات و دشمنهایی که وقتی بشون برخورد میکنی با خودت بگی آخه کی میتونه اینو شکست بده!)
ازین مورد خوشم اومد به نظرم همون نکته ای باشه که اشاره کردم!
http://p30up.ir/up/g9ywue1s3qnlhbk0b.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر