God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
در بخش مولتی کدام خدا در جایگاه پنجم قرار می گیرد؟
1. Athena
2.Artemis
3.Helios
4.Hermes
5. (Hercules (Demigod
6. (Titans (Gaia

اینجا
Athena كه نميتونه باشه چون هم زرهش و شمشيرش براي همه قابل استفاده بود.به نظرم helios هستش:d

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
Athena كه نميتونه باشه چون هم زرهش و شمشيرش براي همه قابل استفاده بود.به نظرم helios هستش:d

با توجه به تصویر زیر Hermes و Helios در بخش صاحب منصبان قسمت مولتی غایب هستند.

من که فکر می کنم یکی از این 2 خدا باشه ، اما یک چیزی که احتمال میدم بوقوع بپیونده اینه که در آینده و با افزایش آمار بازیکنان بخش مولتی تعداد صاحب منصبان ( خدایان ) بیشتر از پنج تا بشه . ممکنه دورتا دور Stage صاحب منصبان زیادی قرار بگیرند.

در واقع خدایان به سربازانی که برای آنها شمشیر می زنند می نگرند.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مگه الکی هست باید بسازنb-)
ویتا gow نداشته باشه پس کی میخواد داشته باشه !!!

کش دادن یک موضوع همچین هم خوشایند نیست ، بعد از کشتار کراتوس در GOW3 ساخت بازی یه جور ریسک بوده و هست
ما که هنوز این نسخه جدید رو بازی نکردیم هنوز هم بازخوردی نداشته ( این که امثال ما پیگیر مطالب هستند دلیل محکمی
برای سانتا نیست کشور های جهان سوم که تأثیری ندارن خیلی ها هم هستند که برای اولین بار این نسخه رو می گیرن ببینن بازی چیه!) اونوقت با چه اطمینان خاطری سانتا بره یه شماره دیگه بسازه؟ با چه داستانی؟
در بلاگ بازی تهیه کننده نوشته ما سعی کردیم در این نسخه(Ascension) احساسات انسانی کراتوس را نشان بدهیم.
در واقع یه قسمت هایی از کل داستان خدای جنگ گنگ بود که بوسیله نسخه های جانبی مثل COO و GOS پوشش داده شد و این هم ته دیگ داستان هست که نصیب Ascension شد.
مگر اینکه کراتوس راهی مصر باستان یا ایران باستان بشه یه کشتاری هم اینجا راه بیاندازه.:d

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
کش دادن یک موضوع همچین هم خوشایند نیست ، بعد از کشتار کراتوس در GOW3 ساخت بازی یه جور ریسک بوده و هست
ما که هنوز این نسخه جدید رو بازی نکردیم هنوز هم بازخوردی نداشته ( این که امثال ما پیگیر مطالب هستند دلیل محکمی
برای سانتا نیست کشور های جهان سوم که تأثیری ندارن خیلی ها هم هستند که برای اولین بار این نسخه رو می گیرن ببینن بازی چیه!) اونوقت با چه اطمینان خاطری سانتا بره یه شماره دیگه بسازه؟ با چه داستانی؟
در بلاگ بازی تهیه کننده نوشته ما سعی کردیم در این نسخه(Ascension) احساسات انسانی کراتوس را نشان بدهیم.
در واقع یه قسمت هایی از کل داستان خدای جنگ گنگ بود که بوسیله نسخه های جانبی مثل COO و GOS پوشش داده شد و این هم ته دیگ داستان هست که نصیب Ascension شد.
مگر اینکه کراتوس راهی مصر باستان یا ایران باستان بشه یه کشتاری هم اینجا راه بیاندازه.:d
درسته ولی چیزی که هست در اصل داستان gos بود که چیزای رو معلوم کرد و از coo موفق امیز تر بود ولی ویتا باید بازی داشته باشه !!!
ما هنوز نمیدونیم چطور کیتوس پسر زئوس هست و چطور بزرگ شد !! مبارزه رو کی بهش یاد داد چه کسی این پیش بینی رو کرد که زئوس بعدش شروع کرد به نابود کردن خانواده کریتوس !!
(اینا اگه داخل این بازی (Ascension) معلوم نشه واقعا" عالی هستن برای یه نسخه فرعی و همچنین اینو خودشون گفتن که این پایان( آخرین ) نیست و 100% دیگری هم هست )

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
یه گِله کوچولو:
دیگه Prequel ساختن واسه این عنوان کار درستی نیست. تمام خدایان و موجودات افسانه ی و اساطیری یونان باستان توسط این بابا کشته شدن و SM مجبور شده یه سری جانور من‌در‌آوردی از خودش بسازه چه میدون فیل و گاو همستر و .... . یه موجود با سینه و دست ادم کله شیر دندون های کوسه دم عقرب بال ابر خفاش و اینا.
از ایران بگیر تا روم و مصر و کشور ها اسکاندیناوی همه تعداد زیادی خدا دارن با چند ده تا موجود افسانه ی که امادن توسط کریتوس سلاخی بشن. امیدوارم خیلی زود اینها میخشون رو از ما تحت یونان بکشن بیرون

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
برای تعویض نمیتونه باشه ! :biggrin1: آخه دلیلی نداره یه فلش اونجا بذارن و HUD رو اشغال کنن که نشون دهنده تعویض باشه. بازی RTS هم که نیست که با کلیک کردن روی اون فلش ، تعویض انجام میشه ! :biggrin1:
کلاً به نظرم هرچی هست ، نشون دهنده آیتم فعلی Kratosـه. مثلاً شاید همون جادویی باشه که زمان رو عقب و جلو میکنه. بعد با یه دکمه ای جادو عوض میشه و اون فلش هم تبدیل میشه به یه نماد دیگه ! :biggrin1: اون آیتم آتیشی هم که حتماً برای عنصر انتخاب شده هست و میتونه با یخ و الکتریسیته و روح (Soul) جایگزین بشه.
آخه می مُردین دو تا دونه سلاح اضافه هم توی بازی میذاشتین ؟! :(
این مورد رو علی دیشب برام مشخص کرد چیه! :d هرچی صبر کردم خودش بیاد بگه، نیمد! :d
اون 2تا فلش ها مربوط به Life Cycle میباشد! همون جادوی سبز رنگ ! :d و میگه بعد از هربار استفاده از این قدرت، اون علامت تاریک میشه و کم کم دوباره پر میشه! دقیقا مثل L1+ مربع،مثلث توی بخش مولتی! که بعد از هربار استفاده باید صبر میکردیم!
و البته بالا اشتباها لفظ جادو رو استفاده کردم :-" این رو میشه جزو آیتم های بازی حساب کرد، چون نحوه ی کارش(و دکمه های مورد استفاده! ) دقیقا مثل سر هلیوس و ... هست!

نمیشه اون 4 عنصر هر کدوم مربوط به یک سلاح باشن؟ :-s مثلا آتیش فقط مخصوص BoC باشه... من میخوام به خودم امید بدم! :((
----

دیگه Prequel ساختن واسه این عنوان کار درستی نیست. تمام خدایان و موجودات افسانه ی و اساطیری یونان باستان توسط این بابا کشته شدن و SM مجبور شده یه سری جانور من‌در‌آوردی از خودش بسازه چه میدون فیل و گاو همستر و .... . یه موجود با سینه و دست ادم کله شیر دندون های کوسه دم عقرب بال ابر خفاش و اینا.
حالا فیل ـه آره! (گرچه جزو آرت های GOW III بوده اصلش که توی بازی مورد استفاده قرار نگرفته... ) ولی مانتیکور یک موجود ساختگی نیست و توی افسانه ها بوده! :d البته رگ و ریشه ی ایرانی داره مانتیکور! :d

---
در مورد خدای پنجم، هرمس که عمرا باشه! کلا توی GOW III هم عددی نبودش! و چیز خاصی هم نداره! حالا هلیوس یک چیزی ... ، اما هلیوس هم فکر نکنم باشه!
آتنا هم که صادق گفت چرا نیست، ممکنه آرتمیس باشه؟ :-" سلاحش رو قرار بود بدن به ملت ولی یکهو نظرشون عوض شد... شاید گفتن کلا جدا کنیم این بشر رو! :d

ولی اصلا ممکنه مثلا اون بخش 5ـم خدا نباشه! مثلا بهترین بازیکن روز(یا هفته) باشه! :d
اطلاعاتی که تا الان اومده (دلوس و این چیزا) به آپولو مربوط میشه! شاید مثلا آپولو باشه پنجمی:-"
شایدم موقع عرضه خالی باشه و یکی دو ماه بعد به عنوان DLC پنجمی رو اضافه کنند به بازی:|

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یه گِله کوچولو:
از ایران بگیر تا روم و مصر و کشور ها اسکاندیناوی همه تعداد زیادی خدا دارن با چند ده تا موجود افسانه ی که امادن توسط کریتوس سلاخی بشن. امیدوارم خیلی زود اینها میخشون رو از ما تحت یونان بکشن بیرون
اولا این که این بازی 1 ساله معرفی شده و چند روز دیگه عرضه میشه و واسه این حرفا یخورده دیره .
ثانیا از اون حیوون های ریز و درشت تو تمام نسخه های گاو وجود داشت و تو این نسخه از درون مایه های هندی و ایرانی نیز استفاده شده و کریتوس به نظر سفری به نقاط مختلف خواهد داشت و این boss هایی که دیدیم متعلق به یونان نیستن همشون .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
ای گند بزنن به این وضعیت تو فروم خود بازی هم ملت اعصابشون خط خطی شده:d
پس کی میخوان خیر سرشون کد بدن به ما)x
من ناسلامتی اینترنتمو شارژ کردم که هر وقت کد رو دادن بلافاصله بذارم دانلود شه:d
البته دیگه نهایتا فردا صبح رو باید با نعره کریتوس از خواب بیدار شیم دیگه:d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
یه گِله کوچولو:
در همون ثانیه ای که اعلام کنن باید اساطیر ژاپن و چین و هند رو بکشید به نژاد پرستی متهمشون میکنن! ایرانی ها هم متاسفانه اساطیرشون زیاد مشهور نیست.بهترین گزینه همون اسکاندیناوی هست.

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
واقعا این همه سلاح میخواد فراموش بشه

images

به قول دوستان : :d
tumblr_mc2llb7FVo1qmisv2o2_r5_500.gif

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
ای گند بزنن به این وضعیت تو فروم خود بازی هم ملت اعصابشون خط خطی شده:d
پس کی میخوان خیر سرشون کد بدن به ما)x
من ناسلامتی اینترنتمو شارژ کردم که هر وقت کد رو دادن بلافاصله بذارم دانلود شه:d
البته دیگه نهایتا فردا صبح رو باید با نعره کریتوس از خواب بیدار شیم دیگه:d
شاید میخوان امشب تریلر درست حسابی بازی رو نشون بدن و در کنارش اعلام کنن که دمو هم اومد ! :D

اوج خوش بینی در این پست موج میزنه
yahoo_4.gif
این قضیه اسلحه ها که اعصابمون رو داغون کرده ، حداقل از این نظر امید بدیم ! :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
بشتابید که کدها آمد :-" :d جای منم خالی! :d
فقط قبل از بازی کردن تصمیم بگیرید که این بحث های دمو عمومی میشه و از اسپویلر دیگه در میاد یا نه ؟ :d من تکلیفم رو با این تاپیک روشن کنم :-"

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
فقط قبل از بازی کردن تصمیم بگیرید که این بحث های دمو عمومی میشه و از اسپویلر دیگه در میاد یا نه ؟ :d من تکلیفم رو با این تاپیک روشن کنم :-"
مثله اینکه یه سری از کد ها کار نمیکنن و متاسفانه کد من هم کار نمیکنه:dیه سری دیگه هم اعلام کرده بودن که کدشون کار نمیکنه
یه کم به سانتا فوش دادم دلم خنک شد تا حدودی:d باید دید چه کار میکنن با این مشکل وگرنه خیلی ظلمه که ما هم بخوایم دمو رو عمومی بازی کنیمb-)
امیر دوس داری کدت رو بده من یه تستی بزنم:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تو هم که کشتی ما رو :D خود سازنده ها اینقدر نگران اسپویل نیستن بابا دمو فرق میکنه دمو اصلا چیزی رو اسپویل نمیکنه که فقط بخشی از گیمپلی هست که شاید تو خود بازی اصلا به چشمت نمیاد ولی تو دمو آدم خر کیف میشه وقتی بازی میکنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر