God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
آریا یک عدد سؤال! (با بلی یا خیر جواب بده :d ) ، تا حالا حرفی از سلاح اصلی و قابل Upgrade شدن غیر از BoC کردن ؟ یا همچنان فقط BoC رو نشون دادن و سلاح های روی زمین رو ؟ :-s در این مورد نگران نبودم...اما کم کم دارم نگران میشم! کمتر از یک ماه مونده و هیچ خبری نشده... (شایدم شده و من ندیدم :-" )
نه تا الآن به جز BoC و سلاح های اون شکلی ، دیگه چیزی نشون ندادن ! :| منم دقیقاً نگرانیم سر همین موضوع هست. یعنی بیان بگن اون سلاح های دشمن ها و روی زمین ، جایگزین 2،3 تا سلاح نسخه های قبلی میشن. :|
البته توی اون اسپویلری که توی پست قبلم گذاشتم ، در مورد سلاح ها یه توضیحی دادم که صحبت های رسمی خود سازنده ها توی مصاحبه رسمی بازی هست ! :D یعنی کلاً جزو ویژگی های بازی محسوب میشه و نباید توی اسپویلر میذاشتم ! ربطی به اون 30 دقیقه اول و اینا هم نداره. به نظرم این وسواس ـت رو رها کن و اون اسپویلر رو بخون ! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
نه تا الآن به جز BoC و سلاح های اون شکلی ، دیگه چیزی نشون ندادن ! :| منم دقیقاً نگرانیم سر همین موضوع هست. یعنی بیان بگن اون سلاح های دشمن ها و روی زمین ، جایگزین 2،3 تا سلاح نسخه های قبلی میشن. :|
البته توی اون اسپویلری که توی پست قبلم گذاشتم ، در مورد سلاح ها یه توضیحی دادم که صحبت های رسمی خود سازنده ها توی مصاحبه رسمی بازی هست ! :D یعنی کلاً جزو ویژگی های بازی محسوب میشه و نباید توی اسپویلر میذاشتم ! ربطی به اون 30 دقیقه اول و اینا هم نداره. به نظرم این وسواس ـت رو رها کن و اون اسپویلر رو بخون ! :D
الان که گفتی رفتم خوندمش! :d توی اون فایل هایی که لیک شده بود هم این مورد بود که Rage Mode چهار عنصر متفاوت رو پوشش میده و اینا! (نخوندم چه چیزایی! فقط 2تاش رو یادمه الان :p )
تا چند وقت پیش هم با احسان بحث میکردیم سر این مورد، احسان میگفت خیلی نگرانه در مورد سلاح ها! ولی من با اعتماد به نفس کامل میگفتم، نه سانتا که نمیاد سلاح های بازی رو کم کنه! اصلا امکان نداره و ...
اما الان خودم بدتر احسان شدم! :| اگر سلاح اصلی دیگه ای نباشه نهایت ضدحاله! :d
من فقط امیدوارم نوع Rage رو مثل روح های سلاح هیدس بشه از توی Menu تعویض کرد،اینجوری همچنان دکمه های D-Pad بی استفاده ـن و میشه امیدوار بود که شاهد سلاح های دیگه ای باشیم!
الان اومدم به خودم امید بدم که " توی دموی E3 هم توی بخش HUD ما مثل GOW III هر 4تا فلش رو داشتیم برای تعویض سلاح! پس مشکلی نیست و به زودی معرفی خواهند شد" اما رفتم چک کردم و کلا ناامید شدم و فهمیدم سلاح دیگه ای نخواهیم داشت! :((:((:((
این مربوط به GOW III :

و این هم مربوط به دمویی که با فیلم Total Recall بود :

اون 4تا فلش رو که نداره، هیچ.... حتی عکس خود سلاح هم نیست و یکی از عناصر Rage میباشد! :(( یعنی الان مطمئن شدم فقط به همین BoC خلاصه میشه... :((
نمیبخشمون اگر فقط همین یکدونه سلاح باشه! :-s ما توی بخش مولتی حداقل 3 کلاس مختلف (شمشیر ، پتک ، و نیزه به احتمال 99% ) داریم! هر کدوم چندین و چند نوع طراحی مختلف و بسیار بسیار متنوع دارن ... :-s اما برای بخش SP بازی فقط باید یکدونه سلاح داشته باشیم؟ :-s
حالا که انقدر اوضاع خطری شد، من به همون سلاح های بخش مولتی و یا حتی Copy ==> Paste کردن سلاح های بازی قبل مثل Arms of Sparta هم راضیم! :| (بعد از BoC محبوب ترین سلاحمه:-" ) ولی فقط چیزی به غیر از BoC هم باشه...حالا هرچی...

آخرین ویرایش:

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
جوگیر شدم 2 باره رفتم gow III رو خریدم قسمت پوسایدونش از زیبایی عملا خفم کرد دوست دارم برم قسمت کرونوسش رو یه بار دیگه بازی کنم :x خدایا یعنی واقعا میخواین 300 بدین جای یه بازی بخدا با حداکثر 5 تومن هم میشه سر و تهشو هم اورد نصف پول بازی رو بده کنسولو هک کن بقشم40 50 تا بازی بخر من جای شما داره زورم میاد بابا پولتون نریزید تو حلق این کلاه بردارا:|
فکر نکنم به این زودیا با هک شدش بتونی مولتی این بازی رو بازی کنی :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این نبود سلاح های دیگه من رو هم خیلی نگران کرده. اون توضیحی که چندوقت پیش در مورد سیستم مبارزات دمو دادم و ازش کلی تعریف کردم با این فرض بود که کریتوس حداقل 4 تا سلاح اصلی داره و میشه مثل نسخه سوم توی مبارزات بینشون Switch کرد ولی اگه قرار باشه که توی این نسخه تنها BoC رو داشته باشیم.......:((!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
امکان نداره فقط Blade of Chaos سلاح اصلی بازی باشه . شک نکنید طبق سنت سری GoW با پیشروی داستان سلاح جدید هم بدست میارید:D!

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
امکان نداره فقط Blade of Chaos سلاح اصلی بازی باشه . شک نکنید طق سنت سری GoW با پیشروی داستان سلاح جدید هم بدست میارید:D!

رضا به نظرت اگه اینطوری بود نباید تا الان یه سلاح دیگه نشون میدادن ؟ یا حداقل وجود سلاح های دیگه رو تایید میکردن ؟ آخه این سیستم جدید برداشتن سلاح از روی زمین خیلی مشکوک میزنه و به نظر میاد سانتا قصد داره همین رو جایگزین سلاح های اصلی کنه :(

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
رضا به نظرت اگه اینطوری بود نباید تا الان یه سلاح دیگه نشون میدادن ؟ یا حداقل وجود سلاح های دیگه رو تایید میکردن ؟ آخه این سیستم جدید برداشتن سلاح از روی زمین خیلی مشکوک میزنه و به نظر میاد سانتا قصد داره همین رو جایگزین سلاح های اصلی کنه :(
با توجه به این عکس و دمو قابل بازی
n53y6vbdb14lui2s2cp4.jpg

در بالا 2 آیکون وجود داره که یکی آتش هست که نشان دهنده 4 عنصر هست که با رسیدن سطح ستون سمت راست به حد کافی فعال شده و شمشیر به حالت آتش در میاد و دیگری هم 2 فلش به نشان شمیر های کریتوس که معلوم میشه پس سلاح های دیگری هم وجود دارن چون من بارداشتن سلاح دشمن هیچ آیکون ندیدم تغیر کنه که نشون بده سلاح دشمن جز سلاح اصلی حساب میشه
پس 100% مطمئن باشید که سلاح اصلی سلاح این دشمنان فسقلی نخواهد بود

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
من پیگیر اخبار و مصاحبات بازی هستم کمو بیش, کارگردان اسنشن همیشه گفته که قصد ندارن چیز مهمی از بازی رو اسپول کنن برای همین به احتمال زیاد در مورد سلاح های اصلی سخنی بمیون نیومده:D سلاح های دشمن ها رو بعنوان یک آنتراک حساب کن خیلی خیلی بعیده فقط BoC سلاح اصلی باشه!

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
n53y6vbdb14lui2s2cp4.jpg

در بالا 2 آیکون وجود داره که یکی آتش هست که نشان دهنده 4 عنصر هست که با رسیدن سطح ستون سمت راست به حد کافی فعال شده و شمشیر به حالت آتش در میاد و دیگری هم 2 فلش به نشان شمیر های کریتوس که معلوم میشه پس سلاح های دیگری هم وجود دارن چون من بارداشتن سلاح دشمن هیچ آیکون ندیدم تغیر کنه که نشون بده سلاح دشمن جز سلاح اصلی حساب میشه

حرف شما درست
ولی ممکنه اون فلش که شما میگین برای تغییر 4 عنصر اصلی باشه
به احتمال زیاد سلاح های اصلیه دیگه ای هم وجود داشته باشه
ما هنوز هیچ کدوم از boss های اصلی بازیرو ندیدیم اخه نسخه های قبلیه god of war با کشتن
هر کدوم از boss ها یه magic یا weapon به کریتوس اضافه میشد .

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
n53y6vbdb14lui2s2cp4.jpg

و من دقیقا به خاطر همین عکسی که گذاشتی دارم میترسم که سلاح دیگه ای در کار نباشه! ما توی GOW II و GOW III اون بالا عکس سلاح رو داشتیم(بقیش رو یادم نیست:-" ) اما اینجا ما داریم عکس آتیش که یکی از عنصرهاست رو میبینیم، اون فلشی هم که به نشونه ی تعویضه، احتمالا برای تعویض اون عنصر باشه!
وگرنه به نظرم اگر میخواستن عنصر مورد استفاده رو نشون بدن، نیازی نبود اون بالا علامتش باشه! میتونستن خط پایین سمت راست رو به نشونه ی اون عنصر رنگش رو تغییر بدن! هر عنصر یک رنگ مخصوص!

در مورد اسپویل شدن، خوب ما توی GOW III همون دموی E3 هم یکی دیگه از سلاح های کریتوس که دستکش های هرکول بود رو دیده بودیم! (با اینکه توی بازی اصلی بعد از مرحله ی دمو اون سلاح ها رو میگرفتیم، و اونجا ما فقط BoE و سلاح های هیدس رو داشتیم! )
حالا کاری به نشون دادن هم نداریم! ولی هیچی در مورد سلاح ها نگفتن! اما در مورد بخش مولتی گفتن که سلاح سومی هم هست!!! (اون موقع که اینو گفتن، قرار بود به زودی معرفیش کنند الان 1 ماه گذشته و خبری نشده! :d ) میتونستن اینجا هم بگن کریتوس سلاح های دیگه ای خواهد داشت!

امیدوارم توی تریلرهای آینده(لانچ تریلر احتمالا که بازم من نمیبینم:p ) سلاح دیگه ای نشون بدن! و همون Rage Bar رو یکم قشنگ تر کنند یا جاش رو عوض کنند! خیلی سادست! :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
نسخه کامل لایو اکشن سوپر بال:

[video=youtube;1aDhfTGkLTg]http://www.youtube.com/watch?v=1aDhfTGkLTg[/video]
God of War: Ascension "From Ashes" Super Bowl 2013 Commercial - Full Version - YouTube

من پیگیر اخبار و مصاحبات بازی هستم کمو بیش, کارگردان اسنشن همیشه گفته که قصد ندارن چیز مهمی از بازی رو اسپول کنن برای همین به احتمال زیاد در مورد سلاح های اصلی سخنی بمیون نیومده:D سلاح های دشمن ها رو بعنوان یک آنتراک حساب کن خیلی خیلی بعیده فقط BoC سلاح اصلی باشه!

BoC اینقدر خوب و کاربردی هست که هیچ چیز دیگه ی نمیتونه باهاش برابری کنه. مگر اینکه دست به دامن GoW II بشن که بازم بعید میدونم به اون خوبی از آب دربیان :D.

پ.ن. فکر میکردم Sisters of Fate بیشترین رای رو اورده ولی نه. چطور ممکنه بهترین Boss Fight کل سری در بهترین شماره کل سری رای نیاره. عجب حماسه‌ی آفریدید :D.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
BoC اینقدر خوب و کاربردی هست که هیچ چیز دیگه ی نمیتونه باهاش برابری کنه. مگر اینکه دست به دامن GoW II بشن که بازم بعید میدونم به اون خوبی از آب دربیان :biggrin1:.
Arms of Sparta :x این سلاح عالی بودش! :d اتفاقا سلاح های GOW II نسبت به GOW III یا همین AoS به نظرم کاربردی تر نیستن! برای همین لازم نیست دست به دامن GOW II بشن :-"
+ حتی اگر کاربردی هم نباشن(که توی GOW III بسیار هم کاربردی بودن سلاح ها! ) حتی اگر شده باید برای قشنگی هم سلاح اضافه توی بازی باشه:| (که سانتا نشون داده سلاح هاش به درد میخورن همه! :d )

پ.ن. فکر میکردم Sisters of Fate بیشترین رای رو اورده ولی نه. چطور ممکنه بهترین Boss Fight کل سری در بهترین شماره کل سری رای نیاره. عجب حماسه‌ی آفریدید :biggrin1:.
بهترین باس سری آریس میباشد>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر