God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
یه نفر توی Neogaf این رو نوشته :
یعنی همیشه دموها توی اون روزهای خاص میاد یا طرف چرت و پرت گفته ؟! :D
12 ـم که بعیده، احتمالاً 19 ـم دمو رو به اسپارتان ها میدن برای ما تروجان ها هم 26 ـم وقتی پابلیک شد به دستمون میرسه :(! البته هستن بچه های اسپارتانی که دمو رو شیر کنن با ما مثل خودت:D!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یه نفر توی Neogaf این رو نوشته :

.

یعنی همیشه دموها توی اون روزهای خاص میاد یا طرف چرت و پرت گفته ؟! :D
تاریخش رو یک روز اشتباه گفته چون همیشه اخبار آپدیت 3شنبه تو بلاگ میاد و 4 شنبه اعمال میشه:D پش به 13، 20 و 27 امید داشته باشید.

البته اینم بگم خیلی وقت ها استور آپدیت میشه اما قابلیت فعال سازی یک سری چیزها تو یه روز خاص هست. مثلا ممکنه دمو 13ـم روی سرورهای Store آپلود بشه اما مثلا 15ـم برای اسپارتان ها فعال بشه، 17ـم برای پلاس و 20ـم هم برای همه. البته اینا مثال بود فقط برای اینکه متوجه منظورم بشید:D

به امید روزی که دمو برای اسپارتان های و پلاس تو یک تاریخ بیاد:D

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
[FONT=&amp]بازی[/FONT][FONT=&amp] گاو 1[/FONT][FONT=&amp]محیط و فضای یونان باستان را به زیبایی به تصویر کشید و حین بازی افراد همرزم کریتوس کبیر در کوشه کنار هر محیط مشغول جنگ با دشمنان بودند که این خودبخود می تونه دلیلی بر حماسی بودن بازی باشه در[/FONT][FONT=&amp]گاو 1[/FONT][FONT=&amp]بازی در معدود جاهایی معما گونه می شد ولی به نسبت کل بازی خیلی کم بود.اما در گاو2[/FONT][FONT=&amp]به خصوص در گاو3[/FONT][FONT=&amp]بازی ازمحیط یونانی قدیم فاصله گرفته، بازی اندکی تخیلی شده (البته این نظر منه، بهم حمله نکنید) در بازی[/FONT][FONT=&amp] گاو2و3[/FONT][FONT=&amp]به خصوص 3 بازی معمایی شده و همین طور توی گاو3 من بعد از 3 بار بازی کردن تازه فهمیدم بازی از کجا شروع شده و به کجا ختم شده، توی گاو3 گیمر فقط دور خودش می چرخید. گاو3[/FONT][FONT=&amp]این قدر برام فاجعه بود( به غیر از [/FONT][FONT=&amp]30 [/FONT][FONT=&amp]دقیقه اول بازی ) که از اورجینال خریدنش پشیمون شدم.با توجه به اینکه بنده هنوز هیچ تریلری از بازی [/FONT][FONT=&amp] gow as[/FONT][FONT=&amp]رو ندیدم ( به خاطر بحث اسپویل شدن بازی[/FONT][FONT=&amp])[/FONT][FONT=&amp]به نظر دوستان این بازی می تونه [/FONT][FONT=&amp]گاو 1[/FONT][FONT=&amp]رو برام تداعی کنه تا اورجینالش رو بخرم[/FONT][FONT=&amp].[/FONT]

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
[FONT=&amp]بازی[/FONT][FONT=&amp] گاو 1[/FONT][FONT=&amp]محیط و فضای یونان باستان را به زیبایی به تصویر کشید و حین بازی افراد همرزم کریتوس کبیر در کوشه کنار هر محیط مشغول جنگ با دشمنان بودند که این خودبخود می تونه دلیلی بر حماسی بودن بازی باشه در[/FONT][FONT=&amp]گاو 1[/FONT][FONT=&amp]بازی در معدود جاهایی معما گونه می شد ولی به نسبت کل بازی خیلی کم بود.اما در گاو2[/FONT][FONT=&amp]به خصوص در گاو3[/FONT][FONT=&amp]بازی ازمحیط یونانی قدیم فاصله گرفته، بازی اندکی تخیلی شده (البته این نظر منه، بهم حمله نکنید) در بازی[/FONT][FONT=&amp] گاو2و3[/FONT][FONT=&amp]به خصوص 3 بازی معمایی شده و همین طور توی گاو3 من بعد از 3 بار بازی کردن تازه فهمیدم بازی از کجا شروع شده و به کجا ختم شده، توی گاو3 گیمر فقط دور خودش می چرخید. گاو3[/FONT][FONT=&amp]این قدر برام فاجعه بود( به غیر از [/FONT][FONT=&amp]30 [/FONT][FONT=&amp]دقیقه اول بازی ) که از اورجینال خریدنش پشیمون شدم.با توجه به اینکه بنده هنوز هیچ تریلری از بازی [/FONT][FONT=&amp] gow as[/FONT][FONT=&amp]رو ندیدم ( به خاطر بحث اسپویل شدن بازی[/FONT][FONT=&amp])[/FONT][FONT=&amp]به نظر دوستان این بازی می تونه [/FONT][FONT=&amp]گاو 1[/FONT][FONT=&amp]رو برام تداعی کنه تا اورجینالش رو بخرم[/FONT][FONT=&amp].[/FONT]
سلام
گاو 1 خودش به تنهایی میتونه یه بازی جدا رو تشکیل بده اما 2و 3 ادامه هم هستن و بعد معمولا" در قصمت های افسانه ای یونان بازی داره رخ میده که که 3 کاملا" در المپیوس هست پس نباید انتظار داشته باشید مثل 1وقصمتایی از 2 باشه که در شهر های یونانی معمولا" داره رخ میده
این gow a هم مثل نسخه های gos,coo هستن که داره تعدادی از حقایق رو باز گو میکنه مثلا" داخل gow gos متوجه میشی چرا اون زخم رو صورت کریتوس هست و اون خاکوبی برای چی هست و هم چنین اینکه زئوس 3 تا قبر کنده بود که برادر کریتوس و مادرش رو گذاشت و قبر سوم رو برای کریتوس کنده بوده و...........
پس داخل این gow a هم تعدادی از مسائل رو برامون روشن میکنن که موجب میشه ارتباط بهتری با سری های gow برقرار کنیم
این بازی احتمالا" قبل برده شدن کریتوس هست و قبل gow coo هست امید بدونی که gow یه سری بازی هست که یه داستان رو دنبال میکنن نه اینکه مث بعضی بازی ها فقط شماره رو حمل میکنن و کلا" داستانشون از هم جدا هست ........

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
513
نام
آریو
منوی احتمالی بازی:
47119092154684626476.png

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
خدا وکیلی یکی از بچه های کاردرست بیاد به من بگه این تصویر از گیم پلی ـه؟؟؟؟؟!!

b0tzhur67b7uist3oen.jpg

جزئیات در این تصویر هم بی نظیره:

jsz38z79vvqsqkqy2lxi.jpg

گریه کردن کریتوس و من یادم نمیاد جایی دیده باشیم تاحال؟!

p9adx6ffqpu6x8igs5t.jpg

Spartan never lets his back hit the ground!

sc4bfejm09l4ri7iapft.jpg

این ویدئو هم مربوط به تصویر بالاس , واقعا قشنگنه! اگه تاحالا ندیدید حتما دانلود کنید 9 مگ هم بیش نیست:

دانلود

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی
منوی احتمالی بازی:
47119092154684626476.png

main menu بازی همونطور که رضا گفت همینه ولی نکته جالبش اینه که دمو تلو رو تو خود خود منو اصلی گذاشتن و این خیلی برام جالب بود البته قبلا گفته بودن که از طریق منو اصلی میشه دسترسی پیدا کرد به دمو ولی من فکر میکردم مثلا یه بخش اضافاتی! چیزی داره که دمو هم اون تو هست ولی خیلی به تلو حال دادن گذاشتنش تو منو اصلی که البته به نظر من اینجور کارها خیلی درست نیست منو بازی باید کاملا متعلق به خود بازی باشه
البته گزینه مولتی معلوم نیست کجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر