God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بهترین خبری که میتونستم بشنومه.:x دستت درد نکنه.....:x

---------- نوشته در 12:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:52 AM ارسال شده بود ----------

آقا نیومده که.:( فکر کنم همونی که کپی خورا میتونن بازی کنن رو میگی؟ چون رفتم نبود.
آره آقا حسین همونه دیگه مگه شما اورجینال بازی!!!!!
(اینجاست که نیاز پیدا میشه بری یه دستگاه کپی خور پیدا کنی!!!!)
اگه من دستگاه داشتم برات میفرستادم ولی .... منم رو دستگاه دوستان بازی کردم و همچنادن دنبال دستگاه هستم که قبل اومدن گاو بدون دستگاه نباشم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من هم با بهترین Boss موافق هستم و بنظر خودم هم بهترین ها Cronos و Thanatos(یا یک همچین چیزی دقیق یادم نیست:D همون که آخر GoS بودش:D) بودند! البته شروع حماسی Poseidon و همین طور مبارزه نفس گیر با Hades هم خالی از لطف نیست و باید ازشون تقدیر کنیم:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
نظرسنجی رو تا چند دقیقه دیگه میزنم.
Boss Fight های سری GoW فوق العاده هستن ولی خب 2،3 تاشون دیگه انقدر محشر هستن که احتمالاً بقیه 0 رأی میارن ! :D برای همین نظرسنجی رو چند گزینه ای میذارم ولی لطفاً هر کسی فقط به 3 گزینه رأی بده. یعنی بیشتر از 3 گزینه انتخاب نکنین.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
بسیار عالی ...
باس فایت های سری GOW فوق العاده بودن .. فقط تو GOW III روی نرمال که برا بار اول رفتم خیلی خیلی آسون بودن! به غیر از باس آخر تو هیچکدوم حتی یه بار هم کشته نشدم!
Sisters of Fate هم به شدت عالی بودن .. نفله شدم سر این باس .. هم سخت بود هم کَمکی فکری!
باس هرکولز رو هم خیلی دوست داشتم .. یه حالت واقعا حماسی داشت ...
کرونوس هم فکر می کنم نظیرش تو هیچ بازی نباشه ... اون که دیگه مثل فیلم سینمایی بود!
زئوس هم فوق العاده بود ... یعنی کسی هست که روی درجه سختی Very Hard تونسته باشه زئوس رو شکست بده؟!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
من Poseidon رو که راحت رتبه اول میدونم ! :D
Cronos هم خیلی چیز غریبی بود و تا حالا نظیرش رو ندیده بودم ! یعنی 30 بار دیگه اون بخش Cronos رو بازی کنم خسته نمیشم.
فقط گزینه سوم رو بین Hades و Hydra و Hercules شک داشتم. Hades فوق العاده بود و آدم قشنگ زجر کشیدنش رو لمس میکرد. Hercules هم از اواسطش به بعد محشر بود و ترکیب اون موسیقی و بارون و ضربه های Kratos یه حالت حماسی ایجاد میکرد. ولی Hydra رو انتخاب میکنم چون هم عظمت خاصی توی زمان خودش داشت ، هم اولین باس این سری بود و کیفیتش هم عالی بود !
البته بقیه باس ها هم هرکدوم ویژگی هایی داشتن که اگه توی یه بازی دیگه بودن ، میشد راحت اونا رو هم انتخاب کرد ولی دیگه نظرم بیشتر روی این 3 تا هست.
مثلاً Sisters of Fate هم خیلی جالب بودن. از اون چاقه (Clotho) که حالت عجیب غریب و جو خیلی خاصی داشت تا Lahkesis که نبرد خوبی رو باهاش شاهد بودیم.
یا مثلاً Colossus of Rhodes هم چیز جالبی بود و باعث میشد GoW II شروع فوق العاده ای داشته باشه.
بعضی از بخش های نبرد با Zeus توی GOW III هم خیلی خوب بود.
تنها باسی که همه خوششون میاد و توی همه لیست ها هم هست ولی من زیاد باهاش حال نکردم ، Ares هست ! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
تنها باسی که همه خوششون میاد و توی همه لیست ها هم هست ولی من زیاد باهاش حال نکردم ، Ares هست ! :d
:|:|:|
برای من بهترین باس سری همین آریس میباشد! :d هم مبارزه با خود آریس که به صورت تن به تن بود(البته بقیه ی مبارزه ها هم تن به تن بودن! ولی منظورم اینه که ... یک حالت گلادیاتوری و اینا داشت! :d ) و هم مبارزه و هم اون بخش احساسی و دفاع از زن و بچش ... :(( اصلا خیلی خفن بود :d
گزینه ی دوم هم میدم به Thanatos ! مبارزه ای با نهایت قدرت دو برادر! عشق 2 برادر اسپارتانی! :d اصلا خیلی خفن بود! هرچی من از این باس بگم کم گفتم! :x عالی بود اصلا! و Brothers in Arms و این چیزا دیگه ... :-"
:d آریا همین فردا هم که شده برو یک PSP جور کن و GOS رو بازی کن! :d یا هم GOW O C رو بگیر :d

سومین انتخابمم، پوسایدون میباشد! :d چقدر لذت بخش بود این مبارزه! مخصوصا آخر کار که از دید خود پوسایدون بود و به خاک و خون کشیدیمش! و در آخر هم L3 و R3 رو صفحه نمایش داده میشه و .... بسیار لذت بخش بود نابودی پوسایدون! :d >:)

خدا رو شکر که نظرسنجی 3 انتخابیه :-" اگر یکی از اینا نبود نابود میشدم! :d اگرم میخواستم گزینه های بعدی رو انتخاب کنم، همش مربوط به باس های GOW III میشد :-"

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,674
نام
حسین
:|:|:|
برای من بهترین باس سری همین آریس میباشد! :d هم مبارزه با خود آریس که به صورت تن به تن بود(البته بقیه ی مبارزه ها هم تن به تن بودن! ولی منظورم اینه که ... یک حالت گلادیاتوری و اینا داشت! :d ) و هم مبارزه و هم اون بخش احساسی و دفاع از زن و بچش ... :(( اصلا خیلی خفن بود :d
گزینه ی دوم هم میدم به Thanatos ! مبارزه ای با نهایت قدرت دو برادر! عشق 2 برادر اسپارتانی! :d اصلا خیلی خفن بود! هرچی من از این باس بگم کم گفتم! :x عالی بود اصلا! و Brothers in Arms و این چیزا دیگه ... :-"
:d آریا همین فردا هم که شده برو یک PSP جور کن و GOS رو بازی کن! :d یا هم GOW O C رو بگیر :d

سومین انتخابمم، پوسایدون میباشد! :d چقدر لذت بخش بود این مبارزه! مخصوصا آخر کار که از دید خود پوسایدون بود و به خاک و خون کشیدیمش! و در آخر هم L3 و R3 رو صفحه نمایش داده میشه و .... بسیار لذت بخش بود نابودی پوسایدون! :d >:)

خدا رو شکر که نظرسنجی 3 انتخابیه :-" اگر یکی از اینا نبود نابود میشدم! :d اگرم میخواستم گزینه های بعدی رو انتخاب کنم، همش مربوط به باس های GOW III میشد :-"
وای اصلا حواسم بهThanatos نبود واقعا زیبا بود البته زیباییش به این بود که کریتوس و برادرش با هم میجنگیدن نه خود باس بازی عذاب وجدان گرفتم رای ندادم :d

• Poseidonهم که اصلا حرفشو نزن بعد اون هم cronosواقعا عالی بود ولی منم مثل Dinosaur زیاد با ARES حال نکردم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
سونی مرحمت فرمودن و باندل برای بازی معرفی کردن ... :|

آخه من چی بگم .... :((
البته سوپر اسلیم انقدر داغونه که باندل درست حسابی هم نمیشه باهاش داد! هنوز تو کف طراحیش موندم! :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
هیچ وقت سونی ادم نمیشه(بحث درون خانوادگیه جدی نگیرین:d)یه طرحی چیزی رو خود کنسول میزدی اخه این چیه بی سلیقه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
چرا منو تو این موقعیت قرار دادین ؟ خوب پوسایدون رو که فک کنم همه رای دادن کرونوس رو هم به شخصه خیلی حال کردم باهاش خیلی اپیک بود . و Thanatos رو هم که یه جوری خیلی خوشم اومد ازش اون اولین بار که دیدمش و واقعا زیبا بود .

پ.ن : احسان رای داده یا من اینجوری میبینم ؟؟؟ :-o . جون من از این به بعد پست هم بده دیگه اینجا . PLEAAAAAAASE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر