God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
آقا این کریتوس تو این نسخه رنگش سفید تر نشده؟:-/

موافقم
احیاناً عین مایکل عمل کرده.:D

tr27seb3t5aij86tmjx.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
برای دوستانی که نمیتونند از youtube ببینند :
God of War_ Ascension Super Bowl 2013 Commercial Teaser.mp4

---
احساس میکنم قضیه ی این چیز آبی رنگ ، میشه قضیه ی رستم و سهراب :-" کریتوس بعد از کشتن زن و بچش این گردنبند رو میبینه و میفهمه چیکار کرده... اونجا هم قبل سفرش اون پارچه رو میزاره ... :d (البته قبلا نشون داده شده که فلوتی که برای کلایوپی ساخته این نقش رو ایفا میکنه! :d در نتیجه حرف من رو زیاد جدی نگیرید :d )

در راستای اینکه من همه چی رو دوست دارم به جنگ بربرها ربط بدم،اون صحنه ی خورد شدن کلاه خود سربازهای اسپارتان رو میگیم اشاره داشته به جنگ با بربرها و شکست اسپارتان ها(تا ثانیه ی آخر البته:-" )

این فونت آخر تریلر هم فونت اصلی GOW نیست:-" فکر میکردم حالا که مشخص شد چیه،اون فونت رو هم عوض کنند! حالا که نشون دادن GOWـه فکر میکردم فونتش رو عوض کنند:-"
در کل منتظر اطلاعات بیشتر توی هفته ی آینده و یا حتی ویدیوی کامل این تبلیغ میباشم! :d
---
آقا این کریتوس تو این نسخه رنگش سفید تر نشده؟:-/
تازه رنگ خورده برای همین سفیده هنوز :d 6 ماه بیشتر ازش نگذشته :-" توی GOW I ده سال از این واقعه گذشته بوده :d
حالا به دور از شوخی،طبق چیزایی که احسان و علی گفتن،دلیل سفید بودنش توی این تریلر اینه که از اسپویل جلوگیری کنند! و وقتی توی بازی خودمون کریتوس رو با رنگ اصلی میبینیم کف بنماییم >:)

---
سونی هم جدیدا یاد گرفته تبلیغات جالبی برای بازی هاش درست میکنه! :d اون از ASBR ، چند روز پیش هم انیمیشن SLY 4 و حالا هم GOW A ! خوشمان آمد!!! :d (یاد بگیره باندل های درست حسابی هم برای غرب،نسل بعد بزنه عالی میشه :d )

---
آریا نظرسنجی برای تاپیک به ذهنت میرسه ؟ :d
من 2 چیز توی ذهنم هست :-"
1.در مورد خداهای بخش مولتی! اینکه انتخاب اولمون چه کسی خواهد بود! :d ولی چون پوسایدون و هیدس رو نشون ندادن شاید نظرسنجی خوبی در نیاد :-"
2.محبوب ترین سلاح سری! البته این به GOW A ربطی نداره! :d
3. خفن ترین باس :-" (3تا شد :d )

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بله همونه دیگه.:D

@ R43

تازه معصومم شده.:D
باید معصوم هم بشه قشنگی این بازی همینه داخل همه نسخه ها چهره تغییر میکنه داخل 3 کینه داخل چهرش کاملا" معلوم هست ولی اینجا ........
ولی من بازم حرف خودم رو میزنم انگشترش قشنگه :)

---------- نوشته در 11:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:29 PM ارسال شده بود ----------

راستی به شمشیرا توجه کنید !!! یکی نیستن !!! راستی به نظرم gow a هنوز رو گرافیکش کار کنن چون در حد گاو نیست(باید اینطور باشه چون من به نظرم یه جورای پلاستیکی هست قیافه جدیدش ولی گیم پلی!!! دوربین هم هنوز جای کار داره .....

tr27seb3t5aij86tmjx.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,089
نام
آریا
توی Ascension هنوز پاک تر بوده و دستش به خون خدایان آغشته نشده بوده ، برای همین سفیدتره ! :-"
جدا از شوخی و اینا ، فکر میکنم این جور چیزها بیشتر به سلیقه طراح های بازی و مسائل هنری برمیگرده ! :D چون تفاوتش در حدی نیست که زیاد به چشم بیاد و شاید اینجا ترجیح دادن یه کم سفیدتر باشه. (منظورم توی بخش های معمولی هستا ، وگرنه توی اون قسمتی که کنار زن و بچه ـش هست نباید انقدر سفید باشه دیگه ! اونجا احتمالاً توی خواب و خیال هست.)

این فونت آخر تریلر هم فونت اصلی GOW نیست:-" فکر میکردم حالا که مشخص شد چیه،اون فونت رو هم عوض کنند! حالا که نشون دادن GOWـه فکر میکردم فونتش رو عوض کنند:-"
کلاً فونت بازی عوض شده ! :D من به خاطر این تاپیک رفتم اولین تریلر Ascension رو دیدم و اونجا هم فونتش مثل همین ویدئوی آخر بود و تعجب کردم ! مثل اینکه Ubisoft اون فونت قبلی رو خریده ! lol

آریا نظرسنجی برای تاپیک به ذهنت میرسه ؟ :d
من 2 چیز توی ذهنم هست :-"
1.در مورد خداهای بخش مولتی! اینکه انتخاب اولمون چه کسی خواهد بود! :d ولی چون پوسایدون و هیدس رو نشون ندادن شاید نظرسنجی خوبی در نیاد :-"
2.محبوب ترین سلاح سری! البته این به GOW A ربطی نداره! :d
3. خفن ترین باس :-" (3تا شد :d )
نظرسنجی فکر خوبیه !
فعلاً برای اولی زوده.
دومی خوبه ولی سومی بهتره ! :D
گزینه هاش چه چیزهایی باشه به جز اینا ؟
GoW I :
Hydra
Ares

GoW II :
Colossus of Rhodes
Sisters of Fate

GoW III :
Poseidon
Hades
Hercules
Cronos
Zeus
(95% باس ها هستن که ! واقعاً نمیتونم هیچ کدوم رو حذف کنم !)

خیلی شلوغ نشه ! :D 10،11 تا کافیه. فقط از این نسخه های PSP چون Ghost of Sparta رو بازی نکردم و Chains of Olympus رو هم خیلی وقت پیش بازی کردم ، چیزی نمیدونم ! یکی دو تا هم از اونا بگین که نظرسنجی رو بزنیم.
کلاً مشکل این نظرسنجی اینه که همه گزینه ها خوب هستن ! :-" فکر کنم نظرسنجی بهترین سلاح رو بزنیم بهتر باشه. البته اونجا هم سلاح اصلی رو نباید توی نظرسنجی بذاریم ! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
برای GOS حتما باس آخرش رو بزار! :d یعنی اون نباشه نظرسنجی فاقد اعتباره :-"
اسمش Thanatos میباشد!
Erinys هم به نظر من بد نبود! :d اگر جای خالی داری میتونی بزاریش توی لیست :-"

از COO هم به نظر من فقط Charon خفن بود! :d

بقیه ی بچه ها هم بیان نظرشون رو در مورد باس ها بگن! :d

راستی چند گزینه ای میزاری نظرسنجی رو یا فقط 1 دونه ؟ :-s 1دونه که خیلی سخته! (البته من گزینه ی اولم مشخصه :d ) اما چند گزینه ای هم همش میشه :-" نمیشه محدودیت گذاشت براش؟ :d
فکر کنم نظرسنجی بهترین سلاح رو بزنیم بهتر باشه. البته اونجا هم سلاح اصلی رو نباید توی نظرسنجی بذاریم ! :biggrin1:
تازه من اعتقاد دارم باید BoC و BoA و BoE رو هم از هم جدا کنیم :-" :-" البته قبول دارم اگر اینا توی نظرسنجی باشن بیشترین رای رو میارن و کلا نظرسنجی به فنا میره :d

کلاً فونت بازی عوض شده ! :biggrin1: من به خاطر این تاپیک رفتم اولین تریلر Ascension رو دیدم و اونجا هم فونتش مثل همین ویدئوی آخر بود و تعجب کردم ! مثل اینکه Ubisoft اون فونت قبلی رو خریده ! lol
؟؟؟ من الان تریلر معرفی رو دوباره نگاه کردم همون فونت قدیم بودا! :d (کلا فقط GOW A رو نوشت البته! :-" چیز دیگه ای مشاهده نگردید! :d )
توی ویدیوهای بخش مولتی هم همشون فونت قدیمی بودن! :d ولی تاپیکی که لینکش رو دادی هم دیدم شاخ در اوردم! احتمالا در آینده تغییر میکنه فونت و ایناش! :d برای خالی نبودن اسم بازی،دیدن خفن ترین و حماسی ترین(!)فونت مربوط به GOWـه فعلا این رو گذاشتن که کارشون پیش بره :d

اونجا احتمالاً توی خواب و خیال هست.
:(( امیدوارم این نظریه اشتباه در بیاد! :d
البته به نظر من بهش نمیخوره خواب و خیال باشه! :-" احتمال سوتی داستانی رو بیشتر از خواب و خیال میدونم :d

---
قال علی دانته :
بابا احضار کننده
biggrin1.gif
ویور
biggrin1.gif
شیرو
yahoo_24.gif
جواب من به علی(فقط علی بخونه :d )
در مورد 2تای اول خیلی هم ممنون! b-)
اما سومی... این بشر که قدرت احضار روح قهرمانی رو نداره! :-" در نتیجه نقشه های شومت باطل شد! >:)

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
باس اخر Gos واقعا عالی بود در حد گاو3!!! این نباشه من تحریم میکنم نظرسنجی رو:d
نظر سنجی رو هم تک انتخابی بذارین تا جون بچه ها در بیاد و انتخاب ها حساس بشه

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
فکر کنم نظرسنجی بهترین سلاح رو بزنیم بهتر باشه. البته اونجا هم سلاح اصلی رو نباید توی نظرسنجی بذاریم ! :D
اینم عالیه ...
رای من بدون لحظه ای تردید Nemean Cestus هرکولز هستش .. از سلاح اصلی بازی هم بیشتر دوسش دادشتم ...
اصلا میترکوند لامصب .. :D
باس آخر بازی هم با غیر این سلاح واقعا غیر قابل شکست بود!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
آره همون قسمت بود که داخل نمایشگاه نشون داد بازی کرد اومده .........حجمشم همونه که دوستمون گفت
(یه فایل pkg هست )

بهترین خبری که میتونستم بشنومه.:x دستت درد نکنه.....:x

---------- نوشته در 12:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:52 AM ارسال شده بود ----------

آقا نیومده که.:( فکر کنم همونی که کپی خورا میتونن بازی کنن رو میگی؟ چون رفتم نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر