God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
491
نام
master
طبق اخبار سایتusa vgchart پیش فروش بازی نصف gow3 در بازه زمانی مشابه به ریلیز بازی هم نیست که نشاندهانده اهمیت تبلیغات و بیرون دادن اطلاعات! در فروش یک بازی است.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
طبق اخبار سایتusa vgchart پیش فروش بازی نصف gow3 در بازه زمانی مشابه به ریلیز بازی هم نیست که نشاندهانده اهمیت تبلیغات و بیرون دادن اطلاعات! در فروش یک بازی است.

مهم نیست . همون هیچی از بازی ندونیم بهتره . پیش فروش میخام چیکار ؟ وقتی اومد و ملت کف بر شدن بعد میرن میخرن :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
فروشش که مطمئناً به GoW III نمیرسه. اون یه نسخه اصلی و شماره دار بود و اولین GoW این نسل محسوب میشد و هیاهوی خیلی بیشتری در موردش وجود داشت. ولی Ascension هم نسخه اصلی نیست ، هم اینکه خیلی از طرفدارهای GoW هم به خاطر تأکید زیاد روی مولتی پلیر هنوز در موردش شک دارن و به نظرم حق هم دارن ! :D
یه سری دلایل دیگه هم البته هست. مثلاً این 3 ماه اول امسال شلوغ ترین 3 ماه اول این نسل هست و بازی های معروف زیادی توش دیده میشه و ملت باید با وسواس بیشتری خرج کنن ! :D با این حال همین الآن هم GoW: Ascension بین 5 تا بازی اول آمریکا هست. به نظرم 119 هزار تا پیش فروش کمتر از GoW III با توجه به شرایطی که گفتم ، خیلی هم بد نیست و احتمالاً توی مدت باقی مونده با نمایش تریلرهای بیشتر از بخش داستانی ، پیش فروش هم بالاتر بره. در نهایت هم خیلی ها به خاطر شرایط خاص این نسخه منتظر امتیازها هستن که اگه در حد خوبی باشه برن سراغش ! :D

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,032
نام
میثم
VG chart و اخبار ؟:-/
از لحاظ اعتبار یه چی تو مایه های اکبر قصاب سر محله ماست ....:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
یه نفر توی Twitter از Santa Monica پرسیده کِی میتونیم منتظر اطلاعات بیشتری از بازی باشیم. این جواب رو دادن :
Zeus predicts lots of rain and lightning this week, a lot of it :D
احتمال داره تریلر کامل بخش داستانی پخش بشه. چون اون طور که یه عده میگفتن این چیزی که دیدیم و کلهم 15،16 ثانیه تصویر مفید (!) رو شامل میشد ، یه تیزر برای تریلر اصلی بوده ! :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Chapter بعدی هم اومده و تو FB نوشته بود اگه می خواید دموی جدید رو زودتر از بقیه بازی کنید برید انجام بدین! حالا نمیدونم منظورش اینه که برنده این بخش دمو رو میگیره یا چیز دیگه ای هست:D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
اینا مثه اینکه یادشون رفته بود ROTW رو عقب افتادن حالا دستو گذاشتن رو اینتر تند و تند چپتر میفرستم:d
اون هم منظور برنده همون راند باید میبود دیگه که بردیم ما:p

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نه ربطی به Chapter قبلی نداره چون تیترش هم این هست و اینم عکسشه!

Spartans Stand Tall, or will the Trojans Rise?

64956_327847934001514_1267186323_n.png

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
چپتر 10 که هنوز نیمده! :d
برهان این راند هم، راند دومه مبارزه ی قبله :-" راند اول رو ما اسپارتان ها بردیم و کد دموی SP رو در هر صورت خواهیم گرفت! راند دوم هم برای اعضاییه که بعد از 24ـم عضو RotW شدن! تا اونا هم شانسی برای به دست اوردن بتا داشته باشن!
البته بازم ما اسپارتان ها جلوییم :-"

یه نفر توی Twitter از Santa Monica پرسیده کِی میتونیم منتظر اطلاعات بیشتری از بازی باشیم. این جواب رو دادن :
Zeus predicts lots of rain and lightning this week, a lot of it :biggrin1:
احتمال داره تریلر کامل بخش داستانی پخش بشه. چون اون طور که یه عده میگفتن این چیزی که دیدیم و کلهم 15،16 ثانیه تصویر مفید (!) رو شامل میشد ، یه تیزر برای تریلر اصلی بوده ! :d
توی فروم رسمی GOW ، یک بنده خدایی میگفت احتمالا منظورشون تریلر معرفی کلاس پوسایدون هست! :d بارون و این چیزا ... :-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
بعد از یکسال دوباره دستم به دیسک مبارک GOW3 خورد
تنها قسمتی که در GOW3 مدنظرم بود که احتمال می رفت این مجسمه اون جا باشه مرحله ای هست که کچل دنبال hermes می کنه و قبل از اینکه کچل پاهای هرمس رو قطع کنه در چند منطقه شهر دنبالش می کنه ، که حدسم درست از آب در اومد و در همون مرحله این مجسمه رو دیدم چون در اون مرحله اکثرا مثل خودم به فکر این هستند که سریع به هرمس برسند
توجهی به محیط اطراف نمیشه که یکی از این مناطق همین عکس بود که من به دنبال پیدا کردنش بودم بلافاصله از مجسمه عکس گرفتم و در سه حالت به هم چسبوندم .
من که شمشیری دست مجسمه آتنا ندیدم ( البته چون تصویر سریع عوض میشه شاید باشه که من ندیدم ) ولی به هر حال کشف شد.

اما نکته اینجاست که من این عکس رو از مجموعه عکس هایی که در بلاگ نسخه جدید هست بیرون آوردم نمی دونم ارتباطشون چیه؟
داشتم GoW III بازی میکردم و اینجا رو چون اشاره کرده بودی ، با دقت دیدم. خیالتون راحت شمشیر هم دست مجسمه هست ! :D سکانس قبل از اولین عکسی که گذاشتی ، اگه از محیط بپرین بیرون میشه یه لحظه شمشیر رو دید. توی همین عکسی که گذاشتی هم انتهای شمشیر به سختی دیده میشه. چون کنار یکی از نرده های چوبی هست ، یه کم سخت میشه دیدش ! :D

توی فروم رسمی GOW ، یک بنده خدایی میگفت احتمالا منظورشون تریلر معرفی کلاس پوسایدون هست!
yahoo_4.gif
بارون و این چیزا ...
yahoo_65.gif
کشتن ما رو با این مولتی پلیر ! :| فکر کردم دیگه توی این روزهای باقی مونده بی خیالش میشن ! :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
یه چیزی که الان یهو نگرانش شدم در مورد تروفی های بازی هست با این تاکیدی که این ها رو مولتی دارن امیدوارم تروفی های انلاین زیاد نداشته باشه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من نمیدونم بازی رو برای تروفی هاش و پلات کردن بازی میکنید یا برای خودش

حالا تروفیش رو نگیرید چه فرقی به حالتون داره
کشتن ما رو با این مولتی پلیر !
yahoo_22.gif
فکر کردم دیگه توی این روزهای باقی مونده بی خیالش میشن !
biggrin1.gif

اتفاقاً به نظرم دارن کار درستی میکنن :-" :D به نظرم رو چیزی باید مانور بدن که احتیاج داره :D سینگلش که دیگه تضمین شده است

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
اگر سرورهای بازی مشکلی نداشته باشه،حمایت میشه از تروفی آنلاین :d
یک چیزی مثل تروفی های KZ2 :-" یک هفته،جزو 1% برتر دنیا بودن :-" :d

البته الان از محتویات تروفی مهم تر،طراحی تروفی هاست :d :-" امیدوارم ایندفعه از نظر طرح هم با هم فرق کنند و به 4 رنگ خلاصه نشن! :d یک چیز خفنی باشه کلا :d :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر