God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان من رنگ بنفش نمیبینما! حالا بگی مشکی یک چیزی! که اونم نیست :d جگری مایل به مشکیه :d (یعنی درجه ی مشکی بودنش بیشتر قرمزشه :d )
این بخش مولتی پلیر هم جالبه! دوستش میدارم :d فقط این رنگ سبز یکجوریه :d به حال و هوای بازی نمیاد :d بعد نکته ی مثبت این بخش مولتی اینه که حداقل خیالمون راحته تنوع سلاح ها توی خود بازی هم خفن خواهد بود! :d یعنی وقتی بخش مولتیش این همه سلاح متنوع داریم،حداقل بخش داستانی هم سلاح ها تنوع زیادی خواهند داشت! مثلا پتک و شمشیر و اینا هم داریم! دیگه مثل GOW III سلاح ها جفتی نیستن :d
(امیدوارم البته! :d )
حالا هر رنگی ! دی اصلاً تو بگو آبی , نمی دونم نارنجی با 10% قرمز و 40% آبی دی اصلاً کاری به تونالیته ـش ندارم حرف من اینه که اون رنگ قرمز لعنتی خون کجاست ؟! به بیان ساده تر : ? Where is the fu*king blood , ببین چه آخر شبی اعصاب ما رو ریختن به هم دی

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
حالا هر رنگی ! دی اصلاً تو بگو آبی , نمی دونم نارنجی با 10% قرمز و 40% آبی دی اصلاً کاری به تونالیته ـش ندارم حرف من اینه که اون رنگ قرمز لعنتی خون کجاست ؟! به بیان ساده تر : ? Where is the fu*king blood , ببین چه آخر شبی اعصاب ما رو ریختن به هم دی

یعنی واقعا این رنگ خونی رو تو عکسا نمی بینی ؟

آقا یکی بیاد اینارو رنگ کنه ! احتمالا کور رنگی گرفتی :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
احسان رنگ قرمز که به کل محو نشده ؟ :d اکثر جاها خون قرمزه! اینم یحتمل خون این 2 موجود فرق میکنه :d قضیه ـش فقط همین میتونه باشه :d توی GOW III هم فکر کنم بعضی از دشمنا رنگ خونشون خیلی تیره بود :d کلا آرامش خودت رو حفظ کن! هیچ اتفاقی نمیفته! :d اصلا یک نگاه به رنگ بخش مولتی بنداز رنگ خون رو میبینی :d
فکر کنم اینا اول نشستم بخش MP رو ساختن! بعد یادشون افتاده بخش داستانی هم هست :|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یعنی واقعا این رنگ خونی رو تو عکسا نمی بینی ؟

آقا یکی بیاد اینارو رنگ کنه ! احتمالا کور رنگی گرفتی :d

نمیگم اصلاً نیست ! دو دستگی وجود داره ! 90% خونها تیره مشکی بنفش هر چی جلفه 10% رنگ خونه !

احسان رنگ قرمز که به کل محو نشده ؟ :d اکثر جاها خون قرمزه! اینم یحتمل خون این 2 موجود فرق میکنه :d قضیه ـش فقط همین میتونه باشه :d توی GOW III هم فکر کنم بعضی از دشمنا رنگ خونشون خیلی تیره بود :d کلا آرامش خودت رو حفظ کن! هیچ اتفاقی نمیفته! :d اصلا یک نگاه به رنگ بخش مولتی بنداز رنگ خون رو میبینی :d
فکر کنم اینا اول نشستم بخش MP رو ساختن! بعد یادشون افتاده بخش داستانی هم هست :|
بر عکس اکثراً داغونه تک و توک درسته دی والا نمی دونم بگیم موتورشون قاط زده یا خودشون نفهمیدن چیکار کردن ! آخه تریلر رسمیه ! توی قبلی ها 1000 نوع موجود بود از همه لیتر لیتر خون قرمز فوران می کرد دی حالا یهو توی این نسخه این تصمیم رو گرفتن ! اگر بخوان نسخه ی نهایی رو اینجوری دو رنگ بکنن فاجعه ـس دی ولی منم میگم به قول تو اینا زیاد محو مولتی شدن خودشون هم نفهمیدن چه تریلری واسه سینگل دادن دی فعلاً یه کم خودمون رو امیدوار کنیم ببینیم چی میشه دی
----------------------------
ویرایش :
آقا این بند و بساطشون یه مشکلی داره ! اول که همون بز بزرگه رو وقتی داره معمولی میزندش خونش طبیعی ـه بعد که می خواد پا و اینا رو قطع کنه اونجوری میشه بقیه هم همینطور گاهی اوقات اونجوری میشن دی این احتمالاً موتورشون موقع ردیف کردن این رم کرده دی امیدواریم فجایع اخیر درست بشه و دیگه از این چرت و پرت ها نبینیم !

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
Chuji@

Blood Red رو ببین !

blood_spatter.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Chuji@

Blood Red رو ببین !

blood_spatter.jpg

شما رنگ خون این عکس پایینی رو با قطره چکان فتوشاپ رنگش رو بگیر ببینم blood red میبینی توش دی

اینم گاو 3 رنگ ها رو مقایسه کنید با عکس بالایی ببینید هر دو تاش یه رنگ خونه ؟

ای بابا سرویس کردید ما رو با این وسواستون :biggrin1: حالا انگار چه مسئله مهمیه ....! کلا بازی حتما خون قرمز خواهد بود مگر اینکه دلیلی داشته باشه ... یعنی موجود خاصی باشه ... احمق نیستن که الکی رنگ خون رو عوض کنن اونم تو بازی مثل گاو... !
یعنی نابود کردی با این جمله دی
گاو = خون دی مهم نیست ؟ دی
احتمالا سیاهرگشو زده ناکار کرده
yahoo_4.gif
.
سیاه رگ و سرخ رگ معمولاً کنار هم هستن دی

آخرین ویرایش:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
ای بابا سرویس کردید ما رو با این وسواستون :D حالا انگار چه مسئله مهمیه ....! کلا بازی حتما خون قرمز خواهد بود مگر اینکه دلیلی داشته باشه ... یعنی موجود خاصی باشه ... احمق نیستن که الکی رنگ خون رو عوض کنن اونم تو بازی مثل گاو... !

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
شما رنگ خون این عکس پایینی رو با قطره چکان فتوشاپ رنگش رو بگیر ببینم blood red میبینی توش دی

اینم گاو 3 رنگ ها رو مقایسه کنید با عکس بالایی ببینید هر دو تاش یه رنگ خونه ؟

احتمالا سیاهرگشو زده ناکار کرده :d .

به هر حال من هرچی دقت می کنم تجمع خون قرمز تو تصویر درسته :-b باید بیشتر دقت کرد از یه زاویه دیگه .

انشالله بعد رسیدن متخصصان سر جسد و کالبد شکافی این یارو بزی بهتر می شه به حقیقت پی برد که این خون بوده یا لخته خون :d!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حالا اینارو بیخیال...
من الان تریلرو دیدم خیر سرم...
ایول جالب بود مثل همیشه نمای دور و اطراف واقعا حس یونان باستان رو میداد! اگر دقت کنین پرنده ها رو میبینین که دارن اون دور پرواز میکنن.
گیم پلیش هم که کلا متحول شده بود
بسی خوشمان آمد!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
از بالا خبر رسید اینا صحنه های حذف شده ی دموی E3 هست و مربوط به قبل از نمایش E3 یعنی این نمایش ناقص هست و اونی که توی E3 دیدیم کامل شده ی این بوده خب می تونید با خیال راحت بخوابید دی
Sony has released a single-player and multiplayer trailer for God of War: Ascension. The single-player video, as you will notice, contains many scenes culled from the E3 stage demo
God of War: Ascension videos show single and multiplayer gameplay | VG247
ویرایش :
چه یه سری از دوستان با اعتماد به نفس (اونم با دلیل) میگفتن رنگ خون طبیعی همینه ! بابا خون دیده ها دی
احسان تا حالا سوسک رو روش Fatality زدی ؟
biggrin1.gif

ببین خونش چه رنگیه
biggrin1.gif
!
تنها چیزی که ازش در میومد یه سری اعما و اغشای زرد و سبز بود دی

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اینا یه مشت گاو گوسپند بال دار هستن ممکنه حتی خون سبز هم ببینیم تو بازی که به خاطر وجود این حیوانات خانگی کاملا طبیعی میباشد:))

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,117
نام
محمد امین
من تریلر مولتی رو دیدم..

به نظر من اگر قرار باشه کنترل دوربین دستمون نباشه و دوربین فقط یک جهت رو ساپورت کنه اصلا جالب در نمیاد..یعنی با این کار هم دست سازنده بسته میشه هم گیمر

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من تریلر مولتی رو دیدم..

به نظر من اگر قرار باشه کنترل دوربین دستمون نباشه و دوربین فقط یک جهت رو ساپورت کنه اصلا جالب در نمیاد..یعنی با این کار هم دست سازنده بسته میشه هم گیمر

یعنی چی؟!
Gow همیشه همینطور بوده
:D

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر