God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
خداست این Magic:
19945686782871162257.gif

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
اتفاقا من مخالفم :| من یک جادوی خفن در حد جادوی BoE میخوام!!! اون جادو خدا بود! سپر اسپارتان ها کامل میپوشوندش، قوی ترم که میشد یک عالمه تیر از آسمون میومد!:((
خداکنه بازم از این جادوها تو این باشه :d
و اینکه یک سلاح هم مثل Arm of Sparta هم باشه عالیه! :d چقدر این سلاح که توی GOS بود رو دوست داشتم:x

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان من عكسها رو نمي بينم :((:d

انقدر خوشم مياد اين احسان غيرتي ميشه :d
الان تصویر داری ؟ دی

اتفاقا من مخالفم :| من یک جادوی خفن در حد جادوی BoE میخوام!!! اون جادو خدا بود! سپر اسپارتان ها کامل میپوشوندش، قوی ترم که میشد یک عالمه تیر از آسمون میومد!:((
خداکنه بازم از این جادوها تو این باشه :d
و اینکه یک سلاح هم مثل Arm of Sparta هم باشه عالیه! :d چقدر این سلاح که توی GOS بود رو دوست داشتم:x
من اسیر همین یه تیکه قیافه ی رم کرده ی کریتوسم دی

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب از اونجایی که بچه ها شاید به خاطر حضور پر سر و صدای GOW III توی این نسل بیشتر خاطرات ذهنیشون از کریتوس صحنه های این شماره بوده باشه و از طرفی این شماره قراره بیشتر به انسانیت کریتوس بپردازه گفتم شاید بد نباشه یه نگاهی به سیر تنفر کریتوس بندازیم !
39902402031634977640.jpg

در نگاه اول به نظر میرسه کریتوس از همه چیز و همه کس متنفره ! ولی اگر دقیق تر نگاه کنیم متوجه میشیم که سانتا مونیکا چقدر زیرکانه و حساب شده کار رو جلو برده و به قول خودمون سوتی نداده ! در ابتدای کار کریتوس به شدت به خدایان و یونان متعهد بوده و مثل سایر مردم برای اونها جایگاه والایی رو در نظر می گرفته , این تعهد کریتوس به یونان و خدایان تا جایی پیش میره که کریتوس در هر جنگ و دفاع از قلمرویی حضور پیدا می کرده و برای سرزمینش می جنگیده و همین امر باعث میشه به سرعت و در سنین جوانی به فرماندهی اسپارتان ها در بیاد ! کاری که فراتر از سن کریتوس بوده چون معمولاً این فرماندهی به افراد میان سال و مقتدر و صد البته کارکشته ی سپاه محول میشده ! ولی کریتوس با اثبات توانایی هاش شگفتی ای رو رقم میزنه , که همین امر باعث توجه هر چه بیشتر خدایان به او میشه . رفته رفته خدایان سعی میکنن کریتوس رو به بازیچه ی دست خودشون تبدیل کنند تا فجایعی مثل قتل همسر و دختر کریتوس پیش میاد از اونجا به بعد تنفر کریتوس شروع به جوانه زدن میکنه . اگر به خاطر داشته باشید در شماره ی 1 و coo کریتوس از Ares و سپاهش متنفر میشه ولی باز هم با وجود اتفاقاتی که برایش افتاده هنوز به سپاه یونان متعهد است و همانطور که مشاهده میشه به آنها کمک میکند . ولی رفته رفته با اتفاقات شماره های بعدی نفرت کریتوس بیشتر و بیشتر میشه . تا جایی که در شماره های 2 و GOS کریتوس به خاطر عدم کمک خدایان , از زیر دستان آنها که شامل سپاه یونان هم می شود متنفر میشه و تنها سپاه قابل احترام برای کریتوس سپاه اسپارتا ـست . رفته رفته با اتفاقات شماره ی 2 و کشته شدن تمامی مردم و سپاه دهکده ـش به دست زئوس از تمام المپ نشینان متنفر میشه که چرا مردم دهکده ی کریتوس باید به اون شکل قتل عام بشن ولی از طرف دیگه یه سری در المپ خیلی راحت به زندگی خودشون ادامه بدن ! و در آخر با دونستن اینکه زئوس پدرش هست و در تمام مدت زندگیش , کریتوس چیزی جز یک بازیچه برای خدایان و آنهم برای رسیدن به اهداف شخصیشان نبوده از تمام زمین و زمان متنفر میشه و همین امر باعث میشه که توی شماره ی 3 میبینیم کریتوس به هر کسی که می رسه بدون فکر کردن از دم تیغ می گذرونتش !
در واقع این کریتوس نیست که خصوصیات انسانی نداره بلکه حوادثی که براش اتفاق افتاده , هست که باعث شده کریتوس از یک انسان به چیزی که دیدیم تبدیل بشه !

آخرین ویرایش:

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
خداست این Magic:
19945686782871162257.gif
فکر نمیکنم M باشه!
شاید پارتی از Comboـش باشه!
یه حرکتی داشت شبیه همین توی سری های قبلیش که با نگه داشتن یه دکمه ای شمشیرش رو میزد زمین!
Magicـیکش فکر کنم پرتاب نیزه هست که اون بالا بعد از نجات سربازه:d:|به کار میبره!
بازم الان کنفرانس دستم نیست!
لینک Interview هم اگر دوستان دارن بدن تا یه برسی کنیم!
اگرم M باشه زیاد جالب نیست!(نسبت به شماره های پیشین)
از نظر Creaturesهم به نظرم بازم به پای شماره 3 نمیرسه!
Gameplay پارسال توی کانفرنس Sony رو با امسالش رو مقایسه کنید! اونجایی که شکم........ رو صفره میکنه فوقالعده بود!

یا .......... که همه باهاش اشنا هستید!

در کل این چیزا اصلا از ارزش Ascension کم نمیکنه:x
یکی از دوستان هم با بی انصافی میگفت Gmeplay اصلا پیشرفتی نداشته و تکراری هست!!!:|
اصلا به این صورت نیست... مگه قراره کریتوس چی کار بکنه؟اصلا شایدم به گفته ........که از این Gameplay خوششون نمیاد وبراشون تکراری شده به Santa Monica یه Email بزنیم بگیم Gameplay رو به Third-person shooter تغییر بدن!
اگر به Combo هایی که به کار میبرد دقت کرده باشید نکات ریزو درشتی داشت..میشه گفت 50٪تغییر داشه(تازه این نکات توی یک تریلر چند دقیقه ای میشه فهمید)مخصوصا اون Combo ترکیبی گرفتن اون ریزه میزه ها:d با شمشیر و پرتاب یا کبوندنشون به همدیگه!
محیط بازی هم با این Gameplayـای که نشون دادن حدود 15٪تغییر داشه!
خود هیکل کریتوس هم یک تغییر و تنوع به حساب میاد!:|

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,829
نام
بردیا دلوشی
فکر نمیکنم M باشه!
یه حرکتی داشت شبیه همین توی سری های قبلیش که با نگه داشتن یه دکمه ای شمشیرش رو میزد زمین!
Magicـیکش فکر کنم پرتاب نیزه هست که اون بالا بعد از نجات سربازه:d:|به کار میبره!
Gameplay پارسال توی کانفرنس Sony رو با امسالش رو مقایسه کنید! اونجایی که شکم........ رو صفره میکنه فوقالعده بود!

یکی از دوستان هم با بی انصافی میگفت Gmeplay اصلا پیشرفتی نداشته و تکراری هست!!!:|
اصلا به این صورت نیست... مگه قراره کریتوس چی کار بکنه؟اصلا شایدم به گفته ........که از این Gameplay خوششون نمیاد وبراشون تکراری شده به Santa Monica یه Email بزنیم بگیم Gameplay رو به Third-person shooter تغییر بدن!
اگر به Combo هایی که به کار میبرد دقت کرده باشید نکات ریزو درشتی داشت..میشه گفت 50٪تغییر داشه(تازه این نکات توی یک تریلر چند دقیقه ای میشه فهمید)مخصوصا اون Combo ترکیبی گرفتن اون ریزه میزه ها:d با شمشیر و پرتاب یا کبوندنشون به همدیگه!

دوستمون کاملا درست میگویند ولی بنظر من حالا شاید هم اشتباه باشد بازی خیلی روشن تر از قبل شده و بچه ها بنظرتون دوباره از اون صحنه های بزرگ باس فایت های خیلی بزرگ میبینیم ؟ و در مورد برادر کریتوس چطور ؟ ولی دوستان همونطور که بچه ها قبلا گفته بودند بازی سریع تر + کمبو ها کمی فرق و کریتوس هم ارام تر است و کمی از اسلحه های دیگران هم استفاده میکنه و همچنین بنظرتون توی این بازی تمام گاد هارو میتونیم ملاقات کنیم البته با احترام نه .........

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آقا من یه سوتی کوچک دادم ! صداشو در نیارید دی
سمت چپ صورت کریتوس رو قبلاً یه بار داشتیم الان رفتم نگاه کردم توی gos نمی دونم چطور یادم رفته بود ولی حالا دیگه دی ولی به جز این دیگه نبوده دی توی نسخه ی موبایل بازی هم سمت راست بود دی

آخرین ویرایش:

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
دوستمون کاملا درست میگویند ولی بنظر من حالا شاید هم اشتباه باشد بازی خیلی روشن تر از قبل شده و بچه ها بنظرتون دوباره از اون صحنه های بزرگ باس فایت های خیلی بزرگ میبینیم ؟ و در مورد برادر کریتوس چطور ؟ ولی دوستان همونطور که بچه ها قبلا گفته بودند بازی سریع تر + کمبو ها کمی فرق و کریتوس هم ارام تر است و کمی از اسلحه های دیگران هم استفاده میکنه و همچنین بنظرتون توی این بازی تمام گاد هارو میتونیم ملاقات کنیم البته با احترام نه .........
در رابطه با تغییر خصوصیات اخلاقی کریتوس و کمی تغییر محیط بازی این محاصبه رو بخون.
Why Kratos Is Saving Civilians in God of War: Ascension - PlayStation 3 News at GameSpot

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
فکر نمیکنم M باشه!

البته یک نکته ای رو در مورد همین جادو و دشمن ها بگم! توی GOW III کلا چون پایان داستان بود و حمله کرده بودیم به آشیونه ی خداها ( :d ) ، طراحی دشمن ها و قدرت ها یکجور طراحی سلطنتی داشت! چطوری بگم... کلا یکجوری باکلاس بودن! :d مثلا دشمن های GOW I رو با GOW III مقایسه کنید!خودتون متوجه میشید منظورم رو! دشمن های GOW I یکجور طرح وحشیانه داشتن! انگار تمدن ندارن :-" ولی توی GOW III متمدن شدن :d :d :d
حتی طراحی همون قدرت BoE هم که گفتم یک همچین چیزی بود قضیش :d ولی اینجا دوباره به GOW I از همه نظر نزدیک تر شده! برای همین اون قدرت کریتوس هم وحشیانه تر جلوه میده :d و احتمالا توی سطح های پایین قدرت باشه! وقتی آپگرید بشه احتمالا خفن تر میشه :d

در مورد پرتاب نیره هم ، فکر کنم به خاطر نیزه ای بود که از رو زمین برداشت! بالاخره این سلاح هایی که از رو زمین بر میداریم هم یک سری حرکات مخصوص به خودشون رو دارن! اون پرتاب نیزه هم احتمالا مربوط به نیزه ی روی زمین بوده! توی GOS هم سلاح AOS چنین قدرتی داشت!

@ bardi ya
و در مورد برادر کریتوس چطور ؟
برادرش رو که تمام و کمال توی GOS بهش پرداختن!

دوستان دقیقا نسخه ی GOS کدوم نسخه میشه؟
Ghost of Sparta
دومین GOWـی که برای PSP اومد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر