God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
واقعا دلیل ساخته شدن این بازیرو نمیفهمم
تو تریلر انیمیشنای کریتوس و دشمنا که دقیقا مال نسخه ی سوم بود بدون کوچکترین تغییری کمبو ها هم همون کمبو های نسخه ی سوم بود به اضافه ی یه حرکت جدید فقط سرعت گیم پلی افزایش پیدا کرده بود هوش مصنوعیم در حد گلابی بود و حرکت دشمنا هم کوچکترین تغییری نکرده بود فقط شکلشون عوض شده بود
از نظر گرافیکیم جزئیات بدن کریتوس نسبت به نسخه ی سوم افت کرده بود و یه حالت پلاستیکی داشت و فقط ابعاد محیط بود که به چشم میومد و نورپردازی بازیم بهتر شده بود وگرنه بافتا دقیقا همون بافتای نسخه ی سوم بود
به نظر نمیاد داستان بازیم چیز خاصی باشه و پاشو فراتر از نسخه های PSP بذاره چون دیگه مجهولی تو دنیای GOW وجود نداره که داستان بخواد کشش داشته باشه
در کل این بازی ساخته نشدنش خیلی بهتر از ساخته شدنش بود برای سری و من هیچ تغییر خاصیرو نسبت به نسخه ی سوم احساس نکردم غیر از تغییر محیط و ظاهر دشمنا
واقعا از نمایش بازی ضد حال خوردم و فقط به نسخه های یک و دو فکر میکردم و اینکه
حالا GOW به کجا رسیده

ای کاش اون شکلکای meme که فریدون میگه رو بزارن تو سایت . احساس میکنم بعضی جاها واقعا لازمه . ینی تک تک کلمه های این پست باید آب طلا گرفته بشه (شکلک problem ? )

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
واقعا از نمایش بازی ضد حال خوردم و فقط به نسخه های یک و دو فکر میکردم و اینکه حالا GOW به کجا رسیده
فقط شما همچین نظری داری! نظرت و نگه دار واسه خودت

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
یک موردی که توی دمو گیم پلی بازی خیلی حال کردم باهاش در رابطه با اون فیله، این بود که نحوه کشتنش در وحله آخر QTE نیست و کنترل کریتوس و ضرباتش دست خودمون هست .
78534941014189546549.gif
توی همین 4 دقیقه دمو کلی پیشرفت توی گیم پلی به چشم میاد، نمیتونم منتظر نسخه نهایی باشم:D!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یک موردی که توی دمو گیم پلی بازی خیلی حال کردم باهاش در رابطه با اون فیله، این بود که نحوه کشتنش در وحله آخر QTE نیست و کنترل کریتوس و ضرباتش دست خودمون هست .
78534941014189546549.gif
توی همین 4 دقیقه دمو کلی پیشرفت توی گیم پلی به چشم میاد، نمیتونم منتظر نسخه نهایی باشم:D!
توی خود ویدئو چشم های فیله رو توی این صحنه ببین از ترس داره از حدقه در میاد (شکلک خنده)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
lol:d
37206187034102104472.jpg

توی خود ویدئو چشم های فیله رو توی این صحنه ببین از ترس داره از حدقه در میاد (شکلک خنده)
شکلک گریه نه خنده ! :| :D من دلم برای فیل بیچاره کباب شد و الآن با این عکسه می فهمم فقط خودم این حس رو نداشتم ! :D عکسه خداست !!! =)) =)) =))

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
78534941014189546549.gif

این چه مدلیه ! شورشو در اورده سازنده :| یذره فک نمی کنه ما دل داریم:d این فیل بنده خدا اصلا چهرش آخرت مظلومیته کی دلش می یاد باش این کارو کنه ؟ من که سعی می کنم ازش فرار کنم یا چشم بسته حلاش کنم:p .
attachment.php
من حسابی با دموش خر کیف شدم مخصوصا با دیدن دوباره blade of choas خیلی خفنه از لحاظ گرافیکی هم بازی بنظر من که پیشرفت خوبی داشته و کمبو هایی که من دیدم تا حالا تو قسمت 1.2.3 ندیده بودم و نرمتر بودن.
attachment.php
همینطور رو آدم های معمولی هم مثل اینکه خیلی کار کردن و سیستم استفاده از سلاح دشمنا خیلی جالبه .
کلا من این دمو رو می خوام بازی کنم :((:d.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شکلک گریه نه خنده ! :| :D من دلم برای فیل بیچاره کباب شد و الآن با این عکسه می فهمم فقط خودم این حس رو نداشتم ! :D عکسه خداست !!! =)) =)) =))

حالا به خاطر تو شکلک گریه دی
ولی خب علاوه بر مظلومیت برای من بسیار جذاب ـه دی کلاً با این صحنه ها حال میکنم که ریشه در کودکیم داره دی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,321
نام
امیر حسین

تقدیم به دوستان:x
یکجوری میگم تقدیم انگار خودم ساختم:)) این پشت صفحه ی سایت بازی بودش،امروز بالاخره والپیپرش رو پیدا کردم :d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
تنها نکته ی منفی نمایش کشتن همین فیل زبون بسته بود :D گناه داشت حیوون بیچاره :D

حالا اون حیوونه عقل نداره یه انگولکی کرد نباید بزنی کله پاچش کنی که :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
بذارین بازی بیاد اونایی که می گن ضد حال خوردن خر کیف می شن:d
وای اخر تریلر با فریاد کریتوس رویایی بودااااااااا:-o

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
واقعا دلیل ساخته شدن این بازیرو نمیفهمم
تو تریلر انیمیشنای کریتوس و دشمنا که دقیقا مال نسخه ی سوم بود بدون کوچکترین تغییری کمبو ها هم همون کمبو های نسخه ی سوم بود به اضافه ی یه حرکت جدید فقط سرعت گیم پلی افزایش پیدا کرده بود هوش مصنوعیم در حد گلابی بود و حرکت دشمنا هم کوچکترین تغییری نکرده بود فقط شکلشون عوض شده بود
از نظر گرافیکیم جزئیات بدن کریتوس نسبت به نسخه ی سوم افت کرده بود و یه حالت پلاستیکی داشت و فقط ابعاد محیط بود که به چشم میومد و نورپردازی بازیم بهتر شده بود وگرنه بافتا دقیقا همون بافتای نسخه ی سوم بود
به نظر نمیاد داستان بازیم چیز خاصی باشه و پاشو فراتر از نسخه های PSP بذاره چون دیگه مجهولی تو دنیای GOW وجود نداره که داستان بخواد کشش داشته باشه
در کل این بازی ساخته نشدنش خیلی بهتر از ساخته شدنش بود برای سری و من هیچ تغییر خاصیرو نسبت به نسخه ی سوم احساس نکردم غیر از تغییر محیط و ظاهر دشمنا
واقعا از نمایش بازی ضد حال خوردم و فقط به نسخه های یک و دو فکر میکردم و اینکه حالا GOW به کجا رسیده

اقا نکنه شما می خواستی گیم پلی بشه fps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مثلا بشه کالاف با شمشیر!!!!!!!!!!!!!!!!!ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا چی کار کنن شما خوشت بیاد؟؟؟؟
gow باید گرافیکش بهتر بشه,داستانش متفاوت باشه و جذاب و boss های خفن داشته باشه که همرو داره.گرافیکم تازه اولش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر