God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
غذا + wine
و البته نیکوتین نه عزیز منظورت کراتین ه :d

هميشه اين نيكوتين و كراتين رو با هم اشتباه ميكنم اخرم يه جا بدجور ضايع ميشيم ميره !! :|:d

گفتم كريتوس اهل دود و دم نيست بعد ما نيكوتينيش هم كرديم !!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب یه نکته ای رو دیروز خواستم اشاره کنم هر کاری کردم سایت بالا نیومد !
اونم اینه که به نظر میرسه اینبار برای اولین بار و بر خلاف همیشه شاهد سنت شکنی توی منوی استارت بازی خواهیم بود و به نظر من اینبار نیمه ی چپ صورت کریتوس رو توی منوی استارت شاهد خواهیم بود (همیشه نیمه ی راست ر و میدیدیم چه توی ps2 چه توی psp چه توی موبایل !) چونکه از یه طرف توی کنفرانس موقع شروع بازی از نیمه ی چپ صورت کریتوس بازی استارت خورد از طرفی هم موقعی که تریلر آنلاین بازی اومد آریا یه گیف گذاشت که توی اون هم از قضا نیمه ی چپ صورت اون یارو کچله رو نشون میده ! که اگه همینجور پیش بره به احتمال زیاد اینبار برای اولین بار توی سری بازی از نیمه ی چپ صورت کریتوس استارت می خوره !
و اما در مورد هیکل کریتوس ! خب همه میدونید که شماره ها به این ترتیب هست :
Ascension
GOW COO
GOW I
GOW GOS
GOW II
GOW III
خب طبیعتاً از قبل از 1 تا 3 کلی سال این وسط بوده که کریتوس سال به سال ورزیده تر شده تازه یه دوره خدایی هم داشته ! ولی الان حتی قبل از 1 هست و طبیعتاً از لحاظ جثه کوچک تره ولی در عوض جوان تر و سریعتره دی

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
حرف نداره.فقط یکم قیافه ی کریتوس فرق کرده.یکم سخته باهاش ارتباط برقرار کردن.شکمش که بریده نیست، ترسناک نیست.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من که عین روز برام روشن بود بازی به این توپی در میاد. سانتامونیکا هم که طبق معمول رو سفیدمون کرد.

پ.ن : اون فیله خداوکیلی خیلی باحال بود!
پ.ن.2 : نکته سنجی های احسان تو حلق هیتر هاش :D
پ.ن.3 : دلم برا اون HnS هایی که 2013 قراره با این رقابت کنن میسوزه :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
جالبه که خون رو زمین میریزه اما رو چوپ نمیریزه !!!
البته بازی خیلی کار داره کو تا مارچ 2013

جالبه چون 2009 هم خون روی سنگها مشکل داشت دی البته هنوز خیلی کار داره مثلاً اوایل بازی خونی که روی بدن کریتوس میریزه خیلی کم ـه یا بعضی جاها بدنش خونی نمیشه ! کلاً این خون توی گاو چیزیه که توی دمو از این مشکل ها داره و توی نسخه ی نهایی می ترکونه ! (شکلک خنده)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,318
نام
امیر حسین
یک سری تریلر هم از بخش مولتی اومده! دیشب IGN سه تا یک دقیقه ای گذاشت! یکی هم فکر کنم GT گزاشته! :d
اون 3تا یک دیقه ای ها رو دیروز دیدم! به نظرم خیلی جالب بود! با انواع و اقسام و سلاح ها میفتادن به جون هم! (2 گروه بودن! :d ) ولی در کل زیاد معلوم نبود چی به چیه! آخه یک دقیقه :| ادامه ی اون صحنه ی داغون کردن چشم معروف هم تو یکی از این ویدیوها بود! :d
مال GT هم الان میرم ببینم،امیدوارم این دیگه ویدیو درست حسابی از ثانیه ی اول ورود به مولتی باشه تا آخر بازی :d

http://www.gametrailers.com/video/e3-2012-god-of-war/731433
این ویدیو GT هستش! بسی جالب و جذاب به نظر میرسه! :d گروه ها هم 2 تیم Trojan و ..... هستن :d (نفهمیدم خو :d ! راستی این تروجان همون قضیه ی تروی و اینا هست ؟ احسان گروه رو به روشون اسم گروهشون چه بود ؟ :d من حافظم خرابه :d )

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یک سری تریلر هم از بخش مولتی اومده! دیشب IGN سه تا یک دقیقه ای گذاشت! یکی هم فکر کنم GT گزاشته! :d
اون 3تا یک دیقه ای ها رو دیروز دیدم! به نظرم خیلی جالب بود! با انواع و اقسام و سلاح ها میفتادن به جون هم! (2 گروه بودن! :d ) ولی در کل زیاد معلوم نبود چی به چیه! آخه یک دقیقه :| ادامه ی اون صحنه ی داغون کردن چشم معروف هم تو یکی از این ویدیوها بود! :d
مال GT هم الان میرم ببینم،امیدوارم این دیگه ویدیو درست حسابی از ثانیه ی اول ورود به مولتی باشه تا آخر بازی :d

God Of War: Ascension Video Game, E3 2012: Multiplayer Walkthrough (Cam) HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
این ویدیو GT هستش! بسی جالب و جذاب به نظر میرسه! :d گروه ها هم 2 تیم Trojan و ..... هستن :d (نفهمیدم خو :d ! راستی این تروجان همون قضیه ی تروی و اینا هست ؟ احسان گروه رو به روشون اسم گروهشون چه بود ؟ :d من حافظم خرابه :d )

گروه مقابل تروجان ها دار و دسته ی همین لُرد کچل یعنی اسپارتا یی ها هستن دی

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا قابلیت برگشت زمان تو GoW III بود ؟ اخه یادم نمیاد :D

اخه تو II خیلی باهاش حال میکردم ! مثل اینکه تو Ascention هم یکی از مکانیزم های راهبردیه گیم پلیه !

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
اقا قابلیت برگشت زمان تو GoW III بود ؟ اخه یادم نمیاد :D

اخه تو II خیلی باهاش حال میکردم ! مثل اینکه تو Ascention هم یکی از مکانیزم های راهبردیه گیم پلیه !
تو GOW III فقط تو معمای باغ هرا برای حل معما زمان بین حال و گذشته سوییچ میشد اما کریتوس این قدرت رو نداشت :D

تو II هم فقط قابلیت آهسته کردن زمان بود اگر اشتباه نکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر