God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دقیقا همونجوری که می خواستم گفتم مولتی داره گفتید نه :D ... خیلی عالی میشه فقط سروراش تو گند نخوره خوبه

گرافیکش هم که از 3 بیشتره ... !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
توی این صفحه یه ویدئو هست که یه سری چیزهای جدید از بخش مولتی پلیر نشون میده. ولی حجم خیلی زیادی داره و فکر هم نکنم به جز چند ثانیه ، بقیه ـش جدید باشه. این gif رو یه نفر از اون ویدئو جدا کرده که بد نیست ببینین ! :D
پیشاپیش قبل از اینکه باز بحث های تکراری شروع بشه ، بگم که این Kratos نیست !! :D یه کاراکتر همین طوری برای بخش مولتی پلیر هست ! :D

ویرایش : مثل اینکه چیزهای دیگه ای هم توی ویدئو داره ! سایکلوپس (نمونه کوچیک ، نه اون بزرگه) هم نشون میده و یه نفر این رو نوشته بود :
Did anyone of you notice the design of the new cyclops? Now they look uglier (in a better way) with bumped scales like a crocodile and how Kratos is tearing them into two halves?

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
توی این صفحه یه ویدئو هست که یه سری چیزهای جدید از بخش مولتی پلیر نشون میده. ولی حجم خیلی زیادی داره و فکر هم نکنم به جز چند ثانیه ، بقیه ـش جدید باشه. این gif رو یه نفر از اون ویدئو جدا کرده که بد نیست ببینین ! :D
پیشاپیش قبل از اینکه باز بحث های تکراری شروع بشه ، بگم که این Kratos نیست !! :D یه کاراکتر همین طوری برای بخش مولتی پلیر هست ! :D

لینک های بدون هیتلر بده :D !

Tophigh1368

کاربر سایت
Oct 12, 2011
71
نام
توفیق
بديش اينه هر بار ميسازند قشنگ تر ميشه اما انگار از اصالت واقعي بازي خيلي داره منحرف ميشه اميدوارم داستانش مثل يك و دو قوي باشه

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
داستان همه ی GOD FO WAR ها خوبه این هم مثل بقیه حتما خوب استb-)
اگه با Multi Player گند نزن به بازی میشه به همه چیزش امید داشت... این Santaی لعنتی نمیتونست حداقل این بازی رو تو اوج میذاشت بمونه...
حالا چرا دیگه میخوان وقابع قبلی رو تو بازی بگنجونن... این یعنی GoW همچنان ادامه دارد... خود Gow3 هم کم تو خماری نذاشتتمون...

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اگه با Multi Player گند نزن به بازی میشه به همه چیزش امید داشت... این Santaی لعنتی نمیتونست حداقل این بازی رو تو اوج میذاشت بمونه...
حالا چرا دیگه میخوان وقابع قبلی رو تو بازی بگنجونن... این یعنی GoW همچنان ادامه دارد... خود Gow3 هم کم تو خماری نذاشتتمون...

بابا مولتی خیلی عالیه خودشون کارشون رو بلدن خو :D بهترین کار رو تحویل می دن غصه نخور پسته بخور :D

من خودم از مولتیش حمایت می کنم

انشاالله هک نشه بازیش گیر هیچکدوم از کپی باز ها نیوفته :D ..

مولتیش هم ربطی اصلا به داستانش نداره !

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,032
نام
میثم
این Santaی لعنتی نمیتونست حداقل این بازی رو تو اوج میذاشت بمونه...
اگه این بازی دست EA یا ACTI بود که الان نسخه GOW XXVIII میشد :d
چون بازی فن بیس خوبی داره حتی نسخه فرعی هم فروشش 1و2 میلیونی میکنه
تو این وضعیت سونی حداقل پول اب و برق عقب افتادشون درمیاد :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
درود
راستیتش قرار نبود من اینجا پست بدم ! (ای خدا لعنتت نکنه امیر !) ولی خب به اصرار این امیر آکیبا اومدیم دیگه ! البته دست خالی هم نیستم ! قبل از E3 هستیم و همه تو کف و جو اینکه چی قراره ببینیم واسه همین یه آرت زدم که گذشته ی کریتوس و چیزی که بوده رو نشون میده ! شاید تا اسم GOW میاد انواع و اقسام آرت و تصاویرِ فریاد و نعره و خون و سلاخی کردن موجودات مختلف به ذهنمون خطور کنه ! ولی قبل از اینکه کریتوس اینجوری به یه فرد بی اعصاب تبدیل بشه چی بوده ؟ چی بوده که اونقدر برای کریتوس عزیز بوده که فقدانش اینجوری باعث از بین رفتن صبر و اعصاب این اسپارتان شده ! به قول شعار بازی :

Before He Was A GOD , He Was A MAN

پ.ن : هر کمی و کاستی ای داره به بزرگی خودتون ببخشید ! خیلی وقت نشد مثل قبل به جزییات بپردازم (به خاطر درس و مرس این روزها !) ویندوزمم یه بار به فنا رفت فتوشاپ و ایناش پرید نه تونستم سایزش رو مچ کنم نه تونستم یه کادری چیزی بذارم خلاصه آشفته بازاری بود ! دیگه زوم و اینا پای خودتون هر چقدر دیدین OK ـه با همون مقدار زوم بهش نگاه کنید ! امیدوارم خوشتون بیاد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
احسان دستت درد نکنه مثل همیشه عالی :d
بالاخره یک آرت از کریتوس همراه با خانوادش پیدا شد :d

راستی اون 353 که پایین نوشتی چیه ؟ :d امضایی چیزیه ؟ (به 355 هم شبیه ولی بیشتر متمایله به 353 :d ! )
راستی در مورد اوردنت دوبارت به اینجا! :d ، من همچنان میگم که به نظرم فن ترین،فن این بازی خودتی :d ( چی گفتم :d )
اون موقع هم اثرات NG بودش :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر