God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
بازی نکردم ولی داستانو میدونم.تو 2 زئوس شمشیرو میکنه تو شیکمش و بعد میافته و بعدش میبینه که پاشده و شکمش دوخته شده همونه که شکمش بخیه خورده.به همین.و 3 هم که حتما بازی کردم و دیدم رد خون تا کجا ها رفت و خودشم افتاده بود زمین.نیگا نکن که ps3 ندارم.فروختمش.:d
نه دیگه رد خون بود ولی خودش نبود:d

ولی واسه این نسخه هم که شده بروps3 رو پس بگیر چون اینم از نظر گرافیک و گیم پلی میترکونه>:d<

reza_kebari

کاربر سایت
Jan 12, 2012
62
نام
آق رضا
مرسی بابت تاپیک ولی وقتی هنوز اطلاعاتی از داستان بازی در دست نیست چرا بعضیا سر خود باس خودشون داستان سازی میکنن که روایت گذشته و این حرفا..
تنها چیزی که معلومه اونم از اسم بازی عروج کریتوس یا معراج کریتوس هست..
بعدم اصلا مولتی پلیر بازی معنایی نداره.. واز طرف خود سونی رد شده..

در ضمن.. تا اخر امسال بازی ریلیز میشه به گفته خو سونی .. که میشه بهار 2013
فقط خدا کنه واس PS4 ریلیز نشه که (بخاط فروش ps4 بعید هم نیست) رکب بزرگی واس فن بازهای سونی و همه ماست..

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
نه دیگه رد خون بود ولی خودش نبود
yahoo_4.gif

ولی واسه این نسخه هم که شده بروps3 رو پس بگیر چون اینم از نظر گرافیک و گیم پلی میترکونه
yahoo_6.gif

شاید گرفتم.البته هر وقت بیاد.راستی الان فت 16 گیگ چنده؟:d

King Kourosh

کاربر سایت
Aug 20, 2008
177
نام
پیمان
بازی هنوز نیومده خوشحالی و حسادت بعضی از گیمرها رو برانگیخته ، که هر دو حس منطقیه
هنوز اون روزو یادم نرفته که رفته بودم داخل یه فروشگاه گیم به فروشنده گفتم یه بازی گاد آف وار 3 بده فروشنده هم داد بعدشم گفتم حالا یه ps3 بده واسه God of war

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
این احسان لج کرده،میگه نمیاد اینجا پست بده! :d اعصاب نزاشته برا من :d (میدونم که میخواد بیاد! ولی یک چیزی صفحه اول گفت بعد به خاطر اینکه میگه مرده و حرفش و این چیزا نمیادش اینجا :d )
در کل تا وقتی که از خر شیطون بیاریمش پایین اینجانب وظیفه ی ارسال نظرهاشو اینجا دارم! :d

نظریه ی من اینه که اون صحنه بعد از گاو 3 می باشد آخر گاو 3 یادت هست بعد از زئوس و این حرفها تمام زنجیر های کریتوس از دور دست و پاش باز شد ریخت پایین ؟ حتی تمام اسلحه هاش حتی پشم زرین همه و همه از بدن کریتوس باز شد ! الان توی این دمو چی داریم میبینیم ! کریتوس بدون پشم زرین ! و در چه حالتی ! حالت سیاه رنگ ضمیر ناخودآگاهش ! از طرفی زنجیر ها توی 3 باز شد و حالا دوباره همون جای قدیمی داره بسته میشه ! یعنی کریتوس باز هم میره که به بند اسارت کشیده بشه ! ممکنه بگی خب این ممکنه برای قبل از 1 باشه ولی نکته اینجاست که اگه به ساعد کریتوس دقت کنی همون آهن هایی رو میبینی که توی 3 بعد از باز شدن زنجیرهای دست کریتوس روی دستش بود ! در صورتی که توی 1 زنجیرها به خود دستش داغ شده بود و هیچ آهنی دور دستش نبود و دستش رو با پارچه بسته بود :biggrin1: از طرفی اول تریلر داره خون میچکه و یه لحظه نشون میده یه رد خون از بالا میاد و از گردن و سر کریتوس رد میشه و می چکه پایین ! این میتونه نوید این رو بده که باز یکی زخم شکم کریتوس که از پایان 3 به جا مونده رو ترمیم کرده و با دیدن اون زنجیرها میخوان نشون بدن که دوباره قراره از طرف اون فرد به اسارت کشیده بشه :biggrin1: گرفتی چی میگم ؟ :biggrin1: یعنی تمام این تیزر میدهد بعد از گاو 3 را :biggrin1: می تونی بری این نکات رو توی تاپیکش بگین و بحث کنید :biggrin1: من که گفتم دیگه اونجا پست نمیدم :biggrin1:

اینم جواب من به احسان : (البته توی پروفایل بحث های دیگه ای شکل گرفت! ولی به طور کلی جواب من به احسان و برداشتم از تیزر اینه :d )
در این مورد که تصاویر میدهد ادام ی GOW III را که شکی نیست :d (بعد از به اصطلاح خودکشی کریتوس آخر III کریتوس وارد ضمیر ناخوداگاه و درون تاریکش میشه و گذشتش رو به یاد میاره! یعنی از بعد از III میره به زمان قدیم :d )
ولی در این مورد که تمام تیزر میدهد بعد از GOW III را شک و تردید میباشد! :d چون صحبت های گایا میدهد قبل از روح اسپارتا شدن کریتوس را! یعنی حتی قبل تر از COO و حدود 10 سالی قبل از GOW I ! راستی من نگرفتم آخر! این کریتوس 10 سال به آریس خدمت کرد،یا توی GOW I ده سالی از کشتن زن و بچش میگذشت ؟ آخه اول بازی حالت اول رو میگفت! آخر بازی حالت دوم رو میگفت :d شایدم البته همون سال اول اون حرکات فجیع رو انجام داده باشه! :d احسان بیا روشنم کن :d

در کل با ترکیب 2 احتمال بالا به نظر من یکمی بعد از GOW III رو داریم تو بازی، ولی بیشتر بازی بر میگرده به زندگی گذشته ی کریتوس! :d قسمت بعد از GOW IIIـش هم چندان خبر خاصی نمیشه! فقط احتمالا یکجوری تموم میشه که همه رو بزاره تو کف GOW IV ! :d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام ببخشید بین این 5 گاد او واری که اومده میشه به ترتیب داستان بگید کدوم هارو بازی کنم ؟؟؟؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
سلام ببخشید بین این 5 گاد او واری که اومده میشه به ترتیب داستان بگید کدوم هارو بازی کنم ؟؟؟؟

گاد آف وار 1و 2 و3 قسمت های اصلی هستن و همچنین هرسه پیرو یک داستان هستند.از گاد اف وار 2 شروع کنی و 2و 3 ـش رو با هم بازی کنی اون هم خوبه برات ولی به ترتیب از 1 شروع کن.و2و3 رو هم در ادامش بازی کن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
به ترتیب داستانی تا به الان :

God of War : Chains of Olympus
God of War
God of War : Ghost of Sparta
God of War II
God of War III

پیشنهاد میشه حتما حتما حتما بازی های PSP رو هم بازی کنی! بخش اعظمی از داستان سری توی این 2 تا نهفته ـست! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر