God of War جدید در دست ساخت

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
New-GoW-Confirmed-PSX.jpg

خبر کمی شکه کننده و تعجب برانگیز است. از این جهت که چرا عنوانی به این مهمی نباید در کنفرانس ابتدایی این مراسم اعلام میشد! بگذریم.

استودیوی SCE Santa Monica در حال ساخت God of War جدید است. آقای Cory Barlog از همین شرکت، در پنل اختصاصی سانتا مونیکا که Retrospective نام داشت این خبر را اعلام کرد.

ایشان به صراحت اعلام کردند که: "درست است، ما در حال ساخت یک GoW جدید هستیم!"

اکانت تویتر استودیو نیز در پی این اعلام، نوشت که: "خدایان صحت این خبر را تضمین میکنند!" و در ادامه نیز به شوخی تویت کردند که "به کسی نگویید که بارلوگ این خبر را منتشر کرده!"

اطلاعات بیشتری منتشر نشده و باید منتظر خبرهای آتی باشیم.

منبع

J 0 K E R

کاربر سایت
Jul 10, 2013
51
ببین چقدر سه گانه خوب بوده که GoW : A شده بازی بد !! بعد یه جوری میگین بد بوده انگار GoW 4 بوده ، نمیدونم چه انتظاری از یک نسخه فرعی هست .

اصلا نمیتونم قبول کنم شخصیت عوض بشه ، برن سراغ یک IP جدید خو ! GoW نمادش کریتوسه !'

تا ببینیم چی درمیاد ...

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
2 3 نکته از نظر خودم بگم
1.مطمئنا یکی از برند ها و سری بازی های اصلی کنسول های سونی GOW هست.پس مطمئنا من و خیلی های دیگه از ساخته شدنش خیلی خوش حال میشیم و سونی هم این موضوع می دونه و این سری بازی ادامه میده.مخصوصا باید خوشحال باشیم بازی زیر نظر کسی ساخته میشه که بهترین نسخه بازی ارائه کرده(Cory Barlog).اون عده فن هایی کمی هم که از الان ساز ناسازگاری گذاشتن مطمئنا با دیدن اولین تریلر جزو اولین کسانی هستند که تو تاپیک ها شروع به تعریف از بازی می کنند و الان به اصطلاح جو روشن فکری دارن:d

2.برای من و خیلی های دیگه GOW = کریتوس.واقعا تصور شخصیت دیگه ای تو بازی غیر ممکن هست و مطمئنا سازنده ها این موضوع رو هم می دونند.تغییر کرکتر بازی اون کسی مثل کریتوس تقریبا غیر ممکن هست و به نظر من این از ذهن تون دور کنید(اون توییت هم مطمئنا در جواب اون قسمت خدایان یونان بوده که با تمام شدن کار زئوس کار خدایان یونان تمام شده است)

3.به نظر من منظور اون ریبوت از نظر ریبوت داستانی هست چون همون طور که گفتم کار خدایان یونان تمام شده و باید منتظر شروع و ریبوت داستانی نو با خدایان اساطیری دیگه ای از کشور های دیگه باشیم.اون قدر هم داستان های اساطیری زیادی وجود داره که مطمئنا مشکلی در این راه وجود نداره و با وجود شخصی مثل Cory Barlog به هم پیوستگی و ریبوت داستانی خوبی خواهیم داشت

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
2 3 نکته از نظر خودم بگم
1.مطمئنا یکی از برند ها و سری بازی های اصلی کنسول های سونی GOW هست.پس مطمئنا من و خیلی های دیگه از ساخته شدنش خیلی خوش حال میشیم و سونی هم این موضوع می دونه و این سری بازی ادامه میده.مخصوصا باید خوشحال باشیم بازی زیر نظر کسی ساخته میشه که بهترین نسخه بازی ارائه کرده(Cory Barlog).اون عده فن هایی کمی هم که از الان ساز ناسازگاری گذاشتن مطمئنا با دیدن اولین تریلر جزو اولین کسانی هستند که تو تاپیک ها شروع به تعریف از بازی می کنند و الان به اصطلاح جو روشن فکری دارن:d

2.برای من و خیلی های دیگه GOW = کریتوس.واقعا تصور شخصیت دیگه ای تو بازی غیر ممکن هست و مطمئنا سازنده ها این موضوع رو هم می دونند.تغییر کرکتر بازی اون کسی مثل کریتوس تقریبا غیر ممکن هست و به نظر من این از ذهن تون دور کنید(اون توییت هم مطمئنا در جواب اون قسمت خدایان یونان بوده که با تمام شدن کار زئوس کار خدایان یونان تمام شده است)

3.به نظر من منظور اون ریبوت از نظر ریبوت داستانی هست چون همون طور که گفتم کار خدایان یونان تمام شده و باید منتظر شروع و ریبوت داستانی نو با خدایان اساطیری دیگه ای از کشور های دیگه باشیم.اون قدر هم داستان های اساطیری زیادی وجود داره که مطمئنا مشکلی در این راه وجود نداره و با وجود شخصی مثل Cory Barlog به هم پیوستگی و ریبوت داستانی خوبی خواهیم داشت

1.این برخورد ما، جو روشنفکری نیست، بلکه واقعیت گرا بودنه، دو نکته میاد وسط، یک اینکه داستان Kratos بیش از حد توی 6 قسمت از بازی کش داده شده، طوری که Ascension واقعا دردناک بود تحمل کردنش (نه از لحاظ احساسی بلکه از لحاظ فیزیکی، اینقدر که بیخود بود:d) و نکته دوم اینه که اگر بازی حدودا کمتر از 15 سال از عرضه اولین نسخه اش Reboot بشه یه Disaster به تمام معنی خواهد بود که هرچقدر هم خوش ساخت باشه، بازم نمی تونه باعث بشه که ما خوشمون بیاد به اندازه نسخه اصلی که باهاشون اخت گرفته بودیم (مثال مشابه: DMC)

2.تنها راهی که این بازی میتونه دچار مشکلاتی که بالا عرض کردم نشه اینه که از Kratos و یونان بکنه، شما نمی تونی Kratos رو وارد اتمسفر اسکاندیناویایی یا مصری یا ایرانی (توی خوابمون انشاالله :d) بکنی، اصلا جور در نمیاد و یه حالت کمیک بوکی به خودش میگیره که باعث بیشتر ضایع شدن بازی میشه تا جذابیتش.
اشتباه شما اینه که Kratos رو Driving force داستان God of war میدونید ولی در واقع نیروی اصلی محرکه این داستان روحیه جنگاوری و آزادی طلب اقوام هندو-اروپایی هستش (نمی گم آریایی که بهم انگ نژاد پرست نچسبونید :d ) داستانی که با کاراکترهایی که سرنوشت مشابهی با کریتوس توی افسانه های ملل دیگه داشتن میتونه به همون قشنگی و چه بسا قشنگتر هم بشه. من وقتی با کریتوس داشتم دشمنام رو با خشونت تمام تکه تکه میکردم واسه اینکه عرش خدایان رو براندازی کنم به این فکر نمی کردم که کریتوس عجب Badarse ی هستش! به این فکر میکردم اون فرهنگی که همچین مردی رو بار آورده چقدر بدون نقص و کامل هستش که هیچ چیز حتی خدا و خدایان هم جلودارش نیستند. فرهنگی که مرداش بدون ترس رو در روی خدا بتونن بایستاند برام جذاب بود نه این مرتیکه کچل:d

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من فانتزیم اینه که اینا واقعا دل از یونان بکنند، بیان توی جو Edda توی اسکاندیناوی بعد داستان کلن Volsung رو تعریف کنن، بازی Combat ش یکم کند تر و سنگین تر بشه، زره و تبر و سپر و شمشیر دو لبه....Wow....اصلا فکر کردن به همچین بازی باعث میشه اشک تو چشمام جمع بشه. :x

آخرین ویرایش:

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
اصن همش تقصیر این کریتوسه
زد همرو قلع و قم کرد حالا گیر کرده تو سری جدید هیشکی نیست که بکشه........... کچل :d

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
به نظرم بازی ریبوت بشه خیلی خوبه.. اگرم بتونن شخصیت جدیدی در حد کریتوس بسازن استقبال میشه :D
پ ن:تعداد هیتر ها بسیار بالا رفته :D

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
بهترین کار صبرکردنه و ظاهرا قراره یه خبرایی تو ماه مارس بشه...خواهشا الکی ترول نکنید بازی رو...

اولا یه ادم بزرگ کارگردان بازیه که امتحانشو تو ساختن گاو 2 پس داده..دوما شاید اصلا کریتوسی در کار نباشه...ولی اگه کریتوس نباشه نصف جذابیت بازی

به کلی کنار میره...اون دیالوگای حماسی کریتوس که مو به تن ادم سیخ میکنه..خشم و عصبانیتش..خون خواریش..کلا کار درستی نیست باز خورد ملتم دیده

شده سر عوض کردن کاراکتر موردعلاقشون تو DmC

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر