Geforce 8400 Gs خوبه یا بده ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
اگر دو تا 1 گیگ با فرکنس یکسان بندازی میشه duel chanel واسه همین تا حدودی بهتره دو تا 1 گیگ ولی خوب جا میگیره

G-Man

کاربر سایت
Jul 30, 2007
433
نام
روزبه
مگه میشه:
من با کارت 7300 gt و 2gig ram تو بهترین حالت بازی کردم بدون کوچکترین لگ (البته وقتی رمم رو کردم 2 ) بعد شما با 8600 :eek:

شما چه جوری با 7300 بهترین حالت بازی کردی نکنه از بهترین حالت منظورت low هست

من با 8800 و 3 گیگ رم نتونستم veryhigh بازی کنم .

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
معععع !!!!!!
پس ما با X1900XT 512MB بریم غاز بچرونیم.

ایشون با 8800 تونستن veryhigh بازی کنن اما دلیل نمیشه با 7300 نشه من خودم قبلا airborne رو با 7300 GT و 1 گیگ رم رو veryhigh بازی می کردم (البته با حدود 30 فریم)

آخرین ویرایش:

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
wolfman

سلام
اول از زحمات همه عزیزان تشکر میکنم که به سوالات کاربران سایت تا اونجا که میتونن پاسخ میدن !
من یه کارت گرافیک geforce 6200 توربو داشتم که حالا فروختمش و یه geforce 8400 gs خریدم !
خیلی ها میگن که خوبه و سری 8 هست و . . . ولی بعضی ها هم میگن که اصلا به درد نمیخوره ولی من خودم باهاش crysis رو رو حالات مدیوم اجرا کردم با این سیستم :
Cpu : 2.8 celeron
RAM : 1Gb
و همچنین مدال افتخار ایر بورن رو هم رو حالت high اجرا کردم بدون تیک !
حالا میخواستم بپرسم که چرا همه میگن این کارت گرافیک ضعیفه ؟ قابلیت oC رو هم که داره !
در ضمن میخواستم بدونم این کارت گرافیک تا چند وقت دیگه جواب میده و بازی ها رو خوب اجرا میکنه ؟
اگه جوابمو بدین خیلی خیلی ممنون میشم !

تو نمردی این قدر دروغ گفتی 8400gs اصلا بدرد نمیخوره من خودم 8600gt دارم ایر بورن رو رو اخر میبوردم یه کم تیک داشت تو با gs می گی رو اخر کشیدی gs اصلا بدرد بازی نمی خوره حتی خود nvida این رو به کاربر های خانگی تو صیه کرده نه به pc geamer
اگه توی دروغ گو از این کارت راضی هستسی پس چرا می پرسی؟؟؟؟

اگه درایور هم دانلود کنی یه ذره تغییر میکنه......نه خیلی.....

آخرین ویرایش:

reza_graphic

کاربر سایت
Oct 7, 2007
62
راستی چرا تو کرایسس تو بخش ویدیو کارت من تنظیمات very high غیرفعاله؟و نهایتش High هستش ؟
کارتمم X1900XT 512MB هستش. 2 گیگ رم و سی پی یوی 3500 تک هسته ای. ویندوز هم XP SP2 32Bit

reza_graphic

کاربر سایت
Oct 7, 2007
62
تو ویستا درست میشه ؟
یا به تکنولوژی کارتم برمیگرده و باید سری Directx 10 باشه ؟

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
تو ویستا درست میشه ؟
بله تو ویندوز vista این گزینه فعال میشه فکر نکنم سیستمتون بتونه اجراش کنه افت فریم شدیدی خواهید داشت.
این گزینه فقط به خاطر dx10 هستش.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
تو ویستا درست میشه ؟
دقیقا
شما باید یک کارت سری 8 یا سری HD 2000 +ویندوز ویستا داشته باشه تا این گزینه ها فعال بشن
وبرای اجراشون به طوری که قابل بازی کردن باشه باید کارتهای HIGH END این سری ها رو داشته باشی

reza_graphic

کاربر سایت
Oct 7, 2007
62
ممنون از همگی. دستتون درد نکنه.
به نظرتون تو رزولیشن 1024*768 هم نتونم رو very high بازی کنم؟؟؟
تو رزولیشن 800*600 چی ؟؟؟
very high با high خیلی تفاوت داره؟ یعنی کیفیت و گرافیک بازی یه چیز دیگه میشه ؟؟؟

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
شما چه جوری با 7300 بهترین حالت بازی کردی نکنه از بهترین حالت منظورت low هست

من با 8800 و 3 گیگ رم نتونستم veryhigh بازی کنم .

تو با 8800 و3 گیگ رم نتونستی :mad:؟؟!!!!!!!
والله من که با کارت ATI Radon X1950XT (اگه غلط املایی دارم عفو کنید !) و 2 گیگ رم باس 800 بازی رو رو آخرین جزییات با رزولوشن 1024*1280 روون روون بازی کردم ..... .:-":-"

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
تو با 8800 و3 گیگ رم نتونستی :mad:؟؟!!!!!!!
والله من که با کارت ATI Radon X1950XT (اگه غلط املایی دارم عفو کنید !) و 2 گیگ رم باس 800 بازی رو رو آخرین جزییات با رزولوشن 1024*1280 روون روون بازی کردم ..... .:-":-"
دوست من این بازی چون که یک بازی کاملا تجاری بود و صرفا برای تبلیغ کارتهایی همچون 8800 ultra ساخته شده بود در هر کارتی بسته به نوع چیپ و ... بازدهی و افت فریم خاصی رو میدهد. در نظر بگیر مال بازی رو با 1 کارت و رم 2 گیگابایت و cpu 2 هسته ای انجام میدهیم بازی در حالت very high بسیار روونه اما ما می آییم و تغییری در کارتمان میدهیم و با استفاده از یک کارت استاندارد 8800 gts و همان قطعات قبلی بازی را اجرا میکنیم و در حالت very high افت فریم شدیدی پیدا میکنیم. تنها دلیل این اتفاق تجاری بودن این بازی هست. پس نباید زیاد و با توجه به این بازی این کارت ها را رده بندی کنیم.

pcteam

کاربر سایت
Jul 21, 2007
35
نه عزیزم ! الان تو داری دروغ میگی !

تو نمردی این قدر دروغ گفتی 8400gs اصلا بدرد نمیخوره من خودم 8600gt دارم ایر بورن رو رو اخر میبوردم یه کم تیک داشت تو با gs می گی رو اخر کشیدی gs اصلا بدرد بازی نمی خوره حتی خود nvida این رو به کاربر های خانگی تو صیه کرده نه به pc geamer

نه من نمردم !
آخه من چرا دروغ بگم مگه میخوام کارت گرافیک خودم رو تایید کنم ؟ اگه میخواستم یه زور بگم که خوبه دیگه سوال لازم نداشت !
درضمن من میپرسم چون هر کسی راجع بهش یه چیزی میگه !
در ضمن تو که با 8600 GT ایربورن رو به قول خودت - میبوردی - آخر مطمئن باش یا رمت پایینه یا کارت گرافیکتو بهت انداختن ! چون من همین الان با یه رم 1 gig باس 800 همین بازی رو رو حالت high بدون تیک بازی میکنم ! اگه هم سوال میکنم میخوام بدونم با وجود اینکه من راضی هستم چرا همه میگن بده !
در ضمن مگه تو ادب نداره سرتو انداختی زیر اومدی هی میگی دروغ گو و . . . !
اینجا تا الان 26 نفر مثل آدم اودن به من جواب دادن از همشون هم ممنونم ولی تو یکم مشکل داری ! میتونستی راحت بگب اصلان به درد نمیخوره ! مثل خیلی ها که همینو گفتن !

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen

شما لطف کن سیستمکاملتو بگو ببینیم مشکل از کجاست. این بازی با کارت 6600 روون اجرامیشه البته اگه مشکلی در قسمت های دیگر سیستم نباشه....

pcteam

کاربر سایت
Jul 21, 2007
35
نوشته شده توسط kasra_s_741

شما لطف کن سیستمکاملتو بگو ببینیم مشکل از کجاست. این بازی با کارت 6600 روون اجرامیشه البته اگه مشکلی در قسمت های دیگر سیستم نباشه....
منم همینو میگم !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر