Gears of War Ultimate Edition

Gears-of-War-ds1-670x377-constrain.jpg

مدتی پیش در کنفرانس مایکرو،کالکشن این فرانچیز محبوب تایید شد و بالاخره پس از ماه ها شایعات این کالکشن بصورت رسمی تایید شد.
از ویژگی های این ریسمتر میتوان به کیفیت 1080p و نرخ فریم 60FPS اشاره کرد.
این کالکشن در روز 26 ماه اکتبر منتشر خواهد شد.
اگر اشتباه نکرده باشم بتا بازی هم از امروز در دسترس خواهد بود.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خیلی قبل از این که شما این عنوان رو بشناسی، من GeoW بازی می کردم
می دونم به چی گیر بدم به چی گیر ندم ;)

یحتمل دمو E3 اه Geow4 هم واسه ضعف گرافیکی تاریک شده بود :-j
من گفتم شما بازی نکردی؟ :|
پس اینطوری باشه GEOW 3 از نظر شما گرز نباید حساب بشه چون اتمسفر تاریکی نداره
اتمسفر تاریک از نظر خود من خیلی بهتر هست
شما که از اول این بازی ر بازی کردی(بر منکرش...:d) باید بدونی که به خاطر ضعف گرافیکی اتمسفر در اون حد تاریک شد حالا چطور شما نتیجه گرفتی هر بازی اتمسفرش تاریک میشه یعنی ضعف گرافیکی داره من نمیدونم

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من گفتم شما بازی نکردی؟ :|
پس اینطوری باشه GEOW 3 از نظر شما گرز نباید حساب بشه چون اتمسفر تاریکی نداره
اتمسفر تاریک از نظر خود من خیلی بهتر هست
شما که از اول این بازی ر بازی کردی(بر منکرش...:d) باید بدونی که به خاطر ضعف گرافیکی اتمسفر در اون حد تاریک شد حالا چطور شما نتیجه گرفتی هر بازی اتمسفرش تاریک میشه یعنی ضعف گرافیکی داره من نمیدونم

شما چند منبع معتبر بیار که تاریکی این بازی به خاطر ضعف گرافیکی بوده :)

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
شما چند منبع معتبر بیار که تاریکی این بازی به خاطر ضعف گرافیکی بوده :)
Gears of War 360 Vs One - Xbox One Message Board for Xbox One - Page 2 - GameFAQs
I don't think some of you understand. The original game looked terrible but the bad lighting helped to hide the bad graphics
این منبع فکر نمیکنم زیاد معتبر باشه ولی میگردم همین پست باز میزارم
حرف من قسکت های دیگه هم داشت
کلا اتمسفر تاریک روشی هست برای کمتر نشون دادن جزعیات و گذاشتن اون به پای تاریکی که به هیچ وجه بد نیست تکنیک فوق العاده هست
مثلا شما گرافیک kZ2 ر بعد از این همه مدت نگاه بندازی هنوز هم خوب هست

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,189
نام
سبحان
بازی روشن شدنش دلیل داره
توی نسخه ی اصلی به دلیل لا پوشونی ضعف گرافیکی اتمسفر خیلی خیلی تاریک شد این نسخه هم تاریک هست ولی دیگه نیاز به لاپوشونی ضعف گرافیکی نیست
نارحتی شما هم بی مورد هست چون این IP برای راد مثل بچش میمونه
تیم TC هم شما یه نگاه بندازی میفهمی منتخب جهان هستش بهترین ها توی TC هستن فقط کافیه کارنامشون ر ببینی از هر بازی بزرگی که نقطه ی قوتش اشخاصی بودن که الآن توی TC هستن

آنلاین این بازی به جرات میتونم بگم جز 5 بازی مولتی پلیر اول جهان هست!اصلا اینقد درگیر کننده هست که دلت نمیخواد از پشتش بلند شی!فقط و فقط بخاطر مولتی پلیرش نسخه اوریجینالشو تهیه میکنم!مولتی پلیر این بازی حتی از نسخه های 2 و 3 هم بهتره

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
بهترین مود برای انلاین بازی کردنش کدومه؟
برای تک نفره ، مود TDM و یا King of the hill و یا BLITZ بهتره ! برای بازی تیمی و جدی و مسابقه ای مود EXECUTION !
پیشنهاد میکنم برای اینکه دستت راه بیفته TDM بزنی !

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
Gears of War 360 Vs One - Xbox One Message Board for Xbox One - Page 2 - GameFAQs

این منبع فکر نمیکنم زیاد معتبر باشه ولی میگردم همین پست باز میزارم
حرف من قسکت های دیگه هم داشت
کلا اتمسفر تاریک روشی هست برای کمتر نشون دادن جزعیات و گذاشتن اون به پای تاریکی که به هیچ وجه بد نیست تکنیک فوق العاده هست
مثلا شما گرافیک kZ2 ر بعد از این همه مدت نگاه بندازی هنوز هم خوب هست
GamqFaqs یک فروم هست که ملت میان توش حرف می زنن، مثل همین بازیسنتر خودمون، الان یکی بیاد توی بازیسنتر بگه ps1 از ps4 قویتره حرفش درست می شه؟؟!!

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
GamqFaqs یک فروم هست که ملت میان توش حرف می زنن، مثل همین بازیسنتر خودمون، الان یکی بیاد توی بازیسنتر بگه ps1 از ps4 قویتره حرفش درست می شه؟؟!!
میشه شما دو تا عکس مقایسه ای بزاری تا دقیق منظور رو متوجه شیم ؟
من فروم گرز رو زیاد چک میکنم ، اونجا 1000 تا 1000 تا thread میزنن و ایراد میگرن ولی ایرادایی که اینجا ملت میگیرن رو تا حالا ندیدم !!

- - -ویرایش - - -

درجه سختی بازی رو نمیشه تغییر داد؟ هرچی گشتم چیزی پیدا نشد
Campaign >> single player >> new campaign >> select difficulty

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من فروم گرز رو زیاد چک میکنم ، اونجا 1000 تا 1000 تا thread میزنن و ایراد میگرن ولی ایرادایی که اینجا ملت میگیرن رو تا حالا ندیدم !!

- - -ویرایش - - -

نه نمی شه
عکس مقایسه ای Xbox One + Xbox 360 + Capture Card می خواد که من نه Capture Card دارم نه Xbox 360 :)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,846
نام
مرتضی

- - -ویرایش - - -

نه الان اواخر بازیم ییه باس فایتو میخوام بزنم میخوام سختیشو کمتر کنم نه اینکه کلا بازیو از اول برم

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
نه نمی شه
عکس مقایسه ای Xbox One + Xbox 360 + Capture Card می خواد که من نه Capture Card دارم نه Xbox 360 :)
عکس مقایسه ای !

- - -ویرایش - - -

نه الان اواخر بازیم ییه باس فایتو میخوام بزنم میخوام سختیشو کمتر کنم نه اینکه کلا بازیو از اول برم
خب جای New campaign ، گزینه select chapter رو بزن !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,140
نام
محمد امین
بابا این فقط یک نسخه ریمستر شده هست که فکر نکنم افراد زیادی روش کار کرده باشن و تیم اصلی داره روی نسخه 4 کار میکنه درسته با بودن کلیف خیالمون از بازی راحت بود ولی همین راد هم دست کمی از کلیف نداره و امیدوارم بتونه بازی رو جمع کنه بالاخره ماکرو سرمایه زیادی روی این بازی انجام داده و قطعا یک چیز خوبی میدن دست ما اون روز که مه اپیک رو ترک کردن من داشتم سکته میزدم که دیگه گرز به کل کنسل میشه ولی همین که ماکرو اومد این تیم رو جمع کرد الان واقعا تو پوست خودم نمیگنجم و ممنونشون هستم

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
برخلاف عقیده بعضی از دوستان، به نظرم اصلا تیم سازنده دست به بخش campagin بازی نزده، کلا یه بازی خطی چی داره مثل این که نتونن 60 قریم از آب درش بیارن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر