Gears Of War: Judgment | XBL (پست اول حتما خوانده شود)

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستانی که برای co op آماده هستن گیمرتگشون رو بذارن تا همدیگه رو add کنیم و هماهنگی های لازم رو انجام بدیم.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دمو رو من هم زدم ...
با دسته ۲ هم میشه اومد تو بازی (یکی از دوستان گفته بود نمیشه) ... ۱ نفرو دیدم که با دسته ۲ش اومده بود ...
جالب بود که قدراتا رو خوب میزون کرده بودن . تقریبا از همه ی کلاس ها استفاده میشد ...
دانلود کنید که گله ای بریزیم ...

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خداحافظ لایو ..... :((:((:((:((:((:((
گریتو نبینم جوندوالله.:(چیکار کردی مرد؟تا دیروز که انلاین بودی.چه بلایی سرت اومد؟؟؟اگه یه کنسول دیگه گرفتی که چه بهتر.اگه هم نگرفتی زود گیرز و انلاین رو فراموش میکنی.این خاصیت انلاینه.زود فراموش میشه

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
خداحافظ لایو ..... :((:((:((:((:((:((
بهت تسلیت میگم!با یه پروفایل دیگه نمیتونی برگردی به لایو!
یا کلا کنسول بن شد!کلا عشق بیش از حد به گیرز همین میشه!
دستگاهت رو با یه بن نشده عوض کن باز برگرد دلمون برات تنگ میشه!اول فکر کردم شوخی میکنی بعد پروفایلت رو دیدم دیدم نه جدی هست قضیه!
خدا رو شکر دیسک من خراب بود اصلا رو دستگاه نصب نشد و گر نه من هم میخواستم امروز با این بازی برم لایو!
بچه ها این نسخه ای که تو بازار هست رو اصلا برای لایو استفاده نکنید یه مشکل اساسی دیدم توش موقع نصب بازی معمولا یه تصویر هست که مربوط به بازی هست برای judgment عکس بازی گیرز 3 هست یعنی مطمئن هستم حداقل نسخه ای که من دارم با نسخه ای که 28 رلیز میشه یکی نیست این مشکل رو داره فردا میرم پسش میدم به جاش یه بازی دیگه میگیرم!
عکسش رو گزاشتم!
6ktrcaws2n1ax1bwbljv.jpg

iz8gp4f60xyslenpydly.jpg

Last edited by a moderator:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
محسن جان این قضیه که عکس ازش گذاشتید هیچ ارتباطی به مشکل دار بودن بازی و اینکه بنتون میکنه نداره این فقط حاصل از گش...ی سازندگان بازی هست و به خودشون زحمت ندادن همونطور که در CRYSIS3 موقع نصب کردن عکس CRYSIS 2 هست..

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
محسن جان این قضیه که عکس ازش گذاشتید هیچ ارتباطی به مشکل دار بودن بازی و اینکه بنتون میکنه نداره این فقط حاصل از گش...ی سازندگان بازی هست و به خودشون زحمت ندادن همونطور که در CRYSIS3 موقع نصب کردن عکس CRYSIS 2 هست..

مگه همشهری ما هستن سازنده هاش؟:D بازی جزء بزرگترین انحصاری های کنسول X360 و مایکروسافت هست یعنی اینقدر بی در و پیکره که بیان به جای بک گراند از بازی قبلی استفاده کنن؟:D سازنده GeOW 3 و J هم که کاملاً با هم فرق دارن.

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
مگه همشهری ما هستن سازنده هاش؟:D بازی جزء بزرگترین انحصاری های کنسول X360 و مایکروسافت هست یعنی اینقدر بی در و پیکره که بیان به جای بک گراند از بازی قبلی استفاده کنن؟:D سازنده GeOW 3 و J هم که کاملاً با هم فرق دارن.

با این کنسول های کپی همه چیز ممکنه/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر