Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,784
نام
علی
من کلا اعتقادی به بتا ندارم و هیچ وقت بتا بازی نمیکنم! چون من هم سال پیش التیمت ادیشن رو داشتم قاعدتا کد بتا برا منم میاد. اگه کسی خواست بگه کد رو بهش بدم.
ویرایش :کد برا یکی از دوستان رزرو شد :D

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
مدت زمان بتا چند روز هست؟؟
تا ١ مى
من کلا اعتقادی به بتا ندارم و هیچ وقت بتا بازی نمیکنم! چون من هم سال پیش التیمت ادیشن رو داشتم قاعدتا کد بتا برا منم میاد. اگه کسی خواست بگه کد رو بهش بدم.
ویرایش :کد برا یکی از دوستان رزرو شد :D
ماشالا كد رو تو هوا ميزنن

• Like
Reactions: scorpian031

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
ارسال کد فکر نکنم ربطی به زمانی که UE رو بازی کرده باشید داشته باشه چون من که چند ماه بعد از عرضه بازی کردم الان کد رو گرفتم:D
روز اول که چه عرض کنم ساعتی که باز شد ما رفتیم توش ولی هنوز کد ارسال نشده من نمیدونم فاز اینا چیه بخدا ...........

من الان با پروفایل فرندم که باهاش شیرم انلاین شدم برا اون اومده بود ریدیم کردم نکته جالبش اینه خیلی دیرتر بازی کرد!!! خب وقتی قاعده نداره چرا الکی حرف میزنن اونایی که day one بازی کردن کد رو زودتر میگیرن!!!! .....

آخرین ویرایش:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
راستی یه چیز دیگه .... به احتمال زیاد باید بازی رو خودت خریده باشی تا کد براتون بیاد ...اونایی که با یه نفر شیر هستن بازی رو با پروفایل شریکشون خریدن کد برای پروفایل خریدار ارسال میشه انگار ...... یه تماس بگیرین بهشون احتمال زیاد کد برای اونا ارسال شده ...

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
من الان با پروفایل فرندم که باهاش شیرم انلاین شدم برا اون اومده بود ریدیم کردم نکته جالبش اینه خیلی دیرتر بازی کرد!!! خب وقتی قاعده نداره چرا الکی حرف میزنن اونایی که day one بازی کردن کد رو زودتر میگیرن!!!! .....

دانلود و بازی نکن تا ما هم بگیریم :D

با تشکر

من برم یه قهوه بزنم واسه محکم کاری :D

• Like
Reactions: sadegh93

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
راستی یه چیز دیگه .... به احتمال زیاد باید بازی رو خودت خریده باشی تا کد براتون بیاد ...اونایی که با یه نفر شیر هستن بازی رو با پروفایل شریکشون خریدن کد برای پروفایل خریدار ارسال میشه انگار ...... یه تماس بگیرین بهشون احتمال زیاد کد برای اونا ارسال شده ...
ای بابا اگر اینجوری باشه کد بتــــا برای من نمیـــاد چه ضد حالی خوردیم

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

• Like
Reactions: sadegh93

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
دانلود و بازی نکن تا ما هم بگیریم :D

با تشکر

من برم یه قهوه بزنم واسه محکم کاری :D
نترس وایستادم تا بیاین کلا 2 ساعت اولو دست جمعی بریم تو بازی بچرخیمو تست کنیم ببینیم چی به چیه اول .. دستا راه افتاد بریم تو فاز مچ میکینگ .....ولی نا گفته نماند هایپ شدم بیخیاله حجم شدم تا 25 درصدشو گرفتم حجمم ناک اوت شد :D 10 گیگ دیگه گرفتم الان اومدم B-( اگه بخواد با اپدیتش بیشتر بشه چاره ای جز 2 تا 7 نیست 1 سوم بگیرم اصلا نمیصرفه مخصوصا اگه حجمش با اون اپدیت بره بالا 12 گیگ :-?? یه بار این اشتباهو سر التیمیت کردم کلی پول حجم دادم میترسم سر هایپ شدن دوباره خودمو برا یه بتا پیاده کنم بازیم خوب در نیاد اشتباه 2 بار تکرار شه :D

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
ای بابا اگر اینجوری باشه کد بتــــا برای من نمیـــاد چه ضد حالی خوردیم

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk
مسعود خان کلا عملکرد کوالیشن سر بتا التیمیت هم افتضاح بود ....بازی رو 2 کده کرده بودن یکی برای دانلود یکی برای اکتیو کردن یکی نیست بگه اخه این چه مدلیه .... تازه سرورا هم 5 ساعت اول ترکیده بود هیچی ریدیم نمیشد ... الان من با چندتا از دوستام صحبت کردم کد برای خریدار اونام ارسال نشدهپس نگران نباش احتمال داره کلا نظریه من اشتباه باشه .. امیدورام کد برسه دستت ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر