GEARS OF WAR 3 FINAL TOURNAMENT

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
محمد دیگه کم کم برنامه بازی ها رو بزار که برناممون رو مرتب کنیم . (تیم خودت رو هم بزار یا اینکه می خوای آخر مسابقات یه سورپرایز واسمون داشته باشی :d )
نمیدونم چی بگم زوریم که نیست ولی کاشکی شرکت میکردین مثلا محمد امین احسان نفر چهارم پیدا کنید همیشه نیمه ی خالیه لیوانو نبینید شاید اگه شرکت کنید به بقیه احترام گذاشتین امیدوارم تجدید نظر کنید
دوستان نفرات تیماتونو کامل کنید فکر کنم چند روز دیگه برنامه بازی ها رو محمد بزاره

Last edited by a moderator:

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
تیم ششم مسابقات : imanax/thefright 007/Pro 3line/MAD MAX 1193

1-برنامه مسابقات هم تا امشب گذاشته میشود و مسابقات از جمعه شروع میشود.
2-هرکس هم که گلد نداشته باشد دلیلی بر شرکت نکردن تیم نمیشود و تیم باید با هر تعداد که حضور دارند بازی کنند.
3-ماکسیموم تاخیر هر تیم برای شروع مسابقه فقط 20 دقیقه است و پس از اتمام این زمان مسابقه شروع میشود

آخرین ویرایش:

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
پست اول آپدیت شد/هرگونه سوال-پیشنهاد یا انتقاد رو به صورت پیام شخصی مطرح کنید

امیدوارم تورنومنت آخر گرز اف وار تورنومنت زیبایی باشه/ممنون از همه ی کسایی که تو برگزاری بهتر تورنومنت شرکت داشتن و زحمت کشیدن/جایی خیلی از دوستان هم خالیه امیدوارم توی JUDJMENT ببینیمشون:)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بازیه تیمه ما (CPT Rises) من نمی تونم ساعت ۱۰ بیام .(آکادمی داره :d ) موشکل نداره ۹:۳۰ باشه ؟! (۱ ساعت بین بازی ها یه خو زیاد نی؟)

آخرین ویرایش به وسیله supra؛ امروز در 00:02 AM:d

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
بازیه تیمه ما (CPT Rises) من نمی تونم ساعت ۱۰ بیام .(آکادمی داره :d ) موشکل نداره ۹:۳۰ باشه ؟! (۱ ساعت بین بازی ها یه خو زیاد نی؟)

آخرین ویرایش به وسیله supra؛ امروز در 00:02 AM:d
راست میگه 9:30 بهتره منم اون برنامرو میبینم:|

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
تنکس . یکشنبه و دو شنبه هم من ۹ نمی تونم بیام . ۹:۳۰ می تونم . لطفا یه دستی بکش . (زمانه داره :d )یکشنبه ۱۰ هم نمی تونم بیام ! میگم اگه موشکل نداره بازی ما رو ۸ بنداز .
تنکس :x

ashkan1374

کاربر سایت
Aug 16, 2009
80
سلام دوستان امینم حال پروفایل ساختن نبود. محمد جان معلوم نی یه بازی کی تموم میشه ممکن طول بکشه فک کنم بازی اول و زمانشو مشخص کنی بعد بقیه هم به ترتیب بعد هر بازی بازیشونو انجام بدن این طوری همه به کاراشون میرسن نه :))

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
ashkan1374

فکر نکنم به جز داور و هاست وقت فرد دیگه ای گرفته بشه/پس اختلاف زمان 1 ساعت مناسب ترین زمان هست

cpt rock

بازی شما ساعت 10:00 شب,شنبه
بازی با وجود هر تعداد پلیر انجام میشود

توجه:
دوستان ازین به بعد تمام مسابقات در زمان تعیین شده انجام میشود و دیگر هیچگونه تغییر زمانی پذیرفته نمیشود و تیم ها باید شرکت کنند(با هر تعداد که حضور دارند) در غیر این صورت باخت برای آنها ثبت میشود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر