Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان

اون مشکل رزولیشن هم فکر نکنم ربطی به TU2 داشته باشه! دوباره رزولیشن رو تنظیم کن از تو dashboard یحتمل درست بشه!
رزولوشن کنسول اصلا تغییری نکرده ! خود داشبورد هم خوبه و سر جاشه !
فقط بعد از آپدیتی که کردم بازی به صورت فیلم های سینمایی نصفه شده ! :d
سروراش هم جدیدا مچ میکینگش مذخرف شده ! امشب اصلا نتونستم برم بازی کنم !

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
مگه مارکوس رفت دنبالش ؟! که بتونه پیداش کنه ؟! همون اولش تو اون انفجار اینا فکر کردن مُرده و بیخیالش شدن ! از طرفی بازم میگم ممکنه دام خودش را از ماشین پرت کرده باشه بیرون و به شدت زخمی شده باشه! ولی نمُرده باشه ! یعنی نمیشه این احتمال را داد ؟!!!
من نمیگم که حتما زندست ولی دیگه چیزی که میگم منطقیه تا حالا نشده یه همچین اتفاقی بی افته مثلا تو قیلمها ببینید و..........؟! یکم سعی کنید به هر چیز احتمال بدید !
ولی من خودم انفجار شد خیلی ناراحت شدم به خاطره دام خیلی درام بود او تیکش تاثیر گذار بود صحنه و حرکت دام ولی اگه بخاد زنده باشه برا نسل بعد باز بیادا داش فرخ عالی میشه من به شخصه خیلی خوشحال میشم .

[/SPOILER]
---------- نوشته در 02:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:31 AM ارسال شده بود ----------

دوستان یه سوال امتیازیکه بازی سنتر به گرز 3 داد منصفانه بود به نظرتون ممنون میشم چند نفرم نظر بدن اخه تو مخ من نمیگنجه به بتمن بیشتر از گرز 3 داد نمیدونم چطور امتیاز دادن البته خوندم طریقه امتیاز دهیو ولی من فقط این بازیو گفتم به نظر من کم کم باید 96 میدادن تا 94 .

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین

دوستان یه سوال امتیازیکه بازی سنتر به گرز 3 داد منصفانه بود به نظرتون ممنون میشم چند نفرم نظر بدن اخه تو مخ من نمیگنجه به بتمن بیشتر از گرز 3 داد نمیدونم چطور امتیاز دادن البته خوندم طریقه امتیاز دهیو ولی من فقط این بازیو گفتم به نظر من کم کم باید 96 میدادن تا 94 .

ذوست عزیز من بازیو تموم کردم ولی ازت خواهش میکنم برای بقیه هم که شده چیزهایی که دررابطه با داستانه توی اسپویلر بزاری
ممنون

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

ذوست عزیز من بازیو تموم کردم ولی ازت خواهش میکنم برای بقیه هم که شده چیزهایی که دررابطه با داستانه توی اسپویلر بزاری
ممنون
شگفتا :-/ مگه من داستانی از بازی گفتم اون بالارو کمی با دقت میخوندین متوجه میشدین بحث سر امتیاز بودو بس حالا شما اونو گفتین من جا خوردم 2:47 مین بوده خوابتون میومده یچی گفتین دیگه حالا .

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
شگفتا :-/ مگه من داستانی از بازی گفتم اون بالارو کمی با دقت میخوندین متوجه میشدین بحث سر امتیاز بودو بس حالا شما اونو گفتین من جا خوردم 2:47 مین بوده خوابتون میومده یچی گفتین دیگه حالا .
من منظورم اون تیکه که نقل قول کردم نیست.بلکه منظورم اون تیکه ی بالایشه(خط اول حرفات).برای این هم اون تیکه بی ربط رو نقل قول کردم که اگه یادت اومد و خط اول رو بردی توی اسپویل بچه های سایت از روی پست من متوجه داستان نشن.همونطور هم که میدونی اون صحنه که بهش اشاره کردی از حماسی ترین لحظات بازیه و قشنگیش هم به اینه که ناگهانی باشه.
راستی نگران هم نباش.من مغزم نصفه شبا خیلی خیلی خوب میکشه و راحت میفهمم.:d

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من منظورم اون تیکه که نقل قول کردم نیست.بلکه منظورم اون تیکه ی بالایشه(خط اول حرفات).برای این هم اون تیکه بی ربط رو نقل قول کردم که اگه یادت اومد و خط اول رو بردی توی اسپویل بچه های سایت از روی پست من متوجه داستان نشن.همونطور هم که میدونی اون صحنه که بهش اشاره کردی از حماسی ترین لحظات بازیه و قشنگیش هم به اینه که ناگهانی باشه.
راستی نگران هم نباش.من مغزم نصفه شبا خیلی خیلی خوب میکشه و راحت میفهمم.:d
رامین جان من قصد توهین یا جسارت نداشتم عزیز خوب بعدش نگا کنین اسپویلرو من نزدم میبینیکه من نقل قولش کردم همینو بس بعد اون بنده خداییم که نوشته داخل اسپویلر گذاشته دیگه منم تو جواب اونو گفتم اوکی بعد خوبه منم تا 5 اینا بیدارم همیشه خوبه .

---------- نوشته در 11:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:32 PM ارسال شده بود ----------

بعد اینم بگم من اصلا حواسم به اون تیکه بالا که میگین نبود من فکر میکردم تو اسپویلر الان میبینم نیست حق با شماست داش رامین درستش کردم خوب شد .

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
رامین جان من قصد توهین یا جسارت نداشتم عزیز خوب بعدش نگا کنین اسپویلرو من نزدم میبینیکه من نقل قولش کردم همینو بس بعد اون بنده خداییم که نوشته داخل اسپویلر گذاشته دیگه منم تو جواب اونو گفتم اوکی بعد خوبه منم تا 5 اینا بیدارم همیشه خوبه .

---------- نوشته در 11:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:32 PM ارسال شده بود ----------

بعد اینم بگم من اصلا حواسم به اون تیکه بالا که میگین نبود من فکر میکردم تو اسپویلر الان میبینم نیست حق با شماست داش رامین درستش کردم خوب شد .
دستت درد نکنه آقا معین.
من برای بقیه گفتم.حالا اوکی اوکی شد:d
خوبه که درستش کردی و من از همین خوشحالم:x

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دستت درد نکنه آقا معین.
من برای بقیه گفتم.حالا اوکی اوکی شد:d
خوبه که درستش کردی و من از همین خوشحالم:x
خیلی اقایی منم حقو به شما و دوستان میدم چون منم رو داستان حساسم نباید برام لو بره چون لو بره دیگه زیاد حال نمیده راستیتش من فکر میکردم تو اسپویلر معذرت دیگه درست کردم .

otacon

کاربر سایت
Jan 8, 2007
84
سلام دوستان، من یه مشکل فنی دارم. تقریبا هروقت میخوام گرز3 رو بازی کنم دفعه اول لودینگ انقدر طول میکشه که eject میکنم و دوباره استارت میکنم. یکی دوبارم هنگ کرده. مشکل از دیسکه؟ یا میتونه از دستگاه باشه؟ (من یه آرکید 2009 با جدیدترین هک دارم)
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر