Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
من برای اینطور چیزها به موزیک احتیاجی ندارم. در ضمن توی موزیک و شعر همه چیز یه طور دیگه گفته میشه که به وزن و قافیه بخوره.
تو این مورد حق رو به تو میدم ولی در مورد جیرز یا گیرز کسانی که زبان انگلیسیشون هم خوبه دیدم جیرز تلفظ کردن حالا شما میخوای گیرز تلفظ کن عیبی نداره:d

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
یادمه یه بار برای اولین بار رفتم گیرز را بخرم نمی دونستم چه جوری تلفظ میشه به فروشنده گفتم آقا بازی جیرز آف وار دارید فروشنده خنده ایی کرد و گفت منظورت گیرز آف واره دیگه من هم ضایع شدم گفت بله همون درسته :))

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
سلام
چقدر طولاني بود
ديگه آخراش دهنم صاف شد
تموم شد
ديگه به بازي نگاه هم نمي كنم
مي ريم سراغ بازي بعد!
البته من زياد زياد بازي نمي كردم
يه بار دونفرش رو رفتم و يه بار هم يه نفرش
دو نفرش رو تموم نكردم(حال نمي داد)
در كل قشنگ بود

Last edited by a moderator:

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
خداییش خیلی طولانی بود ولی وقتی تمومش کردم حالم گرفته شد.=((
گرافیکشم پیشرفت خوبی داشت نسبت به نسخه قبلی.>:d<
خیلی با حال بود.:x

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
تو این مورد حق رو به تو میدم ولی در مورد جیرز یا گیرز کسانی که زبان انگلیسیشون هم خوبه دیدم جیرز تلفظ کردن حالا شما میخوای گیرز تلفظ کن عیبی نداره:d
ای وای:d جیرز چیه دوست من ؟؟؟ جلو کسی نگی ها !!!

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوستان من اینجوری فکر میکنم ی اینکه این بازی واقعا خفن ترین گرافیک این نسل رو داره ؟! :-o

کفم برید !!
خسته شدم اینقدر دهنم باز موند وسط بازی ! :-o

بازی از این گرافیک بهتر هم هست ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,095
نام
نـــــــویـــــــــد

گرفتی مارو ؟ هدف منحرف کردن تاپیک است یا بالا بردن تعداد پست یا هر 2 ؟ :d

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
شما دیگه کی هستید ....حرف راست و درست سرتون نمیره...خوب نره هر چی میخوایید تلفظ کنید یادمه یه زمانی از فروشگاه دمه خونمون تا دوستان همه به هیلو میگفتن هلو.....!!!!!!!!

---------- نوشته در 11:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:29 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من اینجوری فکر میکنم ی اینکه این بازی واقعا خفن ترین گرافیک این نسل رو داره ؟! :-o

کفم برید !!
خسته شدم اینقدر دهنم باز موند وسط بازی ! :-o

بازی از این گرافیک بهتر هم هست ؟
نه نیست مطمعن باش....l-)منتها در گرافیک محیط اطراف هنوز چیزی رو نیددم به الن ویک برسه:-b....

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
شما دیگه کی هستید ....حرف راست و درست سرتون نمیره...خوب نره هر چی میخوایید تلفظ کنید یادمه یه زمانی از فروشگاه دمه خونمون تا دوستان همه به هیلو میگفتن هلو.....!!!!!!!!

---------- نوشته در 11:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:29 PM ارسال شده بود ----------

نه نیست مطمعن باش....l-)منتها در گرافیک محیط اطراف هنوز چیزی رو نیددم به الن ویک برسه:-b....

فکر میکنم ایشون کلا اینجوری هستن....اون از جیز اینم از این تیکه ای که بولد کردم

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
آقا یه مشکل عجیب پیش اومده برام تا اکت 3 رفته بودم فرداش که اومدم بازی کنم دو تا لوگو میاد ولی بعدش صفحه سیاد میشه و صدای باز شدن یه پنجره میاد که البته فقط صداش میاد مثل صدای زدن دکمه داشبورد بعدشم تا دی وی دی رو در نیارم هیچ دکمه ای کار نمی کنه... پاک کردم دوباره ریختم بازم نشد... کش رو پاک کردم بازم نشد یه دی وی دی دیگه استفاده کردم بازم نشد... کس اگه میدونه بگه ادامشو برم... امیدوارم مشکل از سیو نباشه...
سلام .
من با دیسک Orginal این مشکلو داشتم .
یه بار دستگاه روشن خاموش کردم دست شد .

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
آخ كه چقد خوب اين شمارش. بسي حال كرديم به مولا.
از يك و دو واقعا بهتر بود همه جوره.

بسيار هم عالي بهترين بازي رو 360 بود واقعا :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر