Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
کسی نبود بگه میشه شخصیت Co-op بعد اکت 3 میشه عوض کرد یا نه؟ :d
خب بازی رو Insane هم تموم کردم
میشه گفت بهترین نسخه بازی بود اکت آخر واقعا عالی و قشنگ بود آخر هیجان بود هرچند مردن دام خیلی من ناراحت کرد ولی پایان بازی فوق العاده بود هرچند نفهمیدم چرا آخرین کارماین هم نمرد :d
اون تیکه آخرش مارکوس میخواست ملکه بکشه خیلی حال کردم حرف ها مارکوس من داغون کرد خیلی حماسی داشت صحبت میکرد ولی باحال بود که همه خوشحال بودن جز مارکوس واقعا هم نباید خوشحال باشه دیگه وقتی دام و باباش از دست میشه منم بودم شاید بدتر از مارکوس بودم کلا آخرش آدم میتونست راحت بزنه زیر گریه
ولی واقعا میشد جلوی E-Day گرفت واقعا آخر بازی یک سوپرایز بزرگ بود برای همه برای اولین بار دلم برای لوکاست ها سوخت نمیدونم چرا هم لوکاست ها و هم انسان ها برای بقا داشتن میجنگیدن و نمیشه تقصیر کسی انداخت
ولی آخر بازی یکم برام عجیب بود حس میکنم جنگ تموم نشده و بازی ادامه داره ولی خب قطعا اگه نسخه چهارمی در کار نباشه قطعا شاهد اسپین آف از بازی خواهیم بود مخصوصا به نظرم برگشتن به دوران شروع نبرد E-Day ایده خیلی خوبیه برای تیم سازنده
در نهایت Brothers To The End

arash1234

کاربر سایت
Nov 18, 2010
148
مولتی بازی واقعا عالیه
اونجا بود که دام جان فشانی کرد ، نمی تونست بجای اینکه اینکار بکنه بقیه رو سوار ماشین کنه وفرار کنند؟!!
راستی دوستان یک سوال تو یه سایتی که بازی xbox رو می فروخت برای هر بازی xdg3 ها 2 نوع داشت یکی Burner MAX Version و یکی عادی که Burner MAX Version گرونتر هم بود . فرق این دو چیه؟مگه گیرز و درایور و ریج هم کنسول رو فلگ می کنند ؟!!آخه من شنیده بودم فقط forza 4 فلگ می کنه !!

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
کسی جواب این سوال رو می دونه؟!
با لول آپ کردن کاراکتر و اسکین و... آزاد می شه که تو مولتی مرسوم بوده به تقلید از هیلو تمام بخش های بازی مقداری XP می ده.

راستی من در مورد تستلیشن فک کنم مربوط به دینامیک بودن دود و ... هستا که تو BM نشون می داد از وسط دود حرکت می کرد و دودا جابه جا می شد!

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
واقعا مرحله آخر روی اینسین روی اعصابه !
همه چیزش به یه طرف این گارد ها و اینا هم که میان از پشت سر میزنن به یه طرف دیگه !
کسی راه حلی بلد نیست زود ردش کنیم بره ؟! :d

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
:((:((:(( دام/دام کجایی؟ بچه ها وقتی اون صحنه دلخراشو دیدم گریه کردم

---------- نوشته در 08:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:19 PM ارسال شده بود ----------

من دنبال موسیقی بازی بودم که خودم پیدا کردم.

کل موسیقی متن بازی با حجم 164 مگ :
http://www.uploadbaz.com/lkaceqc8odkm
عزیزم اگه پسورد فایل موسیقی گیرز ،وینرار رو هم بدی ممنون میشم

• Like
Reactions: .:Soheil:.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
واقعا مرحله آخر روی اینسین روی اعصابه !
همه چیزش به یه طرف این گارد ها و اینا هم که میان از پشت سر میزنن به یه طرف دیگه !
کسی راه حلی بلد نیست زود ردش کنیم بره ؟! :d
نبود ؟!
بچه هایی که تموم کردن یه دست بزنن !
راستی اگه نتونم رد کنم میتونم لایو با یکی از بچه ها همین یه تیکه رو رد کنم و اچیومنت رو بگیرم ؟!

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
نبود ؟!
بچه هایی که تموم کردن یه دست بزنن !
راستی اگه نتونم رد کنم میتونم لایو با یکی از بچه ها همین یه تیکه رو رد کنم و اچیومنت رو بگیرم ؟!
تنهایی نمیشه ...
اگه می تونی coop برو ... خودت بزار روی insane و اون یکی هم بزاره کژوال ...

• Like
Reactions: reach

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر