Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
منم تموم کردم.ولی نمی دونم چرا نه با نسخه 3 و نه با 2 مثل نسخه یک حال نکردم(از دیروز تا حالا افتاده تو مخم خودم هم به جوابش نمیرسم).
ولی انصافا گرافیک شاخی داشت.(یه سوال این گرافیکش از انچارتد 2 بالاتر بود؟چون من انچارتد 2 رو بازی نکردم؟)
باس فایتش مالی نبود.رو هارد کور زود مرد.RAAM تو گیرز 1 پدرمو در اورد تا تو casual کشتمش.تو هارد کور هم فک کنم شانسی کشتمش.تو insane هم همچنان در کفشم.
یک سوال در باره داستان:
1.اون دستگاهه لمبنت ها رو ترکوند یا لوکاست ها رو هم ترکوند؟
2.
چرا یه سری جاها تو قسمت horde 2.0 هستن اما تو بخش اصلی بازی نیستن؟(ییکی دو جاش لامذهب عجب گرافیکی داشت).

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
حیف تموم شد!
اسم این بازی رو باید میذاشتن Call of Gears3 !..بازی خیلی اکشن بود و یه جاهایی حوصله آدمو سر میبرد...گرافیک بسیار عالی و درجه یک بود و یه تنه همه رو حریفه! موسیقی خوب و در خور توجه هستش... ایشالاه همه بتونن این بازی رو تجربه کنن...

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
نظرتون درباره این باگ که گرفتم چیه؟؟اول فیلم کاملا مشخصه و بعدش درست میشه

http://www.mediafire.com/?as7bvj1bb67mdkc
این که باگ نیست مشکل از آنالوگ دستته منم دستم وقتی آروم آنالوگو بالا می برم گیر می کنه و همین جور جلو می ره.

منم یه باگ وحشتناک موقع مبارزه با یکی از غول های بازی به لطف دوستان دیدم
از چیت(هک اسلحه و ...) تو بازی استفاده نکنید چون باگ ایجاد می کنه تو بازی >:) .

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
:d
این که باگ نیست مشکل از آنالوگ دستته منم دستم وقتی آروم آنالوگو بالا می برم گیر می کنه و همین جور جلو می ره.

منم یه باگ وحشتناک موقع مبارزه با یکی از غول های بازی به لطف دوستان دیدم
از چیت(هک اسلحه و ...) تو بازی استفاده نکنید چون باگ ایجاد می کنه تو بازی >:) .

آنالوگ درسته و مشکلی نداره.باگ داشت بازی:d

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اتفاقا صحنه های احساسیه بازی عالی بود.. من سره هر کدومش داشت گریم میگرفت.. مخصوصا اون....... :-s
مولتیش هم فوق العادست.. Mr.Kayne ادد کن منُ :d

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان
منم بالاخره وقت شد بازی ریختم رو هارد دارم بازیش میکنم فعلا اوله بازی هستم اما پیشرفت داشته کلا از دو شماره قبلشم که بازی کردم خیلی راضی بودم
من به یک مشکلی بر خوردم میخوام ببینم شما هم این مشکل دارید من بازی اینستال کردم بعد که خواستم بازی کنم رفت تو بازی اما از ر و هارد بازی نخوند مشخص بود درایو داره کار میکنه تا جایی که درجه سختی انتخاب میکنی اما همین که صفحه لودش تمام شد رفت داخل بازی صدای درایو قطع شد انگار از رو هارد خوند شماهم این مشکل با بازی دارید؟

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی
سلام دوستان
منم بالاخره وقت شد بازی ریختم رو هارد دارم بازیش میکنم فعلا اوله بازی هستم اما پیشرفت داشته کلا از دو شماره قبلشم که بازی کردم خیلی راضی بودم
من به یک مشکلی بر خوردم میخوام ببینم شما هم این مشکل دارید من بازی اینستال کردم بعد که خواستم بازی کنم رفت تو بازی اما از ر و هارد بازی نخوند مشخص بود درایو داره کار میکنه تا جایی که درجه سختی انتخاب میکنی اما همین که صفحه لودش تمام شد رفت داخل بازی صدای درایو قطع شد انگار از رو هارد خوند شماهم این مشکل با بازی دارید؟
واسه همه همین ـه دوست عزیز نزدیک 1 دقیقه از رو دیسک میخونه بعد از رو هارد.

omid3d

کاربر سایت
Feb 24, 2011
21
نام
omid
سلام . میگن یه آپدیت اومده که مشکوکه. من تازه میخواستم بیام تو live .می ترسم بن بشم.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی چیزی میدونه؟

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
اونجا که با کول باید مورتار ورداریم بزنیم اون غوله تو اب رو بکشیم چطوریه دقیقا؟من یه 3 4 بار با مورتار زدم اخر دیگه مورتاری ظاهر نشد گیر افتادم همونجا رو پل

راستی چطوری باید لوکاست هارو گروگان بگیریم؟

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
باید جعبه ای که از اون موجودات بمبی !!! دارن رو بریزی رو سرش . یه جعبه س هلش بده
باید Y رو بزنی وقتی افتادن رو زمین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر