Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی
عجیبه ، نمیدونم برای شما هم اتفاق افتاده یا نه ... وقتی خودت گیرز بازی میکنی ، از بس هیجان انگیزه خیلی گرافیک خوفش براتون متحیر کننده نیست ... اما کافیه یک نفر دیگه بازی کنه و شما نگاه کنید ، اون وقته که انواع اقسام افکت و سایه و نورپردازی و اینا براتون خود نمایی میکنه :D من الآن داداشم داره بازی میکنه : اسپویل :
در کل هم اگر بخوام بگم ، به نظرم اولبازی اون کِشتیو گل و گیاهاشو ، ... زیباترین لوکیشن بازی بودن ، بعد هم اکت 3 ، شب :x :D ! حس گرما رو توی شب قشنگ القا میکرد ، و :

دقیقاً :d
حالا یه نکته امروز متوجه شدم خیلی جالب بود برام !!! تا حالا همچین چیزی ندیده بودم !، تو مپ mercy داشتم چرخ میزدم و مبهوت نورپردازی حجمی بازی از لابه لای درخت ها بودم که یهو نور افتاد رو یکی از این تجهزات (همون هایی که با رنگ سبز و قرمز تو بازی مشخصه و میشه خریدشون )، یهو به صورت ریل تام نور تغییر رنگ داد!! یعنی چون دستگاه قرمز بود نور که ازش عبور کرد هم قرمز شد .!!
اون آخرای بازی که آسانسور میپوکه و قراره که از روی یکی بپرید روی اون یکی رسما خفن ترین چیزی بود که من توی بازی دیدم :D ! چقدر این سکانس خر گرافیک بود :D اون بارون سهمگین توی چپتر آخر ... فکم افتاد :o:D!
خفن ترین سکانس بازی بدون شک اون مرحله بارونیِ ؛ تنها بازی که از لحاظ سنگینی افکت تو اون مرحله باهاش قابل غیاث ـه اون مرحله شب Crysis 2 ـه

منم تموم کردم بازی رو ... گیم پلی و Action ش عالی بود ، ولی این 4 نفره بودنش یه جاهایی بازی رو خر تو خر میکرد ، یعنی دیگه زیادی شلوغ بود و آدم سردرگم میشد ، همون 2 تا بود بهتر بود بنظرم ، بازی طولانی بود خیلی خوب بود ، البته این هم تیمی ها کمکشون باعث میشد بازی آسون بشه . داستان بازی هم از 2 تای قبل بهتر بود ولی عالی نبود . کماکان بنظر من GeOW 1 بهترین اتمسفر رو داره بین این 3 تا . یعنی حال و هوای اون یه چیز دیگه بود ... در نهایت ریتم بازی بنظر من زیادی تند بود و زیادی هم شلوغ بود ، حالا شاید یکی اینو خوب بدونه ولی واسه من باعث سردرگمی میشد .
گرافیک بازی فوقالعاده بود هم خیلی خیلی زیبا بود هم تکنیکی ، انفجارها ، تکسچر ، نورپردازی ، طراحی لوکیشنها و شخصیت ها ... درکل بهترین گرافیکی که تا حالا بوده بنظرمن ... اگه اون یه ذره Screen Tearing و Texture Loading خیلی خفیف رو نداشت دیگه Perfect بود .
اسلحه های زیادی در بازی بود ولی راستش من غیر از 2 - 3 تا از بقیه استفاده نکردم و نیازی هم نبود که استفاده کنم ... بازم تکرار میکنم ریتم خیلی خیلی تند بازی ، 3 نفر همراه ، شلوغی زیاد یه جورایی باعث میشد آدم مزه بازی کردن رو خیلی نفهمه و نشه روی بازی خوب تمرکز کرد .
( به احتمال زیاد امسال شانس Goty شدن نداره بنظرمن :d )

صدا : 9
گرافیک : 9.75
گیم پلی : 9

امتیاز کل : 8.5 تا 9
با اون تیکه از حرفات که گفتی جو شماره یک بهتر بود موافقم ولی تو بقیه موارد بدون شک نسخه سوم بهترین شمارست .
این امتیاز کل رو چجوری محاسبه کردی؟؟ :d

آخرین ویرایش:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
من موندم روی درجه Insane این Lambent Berserker چطور باید کشت ...
دیشب توی Horde یدونه از اینها اومد , 5 تایی اوفتادیم سرش بزور کشتیم .

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
781
نام
حسین
بچه ها در گیم مارکت این بازی یه چیزی به نام season pass هست این به چه دردی می خوره ؟ آیا برای مولتی پلیرش لازمه که اینو بخریم؟لامصب هم خیلی گرون هست 2400 پوینت هست. ممنون میشم اگه کسی درباره این اطلاعاتی داشته باشه بگه

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی
با این حرفت کاملا موافقم . نمیدونم چرا دیگه اون حال هوا را نمیتونن ایجاد کنند ؟
اصلاً گیرز 1 یه جو عجیبی داشت هنوز هم وقتی میذارم تو دستگاه بازی میکنم ناخواسته 2 ، 3 مراحلش میرم :d

تو گیرز یک همه موارد دست بدست هم داده بودن از موسیقی مرموز که در مواقع اکشن ریتم تند و جذابی به خودش میگرفت بگیر تا رنگی بندی تیره و سرد بازی و فضاسازی های بینظیر بازی که بنظرم هنوز هم تو بین سه شماره از این لحاظ بهترینه ؛ که همه این موارد باعث شده بود تا اون جو بینظیر بوجود بیاد.

کلاً تو شماره یک همه موارد خیلی خوب باهم چفت و بست شده بود:d

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
یکی از علتهای عالی بودن Geow1 همین نحوه روایت داستانش بود , چون هیچی از داستان معلوم نبود , همه چی تو بازی مرموز بود ... همه اینها کنار , یک تم قهوه ای داشت ...
هنوزم که هنوزه روی PC بازی می کنم ... ولی خوب از لحاظ گیم پلی بخاطر نداشتن یک سری قابلیت هایی 2 و 3 ترجیه می دم ...
Insane اش چه قدر آسون بود تا الان مشکلی که نداشتم فقط آخرش کمی سخت بود....
شما رفتین Insane اش رو ؟؟؟
ما 4 نفری بزور داریم می ریم :d

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی
Insane اش چه قدر آسون بود تا الان مشکلی که نداشتم فقط آخرش کمی سخت بود....

شما رفتین Insane اش رو ؟؟؟
بنظر منم تو کمپین زیاد سخت نیومد ولی خدا به داد کسی برسه که بخواد مولتی یا hord رو insane بره، اصلا راه نداره :d البته من که تک نفره بازی میکنم شاید دو سه نفر باشین راحت باشه :d

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
بازي واقعا زيبا و حماسيه يه توصيه به دوستاني كه آيفون يا ios 4 دارن يه بازي اومده به اسمه shadowgun كه كپه گرزه و بينهايت شبيهه اين بازيه از دستش نديد گرافيكه كنسولي داره و رويه رتينايه آيفون ٤ ميتركونه الان كه فكر كردم ديدم دوستان راست ميگن جدي ١ يه جوه خوفي داشت!!!!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
آقا مخالفم :D ! اتمسفر نسخه اول خوب بود ، خیلی هم خوب بود ... اما میشه گذاشت رو حساب ندید بدید بودنمون تو اون دوره زمونه :D ! هنوز بازی با گرافیک خفن ندیده بودیم و گیرز 1 اومد و ... :D
در کل تاریک بودن نسخه یک شاید دلیل اصلی این علاقه بچه ها به اون باشه ، اما من باب طراحی مرحله توی هر شماره بازی پیشرفت داشته ، 3 بهتر از 2 ، و 2 بهتر از 1 ...

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی
آقا مخالفم :D ! اتمسفر نسخه اول خوب بود ، خیلی هم خوب بود ... اما میشه گذاشت رو حساب ندید بدید بودنمون تو اون دوره زمونه :D ! هنوز بازی با گرافیک خفن ندیده بودیم و گیرز 1 اومد و ... :D
در کل تاریک بودن نسخه یک شاید دلیل اصلی این علاقه بچه ها به اون باشه ، اما من باب طراحی مرحله توی هر شماره بازی پیشرفت داشته ، 3 بهتر از 2 ، و 2 بهتر از 1 ...
خوب نظر شخصی دیگه کیوان جان :d
یکی مثل من از مراحل تیره و تاریک خوشش میاد ، خیلی های دیگه هم رنگ های گرم و محیط های شاد(از لحاظ رنگی) ترجیح میدن :d
در هر صورت هر سه نسخه شاهکار بود و جذابیت های خاص خودش رو داشت :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر