Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
از اینهای که میگی یک دونه تو بازی هست رسما دهن آدم رو صاف میکنه..
من اول کلی زدمش دیدم نمیمیره بعد رفتم دنبال دری چیزی گشتم که مثل Gears 1 بکوبمش به در ولی دیدم فاید نداره و به هزار بدبختی اخرش کشتمش..

GearsBerserker.jpg
امین کمپین که خوبه تو رفتم تو hord گذاشتم رو level 50 !!! یعنی علناً صاف شدم !! 2تا از این غول ها با هم اومدن طرفم !! کلاً فقط فرار میکردم :d قایم موشک شده بود بجا بازی :d

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
من اول کلی زدمش دیدم نمیمیره بعد رفتم دنبال دری چیزی گشتم که مثل Gears 1 بکوبمش به در ولی دیدم فاید نداره و به هزار بدبختی اخرش کشتمش..

GearsBerserker.jpg
حالا جالبه تو یکش به اینا میگفت "she" :))

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
هرکس که کلا حرف حق میزنه، و نظر درست و حسابی میده اصولا اطلاع درباره چیزی نداره :biggrin1:؟ حتما باید بگه گیرز خداست؟ داستانش در سطح پدر خوانده است؟ حماسیه در سطح ارباب حلقه ها؟ تالکین اصلا با دیدن گیرز زانو خم میکنه؟ اینجوری دیگه پست ها قشنگ قشنگ نیستن؟ :biggrin1:.

دوست عزیز جسارت نباشه - اولا من گفتم منظورم شخص خاصی نیست , اگر بود پست کسی رو نقل میکردم. . .

دوما ذره ای به بحث های بی مورد که نه به اطلاعات من نوعی اضافه میکنه نه شمای نوعی علاقه ای ندارم!

میتونید این کنار کشیدنم از این بحث رو! روی هر حسابی که دوست دارید بزارید...

دوست دارم بیشتر وقتم رو برای خوندن پستهایی بگزرونم که حتی کم,به اطلاعاتم اضافه کنه... موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
لعنت خدا بر اسپویلر ... کلا نمیشه تو تاپیک اومد و به کسی اعتماد کرد . نمیدونم نوید اینجا چیکار داره میکنه ... این شکلی توی ذوقم نخورده بود تا حالا . آقای هادی ، میخوای داستان رو لو بدی ، اونم به این شکل قبل از اسپویلرت بگو داری چه کاری انجام میدی ...
عزیزم، شما بهتره کمی جلوی خودت را بگیری و اسپویلر را باز نکنی
گناه من و بقیه نیست که شما اسپویلر را باز کردی و داستان را خوندی ...
نوید تنها کاری که اینجا میکنه اینه که بگه اگه نکته ای از داستان بازی میخواین بگین بذارین توی اسپویلر، یا خودش بیاد پست ها را بذاره توی اسپویلر، اما جلوگیری از بازکردن متن درون اسپویلر خداییش دیگه از عهده نوید خارجه

• Like
Reactions: Empty Box and PXG

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
ممنون:D
فقط راجع به لمبنت ها هم بگین دیگه ممنون تر:D
تو پیش نمایش گیرز3 تو بازی سنتر نوشته دیگه ، که ملکه و این تنها موجودات مونث هستند:D

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
احتمالا در بلاد خرچنگها برعکس بشر فرایند تولید مثل یه جور شکنجه به حساب میاد و هرکی خلافی مرتکب شه به سختی مجازات میشه....

---------- نوشته در 05:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:51 AM ارسال شده بود ----------

GearsBerserker.jpg
طرز کشتن اینا احتمالا قلق داره ...بیچاره دوماد...

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
شما وقتی از تگ اسپویلر استفاده میکنی ، میتونی توش هر چیزی قرار بدی ... و هر کسی هم میتونه بازش کنه و بخونه . چیز واضحی هست و توضیح دادن نمیخواد :) اما وقتی میخوایدن یک مگااسپویل داستانی رو توش قرار بدید ، برسم انسانیت هم که شده ، میان قبلش میگن داریم همچین حرکتی میزنیم ... بهر حال ، سرو ته سه شماره داستان گرز رو بزنی رو هم میشه تو یه فیلم کوتاه نیم ساعته جمع و جورش کرد ، مطمئن هستم من ، و تمام فنهای این بازی واسه خاطر داستانش نبوده که فنش شدیم ... اما خب ، همین موردی هم که اسپویل شد برای من دیگه عملا چیزی نموند از داستانش ...
پ.ن.1 : شما راست میگید .
پ.ن.2 : خوش باشید .

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
ماهم اوریج رو خریدیم اینشالا سریع دستمون برسه که دیگه طاقت ندارم:d

دوست عزیز از کجا خریدید ؟ چه قیمتی ؟

-------------------------

1- دوستان الان دستگاه بنده کپی خور شده بخوام بازی اورج انجام بدم مثلا همین گیرز - مشکلی پیش نمیاد ؟!

2- یه جا خوندم LT2 Complete . . . حقیقت داره ؟! اگه آره کی میرسه دستمون ؟!

خدایی دیگه اعصابم خورد شده - دانشگاه که رو هوا هستش! بازی هم ندارم اگه این LT2 نیاد تا آخر هفته آتیش میزنم به مالم و اورج میخرم! . . .

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
دوست عزیز از کجا خریدید ؟ چه قیمتی ؟

-------------------------

1- دوستان الان دستگاه بنده کپی خور شده بخوام بازی اورج انجام بدم مثلا همین گیرز - مشکلی پیش نمیاد ؟!

2- یه جا خوندم LT2 Complete . . . حقیقت داره ؟! اگه آره کی میرسه دستمون ؟!

خدایی دیگه اعصابم خورد شده - دانشگاه که رو هوا هستش! بازی هم ندارم اگه این LT2 نیاد تا آخر هفته آتیش میزنم به مالم و اورج میخرم! . . .
از بازارچه انجمن یکی برا فروش گذاشته بود گرفتم
منم همین سوال رو دارم بازی اورجینال رویه دستگاه کپی خورمیاد دیگه؟ برا لایوهم که مشکل نداره؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اسپویل داستانی
]از گیرز یک مشخص بود انیا و مارکوس به هم میرسن.کسانی که با نسخه های قبلی زندگی کردن اینو میفهمن.کلا آنیا تو یه سکانس بود تو گیرز یک که مارکوس هم تو این یه سکانس خیلی نگاه جالبی داشت بهش و مکالمه هاشون هم پشت بی سیم جالب بود. [/

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اسپویل داستانی
]از گیرز یک مشخص بود انیا و مارکوس به هم میرسن.کسانی که با نسخه های قبلی زندگی کردن اینو میفهمن.کلا آنیا تو یه سکانس بود تو گیرز یک که مارکوس هم تو این یه سکانس خیلی نگاه جالبی داشت بهش و مکالمه هاشون هم پشت بی سیم جالب بود. [/

داستان
دقیقا رامین:D فکر کنم اونجایی رو میگی که از زندان اومدن بیرون و بعد تو اون محوطه اومدن با هلیکوپتر (بالگرد:D) دنبالشون! آخر دو هم یک لحظه مارکوس داشت سکته میکرد دید آنیا نیستش اما بعد دید تو بالگرد اونوری در حال پروازه! کلا این نسخه داستانش به نظرم عالی بود مخصوصا صحنه های تاثیرگذاری که داشت. ما که کلی لذت بردیم

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,052
نام
نیما
خب منم بعد از بازی کردن دو Act به نظرم بازی خیلی عالیه ... ریتم بازی نسبت به قبل تندتر شده و هیجانش هم بیشتر ، ضمن اینکه ظاهرا بازی خیلی طولانی بنظر میرسه .... یکم بنظرم آسون شده بازی ، که البته شاید بخاطر حضور 4 تا یار همزمانه که هوش مصنوعی بالایی هم دارند یارهای خودی .
در مورد گرافیک هم که همه چی عالیه تا اینجا ، اگه اون یه ذره ( خیلی کمه البته ) Screen Tearing رو نداشت و یه جاهایی هم texture loading خفیف نداشت ( معمولا اول بعضی از Cutscene ها ) امتیاز گرافیکش 10 کامل بود ... ولی با این حال باز هم تا اینجا بنظرم بهترین گرافیک رو داره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر