Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ولی اگه فقط TPS بودن رو در نظر بگیریم ( یعنی شوتر سوم شخص در نظرمون باشه ) به نظر من هم بهترینه .
به به :d
راستی آخرش هم معلوم شد مارکوس کچل نیست..!:d
من 5 سال منتظر این بودم که اسپویل کردی! کل بازی برام حروم شد :|
هرچند خودم میدونستم :D

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
بچه ها یک نکته ی خیلی جالب کفش کردم:d تو مولتی تو مپ مرسیmercy یک کلیسا هست و توی اون کلیسا یک میز هستش که روی اون عکس دام و زنش بود:d ولی بعدش یکی از دوستامو بردم نشون بدم دیدم نیست!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
راستی قرار بود این بازی کینکت را هم ساپورت کنه چی شد؟
همچین قراری نبود که برای کینکت بیاد اپیک گفت شاید در آینده قابلیت کینکت هم اضافه کنیم
راستی آخرش هم معلوم شد مارکوس کچل نیست..!:d
چرا داستان لو میدی؟:d
ولی درکل از اول هم معلوم بود کچل نیست من کلا حتی یکبار هم فکر نکردم مارکوس کچل باشه حتی بهش فکر هم نکردم :d

LeopardX

کاربر سایت
Sep 24, 2011
4
وقتی انتظارات میره بالا نمره ها هم میاد پایین.هیچ وقت انتظاری که از Geow 3 رو دارین از اون بازی هایی که شما میگید متای 91 دارن رو که ندارن.
تازه دوستانی که انتظار داستان فوق العاده دارن سبک این بازی رو با نقش افرینی اشتباه گرفتن یا حتما دارن با داستان mgs مقایسه میکنن.یک کلمه از گیم پلی یا گرافیک یا حتی قابلیت های جدید نبود.همش چند نفر دارن با هم بحث میکنن معلوم هم نیست میخوان چی رو به هم ثابت کنن!
اصلا بحث سر این نیست کسی هم حرفی مبنی بر اینکه بازی بدی هست نزده (حالا سوای اینکه بازی های یک دلاری ایفون تو طول ۵-۶ سال تغییراتشون از این بازی بیشتره) ولی اینکه این بازی بهترین بازیه تاریخ TPS هست رسما یه Epic LoL بیشتر نیست
داستانش هم بنظرم نسبت به نسخه های قبلیش عالی بود ولی قبول کنید پایان بازی شدیدا کلیشه ای هست
ولی باز هم دوستان دارن توهمات خودشون رو به عنوان Fact میکنن

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
بی صاحاب معتادم کرده :d بدنم درد گرفت اینقدر بازی کردم !!!!

لامصب همه شخصیت هاش lock ـه !!!
یه نکته جالب اینکه گرافیک مپ های مولتی در سطح campaign ـه حتی بنظرم بخاطر طراحی هنری عالی ؛مپ های مولتی جذاب تر بنظر میرسن .

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
واقعا نظرات دوستان رو باید طلا گرفت زد سر دره سایت!پایان کلیشه ای؟قول میدم 70% بچه ها یک چیز دیگه فکر میکردن!epic lol?اقا facepalm هم دیگه کار نمیده!(دوستان فن سونی انتحاری نکنن تو تاپیک ممنون میشم)

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
من الان پایان بازی رو تموم کردم واقعا دیگه نمیدونم چی بگم بعضی ها یا ما رو کلا گذاشتن سر کار یا توقعشون خیلی خیلی زیاد شده.. به نظر من این پایان خیلی عالی بود دیگه از این بهتر من نمیدونم چی میخواست دربیاد..؟
کلا ما ایرانی ها فقط بلدیم ایراد بگیریم،)x نه اینکه کشورمون خدای گیم سازیه این بازیها برا ما سطح پایینه :-/
بابا برین بازیتونو کنیدو خدا رو شکر کنید که اگه تکنولوژی این کشورا نبود باید میرفتیم نون ببر کباب بیار بازی میکردیم، میخواستم بگم ما حق اینو نداریم که اینقدر رو بازی زوم کنیم، مهم اینه که وقتی بازی میکنی لذت ببری، همینو بس!!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PXG

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
(حالا سوای اینکه بازی های یک دلاری ایفون تو طول ۵-۶ سال تغییراتشون از این بازی بیشتره)

اقا عالی بود خداییش......... :))خدا حفظ کنه همچین کاربرایی رو که حقیقت رو به ما نشون میدن و آدم رو آگاه می کنن از حقایق........1.3 شنیده بودیم ولی این دیگه خیلی خیلی ...چی بگم آخه واژه مناسبو پیدا نمی کنم:d
.
.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,151
نام
حسین
آقا راستی یه چیزیو یادم رفت بگم.در مورد یکی از مرحله ها هستش.البته چیز خاصی نیست،ولی بازم میزارم تو اسپویل.فقط در مورد گرافیکش هست.
اون مرحله زیر آب انصافا با فیلم فرقی نداشت:dاولش که اون مرحله اومد،من فکر کردم مثلا کات سین هست،بعد آنالوگ رو تکون دادم،دیدم نخیر،کات سین نیست.جدی جدی داخل گیم پلی هست.من انصافا اهل هایپ نیستم.ولی اون مرحله انصافا یه چیز عجیب غریبی بود.پرتوهای نور که داخل آب بودن شاهکار بود.واقعا کف کردم اونجا.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,091
نام
نـــــــویـــــــــد
همین که حسین گفت رو منم میخواستم بگم ! فوق العاده بود اون مرحله . گرافیک واعقا عالی بود

در مورد پایان بازی هم
وقتی دیدم Carmine زنده است کلی شاد شدم . این بنده خداها دیگه داشت نسلشون منقرض میشد :d
Dizzy هم بازگشتش حال داد

امروز این SuperStar Cole رو ]م آزاد کردم خیلی شخصیت خفنی است :d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اصلا بحث سر این نیست کسی هم حرفی مبنی بر اینکه بازی بدی هست نزده (حالا سوای اینکه بازی های یک دلاری ایفون تو طول ۵-۶ سال تغییراتشون از این بازی بیشتره) ولی اینکه این بازی بهترین بازیه تاریخ TPS هست رسما یه Epic LoL بیشتر نیست
داستانش هم بنظرم نسبت به نسخه های قبلیش عالی بود ولی قبول کنید پایان بازی شدیدا کلیشه ای هست
ولی باز هم دوستان دارن توهمات خودشون رو به عنوان Fact میکنن

هی روزگار ! هــــــــــی !

چه بد روزگاری شده ! بـــَـــــــــــد ! لا اقل خودت رو کامل معرفی کن بدونیم کدوم منتقد عالی مقامی داره این حرفها رو میزنه ! یه رزومه ای چیزی از بازیهایی که نقدر کردی IP هایی که ساختی داستانهایی که نوشتی آیفون هایی که خریدی بهترین TPS هایی که دیدی و ... و درنهایت بهترین یوزرهایی که ساختی ! میشنویم ! >:d<

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
خطر اسپویلر :
اصلا ازون جایی که کول خودش رو توی لباس راگبی فرض میکنه و بمب رو با توپ اشتباه میگیره خوشم نیومد ، بسیار لوس بود ... اما در کل بخوایم بر رسی کنیم ، داستان این نسخه و دیالوگ های بین شخصیت ها ، بسیار بهتر از شماره های قبل بخصوص اولیش هست ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر