Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب مهدی مگه تو این ارت ورک ها را ندیده بودی ؟:D

alex_brand_gears.jpg

Alex_Brand_videogame_by_LucyandNia.jpg

975391-002_large.jpg

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
خب مهدی مگه تو این ارت ورک ها را ندیده بودی ؟:D

alex_brand_gears.jpg

Alex_Brand_videogame_by_LucyandNia.jpg

975391-002_large.jpg
چرا دیده بودم منتها این آرت ورک‌ها مربوط به کمیک نهم Gears هست که 2009 منتشر شد. اسمش هم Barren بود. شخصیت اول اون کمیک همین Alex بود که داستان خیلی جالبی هم داره. فکر کنم الان می‌خوان توی بازی واردش کنند.

Epic مثل اینکه قراره تا چند وقت دیگه یه سری کاراکتر‌های جدید را معرفی کنه و تکلیف Caly را هم مشخص کنه.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی
توی این عکس انگار یه کاراکتر جدید دیده میشه. خیلی شبیه به Alex Brand هست و اگه خودش باشه میشه گفت یه شخصیت شاخ دیگه به گروه اضافه میشه.

44783913676765822352.jpg

Alex یه چیزی تو مایه های مارکوسه منتها از نوع مونث! آخرت Badassـه

میگم این زنه همین Alex نیست ؟؟:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,059
نام
آریا
بازی Leak شد !!! البته مثل اینکه خیلی باگ و مشکلات داره ولی در هر حال بخش کامل تک نفره و همه قسمت های مولتی پلیر توش هست ! :D کلآ حواستون باشه اسپویل خور نشین ! همین الآن مثل اینکه توی youtube از خیلی از بخش های داستانی ویدئو موجود هست ! :D (خودم نرفتم سراغش)

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
بازی Leak شد !!! البته مثل اینکه خیلی باگ و مشکلات داره ولی در هر حال بخش کامل تک نفره و همه قسمت های مولتی پلیر توش هست ! :D کلآ حواستون باشه اسپویل خور نشین ! همین الآن مثل اینکه توی youtube از خیلی از بخش های داستانی ویدئو موجود هست ! :D (خودم نرفتم سراغش)
عجب خبر ضد حـــــــــالی !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من واقعا تو این موندم چطور میشه یه بازی لیک میشه ؟ چرا بازیسازها اینهمه بی احتیاطی میکنن ؟
اگه بازی لیک بشه ضربه بس بزرگی به بازی میزنه هنوز 2 ماه به عرضه رسمی بازی مونده !

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,794
نام
مراد حلیمی
من تو یوتیوب چیزی ندیدم البته........فکر کنم خبر واقعیت نداره.

البته یارو در مورد یه چیزی یه اسپویلی کرده تو فرومشون که مغزم پوکید:dامیدوارم واقعیت نداشته باشه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر