Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
لنسر هست ولی فک کنم دیگه سلاح سازمانی COG نباشه...
به سلاح بیرد توی عکسی که بالای مطلب آخرین ایستادگان هست دقت کنید متوجه میشید
این سلاح هنوز توی بازی هستش!
تو بخش معرفی شخصیت ها هم عکس مارکوس دستشه.همین آرت ورکه مارکوی(که آواتار جناب terova است)هم دست مارکوس هست از اینا.

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
بچه ها یه خلاصه از داستان یک و دوش میگید که ماجرا چی بوده ؟اگه فقط داستات یکشم بگید کافیه چون دوش رو گرفتم خودم بازی میکنم

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
بچه ها یه خلاصه از داستان یک و دوش میگید که ماجرا چی بوده ؟اگه فقط داستات یکشم بگید کافیه چون دوش رو گرفتم خودم بازی میکنم

اول نسخه دوم یک دمو نسبتا طولانی نشون میده از اتفاقاتی که افتاده تا به اینجا (نسخه دو) اون رو با دقت نگاه کن می فهمی.

حالا در کل داستان نسخه یک مربوط به این میشه که در سیاره سرا انسان ها با موجوداتی به نام لوکاست ها بر سر بقا درگیرن. انسان ها میرن که بمبی به اسم LIGHTMASS می ذارن تو پناهگاه لوکاست ها و انفجار عظیمی رخ میده و به ظاهر لوکاست ها از بین میرن اما این پایان کار نیست و 6 ماه بعد مشخص میشه لوکاست ها دست به بازسازی عظیمی زدن و قدرتمند تر از قبل شروع به حمله علیه انسان ها می کنن.

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
مدت ها قبل از جنگ های پاندولی ، فلسفه ای به نام دولت پنهان وجود داشت ، که توسط سیاستمدار سوسیالیست و ایتالیایی Alexiy Desipich ارایه شده بود و بر اساس 8 اصل قرار داشت: نظم ، پشتکار ، پاکی ، کار ، شرافت ، وفا داری ، ایمان و انسانیت.در طول جنگ های پاندولی که 79 سال به درازا انجامید COG مشروعیت یافت و یک حزب کوچک سیاسی هر چند جزئی تشکیل داد.در جنگ های پاندولی و پس از کشف Imulsion ، به سو ء استفاده از کاربردهای انرژی آن پرداخته شد.سازمان ملل که مقدار کمی از Imulsion را در اختیار داشت با استفاده از آن به جنگ سو ء استفاده گران رفت.جنگ 6 هفته قبل از Emergence Day با حمله Locust ها آغاز شد.رهبران COG که در تمام مراحل برای خدمت به بشریت آماده بودند حکومت نظامی اعلام کردند و تلاش خود برای از نابود کردن Locust های متجاوز را آغاز کردند.14 سال بعد COG تنها دولت چپ در دنیا است ، دنیایی که در آن چرخ دنده های جنگ حکومت می کند.

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
اون شات رو زیاد جدی نگیرید .
اگر به دقت نگاه کنید انگار گرد و خاکه !
دقیق به موهای دام نگاه کنید .
میدونیم عزیز ! داریم شوخی میکنیم بگیم بخندیم دوره هم fan بازی در بیاریم :D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
میدونیم عزیز ! داریم شوخی میکنیم بگیم بخندیم دوره هم fan بازی در بیاریم :D
الان به جرم اسپمری میان همتون رو زنجیر میکنن! این کارا رو تو پروفایل انجام بدین!(خواهشا)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر