Gears of War 2

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
دادش شرمنده من تازه از 2 این بازی شروع کردم :cheesygri خیلی باحال بود :cool:
فقط چون من 1 رو بازی نکردم نمفهمم چی به چی یکی کمک کنه بگگه این ها چی هستند که ما میکشیم ؟
یک حالی بدید داستان بازی کوتاه برام توضیح بدید ممنون میشم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دست شما درد نكنه :biggrin1:
ديشب خوب مارو headshot كرديا !!! :-"
من كه هنوز تو كفم كه چجوري با Snipe ازون فاصله منو زدي :confused:
قربانت.خودم هم هنوز تو کفم که چه جوری زدم:confused::biggrin1:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دادش شرمنده من تازه از 2 این بازی شروع کردم :cheesygri خیلی باحال بود :cool:
فقط چون من 1 رو بازی نکردم نمفهمم چی به چی یکی کمک کنه بگگه این ها چی هستند که ما میکشیم ؟
یک حالی بدید داستان بازی کوتاه برام توضیح بدید ممنون میشم
داستان قسمت اول بازی توی تالار پرمیوم ها هست!دوستان داستان این بازی خیلی فوقالعاده است توی اون مقاله یک چیزایی هست که اصلا ما دلیلشون رو هم نمیدونیم!و واقعا این بازی بک گراند داستانی عالی داره.

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
داستان قسمت اول بازی توی تالار پرمیوم ها هست!دوستان داستان این بازی خیلی فوقالعاده است توی اون مقاله یک چیزایی هست که اصلا ما دلیلشون رو هم نمیدونیم!و واقعا این بازی بک گراند داستانی عالی داره.
با شما موافقم گیرز اف وار دارای داستانی عالی و epic games و microsaft گفتن تا زمانی که ما دو شرکت کار میکنیم گیرز اف وار تولید میشه .

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
حالایک سوال من تو اون مرحله که یک هیولا دنبال میکنه تو رو گیر کردم من با اون که اره داره جنگیدم و تموم شد و اون سوار هیولا میشه ما هم سوار اون هیولا های پرنده میشیم تا بیرون امدن از غار هم دوم میارم از غار هم بیرون میایم یا اون هیولا دیگه میجنگیم و بعد اون هیولا گنده که دنبال ما میکنه دفه اول از پشت همه میکنه میزنم دفعه بعد از جلو همه میکنه میزنم دوباره از پشت میاد و از جلو هم همین تور میزنم وقتی دوباره از پشت میاد من رو میترکونه هیچ کاریش هم نمیتونم بکنم (همه این هیولا ها پرنده هستند و ما تو هوا هستیم )تا حالا بیست دفعه این شکلی شده

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
حالایک سوال من تو اون مرحله که یک هیولا دنبال میکنه تو رو گیر کردم من با اون که اره داره جنگیدم و تموم شد و اون سوار هیولا میشه ما هم سوار اون هیولا های پرنده میشیم تا بیرون امدن از غار هم دوم میارم از غار هم بیرون میایم یا اون هیولا دیگه میجنگیم و بعد اون هیولا گنده که دنبال ما میکنه دفه اول از پشت همه میکنه میزنم دفعه بعد از جلو همه میکنه میزنم دوباره از پشت میاد و از جلو هم همین تور میزنم وقتی دوباره از پشت میاد من رو میترکونه هیچ کاریش هم نمیتونم بکنم (همه این هیولا ها پرنده هستند و ما تو هوا هستیم )تا حالا بیست دفعه این شکلی شده
اسم اون هیولا ها ریورز هست و نمیتونم بقیشو راهنماییت کنم چون من در این قسمت به مشکل نخوردم .

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین

دقیقا مشکلی که منم داشتم! :)
باره دوم که از پشتت میاد اگه توجه کنی با یکی از دستاش تو رو میگیره باید سریع با رگبار بزنی تو دستش تا ولت کنه و ...
موفق باشی

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
تو تونل مشکلی نداشتم اون قسمت هم رد کردم الان اون جایی گیر کردم که ریورز ها میان و ماهواره ها رو میزنن پدر رو در اوردن این نفر اخر رو که میمونه نمیتونم بزنم پدر ما رو در اورده

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
تو تونل مشکلی نداشتم اون قسمت هم رد کردم الان اون جایی گیر کردم که ریورز ها میان و ماهواره ها رو میزنن پدر رو در اوردن این نفر اخر رو که میمونه نمیتونم بزنم پدر ما رو در اورده
اونجاشم اصلا سخت نیست!
از دور بزنشون نزار زیاد نزدیک بشن که بتونن بزننش چند بار بری ردش میکنی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر