Gears of War 2

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
co op camping بعدش میری روی یکی از گزینه های Host a game یا join a game و بعدش هم اگه کسی رو میخوایInviete میکنی یا وارد بازی یک نفر میشی و لذت میبری!:biggrin1:

ارور میده .. فکر کنم میگه باید آنلاین باش من میخوام آفلاین بازی کنم..:-"

راستی دوستان اون مرحله رو رد کردم..البته با فنون دوستان:biggrin1:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ارور میده .. فکر کنم میگه باید آنلاین باش من میخوام آفلاین بازی کنم..:-"

__________________________________________________ ____

راستی دوستان اون مرحله رو رد کردم..البته با فنون دوستان:biggrin1:
دوست عزیز در CO-OP بعد بخش split screen رو باید بزنی البته اینو باید در نظر داشته باشی که هر دو دسته باید در دو پروفایل مجزا Signed in شده باشن;)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
دوست عزیز در CO-OP بعد بخش split screen رو باید بزنی البته اینو باید در نظر داشته باشی که هر دو دسته باید در دو پروفایل مجزا Signed in شده باشن;)

ایول .. دمت گرم.. من تو همون پروفالی مجزا گیر کرده بودم..:love:

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
چیز خاصی رو از دست نداده بودی توی این سالها!
در کل Geow2 در بخش multiplayer از نظر من و خیلی ها most disappointing game ever بود :biggrin1:
شاتگان که اساس بازی توی Geow multiplayer بود توی 2 کاملاً ضعیف و کند شده. توی لایو اگه در حال حرکت با شاتگان تیر بزنی تیر میخوره زیر پات! باید حتماً نشونه گیری کنی و بزنی. blind fire و کسب مهارت در تیرانداری بدون هدفگیری توی 2 کاملاً بی معنی شده.

علاوه بر shotgun battle دیگه sniper battle ی هم وجود نداره چون sniper تبدیل به تفنگ ساچمه ای شده. حتماً باید نشونه رو روی مغز طرف بگیری و بخت باهات یار باشه که یارو هدشات بشه. هدشات کردن هدف متحرک و در حال جست و خیز دیگه بی معنی شده. blind fire با sniper که مثلاً انتهای مهارت حساب میشد دیگه وجود نداره. از هر 750 تیر بدون هدفگیری ممکنه یکیش تصادفاً به مغز طرف اصابت کنه.

حرکت زیبایی به بازی اضافه شده مبنی بر پرتاب smoke grenade که باعث میشه نفرات حریف روی زمین ولو شده و مشغول سرفه و دست و پا زدن بشن و شما با خیال راحت میتونید برید ارشون کنید یا به روش دلخواه بکشیدشون!

Chainsaw Noob ها بیشترین لذت رو از Geow2 بردن چون دیگه اره ها قابل مهار نیست. طرف رو می بینی که از 5 متری اره رو روشن کرده و قدم زنان به سمتت میاد و در حالی که داری از تمام مهماتت بر ضدش استفاده میکنی می بینی که اره شدی!
ارّه توی Geow1 multi به اندازه کافی روی اعصاب بود اینجا بدترش کردن.

سیستم match making بسیار زیبا!!!
لااقل توی 1 میتونستیم سرچ کنیم و پینگمون رو با Host های مختلف ببینیم و بهترینش رو با map و تعداد round دلخواه انتخاب کنیم. توی 2 سیستم بسیار جالبی جایگزین شده که هیچ حق انتخابی بهت نمیده. تعداد round رو نمیشه تغییر داد. map رو خودت نمیتونی انتخاب کنی ( خودش 2 تا map بصورت رندوم میاره که بازیکن ها رأی میدن و یکیش انتخاب میشه ) mode بازی هم همینطور. پینگ مینگ هم دیگه خبری نیست. host معلوم نیست با چه الگوریتم در پیتی انتخاب میشه که گاهی مشاهده میشه مثلاً خود من که درپیت ترین کانکشن رو بین 10 نفر دارم به عنوان host انتخاب میشم و بازی به گند کشیده میشه.
علاوه بر اینکه گاهی ممکنه یک ربع منتظر وایسی تا برات یک match پیدا کنه. سرچ کردن توی 1 چند ثانیه بیشنر طول نمیکشید.

player match دیگه وجود نداره. یعنی مثلاً من نمیخوام rank match بازی کنم فقط میخوام برای تفریح برم توی یک بازی که همه چیزش به دلخواه customize شده ... نمی تونم چون همچین چیزی دیگه وجود نداره! فقط یک private match داره که اون هم فقط میتونی با friend هات بازی کنی. نمیتونی سرچ کنی و یک بازی که اسلحه ها و تعداد راند و ... به دلخواه تغییر داده شده پیدا کنی و صاف بپری توش ( از محاسن Geow1 بود )

map ها اکثراً بدرد نخور ... map های Geow1 هر کدوم دنیایی بود.

حتی از نظر گرافیکی هم من Geow1 رو بیشتر می پسندم.

خلاصه سرت رو درد آوردم :biggrin1: اینها گوشه هایی از ایرادهای Geow2 از نظر من هست. البته منکر بعضی پیشرفتاش نمیشم. مثلاً Horde mode که خودت هم بازی کردی 5 نفره خیلی لذت بخشه. همون روزهای اول با بچه ها 2-3 بار تا آخرش رفتیم. تو public بازی کردی که درجه سختیش روی نرمال هست و قابل تغییر نیست. private میشه سخت ترش هم کرد که واقعاً حال میده. توی مراحل بالاترش استفاده از کلک هایی مثل سپر کاشتن و ... الزامیه! :biggrin1:

وسط بازی که نمیتونستی بیای بیرون بخاطر اینه که گزینه Quit رو حذف کردن که مثلاً ملت از بازی خارج نشن و بازی نابرابر نشه! چقدر هم واقعاً تأثیر داشت! اگه بخوای بری بیرون باید دکمه وسط دسته رو بزنی و بعد بری توی دشبورد.
کار فوق العاده مسخره دیگه ای که کردن اینه که توی اون چند ثانیه ای که بین هر round فاصله هست و جدول امتیازات و اینها نمایش داده میشه، توی بعضی mode ها که کلاً صدای تیم حریف رو نداری توی بعضی دیگه اونهایی که توی راند قبلی زنده موندن صدای مرده ها رو نمیشنون ( حتی تیم خودی ) و بالعکس! که مثلاً خدای نکرده ملت با هم کل کل نکنن و حرف های بدبد به تیم حریف نزنن!!! :laughing:

از نظر اچیومنت ( که البته مهم نیست واسه من ) کل اچیومنت های 2 رو میشه توی 1-2 هفته گرفت در حالی که برای گرفتن تمام امتیازات Geow original باید مثلاً 1 سال مداوم بازی میکردی!

خلاصه من و خیلی هایی که طرفدار Geow original بودیم بعد از اینکه campaign و horde رو بازی کردیم دوباره برگشتیم به Geow1

محمد جان اخر دل پرتو اومدي تو سايت باز كردي !:biggrin1:
يه كم مغرضانه نقد نكردي ؟
من با بعضي از حرفات موافقم با بعضي جاها نه .
در مورد شاتگان حق با توست فقط اينكه در blind fire تغييري ايجاد نشده به دليل كم شدن سرعت shooting و كلا حركات در اين شماره راحتتر هم شده.
در مورد long shot هم بايد بگم كه تير اندازي با long shot در حالت blind معني نداره وگرنه اون دوربين روي تفنگ نبود :biggrin1: اصل sniper بودن هدف گيري دقيق و سرعت عمل.
در مورد smoke grenade هم نظري ندارم البته در روي اعصاب رفتن بي تاثير نيست .

chainsaw هم دقيقا مثل شماره ي اول و تغيير خاصي نكرده و البته باز هم روي اعصاب .

سيستم multiplayer online و match making هم به جز چند مورد اونم در حالت پابليك كه ازادي عمل رو محدود ميكنه خيلي بد نيست فقط تنها نكته ي كه ازار دهنده است همون عدم customize match making in public mode كه خوب يه جورايي اچيومنت و رنگ گيري رو سخت ميكنه در واقع دست خوني كردن تا مثل مرد اين كارا رو انجام بديد :biggrin1::-"
الگوريتم تعيين كردن host رو منم نفهميدم ولي چيزي كه مشخصه سرورهاي اين شماره قويتر شده و ديگه از اون لگ هاي " خفن" گيرز1 خبري نيست و با شلوغ شدن سرور ديگه اين روزا براي ورود به بازي الاف نميشي (شايد يه دليلش تعطيلات سال نو باشه)

و در حالت private)player) تمامي اين قابليت ها(customize) از ان شماست و در هر چيزي
مي توني تغييرات ايجاد كني از جمله تعداد راند ها-تنوع اسلحه ها و....

راستي اون دكمه ي وسط دسته رو اگه بزني و بياي بيرون در صورت تكرار از درجه رنكت كم ميكنه كه البته براي خيلي ها مهم نيست.

به نظر من گرافيك geow2 نسبت به 1 در كل بهبود يافته فقط اين نورپردازي كمي زياد به نظر ميرسه و بازي يه جورايي تم فانتزي به خودش گرفته :biggrin1:
البته يه سري نكات مثبت و جديد هم گيم پلي بازي داره كه چند نمونه بعنوان مثال : frag همون كاشتن grenade تو در و ديوار و زمين - وقتي down ميشي ميتوني خودتو يه كناري بكشوني كه ديگه به اون بلايي كه با long shot سرت مياوردن
دچار نشي.يا ميتوني تو اين حالت با grenade خودت و اطرافيانت رو با هم بتركوني-گروگان گيري و حركت مفرح t-bag :d كه اين روزا براي تحقير كردن هم زياد استفاده ميشه -ايتم هاي جديد مثل سپر و تنوع اسلحه ها و .....

در كل شما كه از بزرگان geow هستي به همين بزرگيت جسارت منو ببخش :biggrin1:
با تشكر

آخرین ویرایش:

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
محمد جان اخر دل پرتو اومدي تو سايت باز كردي !:biggrin1:
يه كم مغرضانه نقد نكردي ؟
من با بعضي از حرفات موافقم با بعضي جاها نه .
در مورد شاتگان حق با توست فقط اينكه در blind fire تغييري ايجاد نشده به دليل كم شدن سرعت shooting و كلا حركات در اين شماره راحتتر هم شده.
در مورد long shot هم بايد بگم كه تير اندازي با long shot در حالت blind معني نداره وگرنه اون دوربين روي تفنگ نبود :biggrin1: اصل sniper بودن هدف گيري دقيق و سرعت عمل.
در مورد smoke grenade هم نظري ندارم البته در روي اعصاب رفتن بي تاثير نيست .

chainsaw هم دقيقا مثل شماره ي اول و تغيير خاصي نكرده و البته باز هم روي اعصاب .

سيستم multiplayer online و match making هم به جز چند مورد اونم در حالت پابليك كه ازادي عمل رو محدود ميكنه خيلي بد نيست فقط تنها نكته ي كه ازار دهنده است همون عدم customize match making in public mode كه خوب يه جورايي اچيومنت و رنگ گيري رو سخت ميكنه در واقع دست خوني كردن تا مثل مرد اين كارا رو انجام بديد :biggrin1::-"
الگوريتم تعيين كردن host رو منم نفهميدم ولي چيزي كه مشخصه سرورهاي اين شماره قويتر شده و ديگه از اون لگ هاي " خفن" گيرز1 خبري نيست و با شلوغ شدن سرور ديگه اين روزا براي ورود به بازي الاف نميشي (شايد يه دليلش تعطيلات سال نو باشه)

و در حالت private)player) تمامي اين قابليت ها(customize) از ان شماست و در هر چيزي
مي توني تغييرات ايجاد كني از جمله تعداد راند ها-تنوع اسلحه ها و....

راستي اون دكمه ي وسط دسته رو اگه بزني و بياي بيرون در صورت تكرار از درجه رنكت كم ميكنه كه البته براي خيلي ها مهم نيست.

به نظر من گرافيك geow2 نسبت به 1 در كل بهبود يافته فقط اين نورپردازي كمي زياد به نظر ميرسه و بازي يه جورايي تم فانتزي به خودش گرفته :biggrin1:

در كل شما كه از بزرگان geow هستي به همين بزرگيت جسارت منو ببخش :biggrin1:
با تشكر
سعید جان من فقط نظرم رو گفتم. البته در اینکه از 2 بدم میاد شکی نیست میتونی مغرضانه در نظر بگیری :biggrin1:

chainsaw کاملاً از شماره اول قویتر هست. توی 1 طرف که chainsaw دستش میگیره با کوچکترین تیری که بهش بخوره ( حتی 1 تیر پیستول یا ذره ای از 1 تیر شاتگان ) یک لحظه تعادلش بهم میخوره و ارّه ش میاد پایین ولی توی 2 خیلی اوقات چند تا تیر هم بهش میزنی ولی باز هم راحت میاد ارّه میکنه.
این مسئله رو حتی همون روزهای اول که بازی اومده بود ملت توی همه فروم ها ابراز انزجار کرده بودن!

سیستم match making ش که آره معرکه ست. از ایراداتش میشه چند تا مقاله دراورد :biggrin1:
player match که نداره public match ش هم قابل customize کردن نیست خیلی جالبه!
دست خونی کردن که اچیومنت و رنک گرفتن سخت تر بشه؟ کدوم اچیومنت؟ :biggrin1: کلاً بخش پابلیکش 40 امتیاز داره. gow1 حدود 600-700 امتیاز داشت. رنکینگش هم بدرد خودش میخوره. gow1 درجه به این شکل که کنار اسمت نشون بده نداشت کسی هم نمیگفت چرا نداره. مثلاً درجه اضافه کردن که ملت تشویق بشن بیشتر بازی کنن درجه بگیرن! gow1 بدون رنک رو بیشتر از این بازی میکردن. حتی من بعنوان یک طرفدار این بازی از اضافه شدن درجه خوشم نیومد چون حرکت خزی بود.

private match رو که میگی قابل customize شدن هست و با player match توی gow1 مقایسه میکنی اشتباه هست. private رو فقط با friend هات میتونی بازی کنی. نمیتونی سرچ کنی. اومدیم هیچ کس توی لیست من gow2 بازی نمیکرد، من نباید بتونم customized ( یا تفریحی ) بازی کنم؟ یا اصلاً اومدیم و فرندام هم به تعداد کافی بودن، من نباید بتونم با افراد جدیدی تفریحی بازی کنم و باهاشون آشنا بشم؟

توی gow1 هم اگه quit کنی از امتیازت توی leaderboard کم میکنه ( و اگه host باشی چند برابر کم میکنه ) فقط میخواستم بگم در هر صورت کسی که کم بیاره و بخواد بره بیرون از بازی باز هم براحتی اینکار رو میکنه.

گرافیک رو من از اون تم تاریک و خشن gow خوشم میومد ولی کارتونیش کردن. هم محیط رو هم خون و افکت ها رو. حتی خود کاراکترها توی 1 حالت solid تری دارن.

در کل به نظر من تمام این تغییراتی که توی gameplay دادن در جهت این بوده که بازی مثلاً طبیعی تر بشه و همه راحت تر بتونن بازی کنن و حال کنن. بطور مثال شاتگان و اسنایپ رو معتدل تر کردن که بازی طبیعی تر باشه و کسی تو بازی نباشه که با شاتگان همه رو له کنه یا با اسنایپ همه رو هدشات کنه. ولی این واسه من اصلاً جالب نبود. چیزی که باعث شد ملت ماه ها gow1 رو ول نکنن و سرورهاش همیشه شلوغ باشه همین بود که میشد با این اسلحه ها مهارت زیادی کسب کرد که هرچند بیش از حد و اغراق شده بود ولی همین بود که بازی رو جذاب میکرد. توی 2 دیگه همچون مهارتی وجود نداره همه میتونن کاری که تو با اون اسلحه میکنی رو بکنن. این از یک نظر خوبه چون ملت برای پیروزی باید برن سراغ تاکتیک های جنگی و همکاری تیمی و استفاده از بقیه اسلحه ها و ... ولی برای کسی مثل من هیچ جذابیتی نداره چون این کارها رو توی خیلی بازی های دیگه هم میشه کرد. چیزی که gow1 رو متفاوت میکرد دیگه وجود نداره.

یادش بخیر قانون نانوشته ای بود ... Theres a rule in this game, Never drop your shotgun
ولی دیگه توی 2 خیلی ها وقتی میخوان اسلحه بردارن بجای اینکه لنسر رو بندازن شاتگان رو میندازن! قانون به never drop your chainsaw تغییر کرده :laughing:

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
سعید جان من فقط نظرم رو گفتم. البته در اینکه از 2 بدم میاد شکی نیست میتونی مغرضانه در نظر بگیری :biggrin1:

chainsaw کاملاً از شماره اول قویتر هست. توی 1 طرف که chainsaw دستش میگیره با کوچکترین تیری که بهش بخوره ( حتی 1 تیر پیستول یا ذره ای از 1 تیر شاتگان ) یک لحظه تعادلش بهم میخوره و ارّه ش میاد پایین ولی توی 2 خیلی اوقات چند تا تیر هم بهش میزنی ولی باز هم راحت میاد ارّه میکنه.
این مسئله رو حتی همون روزهای اول که بازی اومده بود ملت توی همه فروم ها ابراز انزجار کرده بودن!

سیستم match making ش که آره معرکه ست. از ایراداتش میشه چند تا مقاله دراورد :biggrin1:
player match که نداره public match ش هم قابل customize کردن نیست خیلی جالبه!
دست خونی کردن که اچیومنت و رنک گرفتن سخت تر بشه؟ کدوم اچیومنت؟ :biggrin1: کلاً بخش پابلیکش 40 امتیاز داره. gow1 حدود 600-700 امتیاز داشت. رنکینگش هم بدرد خودش میخوره. gow1 درجه به این شکل که کنار اسمت نشون بده نداشت کسی هم نمیگفت چرا نداره. مثلاً درجه اضافه کردن که ملت تشویق بشن بیشتر بازی کنن درجه بگیرن! gow1 بدون رنک رو بیشتر از این بازی میکردن. حتی من بعنوان یک طرفدار این بازی از اضافه شدن درجه خوشم نیومد چون حرکت خزی بود.

private match رو که میگی قابل customize شدن هست و با player match توی gow1 مقایسه میکنی اشتباه هست. private رو فقط با friend هات میتونی بازی کنی. نمیتونی سرچ کنی. اومدیم هیچ کس توی لیست من gow2 بازی نمیکرد، من نباید بتونم customized ( یا تفریحی ) بازی کنم؟ یا اصلاً اومدیم و فرندام هم به تعداد کافی بودن، من نباید بتونم با افراد جدیدی تفریحی بازی کنم و باهاشون آشنا بشم؟

توی gow1 هم اگه quit کنی از امتیازت توی leaderboard کم میکنه ( و اگه host باشی چند برابر کم میکنه ) فقط میخواستم بگم در هر صورت کسی که کم بیاره و بخواد بره بیرون از بازی باز هم براحتی اینکار رو میکنه.

گرافیک رو من از اون تم تاریک و خشن gow خوشم میومد ولی کارتونیش کردن. هم محیط رو هم خون و افکت ها رو. حتی خود کاراکترها توی 1 حالت solid تری دارن.

در کل به نظر من تمام این تغییراتی که توی gameplay دادن در جهت این بوده که بازی مثلاً طبیعی تر بشه و همه راحت تر بتونن بازی کنن و حال کنن. بطور مثال شاتگان و اسنایپ رو معتدل تر کردن که بازی طبیعی تر باشه و کسی تو بازی نباشه که با شاتگان همه رو له کنه یا با اسنایپ همه رو هدشات کنه. ولی این واسه من اصلاً جالب نبود. چیزی که باعث شد ملت ماه ها gow1 رو ول نکنن و سرورهاش همیشه شلوغ باشه همین بود که میشد با این اسلحه ها مهارت زیادی کسب کرد که هرچند بیش از حد و اغراق شده بود ولی همین بود که بازی رو جذاب میکرد. توی 2 دیگه همچون مهارتی وجود نداره همه میتونن کاری که تو با اون اسلحه میکنی رو بکنن. این از یک نظر خوبه چون ملت برای پیروزی باید برن سراغ تاکتیک های جنگی و همکاری تیمی و استفاده از بقیه اسلحه ها و ... ولی برای کسی مثل من هیچ جذابیتی نداره چون این کارها رو توی خیلی بازی های دیگه هم میشه کرد. چیزی که gow1 رو متفاوت میکرد دیگه وجود نداره.

یادش بخیر قانون نانوشته ای بود ... Theres a rule in this game, Never drop your shotgun
ولی دیگه توی 2 خیلی ها وقتی میخوان اسلحه بردارن بجای اینکه لنسر رو بندازن شاتگان رو میندازن! قانون به never drop your chainsaw تغییر کرده :laughing:

محمد جان شما پيشكسوت اين بازي هستي و احترامت واجبه:biggrin1:
هر چي گفتي قبول ولي من ول كن نيستم:biggrin1: شب مي بينمت راجع بهش با هم بحث مي كنيم
خلاصه اينجا مدير هستي و بحث كردن مقداري خطرناكه:biggrin1:
فعلا

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
بالاخره من هم محیط لایو این بازی رو تجربه کردم..:biggrin1:

حدود 2 دقیقه سرچ کرد و بعد رفت تو بازی.. خدایش خیلی خوب درستش کرده بودن من که کف کردم.. :love:

سه بار باز کردم که هر سه بارش تو مرحله 6 ناکار شدیم..:(

خواستم بدونم شما ها که بازی میکنید معمولا تا مرحله چند جلو میرید..؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بالاخره من هم محیط لایو این بازی رو تجربه کردم..:biggrin1:

حدود 2 دقیقه سرچ کرد و بعد رفت تو بازی.. خدایش خیلی خوب درستش کرده بودن من که کف کردم.. :love:

سه بار باز کردم که هر سه بارش تو مرحله 6 ناکار شدیم..:(

خواستم بدونم شما ها که بازی میکنید معمولا تا مرحله چند جلو میرید..؟
منظورت Horde هستش؟
Horde دارای 50 تا Wave یا موج(یا به قول شما همون مرحله)هستش که 2 تا اچیومنت هم داره یکی باید تا موج 20(یا کلا 20 موج بازی کنی)و اون یکی اچیومنت برای اینه که تا اخر Horde باید بری.
اکثرا اینجا تا اخر موج 50 رفتن.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
منظورت Horde هستش؟
Horde دارای 50 تا Wave یا موج(یا به قول شما همون مرحله)هستش که 2 تا اچیومنت هم داره یکی باید تا موج 20(یا کلا 20 موج بازی کنی)و اون یکی اچیومنت برای اینه که تا اخر Horde باید بری.
اکثرا اینجا تا اخر موج 50 رفتن.

50 تا رفتین جلو..!!! :eek: چه جوری.؟ اینکه خیلی سخت بود..

راستی هر چی بری جلوتر سختر میشه..؟ بعد نمیشه سیوش کرد چون من که میبازم میام اول..!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
نقشه سخت داره آسون هم داره :D مثلآ یه نقشه ای بود که من برای اولین بار توش بازی کردم تا موج 20 و خورده ای رفتیم و کلآ 3 نفر بودیم (تا 5 نفر میشه) اصلآ سخت نبود ! (البته درجه ـمون هم فکر کنم نورمال بود :D) ولی دیگه خسته شدیم و به جای اتحاد (!) از هم جدا شدیم و باختیم. یه سری استراتژی جالب داره که حرفه ای ترها بلدن (مثلآ اون دو تایی که با من بازی میکردن سپر ورمیداشتن میذاشتن جلوی پله ها و دیگه خیلی از دشمنها اون پایین میموندن !)

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein

راستی هر چی بری جلوتر سختر میشه..؟ بعد نمیشه سیوش کرد چون من که میبازم میام اول..!

البته نه بصورت تک نفری!خوده من با یکی از دوستان 2 نفری 50 Wave رو رفتیم(1 نفری کمی مشکله)!:biggrin1:
بله هر چی بیشتر جلو میرید سختر و کُشنده تر میشه!نه دیگه سیوی نیست اگه ببازی از همون Wave ای که مُردی از اولش شروع میشه!:love:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
نقشه سخت داره آسون هم داره :biggrin1: مثلآ یه نقشه ای بود که من برای اولین بار توش بازی کردم تا موج 20 و خورده ای رفتیم و کلآ 3 نفر بودیم (تا 5 نفر میشه) اصلآ سخت نبود ! (البته درجه ـمون هم فکر کنم نورمال بود :biggrin1:) ولی دیگه خسته شدیم و به جای اتحاد (!) از هم جدا شدیم و باختیم. یه سری استراتژی جالب داره که حرفه ای ترها بلدن (مثلآ اون دو تایی که با من بازی میکردن سپر ورمیداشتن میذاشتن جلوی پله ها و دیگه خیلی از دشمنها اون پایین میموندن !)

اونها یک کارها می کردن که خیلی عجیب بود .. من تا حالا ندیده بودم.. اما بازیشان زیاد تعریف نداشت هی باید میرفتم اونها رو نجات میدادم..

مثلا یکیشون گردن طرفو گرفته بود و بعد ازیکمی انورو اونور کردن کردنشو شکست..

البته نه بصورت تک نفری!خوده من با یکی از دوستان 2 نفری 50 Wave رو رفتیم(1 نفری کمی مشکله)!:biggrin1:
بله هر چی بیشتر جلو میرید سختر و کُشنده تر میشه!نه دیگه سیوی نیست اگه ببازی از همون Wave ای که مُردی از اولش شروع میشه!:love:

نگرفتم .. مثلا اگر Wave 20 همه با هم بمیرم دوباره از مرحله 20 میاد..؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
مثلا یکیشون گردن طرفو گرفته بود و بعد ازیکمی انورو اونور کردن کردنشو شکست..
خب اون همون گروگانگیری هست دیگه :D توی بخش Singleplayer هم میشه اون کار رو کرد. (یادش بخیر اولین و آخرین باری که رفتم توی بخش Multiplayer بازی , من تنهایی جلوی 5 نفر باید بازی میکردم و هر دست منو مینداختن زمین گروگان میگرفتن برای خنده !)

نگرفتم .. مثلا اگر Wave 20 همه با هم بمیرم دوباره از مرحله 20 میاد..؟
نه ! اگه حتی یه نفر هم زنده بمونه توی Wave بعدی بقیه دوباره زنده میشن ولی اگه همه بمیرن دیگه همه چی تمومه و از اول ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر