Gears of War 2

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
آره اینجاش خیلی مزخرفه .. کلا میره روی اعصاب آدم..:mad:

میرم ببینم میتونم کلکشو بکنم..
اخه اینجا که سخت نیست!
باید با همون رگباره بزنیش(حتما هم میدونی که اگه RB رو نگه داری موقعی که اسلحت داغه سر یک ثانیه خنک میشه؟؟!!!!)یک بار دیگه با این چیز که گفتم انجام بده رد میشه.

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
من این بازی رو انجام ندادم ارزش داره بگیرم به یکیش میرسه ؟
دوست عزیز 2 ماه از عمرت بر باد رفت تازه داری این سوالو می پرسی؟
شما میگی بازی ارزش داره واسه خریدن من میگم من میگم 360 ارزش داره بدون این بازی؟(هرچند از نقش چند بازی هم نمیشه گذشت):laughing::laughing::laughing:

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
اخه اینجا که سخت نیست!
باید با همون رگباره بزنیش(حتما هم میدونی که اگه RB رو نگه داری موقعی که اسلحت داغه سر یک ثانیه خنک میشه؟؟!!!!)یک بار دیگه با این چیز که گفتم انجام بده رد میشه.
عزیز حرف شما هم صحیح ولی رو اینسین یه ثانیه هم یه ثانیه هست. ولی به این نکته توجه داشته باش کلا15 ثانیه وقت داری که 3 4 ثانیش واسه خنک کردن میره ولی با شوت گان فقط 2 تا تیر میخواد که البته دقت زیاد و همینطور شانس بالایی رو نیز خواستاره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
خب بالاخره بعد از سالها تونستم از طریق Live این رو بازی کنم ! دفعه های قبل تا 5,6 دقیقه هم صبر کرده بودم ولی خبری نشده بود ولی این بار همون اول پیدا کرد ! فقط یه مشکلی بود. کلآ این GeOW 2 حالتی داره که مثلآ 5 نفر بریزن سر 1 نفر ؟! چون یادم نیست روی چه حالتی زده بودم (فقط برام مهم بود ببینم وصل میشه یا نه !) بعد وقتی داشت شروع میشد تیم ما 3 نفره بود و تیم اونا 5 نفره. بعد دو نفر از تیم ما رفتن بیرون و شدیم 5 به 1 !! هر دست 5 تایی میریختن سر من بدبخت :D بعد وسط بازی هم نمیشد اومد بیرون !
----------------------
این Horde هم اگه 5 نفر واقعآ پایه باشن و حوصله ـش رو داشته باشن زیاد سخت نیستا :D من دیروز با 4 نفر دیگه رفتیم بازی کردیم و دو نفر از موج 6,7 به بعد کلآ انگار رفتن خوابیدن ! (کاراکتر توی بازی بود ولی تکون نمیخورد) و 3 نفری تا موج 26,27 راحت دووم آوردیم. (با اینکه مثلآ من اولین بارم بود و کلآ 3 نفر بودیم) توی اون مرحله برفیه یه جایی هست که از دو طرف پله میخوره میره بالا و اون وسط هم معمولآ یه موشک اندازی ! چیزی هست :D اونجا دو تا سپر روی پله ها میذاشتیم و دشمن گیر میکرد اون پایین !

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
من این بازی رو اون اول که اومده بود از یکی از بچه ها گرفتم و تا آخر رفتم اما انقدر این بازی جذاب بود که الان دوباره دنبال خریدش هستم تا دوباره بازی کنم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خب بالاخره بعد از سالها تونستم از طریق Live این رو بازی کنم ! دفعه های قبل تا 5,6 دقیقه هم صبر کرده بودم ولی خبری نشده بود ولی این بار همون اول پیدا کرد ! فقط یه مشکلی بود. کلآ این GeOW 2 حالتی داره که مثلآ 5 نفر بریزن سر 1 نفر ؟! چون یادم نیست روی چه حالتی زده بودم (فقط برام مهم بود ببینم وصل میشه یا نه !) بعد وقتی داشت شروع میشد تیم ما 3 نفره بود و تیم اونا 5 نفره. بعد دو نفر از تیم ما رفتن بیرون و شدیم 5 به 1 !! هر دست 5 تایی میریختن سر من بدبخت :biggrin1: بعد وسط بازی هم نمیشد اومد بیرون !
----------------------
این Horde هم اگه 5 نفر واقعآ پایه باشن و حوصله ـش رو داشته باشن زیاد سخت نیستا :biggrin1: من دیروز با 4 نفر دیگه رفتیم بازی کردیم و دو نفر از موج 6,7 به بعد کلآ انگار رفتن خوابیدن ! (کاراکتر توی بازی بود ولی تکون نمیخورد) و 3 نفری تا موج 26,27 راحت دووم آوردیم. (با اینکه مثلآ من اولین بارم بود و کلآ 3 نفر بودیم) توی اون مرحله برفیه یه جایی هست که از دو طرف پله میخوره میره بالا و اون وسط هم معمولآ یه موشک اندازی ! چیزی هست :biggrin1: اونجا دو تا سپر روی پله ها میذاشتیم و دشمن گیر میکرد اون پایین !
مبارکه.بلند شو بیا لایو بهت یه سری چیزها رو بگم و بچه ها زیاد بازی میکنیم خیلی حال میده:love:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
عزیز حرف شما هم صحیح ولی رو اینسین یه ثانیه هم یه ثانیه هست. ولی به این نکته توجه داشته باش کلا15 ثانیه وقت داری که 3 4 ثانیش واسه خنک کردن میره ولی با شوت گان فقط 2 تا تیر میخواد که البته دقت زیاد و همینطور شانس بالایی رو نیز خواستاره.
من بازیو 2 دفعه روی اینسین تموم کردم و هر دو دفعه هم به راحتی اب خوردن این کارو کردم.(البته اگه اون کاریو که گفتم انجام بدی و اسلحه در عرض 1 ثانیه خنک میشه!)

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
خب بالاخره بعد از سالها تونستم از طریق Live این رو بازی کنم ! دفعه های قبل تا 5,6 دقیقه هم صبر کرده بودم ولی خبری نشده بود ولی این بار همون اول پیدا کرد ! فقط یه مشکلی بود. کلآ این GeOW 2 حالتی داره که مثلآ 5 نفر بریزن سر 1 نفر ؟! چون یادم نیست روی چه حالتی زده بودم (فقط برام مهم بود ببینم وصل میشه یا نه !) بعد وقتی داشت شروع میشد تیم ما 3 نفره بود و تیم اونا 5 نفره. بعد دو نفر از تیم ما رفتن بیرون و شدیم 5 به 1 !! هر دست 5 تایی میریختن سر من بدبخت :D بعد وسط بازی هم نمیشد اومد بیرون !
----------------------
این Horde هم اگه 5 نفر واقعآ پایه باشن و حوصله ـش رو داشته باشن زیاد سخت نیستا :D من دیروز با 4 نفر دیگه رفتیم بازی کردیم و دو نفر از موج 6,7 به بعد کلآ انگار رفتن خوابیدن ! (کاراکتر توی بازی بود ولی تکون نمیخورد) و 3 نفری تا موج 26,27 راحت دووم آوردیم. (با اینکه مثلآ من اولین بارم بود و کلآ 3 نفر بودیم) توی اون مرحله برفیه یه جایی هست که از دو طرف پله میخوره میره بالا و اون وسط هم معمولآ یه موشک اندازی ! چیزی هست :D اونجا دو تا سپر روی پله ها میذاشتیم و دشمن گیر میکرد اون پایین !
چیز خاصی رو از دست نداده بودی توی این سالها!
در کل Geow2 در بخش multiplayer از نظر من و خیلی ها most disappointing game ever بود :biggrin1:
شاتگان که اساس بازی توی Geow multiplayer بود توی 2 کاملاً ضعیف و کند شده. توی لایو اگه در حال حرکت با شاتگان تیر بزنی تیر میخوره زیر پات! باید حتماً نشونه گیری کنی و بزنی. blind fire و کسب مهارت در تیرانداری بدون هدفگیری توی 2 کاملاً بی معنی شده.

علاوه بر shotgun battle دیگه sniper battle ی هم وجود نداره چون sniper تبدیل به تفنگ ساچمه ای شده. حتماً باید نشونه رو روی مغز طرف بگیری و بخت باهات یار باشه که یارو هدشات بشه. هدشات کردن هدف متحرک و در حال جست و خیز دیگه بی معنی شده. blind fire با sniper که مثلاً انتهای مهارت حساب میشد دیگه وجود نداره. از هر 750 تیر بدون هدفگیری ممکنه یکیش تصادفاً به مغز طرف اصابت کنه.

حرکت زیبایی به بازی اضافه شده مبنی بر پرتاب smoke grenade که باعث میشه نفرات حریف روی زمین ولو شده و مشغول سرفه و دست و پا زدن بشن و شما با خیال راحت میتونید برید ارشون کنید یا به روش دلخواه بکشیدشون!

Chainsaw Noob ها بیشترین لذت رو از Geow2 بردن چون دیگه اره ها قابل مهار نیست. طرف رو می بینی که از 5 متری اره رو روشن کرده و قدم زنان به سمتت میاد و در حالی که داری از تمام مهماتت بر ضدش استفاده میکنی می بینی که اره شدی!
ارّه توی Geow1 multi به اندازه کافی روی اعصاب بود اینجا بدترش کردن.

سیستم match making بسیار زیبا!!!
لااقل توی 1 میتونستیم سرچ کنیم و پینگمون رو با Host های مختلف ببینیم و بهترینش رو با map و تعداد round دلخواه انتخاب کنیم. توی 2 سیستم بسیار جالبی جایگزین شده که هیچ حق انتخابی بهت نمیده. تعداد round رو نمیشه تغییر داد. map رو خودت نمیتونی انتخاب کنی ( خودش 2 تا map بصورت رندوم میاره که بازیکن ها رأی میدن و یکیش انتخاب میشه ) mode بازی هم همینطور. پینگ مینگ هم دیگه خبری نیست. host معلوم نیست با چه الگوریتم در پیتی انتخاب میشه که گاهی مشاهده میشه مثلاً خود من که درپیت ترین کانکشن رو بین 10 نفر دارم به عنوان host انتخاب میشم و بازی به گند کشیده میشه.
علاوه بر اینکه گاهی ممکنه یک ربع منتظر وایسی تا برات یک match پیدا کنه. سرچ کردن توی 1 چند ثانیه بیشنر طول نمیکشید.

player match دیگه وجود نداره. یعنی مثلاً من نمیخوام rank match بازی کنم فقط میخوام برای تفریح برم توی یک بازی که همه چیزش به دلخواه customize شده ... نمی تونم چون همچین چیزی دیگه وجود نداره! فقط یک private match داره که اون هم فقط میتونی با friend هات بازی کنی. نمیتونی سرچ کنی و یک بازی که اسلحه ها و تعداد راند و ... به دلخواه تغییر داده شده پیدا کنی و صاف بپری توش ( از محاسن Geow1 بود )

map ها اکثراً بدرد نخور ... map های Geow1 هر کدوم دنیایی بود.

حتی از نظر گرافیکی هم من Geow1 رو بیشتر می پسندم.

خلاصه سرت رو درد آوردم :biggrin1: اینها گوشه هایی از ایرادهای Geow2 از نظر من هست. البته منکر بعضی پیشرفتاش نمیشم. مثلاً Horde mode که خودت هم بازی کردی 5 نفره خیلی لذت بخشه. همون روزهای اول با بچه ها 2-3 بار تا آخرش رفتیم. تو public بازی کردی که درجه سختیش روی نرمال هست و قابل تغییر نیست. private میشه سخت ترش هم کرد که واقعاً حال میده. توی مراحل بالاترش استفاده از کلک هایی مثل سپر کاشتن و ... الزامیه! :biggrin1:

وسط بازی که نمیتونستی بیای بیرون بخاطر اینه که گزینه Quit رو حذف کردن که مثلاً ملت از بازی خارج نشن و بازی نابرابر نشه! چقدر هم واقعاً تأثیر داشت! اگه بخوای بری بیرون باید دکمه وسط دسته رو بزنی و بعد بری توی دشبورد.
کار فوق العاده مسخره دیگه ای که کردن اینه که توی اون چند ثانیه ای که بین هر round فاصله هست و جدول امتیازات و اینها نمایش داده میشه، توی بعضی mode ها که کلاً صدای تیم حریف رو نداری توی بعضی دیگه اونهایی که توی راند قبلی زنده موندن صدای مرده ها رو نمیشنون ( حتی تیم خودی ) و بالعکس! که مثلاً خدای نکرده ملت با هم کل کل نکنن و حرف های بدبد به تیم حریف نزنن!!! :laughing:

از نظر اچیومنت ( که البته مهم نیست واسه من ) کل اچیومنت های 2 رو میشه توی 1-2 هفته گرفت در حالی که برای گرفتن تمام امتیازات Geow original باید مثلاً 1 سال مداوم بازی میکردی!

خلاصه من و خیلی هایی که طرفدار Geow original بودیم بعد از اینکه campaign و horde رو بازی کردیم دوباره برگشتیم به Geow1

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
محمد به عنوان یکی از بزگان GEOW تمام چیزهای لازم رو گفت و به نظرم تا اینکه سیستم GEOW 2 به حالت شماره 1 برنگردونن با پچی یا اپدیتی اعصاب خرد کنه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
محمد عزیز (استاد GeOW بازان آنلاین !) ممنون از توضیحات کامل و جامع ! :D در مورد همه چیز که توضیحات کامل رو دادی ولی اون Player Match جدآ نمیدونم چرا نیست ! من بعد از دو ماه میخواستم برم آنلاین بازی کنم (که تازه اولین بارم هم بود) و میخواستم قبلش تمرینی چیزی داشته باشم ولی فقط Rank Match بود :D نامردا 5 نفری میریختن سر من یه نفر و میفتادم زمین , بعد برای خندیدن منو گروگان میگرفتن !! ولی دیروز رفتم GeOW 1 زدم خیلی بهتر بود بخش آنلاینش. از نظر گیم پلی و اینا نمیتونم نظری بدم چون زیاد بازی نکردم ولی خیلی راحت همون اول وصل شدم و توی چند ثانیه لیست بازیها رو آورد و ...
=============
حسام صبر کن یه کم حرفه ای بشم بعد میام :D الآن اگه باهاتون بازی کنم آبروریزی میشه !!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین
من دیشب حتی دو سه با 15 دقیقه هم صبر کردم ولی هیچ اتفاق نیوفتاد فقط سرچ میکرد..:mad:

خواستم بدونم میشه داستان بازی رو دونفره هم بازی کنیم.. مثل CO5 ... البته آفلاین

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خوب باید بری کدام قسمت..؟ من هر چی گشتم جایی رو پیدا نکردم..
co op camping بعدش میری روی یکی از گزینه های Host a game یا join a game و بعدش هم اگه کسی رو میخوایInviete میکنی یا وارد بازی یک نفر میشی و لذت میبری!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر