Gears of War 2

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
مرسی

امین جان ترکوندی! :eek:
وقتی سوالم رو مینویسم و ارسال میکنم ، طول میکشه تا لود بشه با این اینترنت زغالی اونوقت که لود میشه میبینم سوالم با جوابش هست! :biggrin1::laughing::biggrin1:

یعنی هیچ و هیچ اطلاعاتی درمورد اینها نیست؟!؟!؟ پس این همه تو بازی چی زر میزدند؟؟
خب تو بازی ملکه به مارکوس گفت چرا راهه پدرت رو ادامه ندادی؟! یا مثلا اخر بازی بعد credit حرفهایی از بابای مارکوس شنیده شد که سری شایعات رو بوجود اورد که این چند صفحه ی اخر رو بخونی متوجه میشی...

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نكته جالبي پي بردم كه دلم نيمد نگم :
متاسفانه اينجور كه بوش مياد ما يك ساديسم خاص پيدا كرديم! كه حتما از طرف حال گيري كنيم.
افراد ماشاالله با تحصيل سايت كه نميتونند يك خط رو ترجمه كنند وقتي يك خبر گذاشته ميشه و منبعش نيست يا ناقصه فورا شروع به پست زدن مي كنند كه منبع كو مبنع كو حالا چرا منبع ميخوان معلوم نيست! اينجا هم حكايت همين كه بيشتر كسايي كه تا الان ميخواست گيرز بازي كنند بازي كردن و اينقدر هم طولاني نيست كه بگيم هنوز انجام ندادن! و نكته مهمتر اين كه اگر اسپويلر نزاري با كلماتي چون : عجب آدم بي شعوري هستي ، از تو انتظار نمي رفت ، واقعا كه ، جنبه ات صفر و... روبرو ميشي و اوج تمدن به اسپويلر است. هيچ نيازي نيست بازي اي رو كه هنوز نكردي و ميخواي 6 سال ديگه بازي كني و نميخواي هم داستانش رو بدوني بياي تك تك پست ها رو بخوني!

بد ميگم ؟
خب تو بازی ملکه به مارکوس گفت چرا راهه پدرت رو ادامه ندادی؟! یا مثلا اخر بازی بعد credit حرفهایی از بابای مارکوس شنیده شد که سری شایعات رو بوجود اورد که این چند صفحه ی اخر رو بخونی متوجه میشی...
من يك مشكلي كه با صحبت هاي آدام فينكس دارم اين كه چرا ميگه Is That Adam Finex ؟ چرا؟

FLY HIGH

کاربر سایت
Nov 10, 2008
19
با سلام
یادش بخیر وقتی 2 سال پیش 360 خریدم اولین بازیه که گرفتم gears of war بود وقتی رسیدم خونه با عجله سریع نشستم پای دستگاه وقتی که وارد بازی شد و گرافیک بازیو دیدم یه جیغ بلند کشیدم که مادرم نزدیک بود سکته کنه:biggrin1:
سریع داداشمو صدا زدم وقتی اونم دید تا چند لحظه زبونش بند اومده بود خلاصه اونروز تا 7 - 8
ساعت یه بند نشستم gears بازی کردم و کاملا" از 600 هزار تومن پولی که داده بودم راضی بودم و تا جند روز سر کار هم نرفتم که نزدیک بود اخراج بشم :biggrin1:و کلا" gears of war 1 رو نزدیک به 10 بار تموم کردم چون به جرات میشه گفت انقلابی به پا کرد که تا مدتها هیچ بازیه نمیتونه این کارو بکنه:love:درست از همون موقع بود که تمام اخبار مربوط به این بازیو دنبال میکردم وقتی داداشم بهم گفت که قراره نسخه دوم این بازی ساخته بشه همچین ماچش کردم که لپش قرمز شد:biggrin1:
وقتیم که یک ماه پیش زنگ زدم west و گفت که gears of war 2 رو آورده همون موقع گفتم برام بفرسته ولی.....:((
وقتی بازیو گذاشتم و شروع کردم بازی کردن هر چی بیشتر جلو میرفتم بیشتر اعصابم بهم میریخت که میدیدم این جوری 2 سال سر کار بودم.:evil:
وقتی دیدم نه از لحاظ گرافیکی فرقی کرده و نه از هیچ نظر دیگه ای و حتی خیلی از مراحلش
به gears of war 1 شبیه هست اون موقع بود که قیدشو زدم و الان نزدیک به 3 هفته هست که دست بهش نزدم:(
آخه اینم شد کار اضافه شدن چند تا location جدید و البته گالن گالن خون به بازی :eek: به به عجب نو آوریه خوبی آخه اینم شد نو آوری:mad:
البته یه دلیلش هم رفتن پیتر مور از مایکروسافت بوده چون وقتی این اعجوبه از مایکروسافت جدا شد و به EA رفت شاهد پیشرفت عجیب EA بودیم و EA که چند سالی بود که حال و روز خوبی نداشت با اومدن پیتر مور از این رو به اون رو شد و به جرات میشه گفت که بهترین شرکت بازیسار در سال 2008 بوده قربونه این پیتر مور من برم که اگه ببینمش یه ماچ آب دار ازش میگیرم:love:و درست از همون زمان بود که مایکروسافت شروع به نزول کرده و با عرضه gears of war 2 این نزول کاملا" مشهوده و هر کسی که بخواد منکر این موضوع بشه مطمئنا"
از عدالت بی نصیب هست.
خلاصه این که GEARS OF WAR 2 نا امید کننده ترین ادامه یک بازی بوده اونم بازیه مثل
gears of war :(
فقط باید دید که مایکروسافت برای جبران این ضربه منظورم حدایی پیتر مور هست چه تصمیمی داره چون اگه نخواد زودتر فکری بکنه اوضاع از این هم بدتر خواهد شد مخصوصا" حالا که بیل گیتس هم اعلام بازنشتگی کرده:(

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
واسه 360 ساخته میشه شماره ی بعدیش هم ! microsoft game studio این وسط برگ جغندر که نیست:D!
دکتر :biggrin1: منم میدونم Mgs چغندر نیست بلکه شلغمه :biggrin1: میگم شاید بزارن برا کنسول بعدی مایکرو;)
که به نظر عاقلانه نمیاد :biggrin1: مگه میشه تا 2 - 3 سال دیگه Geow 3 نیاد:confused:

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
سلام
من گیر کردم رسیدم به ملکه بعد یکسری راجع به بابای marcos حرف زد و بعد اون موجوده که یک اره شبیه نیزه داره میاد سوراغم بعد هرچی b را میزنم فایده نداره منو میشکه چیکارش کنم چطوری از بین میره در ضمن ایا مرحله اخرش هست؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
سلام
من گیر کردم رسیدم به ملکه بعد یکسری راجع به بابای marcos حرف زد و بعد اون موجوده که یک اره شبیه نیزه داره میاد سوراغم بعد هرچی b را میزنم فایده نداره منو میشکه چیکارش کنم چطوری از بین میره در ضمن ایا مرحله اخرش هست؟
اون يارو كشتنش قلق داره.
وقتي با اره ميفته به جونت بايد تند تند B رو بزني. بعد ميره از پشت ستونا ميزنه كه بايد كاور بگير.
بعد فكر كنم Ticker ها ميان كه بايد بزنيشون.
بعد از اون ستون رو خراب ميكنه كه بايد جاخالي بدي.
دوباره روز از نو روزي از نو.:biggrin1: چند بار اينكارو بكني تمومه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
خلاصه این که GEARS OF WAR 2 نا امید کننده ترین ادامه یک بازی بوده اونم بازیه مثل

من و خیلی ها شدیدا با این شمارش حال کردیم:love:

دکتر :biggrin1: منم میدونم Mgs چغندر نیست بلکه شلغمه :biggrin1: میگم شاید بزارن برا کنسول بعدی مایکرو;)
که به نظر عاقلانه نمیاد :biggrin1: مگه میشه تا 2 - 3 سال دیگه Geow 3 نیاد:confused:

خو همون عاقلانه نیست درسته مهندس:D!!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من از امروز شروع کردم این بازی روی Insane برم آنچنان هم سخت نیست ولی خوب
الان معنای جنگ واقعی رو دارم حس میکنم
الان شده Gears Of War پیشنهاد می کنم یه باز حتما روی Insane بازی کنید تا متوجه بشید چی میگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر