Gears of War 2

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
این همه دمو تشکیلات تو بازی هست چسبیدید به گرافیک اب حالا بیاید در مورد نور پردازی بازی صحبت کنیم بعید می دونم کسی حرفی برای گفتن داشته باشه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بازی امروزبه دستم رسید یعنی خریدم:biggrin1:همونیه که انتظارداشتم واقعا خوبه بازی خصوصا محیط بازی که به نسبت نسخه قبلی خیلی بهترکارشده البته تا اونجایی رفتم که به کاروان نظامی انسانها حمله شده اونجارو رد کردم (البته چون مشغول فارکرای هستم میخواستم فقط یه نگاه بهش بندازم یه دفعه متوجه شدم که نیم ساعتی طول کشیده نگاه کردنم:biggrin1:)
پ.ن:ای لعنت به یوبی سافت بااین فارکرای:biggrin1:شونصدهزارساعت گیمپلی که چی بگم الافی داره

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اااااااااااااا من 3-4 روز نبودم هنوز ملت سره گرافیک دارن دعوا میکنن:laughing:

:)اگه تو ندیدی پس دلیل میشه نباشه؟:cheesygri
در ضمن آب تو گیرز2 اصلا معلوم نیست وجود داره یا فقط یه ویدئو هست!
اينم حتما يه نوع روش ديگه استفاده از اب هاي ويدئويي در گيمه كه ما خبر نداشتيم !

والا تو هیچ جایی تو بازی نمیری توش که ببینی واقعا آبه حرکت داره یا نه!

واقعا ؟! الان ديگه شك دارم تو اين بازي را انجام داده باشي . اون قايقي كه داشت تو اب حركت ميكرد كل يك مرحله و يا اون ماركوس كه داشت توي اب بين اون گياه هاي درخشان حركت ميكرد چي بودند ؟ و خيلي جاها ديگه . نكنه اينها هم يه ويدئو بوده كه داشته رندر ميشده !! اينجا صحبت ما در مورد جلوه اب هست .

اگرم تاثیری از گوله یا چیزی که توش میوفته نمیگیره که اصلا قابل مقایسه نیست با بازیهای دیگه!
يواش يواش ديگه مطمعن ميشم تو هم با اين يازي مشكل داري اون از اون گفتهات كه ميبگفتي گرافيكش زياد فرقي نكرده كه الان من دارم بازي ميكنم دقيقا برعكس حرفات بوده چون گرافيكش خيلي تغيير كرده و در بعضي از جهات حتي دو برابر و بيشتر بهتر شده . خلاصه سعي نكن بحث را بپيچوني .

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
من انشالله عصر میرم
پ.ن: یه کم ضایست که بازی 2 ساعتع ریلیز شده نصفه ملت:biggrin1::biggrin1::biggrin1: بازی را تا اخر رفتن اونم رو درجه Insane
راست میگیا:biggrin1:خیلی تابلو:cheesygri
باشه پس عصر بازی میکنیم(یعنی 1 ساعت دیگه:biggrin1:)
نوید جان گیمرتگت رو هم میشه لطف کنی.;)

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
ما هم بازی رو تموم کردیم:cheesygri
بازیش که طولانی بود نمیدونم چرا بعضی از دوستان میگفتن کوتا هست؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
منم تمومش کردم اما قبول کن کوتاه بود;)
بازی خیلی قشنگ بود نور پردازیشم عالی بود:smile:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
این adam fenix کی بوددد!!!!!!!!!!!؟ همونی نبود که تو bio shock اون شهر زیرابو ساخته بود؟؟؟ببخشید اگه اشتباه می کنم من کاملا قاطی کردم شما راهنماییم کنید.اخر بازی بعد از اینکه نوشته ها تموم می شه صحبت می کنه صداشم خیلی شبیه اونی هست که من فکر می کنم هست:confused:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
این adam fenix کی بوددد!!!!!!!!!!!؟ همونی نبود که تو bio shock اون شهر زیرابو ساخته بود؟؟؟ببخشید اگه اشتباه می کنم من کاملا قاطی کردم شما راهنماییم کنید.اخر بازی بعد از اینکه نوشته ها تموم می شه صحبت می کنه صداشم خیلی شبیه اونی هست که من فکر می کنم هست:confused:
Bioshock?!!??!:eek: چه ربطي داره؟:confused: اون كه ميگي Andrew Ryan بود. صداشونم هيچ شباهتي به هم ندارن. فقط چون صداي هردوشون مثلا ضبط شده بود اينجوري به نظر مياد.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
واقعا ؟! الان ديگه شك دارم تو اين بازي را انجام داده باشي . اون قايقي كه داشت تو اب حركت ميكرد كل يك مرحله و يا اون ماركوس كه داشت توي اب بين اون گياه هاي درخشان حركت ميكرد چي بودند ؟ و خيلي جاها ديگه . نكنه اينها هم يه ويدئو بوده كه داشته رندر ميشده !! اينجا صحبت ما در مورد جلوه اب هست .
اینارو یادم نبود اما منظوره من این بود که آب در برخورد با تو حرکت نشون بده مثلا مثل همینgta4 که هیشکی راجبش حرف نمیزنه!
يواش يواش ديگه مطمعن ميشم تو هم با اين يازي مشكل داري اون از اون گفتهات كه ميبگفتي گرافيكش زياد فرقي نكرده كه الان من دارم بازي ميكنم دقيقا برعكس حرفات بوده چون گرافيكش خيلي تغيير كرده و در بعضي از جهات حتي دو برابر و بيشتر بهتر شده
ببخشید کارشناس من با چیه بازی باید مشکل داشته باشم؟
والا در مورد گرافیک هر کی نظری داره! مثلا تو میگی تا بحال تو بازیی ندیدی آب بهتر از این باشه! ملت میان اسم بازیهایی که خیلی گرافیک و طراحی آب بهتری دارن رو ردیف میکنن میگی:
در مورد جلوه هاي آب خودتون را خسته نكنيد gow2 واقعا معركه هست من كه تا حالا نظيرش را نديدم
من نمیدونم یا منطق نداری یا این چند وقته اعصابت ضعیف شده که اینقدر پافشاری داری که حرف حرفه توئه
ه الان من دارم بازي ميكنم دقيقا برعكس حرفات بوده چون گرافيكش خيلي تغيير كرده و در بعضي از جهات حتي دو برابر و بيشتر بهتر شده
ایول به خوب چیزی اشاره کردی:cheesygri پس اون موقعی که میومدی با من دعوا میکردی که گرافیکش زمین تا آسمون فرق کرده حرفات رو هوا بوده:laughing:
ببین وقتی موتور گرافیکیشون یکی بوده هیچجوره نمیشه قبول کرد که گرافیک 2 برابر شده:eek:
آخه خودت یه نگاه به گیمای دیگه بنداز!!!
حتما اگه عشق rainbowsix vegas بودی میگفتی شماره 1 با 2 گزافیکشون خیلی فرق داره;)
وقتی موتور گرافیکی یکیه حداکثر میتونن جلوه های نور و فریم رو تغییر بدن ! یا یکمی رو تکسچر تاثیر بدن که من هرچی نگاه میکنم نمیدونم تو چجوری میگی گرافیکش خیلی فرق کرده! یعنی واقعا تعصب اینقدر تاثیر داره که حتی بیای fact هارو هم نقض کنی؟
الان ديگه شك دارم تو اين بازي را انجام داده باشي
کاری نداره که یهی سر بزن به گیمر تگم ببین بازیو رفتم یا نه!
فکر میکنم اینقدر به این بازی علاقه داشتم که قید بن شدنم زدم و همون فردایه روزی که گیم اومد تمومش کردم!
خلاصه سعي نكن بحث را بپيچوني .
ببین دیگه خودت بیا یه نیگاه به پستایی که تو تاپیکای مختلف میزنی بنداز ببین کی داره بحثارو میپیچونه!
تا حالا هر بازیی رو 360 اومده گفتی بهترین گرافیک رو توش دیدی که رودست نداره!
الانم که تا انتقادی میشه ازت داغ میکنی!
دوستانه میگم قصد رو اعصاب راه رفتن رو ندارم اما تو رفتارت تجدید نظر کن

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
این نظر من در مورد بازی:
داستان:
من بازی رو تموم کردم داستان بازی خیلی نسبت به نسخه اول بهتر شده و سازنده بازی سعی کرده با استفاده از عناصر احساسی روی کسی که بازی رو بازی میکنه تاثیر بگذاره که تا حد زیادی موفق بوده البته وحود سوالهای بی جواب در داستان بازی برای بعضیا میتونه جالب باشه و برای بعضیا ازار دهنده ولی به هر حال بازی از نظر محتوی پیشرفت خیلی خوبی داشته تا اونجا که میشه جزو بازیهای خوب از این نظر حسابش کرد.
گیم پلی:
اضافه شدن بعضی المانها به بازی مثل حرکت تمام کننده و همینطور تنوع اسلحه ها و روون تر شدن انیمیشن بازی در کنار همون گیم پلی خوب و جالب توجه نسخه اول گیم پلی این شماره از بازی رو هم به یکی از بهترین گیم پلی های ژانر اکشن تبدیل میکنه که تاثیر اون با بهره گیری از گرافیک عالی و ایجاد صحنه های نفس گیر اکشن برای گیمرها جذابتر از گذشته شده.
گرافیک:
من توی بعضی از Review ـها تو سایتای مختلف به یک کلمه جالب در مورد نقد گرافیک بازی برخورد کردم اون هم کلمه تکنولوژی بود به نظر من بازی از نظر نور پردازی و سایه زنی جزو بازیهای عالی بود هر چند نورپردازی در بعضی مراحل کمی Flat به نظر میرسید به خصوص تو مرحله اول بازی, عمق و کیفیت بافتها عالی بودن به خصوص برای یک بازی کنسولی ایجاد تنوع تو پلت رنگ بازی هم یکی از پیشرفتهایی بود که نسبت به نسخه اول توی بازی دیده میشد افکتهای بازی هم واقعا زیبا بودن و بهترینشون هم همون افکت آب بود که واقعا عالی درست شده بود و نسبت به حرکات کاراکترهای بازی واکنش نسبتا منطقی نشون میداد , تخریب پذیری محیط هم خوب بود و یکی دیگه از اقدامات خوبی بود که جالب به نظر میومد همه اینها در کنار جزئیات بالا و طراحی هنری خیلی عالیه طراحان گرافیکی بازی این بازی رو به یکی از به یاد موندنی ترین بازیهای کنسولی از نظر گرافیک تبدیل میکنه.
صدا:
افکتهای صوتی و موسیقی بازی کیفیت خیلی بالایی دارن و صداگذاری کاراکترها و تم موسیقی بازی مناسب صحنه های بازی در نظر گرفته شده اگر از سیستمهای صوتی پیشرفته کنید میتونید از صداگذاری و کیفیت موسیقی بازی لذت خیلی زیادی ببرید.
قسمت مولتی پلیر بازی رو هم من هنوز بازی نکردم.
به نظر من امتیازات 9 و 9 به بالا که منتقدها به بازی دادن واقعا حق بازی هست.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اینارو یادم نبود اما منظوره من این بود که آب در برخورد با تو حرکت نشون بده مثلا مثل همینgta4 که هیشکی راجبش حرف نمیزنه!
حداقل برو يكم به فروم هاي ديگه يه نگاه بنداز ببين چقدر در مورد همين جلوه هاي اب حرف ميزنن .
همين جلوه هاي اب هم در انتخاب بهترين گرافيك e32008 در سايت ign مورد هدف بود ميتوني بري ببيني .
ببخشید کارشناس من با چیه بازی باید مشکل داشته باشم؟
والا در مورد گرافیک هر کی نظری داره! مثلا تو میگی تا بحال تو بازیی ندیدی آب بهتر از این باشه! ملت میان اسم بازیهایی که خیلی گرافیک و طراحی آب بهتری دارن رو ردیف میکنن میگی:
شما يه اون بازي ها را براي ما نام ببريد تا بدونيم . bioshock كه خيلي ها اعتقاد دارند بهترين جلوه اب را داره . كه قبلا هم بحث تو سايتهاي خارجي بود روش, از همين موتور ue3 استفاده ميكنه.
جلوه هاي اب Gow2 خيلي طبيعي تر كار شده و حالت فانتزي نداره . فقط گفتم كه اون فیزيك مناسب براي خودش را نداره . gta4 هم فقط دور نما داشت و از نزديك چيزه خاصي نبود .

من نمیدونم یا منطق نداری یا این چند وقته اعصابت ضعیف شده که اینقدر پافشاری داری که حرف حرفه توئه
همون كه تو منطق داري كافيه !اونقدر كه گرافيك بازي را كوبيدي .اصولا كار به جايي رسيده كه حتي ign یا هم قبول نداري وقتي ميگه ژيدا كردن گرافيك بهتر از gow2 سخته .منظور ign حتما با گرافيك شماره 1 بازي نبوده ظاهرا!
ایول به خوب چیزی اشاره کردی:cheesygri پس اون موقعی که میومدی با من دعوا میکردی که گرافیکش زمین تا آسمون فرق کرده حرفات رو هوا بوده
اولا كه من از اول تاپيك هم گفتم كه من اين بازي را نداشتم كه شما نديديد . دوما من با توجه به تريلر ها گفتم كه همه از روي تريلر نظر ميدن . دوما اينكه نظر شما تقريبا برعكس همه بوده .
ببین وقتی موتور گرافیکیشون یکی بوده هیچجوره نمیشه قبول کرد که گرافیک 2 برابر شده:eek:
آخه خودت یه نگاه به گیمای دیگه بنداز!!!
1: عجب استدلالي ؟!
2: از موتور گرافيكي هميشه ميشه قدرت بيشتري كشيد بيرون كه دقيقا gow1 اولين بازي بود كه تحت ue3 ساخته شد . پس epic تا ته قدرت موتور را استفاده نكرده .
3: از gow2 از همون موتور استفاده نكرده بلكه با موتور اپديت شده ue3 استفاده كرده .
4: گذشته از اين اينها يكم چشم بصيرت هم لازمه ! بهت برنخوره .
حتما اگه عشق rainbowsix vegas بودی میگفتی شماره 1 با 2 گزافیکشون خیلی فرق داره;)
و همين طور كه rainbowsix vegas خودش از ue3 استفاده ميكنه ولي گرافيكش خيلي پايينتر از gow2 هست . چون شركت سازنده rainbowsix vegas نتونسته تغيير گرافيك بده پس اپيك هم نميتونه ؟ اينا هميشه يادت باشه قدرت موتور هيچ وقت با يه بازي مشخص نميشه مخصوصا بخواد حالا اون موتور اپديت هم بشه .
وقتی موتور گرافیکی یکیه حداکثر میتونن جلوه های نور و فریم رو تغییر بدن ! یا یکمی رو تکسچر تاثیر بدن که من هرچی نگاه میکنم نمیدونم تو چجوری میگی گرافیکش خیلی فرق کرده!
اگه تو واقعا نتونستي اين تغيرات زياد را مشاهده كني به خودت مربوط ميشه ولي در اصل اين طور نيست .
چون به وضوح كاملا مشخصه كه چقدر گرافيك بازي بهتر شده . مثل نورپردازي هاي بهتر و جلوه هاي اب بسيار بهتر و طبيعي تر و سايه زني هاي دقيقتر و تكسچر به مراتب بهتر و كلا تكسچر در بازي اوج كار بود و حتي يه شاهكار ميشه حساب كرد . اگه وقت كنم حتما برات تصاوير نسخه 1 و 2 را نشون ميدم كه تكسچر ها چقدر بهتر شده و حتي چيزي حدود 2 برابر تو بعضي جاها . چيزي كه در gow1 حتي در محيط هاي بسيار كوچيك نتونسته بود تكسچر هاي محيط بزرگ شماره 2 را به نمايش بزاره و اوج اين تكسچر هم را ميشه در مرحله اخر بازي ديد البته تكسچر هاي بازي هم بسيار عميقتر بودند كه باعث ميشد حتي كاركتر هاي بازي بسيار پرجزئيات نشون داده بشه تا جايي كه سايت gs هم به همين مورد جزئيات كاركتر يه مدال داده . محيط ها بسيار بزرگتر بودند و چيزي حدود ميشه گفت 7 برابر شماره 1 بازي كه اينش هم خيلي مهمه . محيطهاي ديناميك تر و پر تحرك با جزئيات فراوان و همراه با محيطهاي متنوع تر و با رنگ اميزي بسيار بهتر . محيطهاي فوق العاده هنري تر همراه با لوكاست هاي بسار بيشتر و با پيشرفت فيزيكي خيلي بهتر و تخريب پذير تر . وقتي اينا را دست به دست هم بدي تغييرات بزرگ را ميبيني .
البته خون هم يكي از موارد .
یعنی واقعا تعصب اینقدر تاثیر داره که حتی بیای fact هارو هم نقض کنی؟
facte كه خودت سر هم كردي . اينجا اون كسي كه تعصب نشون ميده خود جنابعالي هستيد نه كسي ديگه چون تغييرات زياد gow2 يه fact هست .

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به نظر من بچه ها الکی دست ها و مغرتونو خسته نکنید که اینجا تایپ کنید و در مورد بازی بحث کنید چون از قدیم گفتن : مرغ یه پا داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر