Gears of War 2

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
خب من هم بازی رو تموم کردم . البته به قول بعضی از دوستان بازی یه مقدار کوتاه بود چون پریروز بازی به دستم رسید و دیشب هم تموم شد ! :D البته شاید هم هیجان بازی اینقدر بالا بوده که ما فکر کردیم زمان داره زود میگذره !
به هر حال ...
بی شک یکی از بهترین بازیهایی بود که توی این نسل بازی کردم . مهمترین فاکتور این بازی برای من نرمی بازی بود ! افت فریم خیلی کم پیش میومد که همون هم ازار دهنده نبود . گرافیک بازی که واقعا فوق العاده بود و بعضی جاها اینقدر این گرافیک افزایش پیدا میکرد که ادم تصور میکرد محیط روبه رو یه ارت ورکه !!! ( مثل Act 3 )
صداگذاری هم انصافا خیلی خوب بود . مخصوصا زمان جنگ با Boss های بازی خیلی قشنگ صدای اونا توجه منو به خودش جلب میکرد . طوری که واقعا فکر میکردم مقابل اونا هستم و دارم باهاشون مبارزه میکنم !! :D
داستان بازی با اینکه نسبت به نسخه اول خیلی پیشرفت کرده بود باز هم جای کار داشت ! البته بازم میگم داستان بازی کاملا درگیرکننده بود در بعضی از جاها اما باز هم میتونست از این چیزی که هست بهتر باشه .

مثلا قضیعه Adam Fenix واقعا باید جالب باشه که حتما تو Geow 3 بهش پرداخته خواهد شد ! :D

تنها ضعفی که من رو اذیت کرد باگ های بازی بود . مثل ظاهر شدن افراد خودتون از جلوتون و ... :D . با این حال جذابیت این بازی اینقدر بالا هست که ادم به این چیزها دقت نخواهد کرد .

در پایان هم میگم Geow 2 بسیار بسیار بازی جذاب , درگیرکننده و ... بود که ادم وقتی میشینه پاش به سختی بلند میشه :D

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
منم دیروز بازی رسید دستم امروز صبح تمومش کردم
هااااااائووووووووووون !!!! :eek:
دقیقا 4 5 روزه که منو تو یاهوو ADD کردی از همون رو تا الان تو Status یاهووت زده بودی Playing Geow 2 !
حالا چطوری دیروز رسید امروز تموم شد رو نمی دونم ! :-"
----------
ماله منم همین الان رسیذ :D بریم بازی کنیم :D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,633
نام
محمد
سلام!
من تا Act 3 رفتم، تا اینجا فوق العاده بوده بازی. گرافیک و گیم پلی واقعا پیشرفت خیلی خوبی داشته، هوش مصنوعی افراد خودی هم به نظر میاد بهتر شده باشه. تنوع اسلحه ها هم خوب بوده، من که توی شماره اول فقط از Lancer و Sniper استفاده می کردم ولی توی این شماره شعله افکن و Gorgon Pistol واقعا جالب به نظر می رسند.

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
کلک تو از همون روز که اومد فرداش گفتی دارم بازی میکنم:laughing:
ای خالی بند:biggrin1:
:D بچه ها صداقت داشته باشید:D
من بازی رو گرفتم البته کم کم بازی میکنم که زود تموم نشه:D
بنظر من هرچی جلوتر میریم بیشتر درگیر داستان میشیم
از همه باحالتر این بود که یه لوکست کودن رو بگیری به عنوان کاور استفاده کنی:D
منتظر نظرات دوستان درمورد بازی هم هستیم:D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نظر؟نظرمو میدم.بهترین بازیه اکشن با بهترین گیم پلی تاریخ:biggrin1:
اقا یه کلمه فعلا بعد از تاریخ میذاشتی بد نبودا :biggrin1:
نظر منم اینه بهترین TPS ای که تا حالا تو دوران گیمریم بازی کردم:love:
به احتمال 99.99 % با اومدن شماره 3 رو 360 نظرم تغییر میکنه :biggrin1:

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
هااااااائووووووووووون !!!! :eek:
دقیقا 4 5 روزه که منو تو یاهوو ADD کردی از همون رو تا الان تو Status یاهووت زده بودی Playing Geow 2 !
حالا چطوری دیروز رسید امروز تموم شد رو نمی دونم ! :-"
----------
ماله منم همین الان رسیذ :D بریم بازی کنیم :D

درسته اا من یک اشتباهی کردم از روزی که بازی امد من سفارشش دادم از همون روز من Statusرو زدم من دارم بازی میکنم اما به خدا من دیروز بازیرسید دستم امروز صبح که چهارشنبه هست تمامش کردم:love:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
قبول داريد نبود يك شخصيت مهيج مثل Raam تو بازي احساس مي شد؟

جالب كه براي من اين قسمت raam باز نشده كسي ميدونه چرا؟

من فقط اچيومنت اين شخصيت روي اينسيد رو نگرفتم.

کلآ یه سری از این مشکلات توی بازی وجود داره. مثلآ برای من یکی دو بار پیش اومد که هم تیمی ها یه دفعه از هوا افتادن پایین :biggrin1: توی Youtube هم یکی از بخش Multiplayer فیلم گرفته بود که توی یه قسمت از یه مپی طرف لیز میخورد میرفت ! ولی این مشکلات و باگها حداقل برای من که زیاد دردسر ساز نشدن. حداقل یه مزیت دربرابر اینا داشت که دیر لود شدن بافتها (که توی بازیهای UE3 خیلی زیاد اتفاق میفته) اینجا واقعآ بهبود پیدا کرده بود.
اتفاقا براي من هم دقيقا همين مشكل وجود داشت. كه اصولا دوستام از وسط بازي ميرفتن پشت يك ديوار سنگر ميگرفتن تا چك پوينت بعدي نميديدمشون بعد ييهو يك چيزي از آسمون رو سرم فرود ميومد كنار اين كه يك ساعت به سازندگان فحش دادم ولي واقعا جو هراس انگيزي بود برام:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر