Gears of War 2

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
اقایون من اون تیکه ای که دام ماریارو میکشه رو رد کردم یکمی جلوتر از اون تیکم چقدر مونده بازی تموم بشه دیروز بازی رو گرفتم . :confused: این که اگر با بازی کپی بازی کنیم بن میشیم و به لایو وصل نباشیم از کجا بن میشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی نیست جوای منو بده ؟؟؟!!!! :((

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
من رفته بودم توی فوروم گیم سپات دیدم همه توی کف این بازین و خمارن تا بازی کنن!:biggrin1:
من هم گفتم برین توی تورنت هست دانلود کنین بعدش دیدم از طرف یکی از ادمینها برام اخطار اومده و گفته تکرار بشه از سایت اخراجت میکنم!:biggrin1:
یعنی این قدر ناجوره ما کپی بازی میکنیم؟!!!
منه بیچاره که پول ندارم بخرم :(( هیچ کودم از بازی های جدیدی که اومده رو ندیدم.
مگه میخوای اوریجینال بخری که میگی پول ندارم؟
5 تومن که این حرفا رو نداره.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
من رفته بودم توی فوروم گیم سپات دیدم همه توی کف این بازین و خمارن تا بازی کنن!:biggrin1:
من هم گفتم برین توی تورنت هست دانلود کنین بعدش دیدم از طرف یکی از ادمینها برام اخطار اومده و گفته تکرار بشه از سایت اخراجت میکنم!:biggrin1:
یعنی این قدر ناجوره ما کپی بازی میکنیم؟!!!:biggrin1:
بابا این بازی خیلی خفنه.خیلی خیلی خیلی خفنه:blushing:برعکسه اینکه همه به گرافیکش نگاه میکنند این شماره واقعا جو فوق العاده اکشنی داره که اصلا نمیتونی رو گرافیکش تمرکز کنی.
حالا تا کی صبر کنیم که دوباره یه همچین جوی رو تجربه کنیم خدا عالمه:confused:
یا حق

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
کمک کنید در مرحله ماشین سواری (در برف):
آقا من تو ACT III اون مرحله که برفی هست گیر کردم. اونجا که میرن تو غار و تاریک تاریکه. میرم جلو بعد ماشین خاموش میشه ، و بعد که روشن میکنم میبینم سه تا غول جلوم هستم که ماشین تکون نمیخوره و بعد چند ثانیه ماشین میترکه!! چه کنم؟؟؟ راهنمایی کنید.... کمک...

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
یکی نیست جوای منو بده ؟؟؟!!!! :((

متوجه سوالت نمیشم!! :confused: خوب بن شدن مخصوص X Live هست ، اگر وصل نشی خوب میخواد از کجا بند کنه؟؟ اگه منظورت همینه نه بن نمیشی اما اگه صدسال دیگه هم وصل بشی به X Live بن خواهی شد و دیگر نمیتوانی وصل بشی و باید آفلاین بازی کنی

موفق باشی ;)

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
کمک کنید:((
توی شکم کرمه اونجایی که باید رگهاشو ببریم بعد خون میاد بالا چه کار باید کرد همش خفه میشم توی خونها

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
کمک کنید در مرحله ماشین سواری (در برف):
آقا من تو ACT III اون مرحله که برفی هست گیر کردم. اونجا که میرن تو غار و تاریک تاریکه. میرم جلو بعد ماشین خاموش میشه ، و بعد که روشن میکنم میبینم سه تا غول جلوم هستم که ماشین تکون نمیخوره و بعد چند ثانیه ماشین میترکه!! چه کنم؟؟؟ راهنمایی کنید.... کمک...
اونجا باید بهشون تیر اندازی کنی دیگه تا ماشین روشن شه و شروع به حرکت کنه.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
البته مکمل جواب رامین
اون موقعی که دست هاشون رو باز میکنن باید تیر بزنی و هر 3 رو نابود کنی بعد ماشین راه میوفته البته رامین کامل گفت:biggrin1:
HAMEDSEV
اونجای هستی که 4 تا رگ داره 2 رگ سمت راست رو سریع ببر بعد سریع به سمت دو رگ سمت چپ بدو و اون 2 تاروهم پاره کن و سریع از خونها بیرون بیا و دمو میشه البته 2 بار هم قبلش داره که خیلی سادس ولی بار سوم غرق شدن امکانش هست هم چنین به عنکبوت های که میان محل نزار کارتو انجام بده:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
پاسخ:
HAMED SEV عزیز
باید برگردی پشت یه راه هست که از سمت راست به سمت دیگری میره!. ادامه بده.
Ali-360 عزیز
قبل از ورود به غار باید تمام نگهبان های خارج رو کشته باشی و اگر مثل منه بدشانس باشی یک نفر زیر اون برجی که میافته باقی میمونه، بعد از اینکه کشتیش درست میشه. حالا!، قبل از اینکه برج روبزنی چند نفرمیرن پشت مسلسل ها میشینن یکی یکی اونها رو بکش بعد برج رو بزن و اگر کسی برون زنده نمونده باشه وقتی شما وارد غار بشید ( قسمت تاریک ) نورافکن ماشین روشن میشه و ته اونجا رو یک جونور سوراخ میکنه و راحت باز میشه، در غیر این صورت برگرد بیرون و کاری رو که بهت گفتم رو بکن.
درضمن دکمه LB رو بگیر اگر دوتا ماموریت ( دوتا خط نوشته بالا سمت چپ بود ) یعنی هنوز کسی برون هست.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
حاجی انگار نه انگار گرز2 اومده من که فعلا بازیش نکردم ولی این تاپیک باید بتر کونه البته شایدم دلیلش این باشه که تو سیر بازیایی که این ماه مثل نقل و نبات ریختن تو سر ما گم شده باشه ولی خداییش.......

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
یعنی این قدر ناجوره ما کپی بازی میکنیم؟!!!
حالا فهميدی؟ :sick:
موقعی که گيم اسپات اینقدر گير ميده ببين مايکروسافت چيکار ميکنه. خون ، خونه بيلی رو ميخوره وقتی ميبينه ما داريم مفتو مجانی گيرز 2 بازی ميکنيم :D

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
حالا فهميدی؟ :sick:
موقعی که گيم اسپات اینقدر گير ميده ببين مايکروسافت چيکار ميکنه. خون ، خونه بيلی رو ميخوره وقتی ميبينه ما داريم مفتو مجانی گيرز 2 بازی ميکنيم :D
من خودم میدونم کپی بازی کردن یه نوع دزدیه!ولی اگه شما ماهیانه 100 تومن بریزی به حساب من بهت قول میدم که پسر خوبی باشم و بازی اوریجینال بخرم!:biggrin1:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
من خودم میدونم کپی بازی کردن یه نوع دزدیه!ولی اگه شما ماهیانه 100 تومن بریزی به حساب من بهت قول میدم که پسر خوبی باشم و بازی اوریجینال بخرم!:biggrin1:
:ok::oops::smoke:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر