Gears of War 2

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نه عزیزم به این میگن حجم گرافیکی که ram میخواد شما طوری میگی اینگار تکسچر خیلی متفاوتی داره

اولا كه اگه بي احترامي شده ببخشيد .
ولي عزيز همون حجم گرافيكي يعني بازم به گرافيك ربط داره همون طور كه اپيك بارها تو بهتر شدن گرافيك بازي از محيطهاي بزرگتر مثال زد .
وقتي محيط يزرگتر بشه خودبخود جزئيات محيط هم بالاتر ميره . شما در gears2 شاهد تحرك بيشتر در محيط هستيد و دشمنان بيشتر و اتفاقات بيشتر كه مستقيما به گرافيك بازي ربط داره . مثل دودها حجيم در بازي و اتش سوزي ها و وجود غولها و .............
و همراه با اينها با يك نورپردازي بهتر و سايه زني هاي دقيقتر و بهتر كه باعث ميشه جزئيات كار بيشتر نمايان بشن . حالا گفتني ها زياده .
من ميتونم برات اثبات كنم كه در زمينه تكسچر gears 2 چقدر بهتر شده . چون در geas1 وقتي تو محيطهاي تقريبا بزرگ و شلوغتر قرار ميگرفتي تكسچر هاي محيط كاسته ميشد و هي در حال تغيير بود ولي در gears 2 در هر شرايط محيطي اين اتفاقاتي كه در بازي مي افته تكسچر ها به قشنگي كيفيت خودشون را نگه ميدارند .
ولي بازم ميگم شما نبايد از gears2 انقلاب انتظار داشته باشي چون وقتي gears 1 عرضه شد شاهد يه پيشرفت انقلابي بين بازي ها بوديم و در شماره دوم هم نبايد اين انتظار را از بازي داشت چون اونوقت انتظارت در حد يك كنسول نسل ديگه هست ! و همين كه ميتونه اشكلات شماره قبل را پوشش بده و بعضي از جزئيات بهتر را در بازي به وجود بياره خودش خيلي حرفه .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین
دستان به جایی اینکه هی بهم درو وری بگید ..تا حالا کسی این بازی رو تو لایو بازی کرده..؟ (بن نشد..؟)
آپدیت پاییزی که توش نبود..؟ یعنی اگر نسخه بعد از عرضه رو بگیریم توش آپدیت هست.

به جای این بچه بازیا اونایی که بازی کردن بیان غول سواریا.مراحل زیرزمینو... عکس بزارید
میگم ارزش خریدن داره:biggrin1::biggrin1:

ارزش خرید که نداره تا PES 2009 هست کی میره این بازی رو بخره..!!!! :biggrin1:

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
1.بازیش چند ساعته؟
2.بازیش فیلم زیاد داره؟
3.دوربین بازی هنگام غول سواری چجوریه؟
4.کسی لایو زده؟مشکلی پیش نیومده؟
5.چرا هیشکی عکس نمیزاره؟ لطفا از داستان نگید
6.:biggrin1:

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
آقا شما دیگه کی هستید.یک شبه اونم قبل از انتشار بازی تمومش کردید!!:eek: ایول داره.ولی واقعا حیف همچین بازی را یک شبه تموم کردن.من که خودم تا بتونم طولش میدم اگه بازی به دستم برسه.
توهین نشه ولی شمایی که بازی کردید فکر کنم این شکلی شدید::laughing:
image.php

البته با اجازه از :love:ALI954

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
من با اینکه هیچ وقت از x360 خوشم نیومده اما حتما 360 بخاطر این بازی میگیرم شماره یک اولین بازی بود روی 360 انجام دادم دیوانه شدم ! بازی عالی هست !

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
البته با اجازه از ALI954
خواهش اتفاقا منم به مناسبت عرضه این بازی و جو حاکی بر ورزشگاه این اواتارو گزاشتم :biggrin1:
ولی واقعا معنی معتاد به بازی شدن با این بازی معنا پیدا میکنه
من با اینکه هیچ وقت از x360 خوشم نیومده اما حتما 360 بخاطر این بازی میگیرم شماره یک اولین بازی بود روی 360 انجام دادم دیوانه شدم ! بازی عالی هست !
حامد بالاخره تصمیم قطعی رو گرفتی:D

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بچه ها بازی از همه نظر مخصوصا داستانی فوق العاده است!
من الان ماریا رو پیدا کردم یعنی واقعا اشک توی چشمام جمع شده!بازی کنید بعد میبینید چی میشه که من این قدر تحت تاثیر قرار گرفتم!:((
-------------------------------------------------
من دیگه در مورد گرافیک بحث نمیکنم چون بهم ثابت شد این بازی تا الان بهترین گرافیک کنسولی رو داره!
همچنین مرحله اول باز کمترین گرافیک رو توی کل بازی داره پس کسی هنوز جلو نرفته نیاد بگه بازی هیچ پیشرفتی نکرده!
دستان به جایی اینکه هی بهم درو وری بگید ..تا حالا کسی این بازی رو تو لایو بازی کرده..؟ (بن نشد..؟)
آپدیت پاییزی که توش نبود..؟ یعنی اگر نسخه بعد از عرضه رو بگیریم توش آپدیت هست.
نه اپدیت توش نیست!
من به لایو روز اول وصل شدم هیچی نشده!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم بازی رو تموم کردم :cheesygri
فقط میتونم بگم امسال هیچ بازی به اندازه Gears Of War 2 قوی ساخته نشده بود اونم از همه لحاظ !!!
واقعا اکشن بازی به حدی زیبا و درگیر کننده بود که من به شخصه در کمتر بازی دیده بودم (گرافیک هم که جای خود دارد :cheesygri)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
کسانی که میخوان آخر بازی رو ببینن میتونن به این لینک زیر مراجعه کنند :
این اسپویلر رو کسانی که هنوز بازیو تموم نکردن نخونن لطفا
آخر بازی واقعا نامید کنندست و مثل Geow1 سوار هلی کوپتر میشید و از محلکه میگریزید :biggrin1: بازی تموم میشه !
http://www.gowfans.com/news.php?readmore=53

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
امید تو بیخیال نمیشی!:biggrin1::biggrin1:
بابا لاقل توی این مدت یک کم کوتاه بیا تا دعوا راه نیفته!(منظورم توی اسپولرته خودت میدونی!میدونم منظورت چیه!:biggrin1:)
-------------------------------
بازی فوق العاده خشن و ناراحت کننده است!:((

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
امید تو بیخیال نمیشی!:biggrin1::biggrin1:
بابا لاقل توی این مدت یک کم کوتاه بیا تا دعوا راه نیفته!(منظورم توی اسپولرته خودت میدونی!میدونم منظورت چیه!:biggrin1:)
-------------------------------
بازی فوق العاده خشن و ناراحت کننده است!:((
این Big Dissapointment و چیزی رو که تو اسپویلر گفتم از خودم نگفتم که من عمرا اره بازی نمیکنم :biggrin1:
توی اون لینکی که دادم نوشته برو بخون :biggrin1:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب بچه ها یه سوال بزرگ دارم ازتون . اونایی که بازی انجام دادن و حتی ماشالا یه تعداد تمومش کردند !
در مورد شلوغی صحنه ها ازتون سوال دارم حالا چه لوکاست باشه یا غول و همچین چیزها . ایا هوش مصنوعی درشون هست ؟ کلا چطور دیدی این مسئله برای من از لحاظ گرافیکی مهمه .هرچند از یکی سوال کردم ولی میخوام نظر اکثریت را ببینم .
البته ورود فنبوی مطلقا ممنوع :biggrin1:مخصوصا اتیشی های PS3 !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر