Gears of War 2

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
این یعنی چی الان ؟؟؟؟
منب به شدت به قیافیه مارکوس اعتراض دارم
چرا هیچ کس جیزی در این باره نمیگه ؟؟؟؟
قیافه ی مارکوس چرا این قدر عوض شده ؟؟؟؟
شده ماجرای مکس پین 1 و 2
خدا کنه تا موقع عرضه قیافشو مثل یکش کنن

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این یعنی چی الان ؟؟؟؟
چده ماجرای مکس پین 1 و 2

کجاش عوض شده اتفاقا خیلی هم بهتر شده خوشتیپتر و خشنتر .
نورپردازی تو چهره مارکوس خیلی بهتر شده به همین خاطر فکر میکنی عوض شده یکم هم رنگ صورتش عوض شده یعنی باورپذیرتر .

تو شماره ی یکش خیلی قیافش زمخت بود الان بهتر شده یعنی میشه گفت یکی از خوشتیبترین و هیکلی ترین کارکترهای بازی های رایانه ای :biggrin1:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
کجاش عوض شده اتفاقا خیلی هم بهتر شده خوشتیپتر و خشنتر
حالا به نظرت عوض نشده فرخ یا بهتر شده من نفهمیدم:biggrin1:
به نظر من ولی تنها ظعف بازی همینه
دیگه زیادی قیافش تیتیش مامانی شده شده شبیه دو .... ها
بگزریم :biggrin1:
ولی در کل به نظر من همون قیافه ی نسخه ی اولش خیلی بهتر بود

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا این تریلر کوتاه را ببینید تا مثل من جنون بگیرید .
ازدیروز تا حالا دوتا ش را دیدم اینم یکی دیگه :

فریدون توصیه میکنم این را حتما ببین بعد ببین من چی دارم میگم بعد حق بده :biggrin1:

تکسچرها نورپردازی وضوح شفافیت رنگ بندی همه وهمه بسیار بهتر شدند این aa هم خیلی خوبه تو بازی به نظرم تو اینجا 4x باشه شاید تو مراحل شلوغتر افت کنه .

تو اولهای بازی مارکوس داره از پشت سنگر تیراندازی میکنه به یه غول هوا به زمین ! چندتا پا داره نمیدونم اسمش چیه ؟
حالا وقتی مارکوس شلیک میکنه سر نوک لوله تفنگ از شدت گرمای اتیش گوله ها سرخ میشه !! و یه دود بی نظیر ازش خارج میشه .

تاثیر پذیری شلیک گلوله و نور اون به محیط را دقت کنید لطفا !

یه دشمن هیکلی وبزرگ نم نمیدونم چی چی !؟ به مارکوس حمله ور میشه یه چیزی را مثل زنجیر تو دستش میچرخونه و مثل گاو ! داره میاد طرف مارکوس. مارکوس با استفاده از سلاح ماهواره ای تیکه تیکه میکنه طرف را ولی با قدرت انفجار تخریب فوق العاده!

سلاح های اتش زا و حرکات نمایشی مارکوس . محیط تخریب پذیری فوق العاده ای داره .

وای خدا !!!!!!!یکی از غولهای بزرگ بازی پیدا میشه مارکوس وارد یه اتاق میشه غوله را پایین میبینه ولی یه سلاح فوق العاده ی دیگه در بازی هست !!! که مارکوس دستش داره و خیلی سنگین . مارکوس سلاح را لبه پنجره اتاق میزاره و شروع رگبار میکنه به طرف غول عظیم و با صدای بی نظیر گلوله ها !

نه تموم نشده صدتا لوکاست بغل غول هستند دارن تیراندازی میکنند :(( تو بازی همه جا اتیش گرفته همه جا دود افکتهای خارق العاده جو گیرا و شگفت انگیز وحشتناک سینمایی .

یه چیز هم فهمیدم شما دوتا نارنجک پشت سر هممیتونید بندازید یعنی در یک لحظه هر دو باهم شاید بیشتر بشه انداخت .
تاثیر حرارت گلوله ها به لوله تفگ دیدنیه .
تریلر فقط 1 دقیق و چند ثانیه هست ولی کلیس چیز باحال توش هست .

من موندم چطور 360 میتونه این حجم بازی را اجرا کنه با یه فریم عالی .
واقعا که کلفی بی درست گفت شماره 1 بازی هیچ حرفی در مقابل شماره 2 بازی نداره .

تماشا:
sd:
http://www.gametrailers.com/player/36240.html

hd:
http://www.gametrailers.com/player/36234.html

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
این یعنی چی الان ؟؟؟؟
شده ماجرای مکس پین 1 و 2
اگه اون چند دقیقه گیم پلی که دیشب تو کنفرانس نشون دادن رو ببینی نظرت عوض میشه ! :D
یه جورایی انگار مارکوس دیگه اعصاب درست حسابی نداره ( قبلآ هم نداشت ! ) و به آخر خط رسیده. یه جایی یه نعره ای زد که بسی حال کردیم !

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
وای خدا !!!!!!!یکی از غولهای بزرگ بازی پیدا میشه مارکوس وارد یه اتاق میشه غوله را پایین میبینه ولی یه سلاح فوق العاده ی دیگه در بازی هست !!! که مارکوس دستش داره و خیلی سنگین . مارکوس سلاح را لبه پنجره اتاق میزاره و شروع رگبار میکنه به طرف غول عظیم و با صدای بی نظیر گلوله ها !

نه تموم نشده صدتا لوکاست بغل غول هستند دارن تیراندازی میکنند :(( تو بازی همه جا اتیش گرفته همه جا دود افکتهای خارق العاده جو گیرا و شگفت انگیز وحشتناک سینمایی .

اینجاش واقعا خدا بود , مخصوصا اون تعداد لوکاست ها واقعا اعجاب آور بود!
............
حالا ببینید Unreal Engine 4 چه میخواد بشه!:D , نسخه 3 رو آپدیت کردن این شده , نسخه 4 رو دیگه خدا میدونه چه طوریه!
...........
ولی واقعا Box Shot این بازی در حد نقاشی های داوینچیه!:D , دیگه از این بهتر نمیتونست باشه و فکر کنم که Box Shot هیچ بازی یا فیلمی تا حالا مثل این منو مجذوب نکرده!:love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
koorosh:
مرد پیکسلها ( مارکوس فینیکس ) چیزی هست که باید باشه (:D). صورتش هم فقط در CutScene ها مشخصه و به لطف اکشن و هیجان نفس گیر بازی توی کاور گرفتن هم فرست دیدن روی ماه ـش رو ندارید. یادمه 2 3 بار قبل از عرضه Gears of War صورت مارکوس رو تغییر دادن، این هم میتونه تغییر کنه!.

Gartall:
اینترنت نفتی و هزار تا دردسر :D. لطف کن لینک دانلود SD رو بزار که صبرم تموم شد براش :love:.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اینترنت نفتی و هزار تا دردسر :D. لطف کن لینک دانلود SD رو بزار که صبرم تموم شد براش :love:.

عقل كل بالا گذاشتم ديگه لينكهاش را :biggrin1:

حالا ممكنه جاهاشون برعكس باشه :biggrin1:
بعد تو ميتوني روي hd كليك كني وقتي باز شد همون زيرش نوشته Watch in SD
كه روش كليك كني ميتوني دانلود هم بكني .
معلومه كه تا حالا سايت gametrailers نرفتي ؟!:biggrin1:

بعد فريدون تو پست خصوصي گفتي ورژن بزرگتر عكس امضام را ميخواي :cheesygri تو صفحه ي قبل گذاشتم زيرش لينك تصوير بزرگتر را گذاشتم .
اين روز ها تو هم مثل من حال خوش نداري ها فريدون فكر كنم اين تريلر ها حال خوش برات نداشته مثل من :biggrin1:

ويرايش:
فريدون اينم يه عكس خيلي بزرگتر از باكس ارت بازي شايد لازمت شد :

http://www.gamercenteronline.net/wordpress/wp-content/uploads/2008/07/gow2-boxshot.jpg

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
حالا وقتی مارکوس شلیک میکنه سر نوک لوله تفنگ از شدت گرمای اتیش گوله ها سرخ میشه !! و یه دود بی نظیر ازش خارج میشه .

تاثیر حرارت گلوله ها به لوله تفگ دیدنیه .
تریلر فقط 1 دقیق و چند ثانیه هست ولی کلیس چیز باحال توش هست .

من موندم چطور 360 میتونه این حجم بازی را اجرا کنه با یه فریم عالی .
واقعا که کلفی بی درست گفت شماره 1 بازی هیچ حرفی در مقابل شماره 2 بازی نداره .

دقیقا مثل نسخه یک بازی که بعد از شلیکهای پیاپی وقتی میخواستی خشاب عوض کنی لوله اسلحه از گرمای شلیک سرخ شده بود و امواج حرارت رو اطراف لوله اسلحه کاملا میشد دید . همون موقع این بازی نشون داد که پرداختن به جزئیات در کنار گیم پلی یعنی چی .
این بازی قدرت واقعی 360 رو نشون خواهد داد و مطمئنا افت فریمی که باعث زیر سوال رفتن 360 بشه رو نخواهیم دید .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
من دارم دیوونه میشم:eek: دیگه نمیتونم صبر کنم من چند وقیته از این نوع پستها نمیدم ولی الان نمیتونم پسسسسست ندم:love:
دمه کلیفی بلیزینسکی(واسه اینکه ناراحت نشه:D) گرم:love:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من امروز گیم پلی GAW رو دیدم روحم شاد شد :biggrin1:
عجب چیز ردیف بود خود بلیزینسکی هم فکر میکنم با دسته ایکس باکس اومد رو سن
و شروع کرد به بازی کردن .کف کردم
امیدوارم تو این سری بتونم پدر اون غول بیابونی سری اول در بیارم تو شماره یک که در رفت :-"

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود ب همه
فرخ جان گردنت بشکنه با این لینک دادنت! :D. مردحسابی این تیزر بود که :D. چه جو خفنی داشت! اون قسمتی که مارکوس جان (:D) میاد اسلحه دومینیک رو میده بهش! اخرش که با نهایت خشم به سمت خط مقدم میدوه ... وای وای... :love:.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
تو تریلرهایی که نشون دادن از گیم پلی , به پای راست مارکوس یه Knife هم متصل بود . درباره استفاده از چاقو من جایی چیزی نخوندم کسی تائیدیه ای نداره ؟ :)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
یه چی میگم اگه تکراری بود نریزین سرم:biggrin1:
میدونید که تو geow 2 سوار brumak میشید؟!!!همون غول گنده بک....:blushing::biggrin1::cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر