Gears of War 2

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
خو اینم همین جوری الکی گزاشتم که شاید تاپیک از حالت خاک گرفتگی در بیاد
سلام
بازی geow 2 این قابلیتو داره که بهترین بازی سال 360 یا حتی بهترین بازی سال بشه
حال کیلیف بیزینسکی مرد خلاق و نواور دنیای بازی در مورد برنامه های حال حاضر و اینده ی geow صحبت کرده که بهتون پیشنهاد میکنم از دستش ندید

تا چند وقت دیگه بازی زیبای اپیک با گرافیکی بیشتر محیطی بزرگتر و کیفیتی بالا تر عرضه میشه
و از همه نظر هم پیشرفت کرده نظرتون در این باره چیه

اپیک همیشه در حال جنگه جنگ با شرکت های دیگه بر سر تصاحب قلمرو بیشتر در دنیای game
در بازی شما تنها امید بشریت برای بقا هستید و نجات بشریت اویخته با سرنوشت شماست در بازی شخصیت ها باید انتخاب های سختی بکنند مثلا دام نقش دوم بازی مثلا باید به فکر نجات همسر خودش باشه و باید یک سری ریسک های رو بکنه که زندگیه بقیه ی مردم رو به خطر میندازه و این یک انتخاب سخته که بین وظیفه و خانواده یکی رو انتخاب بکنه
و ما هم درغبال بازی همچین مسدولیتی داریم/:)

ایا محیط بازی در این شماره فرقی کرده ؟؟؟ چون 6 ماه از داستان شماره ی یک میگزره و بازی در اواسط زمستان اتفاق میفته! میشه به ما بگید که گرافیک بازی در این زمینه چه تفاوت های کرده و چه جنبه های بهش اضافه شده ؟؟؟

بازی در این زمینه یکی از بهترین هاست اولین بازی که تابستان و پاییز حس عالیش و اون تم گیرا به بازیکن القا میکنه نسخه ی یک این بازیه در این نسخه تفاوت های با نخسه ی قبلی وجود داره نور پردازی در این بازی دقیق تر کارشده و هوا و نوع نور ها در این بازی کدر تر شده و جو دلهر اور تری رو الغا میکنه و همین طور بازی باز هم میتونه سرما رو در بازی احساس بکنه و صد الته خیلی از مراحل در کولاک و برف پیگیری میشه

یا در این نسخه قرار به بازیباز مکان های از قسمت اول ولی به صورت تخریب شده و با تمی جدید نشان داده بشه ؟؟؟

چرا که نه این ایده ی فوقالعاده ایه و میتونم بگم بله این موضوع حس خیلی عجیبی رو در بازیکنان به وجود میاره که ببینه خیلی از چیز های که در قسمت اول مشاهده کرده خراب و نابود و غیر قابل استفاده شده و ما میخوایم این حس رو در بازیباز به وجود بیاریم
ما انتخاب های زیادی در geow 2 برای بهتر کردنش داریم
که یکی از اصلی ترین هاش اضافه کردن به خشونت و حرکات تمام کننده ی بازی میتونید تصور بکنید که بعد از تکه و پاره کردن یه نفر خون به زیبای به این طرف و اون طرف بپاشه
واقعا که حس فوقالعاده ای داره
ما با موتور تقویت شده ای که داریم دستمون خیلی بیشتر بازه که کدام از لوکاست ها گرفته تا هم تمیمی های خود نقش اول رو بعد اره شدن یا ت تر نشون بدیم

خوب بیاید در مورد بازی multiplayer صحبت بکنیم شماره ی اول این بازی در این زمینه یکی از بهترین ها بود و هنوز هم خیلی ها بر روی لایو از این بازی لذت میبین نظرتون چیه

ما قسمت دوم رو از هر نظر قوی تر نسبت به نسخه ی اول عرضه میکنیم با مود های بیشتر استفاده ی راحت تر و جذابیت بالا تر

میشه بیشتر توضیح بدید یعنی دقیقا ما باید چه انتظاری از نسخه ی دوم بازی داشته باشیم ؟

همون جر که خودتون هم گفتید ما در نسخه ی اول یکی از بهترین ها بودیم و حالا ما با پشتیبانی بیشتری که داریم و موتور قوی تری که در اختیار داریم و همین طور شنخات بیشتری که از 360 به دست اوردیم (به علاوه ما بازی Unreal رو هم عرضه کردیم) باید بتونیم موفقیت نسخه ی قبلی رو در این زمینه این بار حتی بیشتر تکرار کنیم
ما با امکاناتی که در اختیار داریم میتونیم قسمت campaign ی باکیفیت تر طولانی تر دلچسب تر با امکاناتی بیشتر و کارکتر های بیه یاد ماندنی تر رو به هم راه multiplayer ی که از همه نظر پیش رفت داشته عرضه بکنیم

شما چه مقدار وقت رو صرف بخش چند نفری بازی کردید
زمان دقیقش از دستم در رفته:)
ولی ما تمام طلاشمون رو میکنیم که وقتی گیمر بازی رو توی دستگاه میزاره تمام انتظاراتش برابیشتر از اون حیجان زده بشه

ایا برنامه ای هم برای DLC ها بعد از عرضه بازی دارید و گیمر ها میتونن شاهد downloadable های بعد از عرضه باشن

قطعا این یکی از برنامه های که ما قطعا براش فکر های خاصی داریم و میتونم این قول رو بدم که بعد از عرضه ی بازی بازی باز ها میتونن شاهد عرضه ی map ها و مود های جدید باشند

ما منتظر یکی از بزرگ ترین بازی های گیم هستیم شما چه برنامه های برای اینده ی این بازی دارید و اینده ی geow به چه شکل خواهد بود

این بازی با شماره ی دوم خودش تموم نمیشه و ما برنامه هی خیلی خوبی برای اینده ی این بازی داریم
مثلا یکی از برنامه های ما برای اینده ی این بازی عرضه ی این بازی باری گوشی های همراه
و میتونم به گم که ما هم به اندازه ی بازیبازان دوستدارم که از این سری زیبا لذت ببریم
و حتی ممکنه که شماره های 3, 4, 5, 6 هم در کار باشه
من برنامه های بسیار بسیار زیاد و جالبی در اینده برای این بازی دارم که امیدوارم بتونم به همشون جامیه عمل بپوشونم

ممنون از وقتی که به ما دادید
خواهش میکنم
منبع
موفق باشید

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود ب همه
مطلب جدید از این شاهکار نوشته شده توسط کیوون :D.

اطلاعات جدید از Gears of War 2 از زبان Cliff Bleszinski

nnt81s.jpg

متنی که در زیر می خوانید از مصاحبه Geoff Keighly , خبرنگار GGTV , با Cliff Bleszinski گرفته شده است.
...................

2u4slsm.jpg

اولین نکته ای که در این مصاحبه اشاره شد این بود که به Cliff Bleszinski نباید بگید CliffyB , چون خیلی ناراحت میشه!:D

Geoff Keighly: در Gears 2 چه پیشرفت هایی در بازی نسبت به شماره اول ایجاد کرده اید؟

Cliff Bleszinski: اولین چیزی که ما سعی کردیه ایم که در Gears 2 اون رو بهبود بدیم , سیستم کاور گیری در بازی هست.با اینکه این سیستم در شماره اول بازی بسیار خوب جواب داد و ما روی اون خیلی کار کرده بودیم ولی در Gears 2 در حدود 400 مورد پیشرفت در این سیستم کاور گیری در بازی ایجاد کرده ایم!

همچنین داستان بهتر و غنی تر در بازی قرار داده ایم تا بهتر و بیشتر کاراکتر های بازی رو معرفی کنیم.
...................
Geoff Keighly : این نگرانی همیشه وجود داره که مردم وقتی شماره 2 این بازی رو می بینن , بگن که این همون Gears 1.5 هست , آیا واقعا اینطوریه؟!!

2a62kw5.jpg

Cliff Bleszinski : این بازی هنوز هم شبیه Gears هست! ولی اگر به اون چیز هایی که ما تا الان نشون دادیم نگاه بکنید مثل فضای بسیار بزرگ میدان جنگ و مناظر دیدنی فوق العاده بزرگ , وجود بیش از 100 لوکاست در صحنه ها , وجود ماشین های جنگی بسیار بزرگ , حضور داشتن Brumak و خیلی چیز های دیگه که من نمیخواهم اونه رو Spoil کنم , حالا شما به من این چیز ها رو در Gears 1 نشون بدید؟! , من فکر می کنم زمانی که بازی رو ارائه کنیم متوجه میشوید که خیلی بیشتر از Gears 1.5 خواهد بود!
..................
Geoff Keighly : خیلی از شایعه ها بر روی Net وجود داره که تمام بازی بر روی Marcus نخواهد بود و با دیگر کاراکترها هم میشه بازی کرد....

Cliff Bleszinski: نه , هنوز هم بازی با محوریت Marcus Fenix پیش خواهد رفت و در تمام بازی
شما با این شخصیت بازی می کنید.
..................
Geoff Keighly: آیا Delta Squad هم همرا مارکوس خواهد بود؟

Cliff Bleszinski: بله Delta Squad هم در بازی وجود خواهد داشت همچنین دو کاراکتر دیگه به نام های Dizzy و Tai در بازی هستند.

vg3cx5.jpg

.................
Geoff Keighly: تمام تفنگ های شماره 1 در شماره 2 هم موجود هست؟

Cliff Bleszinski: بله به اضافه یک تفنگ که Flame Thrower خواهد بود و خیلی جالب هست!
.................
Geoff Keighly: میشه در باره Execution ها در بازی توضیح بدی؟

Cliff Bleszinski: وقتی که کسی Knock out شده و روی زمین افتاده , شما میتونید که روی اون Executian انجام بدید و هر کدوم از چهار دکمه X , Y , B , A یک Executiaon خاص رو انجام میدن.
برای مثال دکمه X یک حرکت Execute کلاسیک رو انجام میده ,دکمه A حریف رو از زمین بلند میکنه و شما می تونید که به عنوان Shiled از اون استفاده بکنید , دکمه B یک Execution خیلی سریع رو انجام میده و در نهایت دکمه Y یک Execution استادانه و بسیار جالب رو انجام میده!
................
Geoff Keighly: در مورد vehicle ها در بازی صحبت کنیم , آیا ما شاهد vehicle های قابل بازی کردن در بازی خواهیم بود؟

Cliff Bleszinski: ما در بازی یک تانک خواهیم داشت که روی اون Active Reload هم وجود داره و شما میتونید سرعت Reload کردن Shot های خودتون رو بالا ببرید.

23t5cn7.jpg

.................
Geoff Keighly: آیا ما شاهد vehicle های دیگه هم در بازی خواهیم بود مثل vehicle های پرنده , پرواز کردن با هلی کوپتر یا همچین چیز هایی...؟

Cliff Bleszinski: ماشین های قابل بازی کردن دیگری هم در بازی وجود خواهد داشت.
................
Geoff Keighly: در نتیجه ما ممکنه که در بازی پتانسیل پرواز کردن هم داشته باشیم؟

Cliff Bleszinski: بله شما در بازی ممکنه که پتانسیل پرواز کردن هم داشته باشید.من به شما قول میدهم که قابلیت و ماشین های بیشتری در بازی وجود داشته باشد.
................
Geoff Keighly: آیا تعداد این ماشین های اضافی حداقل به 2 تا هم میرسه؟!

Cliff Bleszinski: بلی!!!
................
Geoff Keighly: در مورد Boss های بازی صحبت کنیم , شنیدی که یکی از Boss های بازی Resistance 2 ارتفاعش به 300 فوت میرسه , آیا Boss های Geras 2 به اون اندازه میرسن؟

xomykh.jpg

Cliff Bleszinski: راستش من تا حالا Boss های بازی رو اندازه نگرفتم:biggrin1: ولی یکی از اون ها Brumak هست که خیلی بزرگ و عظیم ه و همچنین Boss های بزرگتر از اون هم در بازی وجود خواهد داشت.
...............

XBOX 360 Elite Gears of War 2 Editon رونمایی شد.

2hromlc.jpg

منبع: GGTV

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
با سلام

مطلب بالایی رو که نوشتم به صورت Exclusive هست و تا حالا بر روی Internet به صورت مکتوب نیومده!
مخصوصا اون عکسی که از XBOX 360 ELITE GERAS OF WAR 2 EDITION گذاشتم تا حالا روی نت نیومده:D:cool:
....................
خلاصه Exclusive برای بازی سنتر و کاربر های باحالش و طرفداران این بازی:love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
یه مطلب توپ دیگه از اوس ممد :D:

با این جف کیلی یک مصاحبه دیگه هم هست که کلیف بلیزانسکی، راد فرجسان(تهیه کننده) و جاشوا ارتگا نویسنده ی بازی هست که یک چندتا نکته توش گفته شده:

-یکی از مپهای مالتی پلیر که مورد علاقه ی سازندگان هم هست و محیطی خیال انگیز رو داراست، اسمش Day One هست.(فکر کنم قبلا گفته شده)
-درام بیشتری در داستان بازی هست طوری که وویس اکتورها حین خوندن گریشون گرفته... و داستان یکم تاریکه.
- یک سیستم به نام Hurry System در بازی هست که جز فیچرهای مهم بازی به شمار میره.
- باسهایی در بازی هست که Brumak(همون باسی که در تریلر میبینید) در مقایسه باهشون مثل یک بچه پاندا به نظر میاد.
- Multiple Boss در بازی وجود داره(چندتا باس باهم در یک وضعیت)
- بعد از یک شوخی بیمزه، کلیفورد میگه که کار نمیکنه و میشینه جلوی NeoGAF فقط F5 رو میزنه(یک تاپیک بود توش درین مورد پاکش کردن... شناسش فکر کنم اونجاCliffyB باشه. گیرش اوردید بهش بگید خیلی جوگیره:"وضعیت MGS4 گذراست")
-دموی E3 خیلی هیجان انگیز خواهد بود.

راستی همین الان دیدم یک تریلر جدید از مالتی پلیر بازی هست که براتون شرحش میدم اما حتما پیشنهاد میکنم دانلودش کنید.
گیم پلی مالتی پلیر فرق زیادی با نسخه ی قبل نکرده، اما فیچرهای جدید درش هست که جالبه.
اول بازی رو با یک شخصیت شروع میشه و نمای دوربین بالای سرشه، اما بعد میاد پایین. ابتدا با لنسر دو-سه نفر رو که کاور گرفتن و در حال شلیکن میکشه. بعد میره به سمت یارش که روی زمینه(جالبه ناله هم میکنه) و سالمش میکنه.
بعد یک شات دیگه، میره یک نفر که روی زمین افتاده رو با یک لگد، کلش رو خورد میکنه.(اکسکیوتشن بازی) بعد یک نفر رو به عنوان سپر میگیره(شخص اسلحه نداره و به نظر یک رندوم پد هست).
بعد یک شات دیگه، میپره روی یک دشمن دیگه که روی زمین افتاده، چندتا مشت بهش میزنه تا میمیره.(اکسکیوتشن دیگه ی بازی)
بعد، یک شات دیگه، پلیر میفته زمین و یک نفر دیگه میفته روش بهش مشت میزنه تا میمیره. در این حین کل صفحه قرمزه. بعد علامت گیر قرمز(مرگ) روی صفحه میاد.
در یک شات دیگه، پلیر ساید رول انجام میده.(توی یکش نبود)
یک شات دیگه، پلیر میگیره با یک اسنایپر با اسکوپ قرمز، یکی دیگه رو که کاراکترش مارکوسه نشونه میره و کلشو میترکونه.
جالبه پلیر کاور میگیره و داره به یک گروه دیگه شلیک میکنه، از چاله ی بزرگی که حدفاصلشونه یک موجود چند دست میزنه بیرون و یک نعره میزنه. صفحه قرمز میشه و بعد که موجوده عده ای رو میکشه، برمیگرده توی چاله)
در یک شات دیگه، پلیر میره به طرف یک نفر که دورش رو یک هاله ی آبی احاطه کرده و از پشت هاله بهش شلیک میکنه. البته بعدش میره توی هاله پس هاله هه نقشی نداره.
در یک شات دیگه، پلیر کاور گرفته. یک نفر میاد به سمتش. یکدفعه صدای بیب بیپ بمب میاد و اون طرف منفجر میشه. پس امکان بمب گذاری در بازی هست.
یک چندتا لگ خفن هم در تریلر بود که شاید توی نسخه ی پایانی درست شه.

یک تریلر دیگه هم اومده که یکی از نقشه های بازیه... کنار کلبه های تابستونیه کنار یک رودخونه ست. جالبه.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
- بعد از یک شوخی بیمزه، کلیفورد میگه که کار نمیکنه و میشینه جلوی NeoGAF فقط F5 رو میزنه(یک تاپیک بود توش درین مورد پاکش کردن... شناسش فکر کنم اونجاCliffyB باشه. گیرش اوردید بهش بگید خیلی جوگیره:"وضعیت MGS4 گذراست")

ببینم به MGS4 جسارت کرده...؟! :mad: اینجاشو خوب متوجه نشدم :confused:

من که هنوز یکشم بازی نکردم :biggrin1: ولی گرافیکش خیلی خوفه :eek:

بعدشم بازی به این بزرگی که دیگه انقد نیاز به شلوغ بازی و تبلیغ نداره:-"

مرسی

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
ببینم به MGS4 جسارت کرده...؟! :mad: اینجاشو خوب متوجه نشدم :confused:

من که هنوز یکشم بازی نکردم :biggrin1: ولی گرافیکش خیلی خوفه :eek:

بعدشم بازی به این بزرگی که دیگه انقد نیاز به شلوغ بازی و تبلیغ نداره:-"

مرسی
شلوغ بازی هم داره تیکه کلام میشه ها!. مصاحبه کردن تبلیغ حساب میشه!! :D.
خلاصه 5 6 میلیون طرفدار بازی و تعداد بیشماری از منتقدین و طرفداران ماکروسافت تشنه اطلاعات جدید از این بازی هستن دیگه!.
از اون حرفها بود :).

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
فریدون جون معلوم نیست تا موقع ریلیز همین بمونه ولی اگه آرت باکسش کاغذ سفید هم باشه بازم امسال مثل سال 2006 میترکونه .فقط نمیدونم تا 4 ماه دیگه چطور روزگار بگذرونیم :biggrin1: .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
فریدون جون معلوم نیست تا موقع ریلیز همین بمونه ولی اگه آرت باکسش کاغذ سفید هم باشه بازم امسال مثل سال 2006 میترکونه .فقط نمیدونم تا 4 ماه دیگه چطور روزگار بگذرونیم :biggrin1: .
والا از این ردیف تر دیگه نمیشه مگر اینکه استاد فرشچیان براش یه مینیاتور بکشه و بزارن جای اینی که الان هست :D.
تا اون موقع سماق میمکیم :D.!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فریدون بهترین باکس ارتی که تو تاریخ بازی ها دیدم . این بازی همهچیزش باید خدا باشه .
به خدا از دیروز تا حالا که تریلر بازی را دیدم با اون جو و گرافیک اینم که از باکس ارت خفناک و قشنگ دیگه حالت روانی برام پیش اومده :biggrin1:
توخواب gears of war میدیم :biggrin1:

میگم فریدون اونتصاویسر بازی را هم بیا اینجا ضمیمه کن تا همه ملت ببین :biggrin1:

ویرایش: پس این را هم تحویل بگیرید

normal_Gears_of_War_2-928.jpg

بزرگتر :
http://www.thatvideogameblog.com/wp-content/gallery/album163_2/Gears_of_War_2-928.jpg

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
فریدون بهترین باکس ارتی که تو تاریخ بازی ها دیدم . این بازی همهچیزش باید خدا باشه .
به خدا از دیروز تا حالا که تریلر بازی را دیدم با اون جو و گرافیک اینم که از باکس ارت خفناک و قشنگ دیگه حالت روانی برام پیش اومده :biggrin1:
توخواب gears of war میدیم :biggrin1:

میگم فریدون اونتصاویسر بازی را هم بیا اینجا ضمیمه کن تا همه ملت ببین :biggrin1:
چشم استاد :D.
اقا جو گیر نشدم ولی همه چیز بازی وحشتناک پیشرفت کرده!. واقعا شاهکارتر شده :love:.
برای دیدن کامل عکسها برید به :
بخش یک
بخش دو
Cliff B و Epic و MGS گل کاشتن :love:.
فرخ.. برو تو گرافیک :D
1560_0001.jpg

پ.ن. عکسهای باکیفیت تر گیر اوردم تقدیم میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر