Gears of war 2 the final battle tournament

ه نظر شما کدام تیم به مرحله فینال راه می یابد ؟

• TEAM 1

رای‌ها: 7 14.6%
  • TEAM 2

رای‌ها: 4 8.3%
  • TEAM3

رای‌ها: 2 4.2%
  • TEAM 4

رای‌ها: 5 10.4%
  • TEAM 5

رای‌ها: 1 2.1%
  • TEAM 6

رای‌ها: 12 25.0%
  • TEAM 7

رای‌ها: 3 6.3%
  • TEAM 8

رای‌ها: 1 2.1%
  • TEAM 9

رای‌ها: 11 22.9%
  • TEAM 10

رای‌ها: 2 4.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    48
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
نوید موضوع اینه که همه دوست دارن قوانین همه به نفعشون باشه یه جا قانون علیه شون میشه صداشون در میاد حالا اگه یکی از تیمه خودشون نمیامد 3 نفره بازی میکردن اینجا میامدن میگفتن این چه قانونیه شما چرا اجازه دادین ما 3 نفره بازی کنیم :)) این چه وضعشه ......... به لطف قانون برنده شدن حالا هم بهش اعتراض دارن !!!!!!!!! واقعا که جالب و دیدنیه این برخورد شما :|:|

عجب!داستانی شده این ترنومنت خداحافظی
همین دیگه هی ما هیچی نمیگیم که به خوبی خوشی تموم بشه اقایون شرکت کننده به لطف قانون میبرن به قانون اعتراض میکنن!!!!
ما هم منتظر بوديم تا بياد ولي متاسفانه نيامد...
اكه ميخواستيم قانوني عمل كنيم همون يه ربع اول كه نيامدن ما برده بوديم.
ولي مشكل از قانون نيست از داوريه كه قانوني كه خودش وضع كرده رو نميبينه و داوري ياد نداره.
ايشالا ديكه تكرار نشه.
با تشكر

ارسال شده توسط موبايل

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
منم رك هستم و از كسي ترسي ندارم...
ما يه برنامه ريخته بوديم و كار طبيعي كه تو بازي اول نداشتيم و با همر و ترك بوم شات. و نارنجك مرديم و باختيم.
با ادماي نامرد بايد مثل خودشون بازي كرد يا نه باختي.كاري كه من هر وقت با تو بازي كردم انجام دادم.تو اون راند هم من تنها بودم و دو نفر از اونا زنده چون بقيه هم تيمي هام هنوز زير پل نرفتن با يه بوم شات مردن.
يكي رو با ترك زدم و بعدي هم تا امدم شاتكان بكشم رفت رو نارنجك.همه اصلحه ها هم تو بازي استفاده ميشد و منعي نبود.
تو داندي كه كريسو تنها بود من توسط بوم شات خودش مرده بودم حالا تو از كدوم بازي حرف ميزني كجا بودي با كي بودي نميدونم.
ادب رو هم رعايت كن و اكه كاري رو بلد نيستي انجام نده.
يه نيكا به تاريخ عضويتت هم بكن و بعد دور بردار تو سايت...
با تشكر...

ارسال شده توسط موبايل....
ببین اینجا جای کل کل نیست بهت گفتم کاری داری اگه میخوای بتوپی بیا با من توی chat اگه یکدفعه دیگه به داوری توهین کنی از مسابقات حذف میشی بحث سابقه پروفایل رو تو بازی سنتر هم نکن که ما هممون داستان داریم از بقیه بپرس یه پست بی مورد بدی از بازی ها حذف میشی !

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
ali2p3p دیگه لطفا بحث رو ادامه نده شما سعی کنین به فکر بازی بعدتون باشین ;)
مهران ما داریم خودمون رو به اب و اتیش میزنیم عوض دستتون درد نکنه اینجوری میگن .
راستی ما میخواستیم که همه بازی هارو فیلم برداری کنیم ولی به علت سخت اپلود شدن و بالا بودن حجم فیلم فقط بازیهای اخری رو میگیریم اگه فیلم داشتیم دوستان بهتر متوجه میشدن که داور ها کاملا حواسشون به همه چیز هست که این مشکل هم لطف کانکشن های خوبه .
اين انتقاد ها از كارتون شد بي مورد!
توحيني هم نكردم و فقط جواب حرف هاي بي مورد رو دادم...
منم اصرار نداشتم بيام و دوستان اسم منو نوشتن اين جا..نميدونستم كيا....
از اولش هم نميخواستم ادامه بدم مجبور شدم.
اكه فيلم ميبود همه ميديدن.
باز هم تشكر و خسته نباشيد خدمت شما...

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
ما يه برنامه ريخته بوديم و كار طبيعي كه تو بازي اول نداشتيم و با همر و ترك بوم شات. و نارنجك مرديم و باختيم.
با ادماي نامرد بايد مثل خودشون بازي كرد يا نه باختي.كاري كه من هر وقت با تو بازي كردم انجام دادم.تو اون راند هم من تنها بودم و دو نفر از اونا زنده چون بقيه هم تيمي هام هنوز زير پل نرفتن با يه بوم شات مردن.
يكي رو با ترك زدم و بعدي هم تا امدم شاتكان بكشم رفت رو نارنجك.همه اصلحه ها هم تو بازي استفاده ميشد و منعي نبود.
تو داندي كه كريسو تنها بود من توسط بوم شات خودش مرده بودم حالا تو از كدوم بازي حرف ميزني كجا بودي با كي بودي نميدونم.
با تشكر...

نمردیم ملاک عضویت تو یه سایت شد ملاک هاردکور بودن تو یه بازی =)) برو سایت گرز اف وار یه امار بازی من ببین شاید از حرفت شرمنده شی
قبله اینکه جنابعالی لایو بیای بنده 2 تا دیگه تورنومت گرز اف وار گذاشته بودم شما اون موقعه نبودی ...بعد شما میگی بنده تو کارم وارد نیستم
همون دستی که میخواستی با ترک بزنیش تو کلبه بودی بالاخره کریسو خسته شد اومد جلو شما در رفتی ایشون رفت رو نارنجک جنابعالی و راند رو بردین
حالا اینقدر که درای جوش میزنی فکر بازی های بعدی تیمت باش که کارتون خیلی سخته.... من از حرف 4 تا ادم تازه وارد ناراحت نمیشم و این جور چیزا مخصوصا تو جمع های ایرانی خیلی زیاده و دیگه برای من به شخصه عادی شده و با یه لبخند ازش میگذرم ..........;)

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
نمردیم ملاک عضویت تو یه سایت شد ملاک هاردکور بودن تو یه بازی =)) برو سایت گرز اف وار یه امار بازی من ببین شاید از حرفت شرمنده شی
قبله اینکه جنابعالی لایو بیای بنده 2 تا دیگه تورنومت گرز اف وار گذاشته بودم شما اون موقعه نبودی ...بعد شما میگی بنده تو کارم وارد نیستم
همون دستی که میخواستی با ترک بزنیش تو کلبه بودی بالاخره کریسو خسته شد اومد جلو شما در رفتی ایشون رفت رو نارنجک جنابعالی و راند رو بردین
حالا اینقدر که درای جوش میزنی فکر بازی های بعدی تیمت باش که کارتون خیلی سخته.... من از حرف 4 تا ادم تازه وارد ناراحت نمیشم و این جور چیزا مخصوصا تو جمع های ایرانی خیلی زیاده و دیگه برای من به شخصه عادی شده و با یه لبخند ازش میگذرم ..........;)
من طبق برنامه تيم عمل كردم و بازي تيمي هست نه تك نفري.اكه بدوني
ايشالا بتوني مدال افتخار بكيري از دست ماركوس...
منم ادماي مغرور زياد ديدم و توجهي نكردم و رد شدم...
كريسو هم از دور داشت به من دميج ميداد و من رفتم تو كاور.
منظور من از تاريخ عضويت احترام و ادب بود كه شما نداري...

ايشالا نسخه 3 بازي هم بتوني تا اين مرحله پيش بري شايثد مدال افتخار رو بكيري...دي
ارسال شده توسط موبايل

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
با تشكر...

شما که ادعای تاریخ عضویت داری
حداقل یک کار مفید تو بازیسنتر بکن بعد بیا این حرف رو بزن
کلا سال 2008 عضو شدی پست هات 400 نشدن هنوز
یا دو بار اعتبار نگرفتی میای میگی تاریخ عضویت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
شما که ادعای تاریخ عضویت داری
حداقل یک کار مفید تو بازیسنتر بکن بعد بیا این حرف رو بزن
کلا سال 2008 عضو شدی پست هات 400 نشدن هنوز
یا دو بار اعتبار نگرفتی میای میگی تاریخ عضویت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اكه من رو تو سايت هايي مثل پرشين تولز ببيني كه با اسمم خريد و فروش ميكنن........
والا ما خودشيرين نيستيم.اعتبار هم كدايي نميكنيم....*
تو هم سنت نميرسه حرف نزن.
من با تو صحبت نكردم كه ميپري وسط.لطفا ادامه نده و اسپم نزن وسط يه بحث...
من هيچ ادعايي ندارم فقط مشكلات تورنومنت رو مطرح كردم تا دوستان رفعش كنن.

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
GOW

دعوا نکنین بابا .
من تاحالا ندیدم تو بازی بین ایرانی ها دعوا نشه . یه مسابقه است دیگه .
بگذریم .
یه سوال :
لینک فیام بازی ها رو کجا گذاشتید ؟؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,054
نام
آریا
دوستان این دفعه رو کاری نداشتم ولی دفعه بعد ببینم این طوری توی تاپیک صحبت میشه و سر یه بازی دعوا و خونریزی راه افتاده ، جور دیگه ای برخورد میشه. با آرامش هم میشه مشکلات رو حل کرد مخصوصآ مشکلی که ربطی به فروم نداره.

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
دوستان این دفعه رو کاری نداشتم ولی دفعه بعد ببینم این طوری توی تاپیک صحبت میشه و سر یه بازی دعوا و خونریزی راه افتاده ، جور دیگه ای برخورد میشه. با آرامش هم میشه مشکلات رو حل کرد مخصوصآ مشکلی که ربطی به فروم نداره.
خیلی ممنون پس دیگه لطفا یحث و دعوا هارو تموم کنید و روی بازی ها تمرکز کنید .

امروز هفتمین بازی در روز شنبه مورخ 29 مرداد ساعت 14.30 TEAM5 5-1 TEAM1
به داوری مهرداد SLYTANICX در MAP : BLOOD DRIVE انجام شد .

HM2D

کاربر سایت
Aug 14, 2009
100
شما اكه من رو تو سايت هايي مثل پرشين تولز ببيني كه با اسمم خريد و فروش ميكنن........
والا ما خودشيرين نيستيم.اعتبار هم كدايي نميكنيم....*
تو هم سنت نميرسه حرف نزن.
من با تو صحبت نكردم كه ميپري وسط.لطفا ادامه نده و اسپم نزن وسط يه بحث...
من هيچ ادعايي ندارم فقط مشكلات تورنومنت رو مطرح كردم تا دوستان رفعش كنن.
اگر مشکلی هم داشته باشید میتونید به داورا پیام شخصی بفرستید و نیازی نیست این قدر با این و اون بحث کنی!

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
اگر مشکلی هم داشته باشید میتونید به داورا پیام شخصی بفرستید و نیازی نیست این قدر با این و اون بحث کنی!
حرف شما درسته ولی انتقاد حق همس و مشکلات باید گفته بشه تا حل بشه ...

reach

کاربر سایت
Jun 16, 2010
265
نام
REZA
بله این بازی رو هم باختیم مبارکشون باشه ولی عجب ترکی میزد این E7 psychic.
فقط یه بار دو_ل شاتگان دیدیم اونم راند اول بود بعد او دیگه زدن تو کار ترک و نارنجک

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
بله این بازی رو هم باختیم مبارکشون باشه ولی عجب ترکی میزد این E7 psychic.
فقط یه بار دو_ل شاتگان دیدیم اونم راند اول بود بعد او دیگه زدن تو کار ترک و نارنجک
در كل رضا جان اين جور مسابقات برا فان خوبه و الا...
ناراحت نشو بي خيالي طي كن و برا خودت بازي كن.
اصل با هم بودن و كار تيمي هست كه ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر