GameSpot: Best & Worst 06

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
انتخاب شدن Gow رو به تمام طرفداران 360 مثل خودم تبریک می گم با این که حقش نبود!
شما دیگه چرا این حرفو میزنی James Bond جان ؟؟ :eek: :eek:
از شما دیگه انتظار نداشتم. خدا وکیلی GOW حقش نبود بهترین بازی سال بشه ؟؟

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته GOW بازی بسیار خوبیه ولی همونطور که گفتن نظرات مختلفه.مثلا من خودم خیلی همچین با RE 4 حال نکردم!اینم مال Metacritic که مث گیم اسپات چنتا صاحب نظر انتخاباشونو گفتن(البته بهترین بازی کلی انتخاب نشده ولی حداقل آبلیوین تو پیسی بهترینه!):
http://www.metacritic.com/games/bests/2006.shtml
اینم از نظر (که میانگین نظر کلی آدمه که یه سری زیادشون واقعا به درد نخورن!)Game Rankings:
1.Zelda Wii
2.TES X360
3.GOW X360
4.Company of Heroes PC
5.TES PC
6.FF XII PS2
7.MGS 3:Subsistance PS2
8.Okami PS2
9.Guitar Hero II PS2
10.GRAW X360
کلا از هر نظر که بگین موفق ترین پلتفورم امسال X360 بود و مطمئن باشین سال دیگه با اومدن Lost Planet و Mass Effect و Halo 3 بازم X360 بهترین بازیهای سالو خواهد داشت(ولی شاید موفق ترین کنسول نشه:biggrin1:).هر چند هنوز Zelda نسخه GC جدید اومده و شاید تا چند روز دیگه اونم وارد این لیست بشه:biggrin1:

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
مثلا GOW و Bully چون بعد از آبلیویون اومده بودن ، با آتیششون ، آتیش آبلویون رو خوابوندن .
میگیری منظورمو ؟

مثلا من وقتی چند وقت پیش Civilization IV بازی میکردم پیش خودم میگفتم این ته بازیه و بهترین بازی ایه که توی عمرم کردم و هیچ وقت از یاد نمی برمش و ....
تا جایی که رفتم یک رم 512 اضافه ، برای اینکه این بازی رو روون اجرا کنم خریدم....
ولی یه کم که گذشت و چند تا بازی دیگه اومد دستم ، دیگه آتیشش خوابیده و بازیش داره خاک میخوره!

آبلیویون هم همینطور بوده تا جایی که وقتی اومد همه میگفتن بهترین بازی سال میشه.
ولی با اومدن GOW و با تبلیغاتی که براش شده بود و سر و صدایی که کرد ، بازی های دیگه رو زیر پاش له کرد و به عبارتی با آتیشش ، آتیش بقیه رو خوابوند.

و اگر نه آبلیویون حقش بود و هست که بهترین بشه.
ولی با وجود یک بازی دیگه مثل COH که بعد از اون اومد ، حتی بهترین بازی pc هم نشد .
هیچ ربطی به این چیزی که شما گفتید نداره.در سال 2004 بازی RE4 Game Cube اولای سال عرضه شد ولی بهترین بازی GS شد. همه چیز فقط و فقط به این ربط داره که GS چقدر از بازی خوشش بیاد. مثلا به نظر من GS از بازی استراتژی خیلی خوشش میاد.
--------------------------------------------------
ایشالا سال بعد هم این عنوان رو HALO3 کسب میکنه! به نظر من رقبای اصلیش هم C&C3 , Bioshock , Hellgate:London هستند!

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بازیهای PS3 هم باید ببینیم چی از آب در میان...فعلا که فقط دو سه تا کاندیدا داشت که درصد پایینی هم آوردن دست کم نگیرید PS3 رو...Wii هم که هر چی بازی داشت همین اول داد بیرون معلوم نیست بازیهای آیندش! Halo 3 Mass Effect Bioshock و HellGate هم به احتمال زیاد سال دیگه توی 10 تای اولن!

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
خوب چون پستم صفحه ی قبل پست آخر شد تکرارش میکنم :

چون oblivion يه فضاي خيلي بزرگ داشت و ميتونستيد براحتي هر كاري كنيد به نظر شما اين باعث ميشه كه بهترين بازي بشه ؟
نه اصلا اینطور نیست.
مثلا بازی n هم محیطش بزرگه ولی خودش خوب نیست .

وقتی گفته میشه آبلیویون بزرگه ، فقط منظور وسعت نیست.
بلکه منظور عظمت هست !
یعنی توی محیط به اون بزرگی با صد ها NPC ، شما 2 نفر رو پیدا نمیکنی که از نظر صورت یا شخصیت مثل هم باشن.
بین ده ها غار و قلعه و قصر و ... توی بازی ، 2 تاشون شبیه هم نیستن.
علاوه بر این هر قسمت آب و هوای جدایی داره.(که حتی گیاهان و جانوران و لباس مردم اون منطقه بستگی به آب و هوا داره.)
مثلا یه جا میری میبینی داره برف میاد ، یک شهر دیگه همون موقع هوا آفتابیه.

این محیط بزرگ اکوسیستم جالبی هم داره.
مثلا شما توی جنگل داری راه میری میبینی یه شیری گذاشته دنبال یه آهویی که شکارش کنه.

خوب حالا شما بگو کدوم اینا رو توی GOW دیده بودی عزیزم ؟
این ها چیزایی نیستن که توی هر بازی ای دیده باشی .
حالا به نظرت حق آبلیویون نیست که اول باشه؟؟

شما كه اين همه از بازي oblivion تعريف ميكنيد ايا oblivion هم مثل gears of war بازيش نفس گير هست ؟
اصلا ربطی نداره و نفس گیری به سبک بازی ربط داره.
مثلا یه بازی ماجرایی اشاره و کلیک هیچ وقت نفس گیر نمیشه . ولی ممکنه بعنوان بهترین بازی انتخاب بشه.
با این حال آبلیویون هم در مبارزات و وقتی که میخواید غارها یا قلعه های مخفی رو تصرف کنید بسیار سریع خواهد بود که این با یک آهنگ هیجان انگیز و صدای شمشیر ها و سپر هایی که به هم میخورن یا صدای ورد ها و جادو ها ترکیب میشه حاصل یک مبارزه ی هیجان انگیزه.

Oblivion هم هشتم!
این چه وضعشه ؟
بیاید فردا به نشانه ی اعتراض بریم راهپیمایی !

البته اگه یه نگاه هم به صفحه قبل بندازی خودت متوجه میشی که GS چقدر از این بازی خوشش اومده.
علی جان اصلا به خوش اومدن نیست و به این ربط داره : $$ !
خارج از شوخی به نظر من بیشتر از اینکه به خوش اومدن باشه ، به آتیشیه که اون بازی می افروزه.
مثلا GOW و Bully چون بعد از آبلیویون اومده بودن ، با آتیششون ، آتیش آبلویون رو خوابوندن .
میگیری منظورمو ؟

مثلا من وقتی چند وقت پیش Civilization IV بازی میکردم پیش خودم میگفتم این ته بازیه و بهترین بازی ایه که توی عمرم کردم و هیچ وقت از یاد نمی برمش و ....
تا جایی که رفتم یک رم 512 اضافه ، برای اینکه این بازی رو روون اجرا کنم خریدم....
ولی یه کم که گذشت و چند تا بازی دیگه اومد دستم ، دیگه آتیشش خوابیده و بازیش داره خاک میخوره!

آبلیویون هم همینطور بوده تا جایی که وقتی اومد همه میگفتن بهترین بازی سال میشه.
ولی با اومدن GOW و با تبلیغاتی که براش شده بود و سر و صدایی که کرد ، بازی های دیگه رو زیر پاش له کرد و به عبارتی با آتیشش ، آتیش بقیه رو خوابوند.

و اگر نه آبلیویون حقش بود و هست که بهترین بشه.
ولی با وجود یک بازی دیگه مثل COH که بعد از اون اومد ، حتی بهترین بازی pc هم نشد .

جدید:

هیچ ربطی به این چیزی که شما گفتید نداره.در سال 2004 بازی RE4 Game Cube اولای سال عرضه شد ولی بهترین بازی GS شد.

این مسئله ای که من گفتم دیگه اینطوری نیست که 100% باشه. ولی تاثیرش خیلی زیاده .
نه فقط مسئله ی گیم ، بلکه خیلی مسائل دیگه تحت تاثیر این امر هستن.

همه چیز فقط و فقط به این ربط داره که GS چقدر از بازی خوشش بیاد.
و چقدر سیبیلش رو چرب کنن!

ایشالا سال بعد هم این عنوان رو HALO3 کسب میکنه!
این که تابلوئه !

نمی دونم چجوریه نویسندگان گیم اسپات ، همینجوری اتفاقی از این بازی خیلی خوششون اومده ! :)

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2523
سلام

با تشکر ، چند تا سوال در مورد این بازی دارم :

دایناسور ها اینجا چکار میکنن ؟ :eek:
چرا یه قیافه ی ثابت برای لرا انتخاب نمیکنن و هر شماره کلی قیافشو تغییر میدن ؟ (اینجوری از محبوبیتش هم کم میکنه)
لانچ بازی کیه ؟ :confused:

خوب.
توی 2 نسخه ی آخر یعنی Angel of Darkness و legend دیگه اون سیستم تیر اندازی با 2 کلت در حال شیرجه وجود نداشت. و وقتی شیرجه میزدی نمیتونستی توی هوا تیر بزنی. این قابلیت توی این نسخه چجوریه؟

ببخشید زیاد شد! ;)
با تشکر/.

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2519
باگ های بازی ربطی به DVD یا CD بودن یا کرک نداره و بازی خودش مشکل داره.
یعنی اگر شما نسخه ی اورجینال pc رو هم بری بخری این مشکلاتو میبینی.

با تشکر/.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
نه واقعا خيلي جالبه بازي zelda را ميان با gears of war مقايسه مكنند .:o :praying:
منظورتون اینه که زلدا در حدی نیست که با GOW مقایسه شه؟:wink1::gathering:
حتما زلدا یه بازیه بچه گوه ی مسخره هستش که گرافیکشم پایینه؟;)

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
Wii هم که هر چی بازی داشت همین اول داد بیرون معلوم نیست بازیهای آیندش
قبول ندارم ....تازه کوجیما و سودا51 میخوان Project's رو شروع کنن!! خود سودا51 داره رو No More Heroes رو بده بعدش چند تا بازی خود نینتندو هست مثل Super Mario Galaxy و Metroid Prime 3 که خودشون به چه بزرگی هستن!!اینها تایتل های اختصاصی
EA هم گفته که 100% حمایت میکنه ..اولین کارش هم SSX Blur بود با PGA tour بعدا هم Fifa 07 میاد کونامی هم از اونطرف PES و از این حرفها.... کلا بازی سازی برای Wii خیلی آسونه و نیاز به بودجه بزرگ نداره و فروش خوبی هم داره پس میشه یه چیزی تو مایه های DS که کلی از شرکت ها بازی واسش میسازن
باز هم هست ..میخوای بگم؟:)

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
نه واقعا خيلي جالبه بازي zelda را ميان با gears of war مقايسه مكنند .

اصلا شما یه دمو از زلدا دیدی؟

تازه اگه ببینی توی رای مردم Zelda اوله!(یکی از این رای ها هم مال منه)

1.Zelda Wii
2.TES X360
3.GOW X360
4.Company of Heroes PC
5.TES PC
6.FF XII PS2
7.MGS 3:Subsistance PS2
8.Okami PS2
9.Guitar Hero II PS2
10.GRAW X360

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
خارج از شوخی به نظر من بیشتر از اینکه به خوش اومدن باشه ، به آتیشیه که اون بازی می افروزه.
مثلا Oblivion چرا باید اول میشد ؟
چون گرفته بود 9.6 ؟
شما هیچ وقت کل امتیاز رو در نظر نگیر ! ریز امتیازات بازی GOW رو ببین،بالاتر بودن و کمتر بازی پیش میاد که برسه به اون حد ! مثلا گرافیک و صدا با هم شدن 10 ! ولی یه بازی مثل Oblivion،وقتی توی بخش های اصلی بازی امتیاز کامل نمیاره دلیلی نداره اول بشه.
مثلا سال 2004 پلتفرم PC سه عنوان بزرگ داشت، HL2,Far Cry,Riddick
به ترتیب HL2 در رده اول قرار گرفت،Far Cry دوم شد و Riddick هم سوم شد !
امتیاز Riddick بیشتر از HL2 بود و دقیقا 1 ماه بعد از HL2 هم وارد بازار شد ! ولی چرا Riddick آتیش HL2 رو خاموش نکرد ؟؟؟

در مورد Oblivion هم خداییش دیگه حاضری یه بار دیگه بازی کنی ؟!
وقتی یک بازی ارزش دوبار بازی کردن رو نداشته باشه دیگه...

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
در مورد Oblivion هم خداییش دیگه حاضری یه بار دیگه بازی کنی ؟!
وقتی یک بازی ارزش دوبار بازی کردن رو نداشته باشه دیگه...

این دیگه از اون حرف ها بود!
دیگه همه میدونند, این بازی های RPG هستند که بیشتر از همه ی بازی ها چند بار بازی میشن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر