Gamertag های شما در XBox Live

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
ای بابا این Gamer Picture ما رو هم که ورداشتی :biggrin1: ولی به هرحال خیلی خوشحال شدم که مشکلت رفع شد من ادت کردم البته الان گلد ندارم چون تموم شده ولی حتما باید یه دست با هم GOW و Vegas بزنیم

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
سلام دوستان . از صفحه اول تا حالا 10 نفر ز دوستان Gamertag های خودشون رو دادن . استاد solid_hooman که من رو اد کردن . ولی اون 9 نفر دیگه رو من اد کردم .

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
راستی ببینم الان این گیمر تگی که ساختی یعنی اون یکی گیمر تگک پرید؟ یا نه پاک نشده؟ اگه پاک نشه میارزه بریم یه دست دیگه Gow بزنیم

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
منظورم اینه مگه قبلا یه ID دیگه نداشتی؟؟ با ساختن این Gamer Tag که میتونی تو لایو هم بازی کنی اون ID قبلی پاک شد یا نههنوز رو دستگاهت هست؟

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
راستی یادم رفت این رو بگم . من با دو تا از دوستان رفتیم گیرآف وار بازی کردیم آنلاین آه . حال داد مگه . آقایون اساتید لطفا شما هم آن شین بابا . خیلی فاز میده . بهتر از اینه که با یه مشت افغانی بازی کنین .

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
من هم HardQuinT هستم . راستی بچه ها من زمانی که میخوام lost planet انلاین بازی کنم . داخل گروه های بازی میشم ولی نمیتونم برم داخل بازی . به نظر شما باید چیکار کنم ؟

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
من هم HardQuinT هستم . راستی بچه ها من زمانی که میخوام lost planet انلاین بازی کنم . داخل گروه های بازی میشم ولی نمیتونم برم داخل بازی . به نظر شما باید چیکار کنم ؟

تو داشبورد تست کانکشن رو بزن ببین جلوی nat چی مینویسه بگو تا راهنمایت کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر