GamePad

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دروود
آقا من جدیدا مشکل دارم با این 360
تو بازیا هر وقت دکمه RT رو میزنم چراغ دسته خاموش میشه
این دکمه هم معمولا کلید شلیکه تو خیلی از بازیا
اعصاب مارو خورد کرده کسی میدونه چه باید کرد؟

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
333
سلام من دستگاه Ps3 مشكل ارتباط بيسم با دسته ps3 دارد و فقط با سيم ارتباط برقرار ميكنه لطفا دسته اي از ماركهاي معتبر بهم معرفي كنيد كه بوسيله محصول ارتباطي خودشون بشه به ps3 به صورت بيسيم متصل كرد

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام من 360 دارم بهمراه 3 تا دسته وایرلس
یکی از این ها نیاز دارم
کجا گیر میاد؟
چه قیمته؟
تکی هست ؟
528364669_491.jpg

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یکی از این ها نیاز دارم
کجا گیر میاد؟
چه قیمته؟
تکی هست ؟
528364669_491.jpg

مورد خیلی کم یابیه. ماه ها پیش خودم دنبالش بودم ولی جایی گیر نیاوردم ولی خب شاید تو این پاساژهای کامپیوتری معروف بگردی, پیدا کنی ولی احتمالش خیلی کمه. بهترین راه حل اینه که یا یه دسته بگیری که این داخلش باشه! (پک کامل) یا اینکه بگردی شاید یه فروشنده ای حاضر بشه اینو از تو بسته در بیاره و بهت بفروشه و دسته رو هم به یکی دیگه جدا بفروشه (که البته این مورد رو توی مغازه های توپ خونه یکی دو مورد دیدم ماه ها پیش دیدم (الانو نمیدونم)).

- - -ویرایش - - -

یکی از این ها نیاز دارم
کجا گیر میاد؟
چه قیمته؟
تکی هست ؟
528364669_491.jpg

مورد خیلی کم یابیه. ماه ها پیش خودم دنبالش بودم ولی جایی گیر نیاوردم ولی خب شاید تو این پاساژهای کامپیوتری معروف بگردی, پیدا کنی ولی احتمالش خیلی کمه. بهترین راه حل اینه که یا یه دسته بگیری که این داخلش باشه! (پک کامل) یا اینکه بگردی شاید یه فروشنده ای حاضر بشه اینو از تو بسته در بیاره و بهت بفروشه و دسته رو هم به یکی دیگه جدا بفروشه (که البته این مورد رو توی مغازه های توپ خونه یکی دو مورد دیدم ماه ها پیش دیدم (الانو نمیدونم)).

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
913
نام
amin
یکی از این ها نیاز دارم
کجا گیر میاد؟
چه قیمته؟
تکی هست ؟
528364669_491.jpg

دوست عزیز من چند وقت پیش پاساژ پایتخت دیدم ازش به قیمت 65 تومن . آره تکی هم گیر میاد .ولی نخریدم و خودم یه دونه دست سازشو ساختم .

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوست عزیز من چند وقت پیش پاساژ پایتخت دیدم ازش به قیمت 65 تومن . آره تکی هم گیر میاد .ولی نخریدم و خودم یه دونه دست سازشو ساختم .
سلام
از قضا امروز شانسی توی یکی از مغازه های معتبر شهر خودمون این دانگل رو دیدم و گرفتمش 60 تومان
فوق العاده میشه رو PC
فقط درایور برای ویندوز 7 توش بود برای 8.1 توش نیست
توی سایت ماکروسافت هم نیست
من دستی نصبش کردم و باهاش NFS RIVALS تست زدم
بینظیر هستش
شدیدا توصیه میشه
ممنون از دوستان :)

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
سلام خدمت همه.
به نظرتون بین این گیم پد لاجیتک و گیم پد سیم دار ایکس باکس 360 کدوم بهتره؟

چند نکته :
- این مدل لاجیتک ویبره نداره ( که من شخصا با این مسئله مشکلی ندارم )
- زیرش یک گزینه داره برای تغییر دادن دسته از حالت xinput به direct-input که فایدش رو من نفهمیدم چیه، گفتم شاید شما بدونید. برای بازی هایی که با دسته های ایکس باکس کار میکنند باید روی xinput باشه.
- دسته ی سیمی ایکس باکس ارزونتره اما حس جنس های چینی بهت دست میده (چینی هم هست) حواست باشه یا همونجا امتحانش کنی یا از فروشنده قول بگیری اگه مشکلی داشت بتونی پس بدی چون گارانتی ندارن معمولا. پلمپ هم ندارن معمولا، ممکنه قبلا استفاده شده باشند. خراب بینشون زیاد در میاد.
- دسته ی ایکس باکس جای هدست هم داره، اما از این سوراخ کوچیکها، که من البته تاحالا استفاده نکردم.

اما نکته ی مهم دیگه در مورد دسته ها اینه که کدوم به درد بازی های طولانی مدت میخوره.
- تریگر های لاجیتک به نرمی تریگر های ایکس باکس نیست برای همین ممکنه یکم انگشتان رو خسته کنه، اما برای بازی های ماشینی بهتره چون میتونی راحتتر سرعت کم کنی یا وقتی باید تا آخر فشار بدی تا به نهایت سرعت برسی، باید یکم زور هم بزنی.
- به نظر میرسه لاجیتک یکم سگ جون تر باشه. از خوبی های دیگش اینه که پیچ های پشتش رو میشه با پیچکشتی باز کرد اما ایکس باکس آلن مخصوص خودش رو میخواد.
- داخل فوتبال (یا بازی هایی که باید چند دکمه رو با هم نگه داری و آماده ی زدن دکمه ی جدید باشی) من خیلی از دسته ی ایکس باکس خوشم نیومد. شاید من حرفه ای نیستم اما پیش اومده در حالت های حساس بازی (جلوی دروازه)، دسته نزدیک بود از دستم سر بخوره. اما با دسته ی لاجیتک این مشکل رو نداشتم، دسته کاملا داخل دستم فیکس میشد.
- اما برای بازی های تفنگی، دسته های ایکس باکس بهتره، چون تریگرش نرم تره و آنالوگهاش هم خوش فرم ترند، هرچند بازی های تفنگی کامپیوتری رو معمولا با ماوس و کیبرد بازی میکنن، اما من چون لپتاپ دارم با دسته بازی میکنم و معمولا بازی های تفنگی رو با دسته ی ایکس باکس بازی میکنم.

من هردوشون رو دارم و به لاجیتک رای میدم، هروقت بازی های چند نفره بازی میکنیم من دسته ی لاجیتک رو انتخاب میکنم. باز بستگی به خودت داره، آیا بیشتر بازی های تفنگی بازی میکنی یا فوتبال، ماشینی و مبارزه ای.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
زیرش یک گزینه داره برای تغییر دادن دسته از حالت xinput به direct-input که فایدش رو من نفهمیدم چیه، گفتم شاید شما بدونید.

این گزینه ای که بعضی دسته های لاجیتک داره برای اینه که بعضی بازیهای خیلی قدیمی مربوط 10-15 سال پیش و قبلتر, از direct-input ساپورت میکردن. پس اگه کسی میخواید بازیهای خیلی قدیمی رو بازی کنه, این یه نکته ی مثبت هستش.

Rezahg

کاربر سایت
May 29, 2012
9
آقا سلام
من میخام gamepad logitech f 710 بگیرم
میخاستم بدونم تو همه ی بازی ها بدون تنظیمات کار میکنه{متلا توی fifa 14 استیک راست کار میکنه یا توی nfs rivals دنگ و فنگ نداره}

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
آقا سلام
میخاستم بدونم تو همه ی بازی ها بدون تنظیمات کار میکنه{متلا توی fifa 14 استیک راست کار میکنه یا توی nfs rivals دنگ و فنگ نداره}

با فیفا 14 که هیچ مشکلی نداشتم اما nfs rivals رو بازی نکردم. در کل مثل دسته ی ایکس باکس به بازی شناخته میشه و تنظیماتی برای شناسوندن دسته به بازی نیاز نداره.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آقا سلام

تو همه ی بازیهای که نام بردی کار میکنه. بدون تنظیمات. کلا یادم نمیاد که تو بازی جدیدی کار نکرده باشه.

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
733
نام
مهدی
اقایون بین دسته dual shock 4 و xbox360 for windows کدومشو بگیرم؟دوال شوک خوبه؟کسی رو پی سی بازی کرده؟ راحت وصل میشه؟ بازیها رو همه رو ساپورت میکنه؟با سیمه؟ یا باید با دانگل وصل کرد؟با توجه به اینکه بعدا قراره پی اس فور بخرم.یه راهنمایی کنید؟با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر