Fuse | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
داش بهرام تک نفرش ارزش داره بگیریم?
اگر بازي ديگه اي نداري كه تموم كني اره ارزش داره.هم مراحل متفاوتي داره و هم در هر مرحله باس هاي مختلفي داره+قدرت ويژه شخصيت هاي بازي و لول هاي زيادي كه دارن كه باعث ميشه خسته كننده نشه بازي

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
من که تا مرحله اول بیشتر نتونستم برم. خیلی حوصله ام سر رفت.
هرکی مشهده بهم بگه که بازی رو مجانی براش بفرستم.:D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من که تا مرحله اول بیشتر نتونستم برم. خیلی حوصله ام سر رفت.
هرکی مشهده بهم بگه که بازی رو مجانی براش بفرستم.:D
بازي فقط به درد co-op ميخوره.co-op جالبي داره.تو بخش تك نفره هوش مصنوعي ياراي خودي كلا تعطيله

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
بازي فقط به درد co-op ميخوره.co-op جالبي داره.تو بخش تك نفره هوش مصنوعي ياراي خودي كلا تعطيله

منم داشتم کوآپ بازی میکردم دیگه.:D
یک مرحله با هم رفتیم یاد اشتباهات زندگیم افتادم، یک Epiphany هم داشتم که زندگیمو عوض کنم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم داشتم کوآپ بازی میکردم دیگه.:D
یک مرحله با هم رفتیم یاد اشتباهات زندگیم افتادم، یک Epiphany هم داشتم که زندگیمو عوض کنم.
من كه تو لايو بازي كردم با دوستم محمد حال داد.البته به جز بعضي قسمت ها كه هوش مصنوعي از باس بازي بيشتر باعث بأخت ما ميشد :d

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
سلام این باس آخرشو چی جوری میشه کشت نمیمیره اشکم در اومد
سلام
روشه خاصی نداره (البته شاید من اشتباه میکنم) بهرحال اول باید شیلدشو نابود کنی که با تیر زدن خود به خود شیلدش نابود میشه بعد مواظب باشی که با ضربه هایی که میزنه نمیری و بعد هم که
بهش تیر بزنی بعد از یه مدت دوباره شیلدش ایجاد میشه و بعد دوباره باید به همون روش بزنی و مواظب باشی تا خودت نمیری
یه کاره دیگه هم میتونی انجام بدی:
خودتون اون زنه که میتونه ریوایو کنه (اسمش یادم نیست) بشین بعد وقتی میخواین به باس اتک بدین اونو بندازین جایی که خودتون هستید که اگرم مردین دوباره زنده بشید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر