frozen throne online?

دوستان من گيج شدم مطلب در اين مورد زياده ولي من چيزي سر در نيوردم لطف كنيد بگيد ميشه the frozen throne رو آنلاين بازي كرد البته من آخرين ورژنو كه 1.21b هست رو نصب كردم ولي وقتي كه ميخواد وصل شه به battle.net ارور سي دي كي ميده وقتي هم كرك ميكنم ديگه فايل exe بازي رو نميشناسه و وارد نميشه

آيا راهي هست ممنون

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
بله میشه.من خودم همه روش هارو هم امتحان کردم.بهترین راه GGClient هست.تو google سرچ کن و دانلودش کن.همیشه Room های شلوغی داره و میتونی لذت ببری.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
دوستان من گيج شدم مطلب در اين مورد زياده ولي من چيزي سر در نيوردم لطف كنيد بگيد ميشه the frozen throne رو آنلاين بازي كرد البته من آخرين ورژنو كه 1.21b هست رو نصب كردم ولي وقتي كه ميخواد وصل شه به battle.net ارور سي دي كي ميده وقتي هم كرك ميكنم ديگه فايل exe بازي رو نميشناسه و وارد نميشه

آيا راهي هست ممنون

یکی اینکه باید کرک مربوط به همون ورژن رو استفاده کنید. کرک مربوط به ورژن دیگه جواب نمیده و البته در نگارش 1.21 دیگه کرک No-CD نمیخواد چون که در همین نگارش چک کردن سیدی رو برداشتند.

مشکل شما هم که نمیتوانید به Battle.net متصل شوید اینه که خوب بازی اریجینال ندارید، چطور میخواین با بازی کپی به B.Net وصل شده و بازی کنید؟
از این سرورهای شبه B.Net زیاد هست که میتونید به اونها متصل بشید و با ملت که مثل شما بازی اریجینال ندارند بازی کنید. مثلاً eurobattle.net . به سایتشون تشریف ببرید خودشون توضیحات و برنامه های لازم و کامل رو گذاشته اند. که درسته دیگه کرک نمیخواد ولی مثلا برای اینکه بجای B.NEt به اون سرور خودشون وصل شه یکسری تغییرات و تنظیمات لازمه که توضیحاتش هست.

vampire666

کاربر سایت
Nov 22, 2006
22
دوستان برنامه garena رو گرفتم ثبت نام هم كردم پچ 1.21b رو هم از gamespot گرفتم و نصب كردم جالبه وقتي نصب شد بدون اينكه كرك كنم وارد بازي شد

firewall هم خاموش كردم حالا وقتي با garena لوگيم ميكنم و وارد يه room ميشم بازي رو اجرا ميكنه ولي وقتي وارد local lan ميشم هيچ سروري نيست كه بهش وصل بشم

به نظر شما مشكل چيه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر